Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dokazi sve govore, ne vredi zatvarati oči pred gorkom istinom.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • https://www.eurohoops.net/en/eurolea...yers-salaries/

      Joj sta cemo sada sa LOsmiSk, pa i evropski portali preneli vest koliki nam je budzet pa neka se stidi svako od ovih velikana ako izgube neku od nas sirotana.

      Ocekujem hitno reakciju Tegija i ekipe da posalju emailove u sve redakcije sa dokazima da imamo 14 miliona.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        https://www.eurohoops.net/en/eurolea...yers-salaries/

        Joj sta cemo sada sa LOsmiSk, pa i evropski portali preneli vest koliki nam je budzet pa neka se stidi svako od ovih velikana ako izgube neku od nas sirotana.

        Ocekujem hitno reakciju Tegija i ekipe da posalju emailove u sve redakcije sa dokazima da imamo 14 miliona.
        Ti si omasio budzet. Nisam napisao da imamo ogroman budzet vec da si ti omasio.

        Ovaj Stefan je sam preneo sta je Cova na Pinku kazao ili gde je vec pricao.

        Sacekajmo i pocetak sezone da vidimo ceo tim. Takodje nema cene strucnog staba.

        Sustina jeste da si promasio i na to cu te podsecati, kao i za Panhosa, Dangubica i Radonjica.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Bice i prenos[emoji123]

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ko je propustio
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Tanko vala, znam da nije moglo više u ovakvim uslovima al ovi pod aparthejdom imaju i više.

              Comment


              • Ja sam iskreno mislio da su vam plate ove sezone ukupno 3 miliona bruto, ali deluje mi da sam vam malo potcenio finansijsku vrednost rostera. Nisam bio daleko od istine.

                Comment


                • Ne, imamo nešto manje od vas. Za sad nešto manje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Tražim nešto po računaru i naletim na ovaj zapisnik sa prošlosezonske pripremne sa Dackom . Kako je to tada moćno i obećavajuće izgledalo a onda problemi sa Tomićem i mučenje ...


                    zapisnik.jpg

                    kkcz-pripremna.jpg
                    Last edited by Samo Zvezda; 06-08-20, 23:27.

                    Comment


                    • Lloyd krece sutra, ekipa se polako okuplja pa kreću pripreme.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Lloyd krece sutra, ekipa se polako okuplja pa kreću pripreme.
                        Loyd je vec trebao biti u Bgdu, nije bas odusevljen Obradovic njegovim kasnjenjem,ali samo neka dodje, vidim da Djenka i McKisisic imaju problem da dodju do Atine zbog Kovid protokola, valjda ce kao i Hall doci direktnim letom iz New Yorka za Beograd.

                        Comment


                        • Neka ti je laka crna zemlja nije mi dobro...RIP
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Napiše se ko je preminuo. Stravična vest, Odžo počivaj u miru. Hvala za sve! [emoji26][emoji26][emoji26]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ojo počivaj u miru brate

                              Comment


                              • Strašno... svi su pričali kakva je ljudina. Počivaju u miru

                                https://twitter.com/Stevan077/status...125121536?s=19

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X