Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde malo manje medjusobnih prozivki, nego kada se u tim vracaju Kuridza i Stratos?

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ajde malo manje medjusobnih prozivki, nego kada se u tim vracaju Kuridza i Stratos?
      Navodno Deda i Stratos bi mogli za Efes, mozda vec u Laktasima, MJK navodno za komsije.

      @Igokea (27.01.)
      vs Efes (31.01)
      vs KKP (03.02)
      vs Pao (05.02)
      @ Himki (07.02)
      @ Mornar (10.02)

      6 utakmica u 10 dana od cega 3 na strani.

      Jedina utakmica za koju se moze reci da si favorit je protiv Igokea i mozda Mornar.

      Ali imamo 19 igraca od cega 10 stranaca tako da cemo malo zarotirati te igrace jel tako LOSMISK?
      @ Mornar

      Comment


      • Pa da. Dugacka nam je rotacija. Brown poslednje dve sezone uziva...najbolje je uciti is sopstvenih gresaka, a ne Efesovih..mada posto je Elis u Oly, mozda Faye i ode u Patru ali oni tamo mu nece dati toliku platu..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Svaka cast Efesu oce sezone, mada ako Deda bude bio spreman, mislim da ih ne ceka lak posao u Beogradu. Nasi stranci nekako bolje igraju protiv jacih ekipa i jos ako ne bude zafalila podrska sa tribina svasta tu moze da se desi.

          Comment


          • Teško možete nauditi Efesu. Ne što nemate čime da se suprostavite već Atamanova mašina igra sa toliko samopouzdanja da su prosto nepobedivi. Svako kolo ocekujem njihov slom i pad ali iznova i iznova prkose i ređaju pobede ko na traci.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Tesko, ali u evroligi svako svakog moze dobiti... pogotovo kod kuce.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Teško možete nauditi Efesu. Ne što nemate čime da se suprostavite već Atamanova mašina igra sa toliko samopouzdanja da su prosto nepobedivi. Svako kolo ocekujem njihov slom i pad ali iznova i iznova prkose i ređaju pobede ko na traci.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Ova Zvezda može da popusi od Albe u sred BG ali i da raskanta Barselonu tamo.
                Efes jeste mašina već drugu godinu al nama je bas falilo zdravih igrača pa da vidimo koliki nam je pun kapacitet
                Igramo borbeno i lijepo pa za koliko je dovoljno...
                Last edited by Victor BG; 26-01-20, 00:04.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Kada mislim na atmosferu, mislio sam na sve ove gafove od strane navijaca gde se direktno konfrotiraju sa igracima, slucaj Lazic, slucaj transparent "tata kupi mi klub", slucaj Olimpijakos i zvizdanje FC i Gistu. gadjanje sudija, i najnoviji slucaj sa Stimcom.
                  Igraci igraju opusteno na strani jer znaju da publika tamo moze samo da navija protiv njega, a ne da ga gadja, vredja njega i familiju mu na srpskom jeziku
                  Kakva zamena teza - gafovi od strane navijaca??? A nije bezobrazni primer nepotizma koji se ljudima popeo na glavu. Nije bezobrazan stav kapitena prema navijacima. U istom stilu si kao i uprava KKCZ povezao da se zvizdalo Gistu i FC. Bravo! U isti kos si stavio nedopustivo ponasanje publike koja je pljuvala i gadjala sudije sa opravdanim revoltom zbog FC i izjava NC (kada budete imali svoj klub, radite sta hocete), kao i pretnji u nekoliko navrata od strane batlera.
                  Na sve se to nadovezao Stimac koji je mislio da nastupa u Beckoj operi pa se nevidjeno iznenadio kada je neko nesto opsovao. Nije lepo spominjati familiju, ali isto tako nije lepo da to sto je odradilo par uspaljenih 'navijaca' se naglasava u izjavi nakon utakmice, uz cuvenu batlerovsku - ovo necemo trpeti.
                  Kaze Stimac - ako ne zele da daju podrsku timu, neka ne dolaze. Daju oni podrsku timu, ali ne i FC, batleru i tebi. Od kada je zabranjeno zvizdati svojim igracima, ako nisi zadovoljan njigovom igrom, ili pristupom istoj? I na kraju da ne bude opet zamena teza od strane Stimca - ako se njima ne igra pred takvim navijacima, mogu da potraze drugi klub, jer druge navijace nemaju.
                  I jos nesto, ti navijaci dolaze iz ljubavi (uglavnom) i placaju kartu da gledaju utakmicu. Igraci su placeni, ne igraju iz ljubavi. Samo da se ovo uzme u obzir i nista vise, navijac je za svakoga ko od kosarke zivi nesto sveto.
                  Last edited by Karamazov; 26-01-20, 08:46.

                  Comment


                  • Originally posted by Grof View Post
                    Kakva zamena teza - gafovi od strane navijaca??? A nije bezobrazni primer nepotizma koji se ljudima popeo na glavu. Nije bezobrazan stav kapitena prema navijacima. U istom stilu si kao i uprava KKCZ povezao da se zvizdalo Gistu i FC. Bravo! U isti kos si stavio nedopustivo ponasanje publike koja je pljuvala i gadjala sudije sa opravdanim revoltom zbog FC i izjava NC (kada budete imali svoj klub, radite sta hocete), kao i pretnji u nekoliko navrata od strane batlera.
                    Na sve se to nadovezao Stimac koji je mislio da nastupa u Beckoj operi pa se nevidjeno iznenadio kada je neko nesto opsovao. Nije lepo spominjati familiju, ali isto tako nije lepo da to sto je odradilo par uspaljenih 'navijaca' se naglasava u izjavi nakon utakmice, uz cuvenu batlerovsku - ovo necemo trpeti.
                    Kaze Stimac - ako ne zele da daju podrsku timu, neka ne dolaze. Daju oni podrsku timu, ali ne i FC, batleru i tebi. Od kada je zabranjeno zvizdati svojim igracima, ako nisi zadovoljan njigovom igrom, ili pristupom istoj? I na kraju da ne bude opet zamena teza od strane Stimca - ako se njima ne igra pred takvim navijacima, mogu da potraze drugi klub, jer druge navijace nemaju.
                    I jos nesto, ti navijaci dolaze iz ljubavi (uglavnom) i placaju kartu da gledaju utakmicu. Igraci su placeni, ne igraju iz ljubavi. Samo da se ovo uzme u obzir i nista vise, navijac je za svakoga ko od kosarke zivi nesto sveto.
                    Neka bude da je sve tako kako ti kažeš, neka bude da je takav odnos navijača prema igračima opravdan...

                    Niko nije ni pisao o razlozima za lošu atmosferu , samo je konstatovano da to nije ona prava, prepoznatljiva, potrebna domaća atmosfera

                    Samo mi objasni kako onda očekuješ da tim pobeđuje ?



                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                    Last edited by Karamazov; 26-01-20, 08:47.

                    Comment


                    • Pre samo tri ili cetiri sezone navijaci su dolazili pred Pionir i davali podrsku igracima i strucnom stabu pred odlucujuci mec protiv komsija.A danas se zvizdi igracima i trenerima koji samo rade svoj posao kako najbolje znaju i umeju.Malo smo skrenuli sa pravog puta,cini mi se.

                      Comment


                      • Ne bih da vam rusim iluzije ali rijetko bas rijetko postoje igrači na koje utiče atmosfera. Kada se lopta podaci, jedino sto vide je obruč i saigrači.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Neka bude da je sve tako kako ti kažeš, neka bude da je takav odnos navijača prema igračima opravdan...

                          Niko nije ni pisao o razlozima za lošu atmosferu , samo je konstatovano da to nije ona prava, prepoznatljiva, potrebna domaća atmosfera

                          Samo mi objasni kako onda očekuješ da tim pobeđuje ?



                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Ili da se krene od korena problema - predsednika UO koji gura svoju priču iz inata i kaprica. Voleo bih da čujem na koji način i čime bi opravdali F.Č. u KK CZv a dobro znamo kako je došao i da je sve bilo "privremeno" a onda je postao nezamenjiv član dvanaestorke.
                          Kako objasniti da su loše (neko bi rekao očajne) partije "najboljeg pleja" bile vidljive i najvećem laiku a nije trenerima?
                          Možda statistika i nije najbolji pokazatelj ali je nešto što sigurno ukazuje gde je problem a već je jedan broj forumaša pokazao kako pogubno deluje na igru tima.
                          Zar taj (možda nepotizam) nema refleksiju na tribinu? Naravno da su sa tribina krenule negativne reakcije na sve to i to nakon dužeg perioda loše igre malog vraga, naravno da je transparent reakcija na ponašanje dvojca prema klubu i navijačima.
                          I onda se dođe do onog školskog o uzroku i povodu, pa onda o tome da li je starije jaje ili kokoš...Ima negativne energije na tribinama koju su dodatno pogurali Laza i Štimac, šta imaju oni da se raspravljaju sa nekim NN likovima na tribinama koji ih prozivaju i psuju?
                          Šta očekuju, da će na taj način da smire situaciju? Upravo čine suprotno, dodatno potpaljuju.
                          Načini rešenja problema se naslućuju (NČ je našao častan izlazak iz situacije povredom FČ do ne zna se kada), igrači da zaćute i igraju a navijače...
                          Opet je na NČ, snimiti i zabraniti im ulazak, naplatiti kaznu (putem suda) ako su svojim činjenjem pomogli donošenju iste a navijači da shvate da je teren, da su klupe, sudije svete krave i da je sve osim ugrožavanja toga dozvoljeno (naravno da je poželjno što manje zvižduka igračima kluba za koji navijamo).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Neka bude da je sve tako kako ti kažeš, neka bude da je takav odnos navijača prema igračima opravdan...

                            Niko nije ni pisao o razlozima za lošu atmosferu , samo je konstatovano da to nije ona prava, prepoznatljiva, potrebna domaća atmosfera

                            Samo mi objasni kako onda očekuješ da tim pobeđuje ?



                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                            Mora da se navija, ali ne da se navija po svaku cenu i bez obzira na ponasanje uprave i igraca.
                            Ja nisam ni komentarisao da je navijanje dobro, a ni atmosfera, vec da nije uredu napisati gafovi navijaca jer to nisu gafovi vec reakcije na ponasanje uprave i igraca.
                            Pre svega sam napisao post da ne prodje nezapazeno da se neko (usudjujem se napisati) usudio da pomene gafove navijaca i pri tome stavi u istu korpu one koji pljuju i gadjaju sa onima koji zvizde i isticu transparente.
                            Ja sam ubedjen da Laki nije pravio klipove da bi FC igrao i da je jedino to otvaranje ociju dovelo do boljih igara tima i povratka gledalaca.
                            Zasto je neko psovao Stimca, nemam pojma. Za razliku od nekih, on je profi igrac koji ima svoje mane i vrline i ima neki doprinos, barem na jednoj strani terena. Stimac je mogao da uzvrati tom nekom (sto verovatno i jeste) i da se ostane na tome, ali je u maniru ponasanja uprave i batlera, on nasao za shodno da to jos dalje komentarise pred novinarima i preti...
                            Tako da su po meni jedini krivci za losiju atmosferu ove godine uprava i njeni puleni.

                            Comment


                            • Originally posted by Grof View Post
                              Mora da se navija, ali ne da se navija po svaku cenu i bez obzira na ponasanje uprave i igraca.
                              Ja nisam ni komentarisao da je navijanje dobro, a ni atmosfera, vec da nije uredu napisati gafovi navijaca jer to nisu gafovi vec reakcije na ponasanje uprave i igraca.
                              Pre svega sam napisao post da ne prodje nezapazeno da se neko (usudjujem se napisati) usudio da pomene gafove navijaca i pri tome stavi u istu korpu one koji pljuju i gadjaju sa onima koji zvizde i isticu transparente.
                              Ja sam ubedjen da Laki nije pravio klipove da bi FC igrao i da je jedino to otvaranje ociju dovelo do boljih igara tima i povratka gledalaca.
                              Zasto je neko psovao Stimca, nemam pojma. Za razliku od nekih, on je profi igrac koji ima svoje mane i vrline i ima neki doprinos, barem na jednoj strani terena. Stimac je mogao da uzvrati tom nekom (sto verovatno i jeste) i da se ostane na tome, ali je u maniru ponasanja uprave i batlera, on nasao za shodno da to jos dalje komentarise pred novinarima i preti...
                              Tako da su po meni jedini krivci za losiju atmosferu ove godine uprava i njeni puleni.
                              Sad smo barem nacisto ko je kriv.

                              Comment


                              • Originally posted by uriah heep View Post
                                Sad smo barem nacisto ko je kriv.
                                Moguce je da su se navijaci promenili, ali je pitanje zasto. To su isti oni, ili slicni, koji su podrzavali klub pred KKP. Odjednom ga ne vole vise???
                                Jedno je losa forma, a drugo je bahat odnos uprave i pojedinih igraca. I ranije su se bacali predmeti na teren, i ranije su se pljuvali igraci, sudije... Tada se to nije apostrofiralo toliko, vec su upucivani opravdani apeli navijacima, ali im se nije pretilo
                                Uostalom, kamere, nadzor, kazne, odstranjivanje iz hale, ali ne zato sto zvizdis sinu, ili Stimcu, vec zato sto radis ono sto se ne radi na utakmicama (pljuvanje, gadjanje i sl).
                                Svako je slobodan da tumaci na svoj nacin. Ja sam napisao sta je po meni razlog, a ne da je to 100% tacno, jer to nije u mojoj prirodi. Ipak ti se zahvaljujem sto si me prihvatio kao apsolutni autoritet.

                                Comment

                                Working...
                                X