Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U zivotu nisam cuo a mozete pustiti neki link da neki predsednik bilo kog kluba kaze da ima xxxmiliona neto budzet tima.

    Suvisno je bilo sta pisati dok ne vidimo kako je razresen slucaj Gista i ko placa njegovog sina u novoj sezoni... xD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Losmi, zasto tolika averzija prema Zvezdi i Covicu, a toliko razumevanja prema Ostoji i Partizanu? Samo pitam....

      Comment


      • Isti onaj klub koji placao igrace poput Gudurica, Dobrica, Oja, Boldena,Davidovca,Kuzmica, kao i koriscenje svih sportskih kapaciteta na dve lokacije gde igraci sada obavljaju privatne treninge, koriste medicinski blok 24/7. Isti onaj klub koji ti sada salje 3 igraca da popune roster bez obestecenja, isti onaj klub da ga nije bilo 2011 bi sada pratio koji klub? Sorry, navijao bi za klub za koji nikada ne mozemo cuti ove cifre pa makar bile i bez pecata i odgovora odakle oni pokrivaju troskove za svoj klub i filijalu iz Zemuna.

        Eto to sam ti odgovorio.

        Ako se Gist ne buni sto je dobio raskid ugovora na obostrano zadovoljstvo sto ti rizikujes da dobijes sede dlake a jos nisi poceo da sedis od briga zbog sudbine Gista.

        Da zakljucimo, napisao sam 4.3 miliona za sve, zbir plata nece preci 3 miliona a to ne mali broj forumaasa ovde pisao da kada izvucemo plate igrace na osnovu realnog razmisljanja dolazimo do te brojke.
        Cak nam je budzet za plate manji od poslednje sezone Radonjica kada smo bili preko 3.5 miliona.

        Minus je 2.2 , ali ne samo za poslednju sezonu nego ko se razume u racunovodstvo zna da se minusi prenose iz godinu u godinu, kao sto je kada je Radonjic pobegao saldo bio 2.8 miliona minusa, ali ne kao rezultat poslednje sezone nego kada je konobar dosao da podvuce crtu tada je toliko bilo.

        Konabar jos uvek nije potpisao racun, nemoj da brigas.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Losmi, zasto tolika averzija prema Zvezdi i Covicu, a toliko razumevanja prema Ostoji i Partizanu? Samo pitam....
          Sto prema Zvezdi? Za ova tri ostala elmenta ne moram da volim i ne treba. Ne znam sto neko mora da voli covica da bi voleo Zvezdu?...Meni je to smesno. Ako treba da navodim sto ne volim covu, mogao bih knjigu da napisem.....al ko je sa psihom, nema trika da ga volim pa da mi je rodjena majka.

          Ova ubacivanja tipa ne volim Zvezdu je sacuvaj Boze...da ne kazem nesto gore..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Isti onaj klub koji placao igrace poput Gudurica, Dobrica, Oja, Boldena,Davidovca,Kuzmica, kao i koriscenje svih sportskih kapaciteta na dve lokacije gde igraci sada obavljaju privatne treninge, koriste medicinski blok 24/7. Isti onaj klub koji ti sada salje 3 igraca da popune roster bez obestecenja, isti onaj klub da ga nije bilo 2011 bi sada pratio koji klub? Sorry, navijao bi za klub za koji nikada ne mozemo cuti ove cifre pa makar bile i bez pecata i odgovora odakle oni pokrivaju troskove za svoj klub i filijalu iz Zemuna.

            Eto to sam ti odgovorio.

            Ako se Gist ne buni sto je dobio raskid ugovora na obostrano zadovoljstvo sto ti rizikujes da dobijes sede dlake a jos nisi poceo da sedis od briga zbog sudbine Gista.

            Da zakljucimo, napisao sam 4.3 miliona za sve, zbir plata nece preci 3 miliona a to ne mali broj forumaasa ovde pisao da kada izvucemo plate igrace na osnovu realnog razmisljanja dolazimo do te brojke.
            Cak nam je budzet za plate manji od poslednje sezone Radonjica kada smo bili preko 3.5 miliona.

            Minus je 2.2 , ali ne samo za poslednju sezonu nego ko se razume u racunovodstvo zna da se minusi prenose iz godinu u godinu, kao sto je kada je Radonjic pobegao saldo bio 2.8 miliona minusa, ali ne kao rezultat poslednje sezone nego kada je konobar dosao da podvuce crtu tada je toliko bilo.

            Konabar jos uvek nije potpisao racun, nemoj da brigas.
            Jbte sta je sa tobom? Covek kaze 5m neto i on dolazi i kaze 3m plate i 4.3m ukupno.. I sad sta ja treba da verujem covicu kad ti prvi kazes da covic laze???

            Mrzi me i da odgovaram na sve ovo gluposti,bukvalno ne postoji klub ili predsednik jednog ili dva kluba koji je dobio pomoc drzave ovoliku...bukvalno ga nema.

            Cova nama dao tri igraca bez obestecenja

            Ovo nema nigde.ovo je da se nogama krstis..

            Jos Radonja napravio minus a prodaoigrace za 4m...a budzet u 3g bio 14m...i on bio u minusu -2.8m....Uz sve karte, pune hale, pobede u EL...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Sto prema Zvezdi? Za ova tri ostala elmenta ne moram da volim i ne treba. Ne znam sto neko mora da voli covica da bi voleo Zvezdu?...Meni je to smesno. Ako treba da navodim sto ne volim covu, mogao bih knjigu da napisem.....al ko je sa psihom, nema trika da ga volim pa da mi je rodjena majka.

              Ova ubacivanja tipa ne volim Zvezdu je sacuvaj Boze...da ne kazem nesto gore..
              https://www.telegraf.rs/sport/284628...ji-vucica-foto

              Ne bih te vise zadrzavao.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Radonja sa psihom, ajde vazi Nego Sarac, ko govori istinu? Ti ili Covic? Koji budzet je tacan?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Živi i dalje u poricanju, Radonja je ko nacrtan za SNS i Vučića.
                  S druge strane, Nebojšu ne možeš ni za glavu ni za rep da uhvatiš. Doduše, neki ga dohvate s vremena na vreme za rep.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Srećan rođendan, Corey!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ocemo li vaditi plate da vidimo koliko nam je ostalo ruku na srce ne mnogo. Ako su bruto (a obicno jesu) najebali smo.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Radonja sa psihom, ajde vazi Nego Sarac, ko govori istinu? Ti ili Covic? Koji budzet je tacan?
                        https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...stavku/9n43d15

                        Ko je koga sacuvao ovde pitam se i zasto smo u godinama koji slede uzimali trofeje a gublili finansije. Malo pogledaj ko je izasao iz uprave, ljudi koji su hteli Radonjicu da vide ledja. A onda 2017 tim istim dzelatima se poklanja.

                        https://www.blic.rs/vesti/politika/i...olinda/mr9hfdz

                        Malo skroluj kroz ovaj clanak pa ces ugledati legendu sa njegovim ljubimcem od 850.000 eur za dve godine garantovanog ugovora kako obukose najbolja odela.

                        Naravno da sam ja izneo priblizan podatak, 4.3 miliona koji je realan, Covic mora da kaze vece brojke da bi se uklopili u El budzet, mozda ga i nagura ako proda Simanica i pusti se publika. Onda dobacimo i do 5 miliona.
                        Last edited by Šarac; 05-08-20, 14:59.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...stavku/9n43d15

                          Ko je koga sacuvao ovde pitam se i zasto smo u godinama koji slede uzimali trofeje a gublili finansije. Malo pogledaj ko je izasao iz uprave, ljudi koji su hteli Radonjicu da vide ledja. A onda 2017 tim istim dzelatima se poklanja.

                          https://www.blic.rs/vesti/politika/i...olinda/mr9hfdz

                          Malo skroluj kroz ovaj clanak pa ces ugledati legendu sa njegovim ljubimcem od 850.000 eur za dve godine garantovanog ugovora kako obukose najbolja odela.

                          Naravno da sam ja izneo priblizan podatak, 4.3 miliona koji je realan, Covic mora da kaze vece brojke da bi se uklopili u El budzet, mozda ga i nagura ako proda Simanica i pusti se publika. Onda dobacimo i do 5 miliona.
                          Last edited by LosmiSK; 05-08-20, 15:15.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ide Radonja kod Psiha kao da su kućni prijatelji. I to kad nije bio više trener Zvezde, znači realno nije imao potrebu da mu se dodvorava.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Poenta price je da u ovoj drzavi ne mozes biti ni sef javnog wc u nekom pickovcu a da nisi pod kontrolom AV.
                              Ti si rekao da bi se odrekao majke da je vidis u drustvu VUcica, samo sam ti ilustrovao onoga koga volis mozda i vise od majke da nije imun na prve usne Srbije.

                              budzet nam je 14 miliona, eto da se i ti i Cooper ne ljutite da niste obavesteni, nadam se da si sada zadovoljan.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Poenta price je da u ovoj drzavi ne mozes biti ni sef javnog wc u nekom pickovcu a da nisi pod kontrolom AV.
                                Ti si rekao da bi se odrekao majke da je vidis u drustvu VUcica, samo sam ti ilustrovao onoga koga volis mozda i vise od majke da nije imun na prve usne Srbije.

                                budzet nam je 14 miliona, eto da se i ti i Cooper ne ljutite da niste obavesteni, nadam se da si sada zadovoljan.
                                Onog ko je sa njim politicki i ko mu daje podrsku. Inace pozivnicu je dobio KKCZ a Cova je poveo ono najbolje i najskuplje sto ima.

                                Dejo je Crnogorac i nema sta on da bude sa ovim. Nikad ga nije spomenuo u zivotu.

                                Koliko sam skontao..budzet je 4.3m ali Cova koji uvek govori istinu je slagao celu javnost da bi zahebao Djordija koji se kopca na ledja.

                                Zeleznik-Barcelona 1:0
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X