Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ali bez Bucka

    Deluje da uterivanje pameti ide slabo.
    A bezze suspendovati takvog igraca ne znam kako nije mogao da se nadje neki pristup u zajednickom interesu.
    Al ajd bar ce da trgne ostale da nema zajebavanja.

    Comment


    • Veceras u Beogradu gostuje Asvel od 20:45.

      Po najavama sa nekih foruma i drustvenih mreza Loyd ce valjda biti u sastavu posle one povrede u Istanbulu (valjda ga Radonjic nije hteo da uvodi vise u igru iako je mozda mogao da se nesto ne pogorsa) ali ce izgleda O'Bryant biti van tima posle ostanka u svlacionici na poluvremenu utakmice sa Efesom.
      Izgleda da nije bio na treningu danas i da mozda trenira odvojeno pa lici na neku disciplinsku meru, a nije da nismo navikli na takve stvari i u proslosti.

      Uglavnom u oslabljenom sastavu veceras ako najbolji unutrasnji igrac ne bude igrao, doduse u Fransuskoj su uspeli i bez njega da pobede ubedljivo Asvel uz sjajne partije Loyd-a i Walden-a ali i odsustvo Cole-a i cini mi se jos nekih igraca Asvela.
      Verujem da ce gosti biti dodatno motivisani zbog tog poraza, barem bi ja bio.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        A bezze suspendovati takvog igraca ne znam kako nije mogao da se nadje neki pristup u zajednickom interesu.
        Al ajd bar ce da trgne ostale da nema zajebavanja.
        https://twitter.com/kkczprofesor/sta...986479111?s=20

        Očito da je pokušan prisup u zajedničkom interesu, ali je takođe očigledno da ne pali, što smo na poslednjoj tekmi i videli, gde je Radonjiću prekipelo. S obzirom na suspenziju do daljnjeg, deluje mi da nema dovoljno mozga da shvati gde se nalazi i šta se od njega očekuje. Ako je tako, putuj igumane
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          https://twitter.com/kkczprofesor/sta...986479111?s=20

          Očito da je pokušan prisup u zajedničkom interesu, ali je takođe očigledno da ne pali, što smo na poslednjoj tekmi i videli, gde je Radonjiću prekipelo. S obzirom na suspenziju do daljnjeg, deluje mi da nema dovoljno mozga da shvati gde se nalazi i šta se od njega očekuje. Ako je tako, putuj igumane
          Nisam vas gledao tako cesto u zadnje vrijeme ali mi je ostao u sjecanju protiv Mornara sa pozicije 5 je utrpao nekoliko trojki u dosta vaznim momentima meca. Ako sam dobro to pogledao

          Comment


          • Nijedan nas visoki nije ni priblizno dobar koliko job, ako ostanemo bez njega najebasmo

            Comment


            • Raskid ugovora koštaće nas puno.

              Jedino da malo umanjimo tako što ćemo ga papreno kazniti zbog nediscipline.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Postoji milion nacina kako bi mogao prikupiti nesto više novca ali ni jedan nema da KK bude samoodrziv.
                Model koji si ti naveo furaju Barsa i Real al kroz FK i opet kada bi imali pristup informaciji mogli bi da vidimo da to nije ni 5% prihoda.
                Samo 1 prijateljsku utakmicu FK RM naplaćuje 1.500.000€ i to, placen put, smjestaj. Za jednu azijsku turneju (3 utakmice) zarade preko 50.000.000€ na prodaji karata i dresova i reklama vec cega sve ne.
                Kako sad da ti u Evropi, jedan KK dovedes do nivoa samoodrzivosti kada ti treba minimum 10m za neki uspjeh? To je pitanje na koje ECA trazi odgovor 10godina.
                mi imamo jednu prednost koji vecina nema - bazu navijaca. Pitanje je samo kakvo bi interesovanje bilo kad bi trebalo da das neku kintu... jedno je navijati za dzabe, a drugo je kad treba da odvojis od usta. Al dok ne probamo i ne ponudimo nesto sto bude primamljivo ne mozemo znati. Npr. ako imas pravo da glasas i menjas menadzment (uz sav ostali paket koji nosi prestiz clanstva u klubu) ne bi bilo neinteresantno. Samo to se gradi vremenom da te ljudi prepoznaju kao brend....
                Za fudbal to je defonitivno neodrzivo kod nas, al za kosarku, mozda bi i proslo.

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Nijedan nas visoki nije ni priblizno dobar koliko job, ako ostanemo bez njega najebasmo
                  Nije problem koliko je on dobar ili los, nego sto su svi ostali losiji od kad je on dosao... Ovo je po meni odavno trebao Sale da uradi.

                  Comment


                  • Nisam siguran koliko je to pametno. Dzoni nam je najbolji visoki igrac i to ubedljivo a nisam siguran da mi imamo odbrambene municije za neke 57:53 partije. Ironicno na danasnji dan je raskinuta saradnja i sa Blejk Silbom. Tada smo imali srece a videcemo sada. Kazu da sreca prati hrabre ali nisam siguran da li smo mi hrabri ili ....
                    Dzoni je drugi strelac ekipe i prvi skakac.
                    Morace Kuzmic dobro da oznoji dres i da nabavi onaj lepak sto koriste rukometasi (he he rukometasi) da mu lopta ne ispada iz ruku.
                    Cek mi sad ostadosmo sa visokim:
                    Kuzmic (ima u njemu 5-7 min kosarke)
                    MJK (dusa mu je u nosu jer igra bez prestanka)
                    Noko(nije igrao 8 meseci a i niko ga ionako ne vidi u reketu)
                    Rit(koji ne bi odbranio pik da mu zivot zavisi od toga)
                    DeDa(cija je forma trenutno da bukvalno i ne igra odbranu)

                    Kad se vraca Simonovic?

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Nisam siguran koliko je to pametno. Dzoni nam je najbolji visoki igrac i to ubedljivo a nisam siguran da mi imamo odbrambene municije za neke 57:53 partije. Ironicno na danasnji dan je raskinuta saradnja i sa Blejk Silbom. Tada smo imali srece a videcemo sada. Kazu da sreca prati hrabre ali nisam siguran da li smo mi hrabri ili ....
                      Dzoni je drugi strelac ekipe i prvi skakac.
                      Morace Kuzmic dobro da oznoji dres i da nabavi onaj lepak sto koriste rukometasi (he he rukometasi) da mu lopta ne ispada iz ruku.
                      Cek mi sad ostadosmo sa visokim:
                      Kuzmic (ima u njemu 5-7 min kosarke)
                      MJK (dusa mu je u nosu jer igra bez prestanka)
                      Noko(nije igrao 8 meseci a i niko ga ionako ne vidi u reketu)
                      Rit(koji ne bi odbranio pik da mu zivot zavisi od toga)
                      DeDa(cija je forma trenutno da bukvalno i ne igra odbranu)

                      Kad se vraca Simonovic?
                      Naježim se kad čitam ovaj deo o visokim igračima.

                      Comment


                      • A mozda bi mogli da uznemo i onog drugog Simonovica???

                        Comment


                        • Originally posted by Karamazov View Post
                          Naježim se kad čitam ovaj deo o visokim igračima.
                          Onda bolje da ne otvaras sajt B92, sport sekciju, jedino ako imas zivce ko sajle na mostu na Adi.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Onda bolje da ne otvaras sajt B92, sport sekciju, jedino ako imas zivce ko sajle na mostu na Adi.
                            Ne vredi, bilo je jače od mene.

                            Laki ajd' da častiš, izgleda dolazi tvoj omiljeni igrač.

                            Comment


                            • JOBje realno kancer tima, druga strana medalje je sto nemamo neku kvalitetnu opciju za njega, ali svi ostali su timski igraci. Covek ne moze protiv sebe i mora da bude ball stoper i to ne prolazi kod Radonjica, Salo ga je forsirao maksimum i to je platio otkazom. Klasican basketas, statisticar koji nema osecaj za timsku igru. Naravno da je bolji kosarkas od svih, ali to ovde ne moze proci jer nema taj Loyd kvalitet.

                              Svakako i dalje mislim da bez njega nam ne treba jos jedan visoki, ali plej i dalje treba jer ovaj ostatak sem mozda Kuridze ne moze sebi nista da iskreira na niskom postu...sem mozda Rita koji je ''najbolji'' post up igrac bio u Zelezniku kako kaze Sarac...

                              Dao bih oba pleja za jednog zmaja i da rezerva bude Uskokovic. JOB je kostao glave Obradovica i to se jasno vidi da covek ima neku zelju i da je svestan nekih stvari, ali ne moze protiv sebe.

                              Ostali igraju timski,videcemo hoce li to biti dovoljno. Ova sezona je tezak brodolom, nema neke razlike od prethodnih..na Deju je da uigra ovo sta ima i da uzme ABA, sbe ostalo je nebitno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Nijedan nas visoki nije ni priblizno dobar koliko job, ako ostanemo bez njega najebasmo
                                Tu je uvek spremni Štime ...vojnik kluba

                                Comment

                                Working...
                                X