Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad pogledam utakmice partizana i nase, smorim se... Ono je prava atmosfera... Ono sto je kod nas bilo do dolaska omica jbg

    Comment


    • Atmosfere su takve-kakve su jer je naš narod razmažen po pitanju mnogih stvari. Počelo se gledati u sitna crevca. Zadirati u najmanju intimu šta ti ne odgovara pa da ti bude izgovor zašto ne posećuješ tribinu i bodriš omiljeni klub.
      Ponašamo se kao da plivamo u enormnom novcu. Da se klubovi razbacuju velikim finansijskim sredstvima te čim izgube jednu-dve u nizu odma okrenemo leđa i udarimo po svemu - od uprave, trenera pa do samih igrača.
      U vašem slučaju nema izgovora kada je poseta slabija. Tim zaslužuje podršku. I dalje ste u ozbiljnoj igri za TOP 8. Napravljeni su neki ozbiljni skalpovi, pogotovo na strani, sigurno da kvalitet takmičenja utiče na igrarije po sistemu toplo-hladno.
      Kod nas je drugačiji slučaj. Gledajući sa mog stanovništva, prošao sam sa Partizanom sito i rešeto, obišao razne prelepe evropske destinacije, u svom trošku, bez dinara ili eura pomoći kluba, al je celokupan ambijent oko Grobara i zaraćenih frakcija i kriminala toliko degutantna i mučna da sam rekao sebi "neće me tribina videti do nekih boljih, lepših vremena". A verujte da ovako razmišlja većina mojih crno-belih "partijskih drugova" ...

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Kada se samo setim te sezone i kako smo 3 igraca od 1 milon eur u ugovorima zamenili posle tri meseca sa 5 novih igraca, popularna onda bila ona reklama "udjes izadjes i gotovo".
        Daj ovde sam se zajebao , daj otkaci ovog daj nova dva/tri/5 igraca, nema veze sto su NBA igraci, ne treba mi neki Kuridza, daj nekog Kinzija, Marcusa, Quincija, sve aba 2 nivo igraci.

        Simanici Rebic minutazu te sezone sam mogao i ja imati da sam skinuo par kg i odradio par treninga. Ubacio bi me Dejo na par utakmica i imao bi istu minutazu kao i ova dvojica. Sta ti navodis kao argument, Simanic rola protiv Reala tamo gde mozemo samo gdinu Lasu da se zahvalimo sto nismo doziveli najtezi poraz u istoriji EL, covek je smanjio gas u 4/4 i ostade olaksanje sto smo pukli manje od 40 razlike i sto je Simanic dao dve trojke i lupio bananu Reyesu. WOW. Ostace zabelezena i minijatura Rebica protiv Reala u toj sezoni i dve trojke Bayernu u Minhenu. To je sto je od Rebica u toj sezoni, a ne da su njih dvojica nas odvela u Top 8. A i Simanic posle te utakmice sa Realom tamo je mozda sastavio jos dva minuta u nekoj utakmici. Nije ni ABA ligu igrao, ali zato je tu LosmiSK da prospe pricu kako smo sa 7 igraca prosli u TOP 8 jer je smo imali alhemicara na klupi. Vazi.
        Uci u top 8 u tom sistemu takmicenja i sadasnjem, pa druze o cemu ti pricas.
        Sa 50 % smo prosli i u top 16 i u top 8 preko Strasbourga, Bayern, Cedevite, Unikahe i vise se ne secam koga smo ostavili iza nas u Top 16 konkurenciji.

        Sto se tice rostera sa sajta, pa to koliko je azuraan ti govori cinjenica da Stimca nisu ni okacili da je nas igrac.
        Dobro Sarac, ovo je najeftiniji tim, ali koliko se secam a ti ces to znati..tad si pisao kako Zvzdini budzet nikad nije presao sa svim 5m...a sad je budzet po Covi 8m mada smo jos kupovili itd...

        Mislim sitna razlika....e sad ako to nije tacno i covara laze ti meni reci...stvarno ne znam...

        Mi dovodimo za jeftine pare igrace iz Oly, Hapoel, Turske, Reala, Pao, Efes, Himki Veliki Mekel iz Niznjeg, Bros ekipa i Trabzon ) mislim znaci ne znas )
        Last edited by Karamazov; 25-01-20, 20:41.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Za Nižnji je odigrao 6 utakmica u EL... Ali zato u NBA-u pre toga je odigrao 35.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Dobro Sarac, ovo je najeftiniji tim, ali koliko se secam a ti ces to znati..tad si pisao kako Zvzdini budzet nikad nije presao sa svim 5m...a sad je budzet po Covi 8m mada smo jos kupovili itd...

            Mislim sitna razlika..to je rekao ipak tvoj zivotni guru...e sad ako to nije tacno i covara laze ti meni reci...stvarno ne znam...

            Mi dovodimo za jeftine pare igrace iz Oly, Hapoel, Turske, Reala, Pao, Efes, Himki Veliki Mekel iz Niznjeg, Bros ekipa i Trabzon ) mislim znaci ne znas )
            Jel ti razlikujes ukupni budzet i budzet za plate,

            znaci u tvom slucaju kada je budzet Zvezdin 8.3 to ide sve za plate, a kada tvoj omiljeni klub sa budzetom od 25 miliona i fenjeras do skoro ( dolaskom novog trenera pobegli iz podruma) onda samo 3 miliona ode za plate.4.2 do 4.5 je budzet za plate, i tu su ukljuceni i ova tri nova igraca, nijedan klub ne ispuca ceo budzet za plate odmah u oktobru.
            Last edited by Karamazov; 25-01-20, 20:43.

            Comment


            • Od 25 miliona Bayerna minimum 66% ide na plate, tako je po Pravilniku EL. Dakle, nekih 16.5 miliona €. Legalno unetih para u klub.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Poslednji put - bez etiketiranja.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Od 25 miliona Bayerna minimum 66% ide na plate, tako je po Pravilniku EL. Dakle, nekih 16.5 miliona €. Legalno unetih para u klub.
                  Eh jebiga, sada i ti pogadjas ovu trojku iz coska uz zvuk sirene za odlazak na pauzu.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Jel ti razlikujes ukupni budzet i budzet za plate,

                    znaci u tvom slucaju kada je budzet Zvezdin 8.3 to ide sve za plate, a kada tvoj omiljeni klub sa budzetom od 25 miliona i fenjeras do skoro ( dolaskom novog trenera pobegli iz podruma) onda samo 3 miliona ode za plate.4.2 do 4.5 je budzet za plate, i tu su ukljuceni i ova tri nova igraca, nijedan klub ne ispuca ceo budzet za plate odmah u oktobru.
                    Zvezdin ukupni budzet je tad bio...5.5m da ti dam..sto znaci max 3.5m,... a sad je budzet 8.2m bz novih igraca i tebi su ze plate 4.2-4.5..jest ) znaci tebi prosvno nas igrac kosta sa sv strucni stabom... oko 200k po glavi...aha...

                    Mni to nebitno, vise mi se svidja kako se koprcas da budes tacan..ali ajde neka je tada bio veci budzet...sa par stranaca )) a ovde skromnih 9....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Otada su plate igrača porasle za 20-25%, tako da za taj procenat treba povećati vrednost budžeta tadašnjeg rostera.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Otada su plate igrača porasle za 20-25%, tako da za taj procenat treba povećati vrednost budžeta tadašnjeg rostera.
                        Kako su to porasle, daj mi neki primer, ziv nisam da cujem? Budzeti timova su isti, ajde daj mi da vidim ciji je to budzet rastao za plate sem Zvezdinog...evo cekam...mi se ne racunamo, posto rapidno idemo napred, cekam...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Zvezdin ukupni budzet je tad bio...5.5m da ti dam..sto znaci max 3.5m,... a sad je budzet 8.2m bz novih igraca i tebi su ze plate 4.2-4.5..jest ) znaci tebi prosvno nas igrac kosta sa sv strucni stabom... oko 200k po glavi...aha...

                          Mni to nebitno, vise mi se svidja kako se koprcas da budes tacan..ali ajde neka je tada bio veci budzet...sa par stranaca )) a ovde skromnih 9....
                          Budzet za plate u poslednjoj Radonjinoj sezoni je bio 3.5 miliona, a 5.5 miliona je bilo imaginarni/projektovani budzet, koji se nije ostavario iz razloga sto smo mnogo utakmica odigrali u Pioniru umesto u Areni, naplacali se kazni ka El itd.

                          Svi igraci su bili na rastucim ugovorima, mnogi i na svojim maksimumu igranja u KKCZ, strucni stab tadasnji je svakako bio skuplji od ovog sadasnjeg.
                          Ne mozes porediti Cv Tomica i Gavrilovica sa CV Radonjica u poslednjoj godini ugovora kod nas, tj 4 godina ugovora. Svakako je Radonja imao vise od penzionera Sakote sada, bicu grub pa reci da je Radonja imao kao Tomic, Gavrilovic i Shakota zajedno.

                          I ovih 8.3 je projektovano, napisao vise puta sta su sigurne pare a sta su pare koje ce se mozda zaraditi.
                          Znaci razlika izmedju budzeta za plate Radonjinog tima i ovog sadasnjeg je u 1 milion eur. Gde cemo tu razliku naci, Gudura + plus novi sponzore koje nismo imali u vreme Radonje, ( Aerodrom, Lutrija, Fk Cz 300 k).

                          Imas 6 igraca koji imaju plate od 100 do 150 k godisnje, tada si imao Kuzmica sa slicnom platom kao i danas, Bjelicu sa slicnom platom kao npr Stratos. Jedino Gist iskace iz nekih tih maximuma, mada da je Quincy bio kod nas od Avgusta i on bi dogurao do Gist plate.

                          Cene pojedinacnih karata sada za EL su skoro duplo skuplje ( tada je sektor 200 bela loza bila 1500 dinara , danas je 2200) , sezonske jeftinije ali prodato duplo vise sezonskih,

                          Zakup Arene drasticno jeftinije nego tada, sada imamo prosek od 11.500 u El , tada smo negde oko 8.000 ( jebiga vecina utakmica bila u Pioniru).

                          Ali ti opet nikakve argumente nemas nego onako, lupis, optuzis i jos me napravis budaletinom i nepismenim.
                          Last edited by Šarac; 25-01-20, 23:04.

                          Comment


                          • Nije mi bas najjasnije ovo mačevanje oko budzeta tj namicanje minimalca za EL,dok se po komsilucima šišti i rasipa u finoj ladovini bez ijednog abera.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Budzet za plate u poslednjoj Radonjinoj sezoni je bio 3.5 miliona, a 5.5 miliona je bilo imaginarni/projektovani budzet, koji se nije ostavario iz razloga sto smo mnogo utakmica odigrali u Pioniru umesto u Areni, naplacali se kazni ka El itd.

                              Svi igraci su bili na rastucim ugovorima, mnogi i na svojim maksimumu igranja u KKCZ, strucni stab tadasnji je svakako bio skuplji od ovog sadasnjeg.
                              Ne mozes porediti Cv Tomica i Gavrilovica sa CV Radonjica u poslednjoj godini ugovora kod nas, tj 4 godina ugovora. Svakako je Radonja imao vise od penzionera Sakote sada, bicu grub pa reci da je Radonja imao kao Tomic, Gavrilovic i Shakota zajedno.

                              I ovih 8.3 je projektovano, napisao vise puta sta su sigurne pare a sta su pare koje ce se mozda zaraditi.
                              Znaci razlika izmedju budzeta za plate Radonjinog tima i ovog sadasnjeg je u 1 milion eur. Gde cemo tu razliku naci, Gudura + plus novi sponzore koje nismo imali u vreme Radonje, ( Aerodrom, Lutrija, Fk Cz 300 k).

                              Imas 6 igraca koji imaju plate od 100 do 150 k godisnje, tada si imao Kuzmica sa slicnom platom kao i danas, Bjelicu sa slicnom platom kao npr Stratos. Jedino Gist iskace iz nekih tih maximuma, mada da je Quincy bio kod nas od Avgusta i on bi dogurao do Gist plate.

                              Cene pojedinacnih karata sada za EL su skoro duplo skuplje ( tada je sektor 200 bela loza bila 1500 dinara , danas je 2200) , sezonske jeftinije ali prodato duplo vise sezonskih,

                              Zakup Arene drasticno jeftinije nego tada, sada imamo prosek od 11.500 u El , tada smo negde oko 8.000 ( jebiga vecina utakmica bila u Pioniru).

                              Ali ti opet nikakve argumente nemas nego onako, lupis, optuzis i jos me napravis budaletinom i nepismenim.
                              Stavio si Gavrilovica kao trenera? Ozbiljno? Naravno da on ima vecu platu ali strucni stab i ne nesto previse posto smo kupili od preko i strucni stab.

                              Cekaj bre malo, a sad nisu rastuce plate? Novi ugovori sa Stratosom,Faye, Beron..svi su potpisivali nove ugovore, neki i izlaze...

                              eh da, imamo i dva trenera po tebi )

                              Ma druz ovde je spucano tona love, nego mmeni drago, samo mi nije jasno sta ti branis...eto mozes navesti platu Stimare npr ) ali i ovog novog Pantera...)

                              Skuplje karte,jeftiniji zakup...epski pa reci lepo ko je i to sredio nemoj da cutis na takve stvari..itd....

                              Kad se setim Markovica, povrede Dangubica i prehlade nekih igraca, ne znam sto bih verovao sto posto to sto ti pises ovde?

                              Priznacu sve da si u pravu, ako kazes jel Vesara odradio nesto...ne znam vec pitam, posto vidim da volis trac price
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Stavio si Gavrilovica kao trenera? Ozbiljno? Naravno da on ima vecu platu ali strucni stab i ne nesto previse posto smo kupili od preko i strucni stab.

                                Cekaj bre malo, a sad nisu rastuce plate? Novi ugovori sa Stratosom,Faye, Beron..svi su potpisivali nove ugovore, neki i izlaze...

                                eh da, imamo i dva trenera po tebi )

                                Ma druz ovde je spucano tona love, nego mmeni drago, samo mi nije jasno sta ti branis...eto mozes navesti platu Stimare npr ) ali i ovog novog Pantera...)

                                Skuplje karte,jeftiniji zakup...epski pa reci lepo ko je i to sredio nemoj da cutis na takve stvari..itd....

                                Kad se setim Markovica, povrede Dangubica i prehlade nekih igraca, ne znam sto bih verovao sto posto to sto ti pises ovde?

                                Priznacu sve da si u pravu, ako kazes jel Vesara odradio nesto...ne znam vec pitam, posto vidim da volis trac price
                                Druze niko ne prica da smo bez para, dosta je bilo onog sramocenja pre par godina, i iznosenja problema na konferencijama za stampu, jer to je poznato da se to radi i te primere imamo svuda u svetu da se plate traze na konferencijama za stampu. Skola se platila i toga vise nema. Kako i na koji nacin je predsednik kluba ubedio ljude iz drzave da pomognu sa finansijama, pa ti si sam rekao da to i jeste posao uprave da obezbedi sredstva kako bi napravio tim koji ce moci da se suprostavi timovima u EL i u regionu.
                                Da nisu obezbedili imali bi ovde tvoje postove kako se moze ostvariti rezultat i bez para itd.

                                Jeste imamo i povecanje plata kod pojedinih igraca, ali imamo i prekid plate Tomica, mesec dana rada Gavrilovica kao vd trenera sa platom koja njegova pozicija i donosi nemoj mi reci da je Sakota skup trener i pogotovo skuplji od Radonjica. Tomiceva plata je zaustavljena istog dana kada je napravio sporazumni raskid.

                                Sta mi spocitavas Markovica, sto sam se zajebao na twit i raspored zastava koje su se poklopile sa potpisom Reglanda????? Dangubic je bio povredjen to je cinjenica, nije zeleo ni pod kakvim uslovima da ostane kod nas, zasto je potpisao dvomesecni ugovor kod Bayerna ako su toliko bili sigurni nemci u njegovo zdravlje? Pa kada je preziveo ta dva meseca odradio ugovor do kraja godine, i gle cuda njegov trener ga ne produzi u sledecoj El sezoni nego otisao u ekipu koja je sada fenjeras u Spaniji???????

                                Jeftiniji je zakup Arene nego sto smo imali, i to nije zasluga Covica nego drzave, Grada, Grbovica, Vesica imenuj koga hoces, ali ne moze KKP da ima 24 h Arenu i toliko kvadrature i da oni imaju para iz svog budzeta da to sve placaju a nas da klempave za dve utakmice mesecno.

                                Naveo sam ti cene karata za belu lozu, bile su u Alimpiji sezoni 1500 dinara, sada su 2200, u Radonjinoj sezoni 1300 dinara.
                                Ima da skeniram tu kartu samo da mi cerka nadje pa ti ovde okacim cene sektora 201 202 . u tim sezonama.

                                Cuj prehlade igraca, pa na vise mesta javno ljudi iz kluba izjave da su pojedini igraci igrali pod virozom, Lazic evo propusta utakmice ali ne , ti znas sve bolje.


                                Kupili od preko strucni stab. Ti kao da smo doveli ljude iz Lakersa, a ne nase povratnike iz inostranstva. Kosovica i Topica isto ubrajas u skupocene trener jel tako?
                                Last edited by Šarac; 25-01-20, 23:35.

                                Comment

                                Working...
                                X