Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rakocevicu se svidja ova slika a kako i ne bi... -Twitter-


    Morrison...
    Fantastično, ne znam šta da kažem. Ovako nešto nisam nikad ni video, ni doživeo, u Americi nema ovakvog navijanja i ovakvih navijača", rekao je Morison.

    Fenomenalno sam se osećao. Zadovoljstvo je igrati pred ovakvom publikom, ovo je zaista neverovatno. Jedva čekam sledeću utakmicu u kojoj ćemo biti domaćini
    A za to vreme negde u Francuskoj...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment







    • Kakva opuštenost, neposrednost.

      To Kari, vraćaš živost...

      Comment


      • Roker mi je vec sada prirastao k`srcu. Obozavam ove psiho-srcane igrace.



        Dace Bog da prvu platu potrosi na sisanje, a onda ce sve biti ok.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Jos kad je video ovo ludilo na tribinama, baklje i ostalo, nalozio se do maksimuma.
          I ja obozavam ovakve likove, kao uostalom i velika vecina navijaca, stranci koji izgaraju i ginu na terenu su uvek nesto posebno.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Jos kad je video ovo ludilo na tribinama, baklje i ostalo, nalozio se do maksimuma.
            I ja obozavam ovakve likove, kao uostalom i velika vecina navijaca, stranci koji izgaraju i ginu na terenu su uvek nesto posebno.
            On meni deluje kao da jos nije izasao iz puberteta.

            Ma bre totalni freak.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Gotivac je najstrasniji i mnogo mi je bilo drago sto dolazi u Zvezdu od samog pojavljivanja te vesti. Seti ga se samo kako je smoreno izgledao na klupi LA-a zadnjih par godina, ocigledno je da mu sve ovo mnogo, mnogo znaci i da se pozeleo kompetitivne kosarke. I, ko ce drugi da ga vrati u zivot psihicki nego mi cigani, vec je ljubimac navijaca.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ne secam se kad sam sa vise paznje gledao kosarkasku utakmicu Zvezde i sa vise uzivanja. Odlican mladi tim, veoma perspektivan i ako ostane malo duze zajedno bice od njih nesto. Ove sezone ocekujem 1 trofej makar to bio i Kup ali i velika borba u nasoj i ovoj glupoj ligi.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • I da, hitno treba upoznati Bajka i Morisona, mislim da bi se njih dvojica odlicno slagali.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Sta bih dao da nam je Jeremic dvojka... Zna li neko mozda zasto je on otisao iz FMP-a?
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Sta bih dao da nam je Jeremic dvojka... Zna li neko mozda zasto je on otisao iz FMP-a?
                      Zbog svadje sa Covicem naravno, zasta svi odlaze iz FMPa? Cuvena sitna slova u stipendijskim i profesionalnim ugovorima FMPa...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Steta, takva igracina bi nam legla samo tako. Oduvek sam ga gotivio, jos otkad se pojavio u onoj mladoj reprezentaciji koja je otresla Amere u NS-u zajedno sa Keseljem, Makijem i ostalima.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Zbog svadje sa Covicem naravno, zasta svi odlaze iz FMPa? Cuvena sitna slova u stipendijskim i profesionalnim ugovorima FMPa...
                          jel si siguran u ovo?

                          I Miljenovic tako,covek mu nije hteo dati da ode na Nike Summitu,zaista bahatost velika od strane Cove,vazno da njegov sin igra

                          Comment


                          • Mislim da smo svi videli tokom priprema, a posebno veceras da ne treba tako pricati o Filipu.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                              jel si siguran u ovo?

                              I Miljenovic tako,covek mu nije hteo dati da ode na Nike Summitu,zaista bahatost velika od strane Cove,vazno da njegov sin igra
                              Vrlo siguran, da ne kazem iz prve ruke. Ja sam iz Vrsca, nije to veliki grad ;)
                              Ljudi bi trebalo da sjasu malo sa Filipa, decko je vrlo talentovan i nije tacno da je Miljenovic zrtvovan zbog njega. Razlog je sto decko ume da cita za razliku od Raduljice, Muslija i jos mnogo likova koje je Cova fino oljustio prilikom transfera preko. Volim Covu i sve sto radi, ali da je maher i prevarant, jeste.
                              Last edited by Nebojsa; 08-10-11, 21:44.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Vrlo siguran, da ne kazem iz prve ruke. Ja sam iz Vrsca, nije to veliki grad ;)
                                ako si iz Vrsca verujem da je ovo istina...
                                Ma Jeremic ce ove godine eksplodirati,bice prva opcija,ali nazlost nece imati ekipu za nesto vise... Covek ima odlican sut,pogotovo za 3,dobar dribling,dobar prvi korak,solidan u odbrani...

                                Nebojsa ne kazem da je Miljenovic zrtvovan zbog njega...ali jednostavno,ako Covic mislim na juniora ode u neki inostarani klub evo gde sam,jendostavno uvek ce igrati za oca i uzimati oceve pare;)

                                @T-Mac
                                mozda i dodje sledece godine
                                Last edited by DeMar DeRozan; 08-10-11, 21:48.

                                Comment

                                Working...
                                X