Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam da gubimo,forma opasno pada...
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Igra zavisi od trenera to je isto kao prosle godine polufinale cibona- nije nam isao sut, i bas tu utakmicu da nam ne ide.. isto i sada. Sto se nekada ne zaje**mo pa da nam ne ide protiv solnoka

      Comment


      • Dobro vece svima, posle podosta vremena...

        Za celu dosadasnju sezonu sam uspeo da pogledam nekoliko utakmica... Ono sto mi bode oci, mozda tripujem, je Radonjic. Veceras ga je Ataman utamanio izmenama i "teranjem" Bobija na klupu posle 1/4. Kako Bobi krene da igra, Ataman izvodi iz igre bilo kog centra (Turcina, ili onog crnca sto skace kao na federe) i stavlja Ercega na 5-icu. Istog momenta Radonjic odgovara tako sto izvodi Bobija i ubacuje Cirbesa. Pa kako se ne zajeba da on povuce prvi potez, pa da Atamana primora na tako nesto...? Ne, uvek ceka i pokusava da odgovori, bez inicijative ikakve...

        Comment


        • ok,novi poraz je tu..Ali kriza je morala doci,mnogo je bilo pobjeda,mnogo!Mora kriza doci,da bi prosla
          Cekajte,ima jos da se igra,bice prilike za pobjedu.I da li vi zaista mislite da smo ekipa koja je kadra da igra vec sad TOP 8...budimo realni...Igramo TOP 16,to je najvaznije da uzmmemo koju pobjedu odje,igramo sa najjacima i jako udjemo u PO aba lige,pa da sledece godine u EL igramo jos znacajniju ulogu...
          meni nisu jasni neki,jeste li vi ocekivali osvajanje evrolige


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ja sam očekivao pobedu protiv ovog ovakvog Galatasaraja na domaćem parketu.

            Comment


            • I ja sam,pregoreli su....ima jos da se igra,boli ovo...svi su ocekivali pobjedu sinoc,pukli smo...Bice bolje!Mora!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Kad god izgube izgovor je "pregoreli" su...glupost. Samo je jedan uzrok sinoćnjeg poraza, trener. Jednostavno čovek nije dorastao izazovu, očajno igramo u napadu i to se nastavlja pod njegovim vodstvom eto već druga sezona. A priče o odbrani, pa ne dešava se baš tako retko da primimo veliki broj koševa, nekada je to i preko 20 po četvrtini u proseku.

                Comment


                • a sta cemo sa ispod-prosjecnim sutom sa distance,za 2..za 3? da je to uslo,ne bi se kritikovao Radonjic.Nasi igraci su sinoc kucu promasili,kad su se vracali,siguran sam.
                  Last edited by Duka; 17-01-15, 10:23.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Moglo je to i drugačije, da se gura lopta pod koš, a ne da se forisra šut sa distance celo drugo poluvreme, kada je i napravljena razlika, to zavisi svakako od trenera, pa nije valjda ćorav, vidi da ne ide spolja, daj guraj dole loptu Bobiju, Luki, menjaj način i sredstvo....ne, on samo posmatara razvoj događaja i pravi grimase neke, špekulant klasičan.

                    Comment


                    • Duka???? Covece objasni mi fenomen da nas nece sut u svakoj utakmici koja je vazna ili zahtevnija.?Ne interesuju me te alibi price. Nije on neki trener da bih ga istrpeo(vec smo ga dovoljno trpeli) niti je bilo sta osvojio. Duka jesi se bavio kosarkom kad?
                      Te bajkovite price i strpljenje me vise ne interesuju, zvezdasi su uvek najbolje prolazili kad su bili najrazmazeniji, realan sam, ali realno je da dobijemo nesto kod kuce, nikakav pritisak ne postoji rezultatski.
                      Pricajte vi sta hocete, postajemo polako smesni, gradimo imidz kod drugih klubova-kada treba dobijes ih lagano

                      Comment


                      • Do juce f8 sigurica, f4 mozda, a sada je i f16 ok. Ali bitno da se oborili svi rekordi aba lige, samo steta sto ti oboreni rekordi ne garantuju evroligu sledece sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Do juce f8 sigurica, f4 mozda, a sada je i f16 ok. Ali bitno da se oborili svi rekordi aba lige, samo steta sto ti oboreni rekordi ne garantuju evroligu sledece sezone.
                          Ko je to rekao?
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Do juce f8 sigurica, f4 mozda, a sada je i f16 ok. Ali bitno da se oborili svi rekordi aba lige, samo steta sto ti oboreni rekordi ne garantuju evroligu sledece sezone.
                            Ja ne znam ko moze da ih zaustavi u ABA ligi na 3 dobijene. Naravno, verujem da Dule to moze , ali se mnogo zajebava oko ovog pleja. Na kraju ga necemo ni dovesti a doci cemo im na megdan.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Zvezdi fali cist suter. Igrac koji ne treba nista drugo da zna, osim da cepa mrezicu. Ono je sramota u kakvoj suterskoj formi su pojedini igraci zadnja 2 meseca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Ko je to rekao?
                                A generalno napisao sta sam slusao i sta sam citao.

                                Comment

                                Working...
                                X