Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sikma se sigra sa Davidovcem.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Kakav jadnik trenerski sedi na našoj klupi majko rođena?!
      Čovek forsira Davidovca na 4 a on nas uništava na obe strane terena.

      Gavriloviću nesrećniče pojma sa životom ti nemaš!!!!

      Čovići su uspeli da mi ogade celu sezonu da mi ogade svaku jebenu utakmicu koju igramo.
      Držanje na klupi ovog nemača pojma,koji ne pokazuje ni jednu jebenu reakciju koji forsira
      tatinog debeljka i čini rotacije i petorke koje su za sad ne izučene u košarkaškom svetu još od prof. Nikolića.

      Marš bre svi iz Zvezde sram vas bilo.Moralne nakaze.
      Last edited by Talični Tom; 19-11-19, 21:32.
      sigpic
      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

      Comment


      • Dobro je, bolji su, ne treba im vetar u leđa od sudija.
        P.S. Sudije, jedite govna.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ovaj trener u pokušaju zaista je promašio poziv, postaje jasno zašto je uvek bio pomoćnik, jebo ga i Filip i Nebojša. Čime je taj kepec zaslužio da igra ovoliko?
          Vidi svako da se Davidovac rasppada i on ga drži u igri ...sačuvaj bože.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Komentator rasista,neartikulisani Odzo.
            Ni blizu onoga što ti pričaš, neartikulisan može da bude čovek svake rase.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Apsolutno sam siguran da je Gavrilo dobrio instrukcije od Nebojše u vezi ove utakmice.

              Vidi se to i po minutaži Čovića.

              Ovo je već bezobrazluk. Oni koji se nađu u hali na sledećoj utakmici, ne treba da zvižde, nego da se sprdaju.

              Ljudi poput Čovića najviše mrze kad ih neko ismejava.

              Comment


              • Ali čovek jebeno drži konstantno Davidovca u igri a momak se apsoluto RASPADA na parketu!
                Da li neko može da mi objasni ovakvu odluku ovog nemača pojma na našoj klupi???

                I za kraj samo.....da sam umesto malog Simanića,jedne jebene sekunde se ne bi zadržavao u ovom trulom sistemu
                i ovom klubu.Da gulim čamovinu i gledam tatinog sina,da gledam Dedu na 4 kako se raspada ....ma zajebi.

                Idi sine negde gde ces se razvijati i igrati,ko ceni talenat.Zajebi ovo.
                Last edited by Talični Tom; 19-11-19, 21:41.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Kako vas nije sramota, Filipe, Nebojša, Gavriloviću? Kako vas nije sramota govna jedna? Marš iz Zvezde pičketine najobičnije, marš.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ovaj Jovanovic mnogo vise lici na kosarkasa nego ovaj Odzo,ali izgleda da mora da ode iz Zvezde da bi dobio priliku da igra,kao i Apic i Ristic,pa sad ubacuje Zenitu evroligasu 30 poena. A ti Dekkarde prvo nauci sta je rasizam ako hoces da koristis tu rec.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Kako vas nije sramota, Filipe, Nebojša, Gavriloviću? Kako vas nije sramota govna jedna? Marš iz Zvezde pičketine najobičnije, marš.
                      Đubrad neopevana.

                      Comment


                      • Filip Čović sa osam poena i asistencija drugi timski najbolji indeks (15) posle Odžovog.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ovaj Jovanovic mnogo vise lici na kosarkasa nego ovaj Odzo,ali izgleda da mora da ode iz Zvezde da bi dobio priliku da igra,kao i Apic i Ristic,pa sad ubacuje Zenitu evroligasu 30 poena. A ti Dekkarde prvo nauci sta je rasizam ako hoces da koristis tu rec.
                          Kad kažeš da se crnci drogiraju to je rasizam 1/1. Edukuj se, preispitaj stavove i pogledaj film "American History X".
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Filip Čović sa osam poena i asistencija drugi timski najbolji indeks (15) posle Odžovog.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                            15 poena za Zvezdu i 30 za Albu.

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Izbiće Odžo sve zube igračima Albe.
                              Batina ima dva kraja.
                              Ako kreneš da udariš, očekivati je da i dobiješ.

                              Comment


                              • Naravno da je dosta do trenera al nije samo i Gavrilo taj najveći kancer tima.
                                Kao da ekipa nema potrebnu hemiju. Negde se sve izgubilo.
                                Ne može se dobijati samo trojkama.
                                Zvezda je početkom poluvremena pokazala kako može igrati čvrstu odbranu sad zašto igraju na mahove to je već pod velikim znakom pitanja.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 19-11-19, 21:58.

                                Comment

                                Working...
                                X