Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SPEKTAKL U BEOGRADU
    RAKOČEVIĆ I MILIČIĆ U ZVEZDI


    Ne mogu bez crveno-belog dresa!
    Košarkaši Igor Rakočević i Darko Miličić dolaze u Crvenu zvezdu! Ipak, nije reč o angažovanju dvojice najboljih srpskih igrača, već je u pitanju humanitarni meč koji će se u sredu igrati između crveno-belih i Bajerna, a deo prihoda biće dat za kupovinu inkubatora u okviru akcije „Bitka za bebe“.

    Direktor Crvene zvezde Davor Ristović otkrio je ekskluzivu za Kurir.
    - Uradićemo sve što je u našoj moći da Rakočevića i Miličića dovedemo na humanitarni meč kako bi ulepšali ceo događaj. Ne možemo ništa da obećamo, ali se nadamo da ćemo pomoći bebama kojima su potrebni inkubatori - kazao je Ristović.

    Direktor crveno-belih ne veruje da će Rakočević i Miličić nositi crveno-beli dres u regionalnoj ligi.

    - Nije realno da njih dvojica zaigraju za Zvezdu u ovoj sezoni. Naravno da bi nam Rakočević i Miličić mnogo pomogli, ali to stvarno u ovom trenutku ne može da se desi, iako se zna da su veliki Zvezdini navijači. Oni su svetska košarkaška klasa, mnogo koštaju, a mi nismo u mogućnosti da obezbedimo toliki novac. Ipak, mnogo će nam značiti ako se budu pojavili na humanitarnom meču - završio je Ristović.

    Moraju se malo uigrati...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Procitajte ovo sa jednog drugog foruma (Bloods ), lik je relativno pouzdan, neke stvari je pogodio, neke je omasio. Mada zna svasta, i drugi potvrdjuju ono sto prica. Tvrdi da je Covicev komsija, pa da tako dobija informacije. Ipak imena koja spominje uzmite sa rezervom, jer je i on rekao da nisu mnogo verovatna. Mnogo bitnije je kako je odgovorio nekom liku koji je rekao da je stanje ocajno, da se raspadamo i da ce Kari otici Raznih ludaka... Ali odgovor je verovatno najbolji post koji sam ikada procitao. Procitajte do kraja, isplati se ;)

      Upozorenje: Ima opscenih reci i politickih konotacija

      Spoiler
      Dobro jutro, napokon da se i ja upisem na ovoj temi za koju vecina clanova misli da mi je i mesto (ali u sredu ce i ti clanovi shvatiti neke stvari)

      Raspadamo se, totalno rasulo u klubu, da nije bilo policijske zabrane tokom vikenda, nasi igraci bi vec bili na ulicama i blokirali saobracaj u centru grada
      Bloods je neka 15-godisnja devojcica koja je tokom mentrualnih bolova imala svoje ispade po internetu, na svu srecu, roditelji su joj oduzeli kompjuter, mozemo da odahnemo
      Nebojsa Covic u bekstvu od kako se saznalo da je Coki, osisao se na celavo, pustio bradi i stavio mindjusu u nos, tragovi mu se gube u jednom selu u Norveskoj
      Dragan Ristic uhvacen u prevari, starim novcanicama od milijadru dinara placao Uvalina i ekipu prosle godine, vec je angazovan Toma Fila i podnet je zahtev za kauciju
      Zivorad Andjelkovic i Aleksandar Vasiljevic Panfilov kidnapovani od strane cecenskih terorita, Dacic gost dnevnika, Tadic se izvinjava, a Toma zapoceo strajk gladju u znak podrske
      Davor Ristovic dobio posao na Pink televiziji i vodice nacionalni dnevnik, popunjeno je mesto nakon odlaska Slavka Beleslina, Mitrovic zadovoljan i najavljuje jos veci rejting
      Svetislav Pesic napusio Beograd i vratio se u Pirot, zapoceo prodaju svercovane robe iz Nemacke, za sada se Milka cokolade najbolje prodaju
      Uros Nikolic se ponudio da svim bivskim saigracima pozajmi pare uz kamatu od 7%, a Sava Lesic otisao na probu kod Luke Bojevica i nada se ulasku u dilerski tim
      Ivan Marinkovic se svojevremeno zalio Kariju kako nema para da izvede svog decka na pice ili koktel, ali sada kod komsija uziva u homogenom okruzenju, tusiranje i pre i posle treninga
      Vladimir Golubovic pitao na crnogorskom jeziku "Jel moze olovka da potpisem". a nasi razumeli "Jel mogu po obojici da se popisam", Cova i Kari se naljutili i napustili sastanak
      Bojanu Popovicu ponudjen kontur jastuk da ne bi pokvario frizuru dok spava, ali nas je odbio, trazio je i cebe i posteljinu, nasi nisu mogli da mu izadju u susret
      Adam Morrsion trazio 300 dinara da se osisa, niko nije mogao da mu da pa se naljutio i zapalio nazad za Ameriku, na aerodromu bacio kosku jednom cariniku, vec ima na youtube-u
      Andrija Milutinovic uhvacen u GSP-u kako se svercuje, zbog bezobraznog ponasanja prema kontroloru i komunalnom policajcu dobio prekrsajnu prijavu
      Nemanja Nedovic dobio samar od nepoznate osobe, jos nije naucio kako da brani jedan na jedan situaciju, oporavak tece sporo ali su svi optimisticni da ce biti spreman za domacu ligu
      Vuk Radivojevic odsekao nogu i prodao Petru Matijevicu, uskoro u prodavnicama novi suhomesnati delikates "ekstra slana vucetina", vakum pakovanje naravno
      Petar Popovic i Adriana Lima imali aferu, vec se pojavio petominutni snimak na torentima, nazalost Petrova glava zauzima ceo kadar, ali se cuje klackanje kreveta i portugalski jezik
      Igor Rakocevic otisao u Olimpiju, dali mu dvosoban stan u predgradju Ljubljane, nakon 30 godina napokon je resio stambeno pitanje, nada se EL trofeju i mozd anam se vrati za tri godine
      Darko Milicic napustio i kosarku i pecanje, otvara PR agenciju i dobio je mesto profesora na Megatrendu na fakultetu za medije i komunikaciju, zao mu je sto nece pomoci voljenom klubu
      Oformljena nova troclana komisija za naredni period: Mirko Pavlovic, Zeka i Ivan Bekjarev, skupstina zakazana za utorak, prenos na ART kanalu u 14:30h, nece biti reklama
      Crvena Zvezda Beograd zamrznuta, a OKK Beograd dobio ime, grb i navijace, od sutra se zovemo Crvena Zvezda OKK Beograd, za dresove zaduzena Zara, bice bas fensi
      Novi trener novoformiranog tima Gorcin Stojanovic, a generalna proba i predstavljanje tima bice i dalje u sredu, protivnik Zitko Basket, na poluvremenu Milena Ceranic i Juice
      Generalni sponzor tima pekara "Popaj", a od ostalih se isticu apoteka "Vita" i butik zenske odece "Zaklina", treninzi i utakmice u osnovnoj skoli "14. oktobar"
      Fuzijom smo dobili Kovaca, Balabana, Sepu, Drcu, Stefanovica i ostale vedete, pristupnicu je vec potpisao Tubak, ocekuje se i Lazic, a mozda i Smiljanic i Dzakovic
      Ocekuju se i 2-3 stranca, jedan Rumun je vec usmeno dogovoren, sa Madjarom teku pregovori, a gledaju se i kasete nekih tamnoputia ljudozdera, treba nam malo brzine u timu


      UO nije formiran jer se i dalje cekaju odredjenu ljudi, tj predstavnici nekih drzavnih preduzeca koja trebaju dodatno da pojacaju nas sponzorski tim
      Na sezonskoj karti je ime sponzora koji je i zaduzen bio za izradu tih karata, ne znam sta si ocekivao da vidis na obicnoj karti, mozda imovinsko stanje naseg predsednika
      Ko kaze da imamo jednog sponzora, svi bitni sponzori su obezbedjeni, ili bolje da napisem "sponzori", malo se raspitaj kako nas predsednik godinama radi odredjene stvari
      Zika Pauk i Sasa Panfilov su napravili odlican posao i nas klub je miran naredne 4 godine, zasto je to poslovna tajna, ako bi se ponovo otvorio "slucaj Lukoil" bilo bi veselo
      Lukoil je takodje otpisao sva potrazivanja od naseg kluba, kada bude formiranje UO onda ce biti i zvanicno potpisivanje sponzora cija su imena iscurela u javnost u proteklom periodu
      Dragan Ristic je najveci car koji postoji, covek ne samo da je dao ono sto je obecao, vec i mnogo vise od toga, a davace jos i jos i jos, nemoj njega da spominjes u negativnom kontekstu
      Ko je upoznat da likom i delom doticnog gospodina, onda zna na koji nacin on obavlja finansije i koliko je darezljiv, covek buklvano iz dzepa vadi kes kada negde zapne
      Mirko Pavlovic nema veze sa nasim klubom, on je zaduzen za papirologiju u zamrznutom klubu i sve njegove aktivnosti su vezane za taj deo posla
      Raspitaj se malo koliki je bio stvarni dug zamrznutog kluba (manji od 14 mil), a koliki je danas, i koliki ce biti do kraja ove godine, i ko je sve vec otpisao i na kakav nacin
      Svetisalv Pesic ima odresene ruke po pitanju pojacanja, bukvalno i najbukvalnije, on bira i on dovodi, on i odredjue koliko cemo nekome nuditi, a sta ne dolazi u obzir
      Morrison je placen onoliko koliko je njegov menadzer rekao da mu je cena, nisu nasi nista smanjivali, da je trazio vise, sigurno bi i dobio vise, ali smo stvarno super prosli sa njim
      Petar Popovic je jedina mrlja za sada, o tome sam detaljno pisao i ne znam sta tu nije jasno, na njega je otislo 200k, da mu se nije mnogo dugovalo siguran sam da ne bi ni dosao
      Igor Rakocevic je 18.08 postao nas igrac, i najplaceniji je covek u nasem klubu, to sto se u medjuvremenu javilo hiljadu ljudi sa hiljadu teorija je njihov problem
      Darko Milicic je nekoliko dana pre Igora posao nas igrac, igrace za mnogo smesne pare, to sto velika vecina ljudi ne veruje je njihov problem
      Marko Jaric je tek nedavno kontaktiran, znam koliko trazi i u pitanju je sasvim prosecna cifra, ali njegova zena treba da donese konacnu odluku, ne znam sta ce biti na kraju oko toga
      Vladimir Radmanovic ima nasu ponudu vec dvadesetak dana, ali zato ima milionske ponude od drugih klubova, njegov dolazak je naucna fantastika po mom misljenju, ali videcemo
      Flip Marej nas je odbio, ne znam da li je odgovorio na pojacanu ponudu, ali covek trazi bas dosta novca, Igor ga je licno preporucio, nisam optimista
      A ovaj novi beli americki bek sto se pominje po novinama, ne znam za njega, tek sutra mogu da proverim da li je to istina ili ne, jedino ako je Flip u medjuvremenu odbio pojacanu ponudu
      Na skupstini je nas predsednik rekao cifru od 2,5 miliona, ali ta cifra je znatno veca, medjutim podeljena je za troskove novog kluba i sanaciju dugova zamrznutog kluba
      Svi igraci, treneri, kao i ljudi zaposleni u klubu na vreme dobijaju plate, sve funkcionise u savrsenom redu, svaka druga prica je smesna i zlonamerna
      Jel znas ti ko je Nebojsa Covic, jel znas kako se finansirao FMP svih ovih godina, jel znas kako su podizane sportske hale i sa kakvim stvarnim kapitalom raspolaze nas predsednik
      Jel znas ti ko je Dragan Ristic, jel znas kakvu zapravo finansijsku moc poseduje doticni gospodin, jel znas koga je sve on vec doveo u nas klub i sta tek treba da obezbedi
      Jel znas kolike je ponude odbio Igor Rakocevic, jel znas zasto je on sam trazio da se sto ranije prikljuci ekipi iako je mogao da odmara do pocetka oktobra, jel znas kolika ce mu biti plata
      Jel znas koliki je car Darko Milicic, jel znas na kakav se nacin ponudio nasem predsedniku, jel znas zasto se sprema kao iznenadjenje, jel znas za kakvu ce bednu platu on igrati
      Jel znas ti sta se uopste desava u klubu, jel znas koliki je vec obezbedjen budzet, jel znas koji su takmicarski planovi, jel znas ko ce nam se jos sve prikljuciti
      Jel znas ko je sve splavario sa mnom sinoc, jel znas ko ce sve splavariti sa mnom veceras, jel znas sta su svi prisutni sinoc na splavu saznali, jel znas sta ce veceras neki ljudi saznati
      Dodji u sredu i saznaces sve sto te je zanimalo zadnjih mesec dana, videces Covicevu "ekipu", videces Igora i Darka, videces Crvenu Zvezdu koju nisi ni u najludjim snovima sanjao
      Last edited by Nebojsa; 03-10-11, 10:38.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Izgubili smo od OKK Beograda. Kao po obicaju Morison najbolji. Nadam se da Igor potpisuje,a i da ce se resiti ta cetvorka na vreme jer sezona pocinje za 5 dana,ne znam kad ce je dovesti i uigrati. Evo statistike:
        КК Црвена звезда Београд 79:84 ОКК Београд (15:14, 17:23, 21:23, 26:24).

        КК Црвена звезда Београд: Човић, Цветковић, Морисон 19, Марковић 2, Илић 11, Лазић 10, Тубак, Смиљанић, Недовић 11, Суботић, Радетић 5, Милутиновић 11, Поповић 10.

        ОКК Београд: Стојанчев, Митровић 15, Шепа 20, Кнежевић 10, М. Димитријевић, Малиџан 9, П. Димитријевић, Сузић 2, Дрча 15, Ђурица, Кљајевић, Мишанов.

        EDIT:
        Ima li neko link za vecerasnju utakmicu?? Bas danas nisam kuci,a nemam B92 ovde Ako neko ima link,stream,bio bih mu zahvalan
        Last edited by Dragisa; 05-10-11, 13:18.

        Comment


        • Prodato 2500 sezonskih karata...
          Veceras sa Bajernom, da vidimo Igora, Darka.... Ne mogu da docekam
          A evo i meca sa Lukoilom...
          Morison pisao po svima... kakav car...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Jebem ti zivot cujem navijace sa terase!
            Nedovic na fbu
            Jos dva sata do ludnice, boli me ona stvar da li ce igrati Darko i Igor, igra Zvezda
            Kad zagrmi veceras:

            U sezonu novu krece
            grupa vernih Delija
            icicemo svuda
            ako Bog da srece
            slavice se TITULA!!!
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Zovite me ludim, ali mene ovaj Morrison ludo podseca na sarplaninca.

              Comment


              • Morison je sjajan igrac, sad je bas pokazao a vec je i osvojio publiku, steta za tehnicku, ali to samo pokazuje njegovu borbenost na terenu, pa cak i ako je prijateljska tekma... Bogami usudjujem se da kazem da ce ove godine derbi biti bolji nego ikada, mozda jedan od najboljih u poslednjih sest,sedam godina... Strasna igra Zvezde, a ocekuju se jos neka pojacanja, a vec odlican tim imaju, zaista ima sve da prsti u Pioniru...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zasto morrisonu pise cirilicom moRRison ? Kakva pismenost.

                  Comment


                  • Zasto nisu igrali Rakac i D-Mill???

                    Comment


                    • Onaj prostakluk i malogradjanstvo skoro nije vidjeno!!!
                      Koliko debila, djilkosa, narkomana, dripaca, giliptera, klosara, primata, kromanjonaca i decurlije u kopu (ne samo u kopu nego i na terasama) nemam reci!!!
                      Zaostali maloumnici u razvoju!
                      Humanitarna utakmica!!!
                      Za bebe!!!
                      Boze, jesam ateista, ali ako stvarno postojis, gde si bio kad su se idioti radjali da im podaris barem dva grama mozga!!!
                      Sajam ludaka!!!
                      Je**na niza rasa!!!
                      Ono je bilo kao da si otisao na Kalis u Zoo vrt i otvorio kaveze na dva sata...
                      Ma sta bre da pricam... bolje da cutim.


                      Igracima kapa dole za prikazanu partiju!!!

                      EDIT: Dug i trnovit je put pred onim ljudima kojima je posao da edukuju ovaj nadolazeci sljam i da ih transformisu (ako je to uopste moguce) u prave mangupe i smekere. Kapiram, 4 godine je dug period...

                      P.S. Sledeci put na letke koje urucuju na ulasku u halu treba da napisu: "Zabranjeno stavljati u usta!"
                      Last edited by Ernesto; 06-10-11, 05:38.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Zasto nisu igrali Rakac i D-Mill???
                        Rakac bolestan, D Mill nije ni bio planiran za ovu utakmicu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Rakac bolestan, D Mill nije ni bio planiran za ovu utakmicu.
                          Pih...Izgleda da cemo i mi i vi da ga izduvamo za centre Minesote.

                          Comment


                          • Milicic je na svetskom prevenstvu u pecanju....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Pih...Izgleda da cemo i mi i vi da ga izduvamo za centre Minesote.
                              Zasto vi??? Pa Pekovic vec igra za vas...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Zasto vi??? Pa Pekovic vec igra za vas...
                                Odigrace protiv Zagreba i to je to...bar tako ja razmisljam. A i nadam se da ce tako biti. Ipak iz nase grupe ce se mnogo vece zvezde vratiiti u NBA,a mi jos i najbolju zamenu imamo

                                No,da ne kvarim temu...

                                Comment

                                Working...
                                X