Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Mi smo evo skoro mjesec dana u manjem kanalu.To moze da se opravda iscrpljujucim ucinkom u abi kao i dominacijom u grupnoj fazi EL E sad,po meni je prirodno da dodje do pada u igri,kao i sto mi je prirodno da se izgubi od Reala i Makabija,mada da nismo zabrazdili sa formom u poslednjih mjesec dana,moglo se i tu vise..mozda sam malo nerealan sa tim,ali ona Zvezda sa pocetka sezone je mozda to i mogla.Nebitno.S druge strane,nije mi prirodno onoliko cigli sa distance i polu-distance.Vjerujem da ce se uskoro to vratiti,jer i trener i ekipa imaju nemjerljiv potencijal.
    Koliko vi Đetići imate taj osećaj nacionalne pripadnosti, trener nam je potencijalnom za vašu Budućnost, tako neki klub od koga se ne očekuje mnogo, evo nek vam vodi repku, vodite ga sreće vam.

    Comment


    • Bas me interesuje koji je trener za Zvezdu kada je Radonjic za Buducnost.

      Radonjic je davno preraso tu Buducnost, u ABA ligi moze komotno da vodi Olimpiju, Cedevitu ili Cibonu, Buducnost je naspram njih mali klub.Samo da ne vodi klub koji ima armiju navijaca posto ne ume da se nosi sa velikim pritiskom i ocekivanjima.Povratak tamo nece da bude korak unazad, nego dva.Verovatno ce posle Zvezde da nadje angazman u inostranstvu i vodice klub u jacoj i ozbiljnijoj ligi od ABA.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Koliko vi Đetići imate taj osećaj nacionalne pripadnosti, trener nam je potencijalnom za vašu Budućnost, tako neki klub od koga se ne očekuje mnogo, evo nek vam vodi repku, vodite ga sreće vam.
        Pocinjes da pretjerujes! To veze nema sa mozgom.Zvezda je najbitnija!Ali ti taj osjecaj nemas,cim mi spocitavas nacionalnost,sramotno.Zar je bitno,odakle je trener,kad je Zvezda u pitanju.Cim se ti bavis time,svakako onda i povrsnije pratis Zvezdu.Cus zamisli ,on je iz Podgorice,pa zelim da ostane na klupi Ajde ne prilici ti.

        vasu Buducnost


        nasu? Otkad je to moj klub,jel ja to navijam za Buducnost,a da pri tom,nemam pojma? Ovo je vec preslo u nesto ,sto ne znam da opisem
        Last edited by Duka; 18-01-15, 12:57.


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Mi smo evo skoro mjesec dana u manjem kanalu.To moze da se opravda iscrpljujucim ucinkom u abi kao i dominacijom u grupnoj fazi EL E sad,po meni je prirodno da dodje do pada u igri,kao i sto mi je prirodno da se izgubi od Reala i Makabija,mada da nismo zabrazdili sa formom u poslednjih mjesec dana,moglo se i tu vise..mozda sam malo nerealan sa tim,ali ona Zvezda sa pocetka sezone je mozda to i mogla.Nebitno.S druge strane,nije mi prirodno onoliko cigli sa distance i polu-distance.Vjerujem da ce se uskoro to vratiti,jer i trener i ekipa imaju nemjerljiv potencijal.
          Nije ti palo na pamet da veliki klubovi dizu formu kako sezona odmice, a ne suprotno, sto se upravo desava kod Zvezde?
          Ni trener ni ekipa nemaju nekakav poseban potencijal, samo pojedini igraci.

          Tantuz, moze biti da je to mec protiv Makabija kad se Nelson okliznuo na kraju.
          sigpic

          Comment


          • Jeste Mamba, Boga ti poljubim...

            Comment


            • Ma ne valjamo mi nista


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Ma ne valjamo mi nista

                Poceli smo da ne valjamo onoliko koliko bismo mogli u ovom periodu. Uzrok: trener i niko drugi. Niti je MW zaboravio da sutira, niti je Jaka sam od sebe poceo da jurca kao muva bez glave, niti Rebic ne igra ABA... Bobi je napredovao, Cirbes iskoristio ono sto je dobio i to je to. Ostali kanal, jedino se Kalinic jos koliko-toliko koprca... Dangubic daBogda ima po 5-6 minuta po utakmici, Tejic i toliko ako ga usere. Lazicu se polako gubi svaki trag, Djenka i Jovic samo odmenjuju Markusov pad forme...

                Comment


                • Koliko Turci ulazu u svoje klubove,pa se prosipaju svaku godinu.Mi smo prvi put usli u TOP 16,imamo rekord u nasoj ligi i mi tjeramo trenera,to nemas nigdje u svijetu.Kazi to nekome strancu,smijace ti se.Ali odje sve moze!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Koliko Turci ulazu u svoje klubove,pa se prosipaju svaku godinu.Mi smo prvi put usli u TOP 16,imamo rekord u nasoj ligi i mi tjeramo trenera,to nemas nigdje u svijetu.Kazi to nekome strancu,smijace ti se.Ali odje sve moze!

                    - To sto se Turci prosipaju, ne mora da znaci da i Zvezda to treba da radi. To je egal poredjenju da je Srbija bolja od Bugara. Za mene je ona losija od normalnih zemalja i treba da radi na tome da ih "stigne."

                    - Sto se tice TOP16, za mene licno bi bio debakl da je bilo drugacije.

                    - Sto se rekorda tice, pisam se u isti. Taj rekord nece vredeti po' lule duvana, ako se ne osvoje i ABA i KLS. Rekordi ne stoje u vitrinama, samo pehari. Videcemo do kraja sezone...

                    Comment


                    • Originally posted by tantuz View Post
                      - To sto se Turci prosipaju, ne mora da znaci da i Zvezda to treba da radi. To je egal poredjenju da je Srbija bolja od Bugara. Za mene je ona losija od normalnih zemalja i treba da radi na tome da ih "stigne."

                      - Sto se tice TOP16, za mene licno bi bio debakl da je bilo drugacije.

                      - Sto se rekorda tice, pisam se u isti. Taj rekord nece vredeti po' lule duvana, ako se ne osvoje i ABA i KLS. Rekordi ne stoje u vitrinama, samo pehari. Videcemo do kraja sezone...
                      Dobro..ali ne radi se tu o turcima,nego ulazu ljudi u odlicne igrace,govorim o klubovima u Turskoj,a ne o samim turcima,tako da 'egal poredjenje' da je 'Srbija bolja Bugara ' ..ne pripada ovoj prici.To sto se toga tice,a ovo sto kazes za osvajanje abe,slazem se.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja jesam govorio o turskim klubovima...

                        Comment


                        • Pa i ja covjece,dal me ti razumijes uopste? Ja ti objasnjavam,da su to klubovi koji dovode fantasticne igrace,a da to nisu turci ,iako su turski klubovi


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Pocinjes da pretjerujes! To veze nema sa mozgom.Zvezda je najbitnija!Ali ti taj osjecaj nemas,cim mi spocitavas nacionalnost,sramotno.Zar je bitno,odakle je trener,kad je Zvezda u pitanju.Cim se ti bavis time,svakako onda i povrsnije pratis Zvezdu.Cus zamisli ,on je iz Podgorice,pa zelim da ostane na klupi Ajde ne prilici ti.



                            nasu? Otkad je to moj klub,jel ja to navijam za Buducnost,a da pri tom,nemam pojma? Ovo je vec preslo u nesto ,sto ne znam da opisem
                            Šta lupetaš ti čoveče ? Ti si jedini čovek u mom okruženju kojeg ja poznajem ovako ili onako da brani tog Radonjića i jedino objašnjenje mi je da je to zbog toga što je Đetić.

                            Istina je jedna i svi se slažemo u tome, to je q... od trenera, pa tačno i da uzme ABA ligu i Kup i paštetu, to je zbog toga što ima daleko najjači tim, koliko zna vidi se kad krenemo u napad, a to otprilike izgleda isto kao kada stoku pustiš iz obora, svi na sovju stranu.

                            Comment


                            • Nevjerovatno..pa tebi je taj covjek sam po sebi iritantan,cak i kad bi uzeli EL ;) i da osvoji abu i kls on je tebi opet neznalica,pa ti si strasan!Ti ka da u ekipi imamo NBA zvijezde,kao da smo all star ekipa! Ti ne volis Radonjic Dejana,iz svakog posta zracis mrznjom prema istom.Kako da ti se uzima za mjerodavno,to sto mi pricas.Ja mogu da shvatim,da ti se ne svidja njegovo vodjenje nekog meca,al ti ga brate pretjera,a zasladio si kad si rekao i da uzme i abu i kls opet je neznalica i to je zbog jakog tima,igraca koje smo doveli iz NBA lige..a kad gubi,direktni je krivac! Sou!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Koliko vi Đetići imate taj osećaj nacionalne pripadnosti, trener nam je potencijalnom za vašu Budućnost, tako neki klub od koga se ne očekuje mnogo, evo nek vam vodi repku, vodite ga sreće vam.
                                A sta je to sto bi neki drugi trener bolje uradio sa ovim timom Zvezde? Ovdje ti je jos samo nedostajalo da napises da je "realno" da se Zvezda "bori za F4 Evrolige", pa da komentar bude jos besmisleniji. To sto pojedinci imaju neke fiks ideje da je ovosezonski tim Zvezde bolji od ovoga sto je do sada ostvareno(rekord u ABA ligi i Top16 Evrolige), to je za neku drugu pricu.

                                A ne vidim ni potrebu za "provlacenjem" nacionalizma u komentarima!?

                                Comment

                                Working...
                                X