Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Tacno, osvojio je 0 trofeja od maksimalno 0 koliko je mogao da ih osvoji. Uzasan rezultat.

    Vidimo po Losmiju da ne postoje samo sns botovi. Ako je Sarac u pravu, Covic je history, pa od leta mozemo ocekivati nekog Lava Pajkica na celu Zvezde koji ce odgovarati direktno Terzi i velikom vodji a koji ce na celo tima opet dovesti svog coveka - Losmijevog totema. Valjda ce clanovi te sekte onda konacno biti zadovoljni...
    Cekaj,a sta treba da placemo ovde za Covicem? Pa da mu nije sns i radonjica...oterali bi ga mi davnih dana.. em zbog novca koji dobija, em zbog toga sto su mu skroz ocistili konkurenciju...i ja uspehe Radonjica vezujem samo za pobede nad zlim Dulom i evropska takmicenja...

    Koliko god mrzeo partizan ja uvek zelim dobre derbije kao te sezone i ove prosle...Svaki kamen je sns-ov pa i covicev..tako da to sto pises nema smisla i da hoce da ga smene, smenili bi ga..kao da im je on neka prepreka..da jeste ne bi bio svake nedelje po 3 puta na njihovim televizijama itd..
    Last edited by LosmiSK; 18-12-20, 11:24.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Cekaj,a sta treba da placemo ovde za Covicem? Pa da mu nije sns i radonjica...oterali bi ga mi davnih dana.. em zbog novca koji dobija, em zbog toga sto su mu skroz ocistili konkurenciju...i ja uspehe Radonjica vezujem samo za pobede nad zlim Dulom i evropska takmicenja...

      Koliko god mrzeo partizan ja uvek zelim dobre derbije kao te sezone i ove prosle...Svaki kamen je sns-ov pa i covicev..tako da to sto pises nema smisla i da hoce da ga smene, smenili bi ga..kao da im je on neka prepreka..da jeste ne bi bio svake nedelje po 3 puta na njihovim televizijama itd..
      S obzirom sta ce nam sve biti alternative - ja bih plakao. On se barem razume u kosarku i ceo zivot je u kosarci i problematici koja nosi vodjenje kluba. Ne zivis u Svajcarskoj nego u Srbiji pa ces umesto njega dobiti pravu pravcatu botinu ili nekog fudbalera, pa cemo te cuti onda.

      edit: a za ono drugo si se malo zajebo... da nije bilo Covica Radonjic bi bio oteran a ne obrnuto. To je bar dobropoznata cinjenica, a mogu da se kladim da si tada ti bio jedan od gonica.
      Last edited by mmajstor; 18-12-20, 11:35.

      Comment


      • Covic je imao tad srecu da je Bandic lak na lovi i uzeo pdihopatinu ponudu..i naravno da je DR i te sezone imao uspeha kao 1/2 EC..22458 samo taj jedan poraz mu je mrlja i to mu je Cova foveo bombardera iz Donjecka...to je kao sad mesto Loyda da dodje Lipovij...

        Radnjin stil igre nisam voleo ni u Buducnosti, ali kad donosi rezultate i kad sam usao u njegov nacin razmisljanja extra...

        Ima moj post na fb kad sam posle Cibone..terao obojicu u qrac, ali ni tad nisam trazio ostavku..vise iz besa sto je normalno...sem toga ta sezona je bila dobra..

        Vi ne kontate kritiku i vredjanje....od KKCZ trenera, terao sam samo Alimpija..jer je neznalica svetska..bukvalno glupan..
        Last edited by LosmiSK; 18-12-20, 12:15.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ukratko Zvezda ne moze ni bez Covica ni bez Radonjica...to je najbolji tandem koji je vodio nasu Zvezdu

          Comment


          • Nije to "samo" taj jedan poraz. To je bilo jedino sto je trebao da dobije u celoj sezoni da bi se kvalifikovali za EL i to jedno je propustio. Sve ostalo je bilo manjeg prioriteta.

            Kao kad je davno bese jedan moj kolega izvukao ispitno pitanje i rekao: profesore samo jedno pitanje sam preskocio iz knjige i bas to pitanje sam izvukao.
            A ovaj ce njemu: ne kolega, od tri pitanja koje ste izvukli da biste polozili ispit, izvukli ste jedno koje ste preskocili.

            A najbolje da mi ne kontamo sta je to kritika, nego ti treba da nam objasnis. Ne treba da nam objasnjavas sta si ti tada radio, jer je potpuno normalno da se sa trenerom koji nije ispunio minimalni cilj na kraju sezone ne produzi saradnja. Spas je usledio usled toga sto je Cibona bila bankrot pa smo mi na srecu ipak uleteli u EL.

            Covece uhvatio si se Radonjica kao sto se svaki bot uhvatio naprednjaka, kako ti to nije jasno? Prvi korak je da to skontas pa onda sve ostalo.
            Svaki covek gresi, nema svemogucih niti sveznajucih.
            Last edited by mmajstor; 18-12-20, 13:15.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              E al ovo je njegova klasifikacija kao politicara. Da li istu kvalifikaciju zasluzuje kao kosarkaski radnik? Ja bih to ipak razdvojio... i naravno da je imao velikih gresaka kao kosarkaski radnik ali je imao i prilicno velike uspehe, koje ne znam da li neko drugi ima u ovom delu Evrope. Mislim da nema.
              Povela se malo priča i o njemu kao političaru pa sam se na kratko osvrnuo i na taj deo.

              Ne zaslužuje takvu kvalifikaciju kao košarkaški radnik ali ne zaslužuje ni veličanje.

              Svakako je malo lukavstva i pokvarenjaštva koristio i kao košarkaški radnik.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Molim te reci kakvi su odgovori tu? Evo ja bih bas to zeleo da cujem posto vidim da si ti vec doneo zakljucke..Covek bukvalno napravljen u Zvezdi i sad kao eto nece u Zvezdu vec u Fener jer ovde je jedva dobio sansu....xDDDDDDDDD

                Meni nisu problem porazi, meni je problem sto se prdi kako su domaci skupi a Zalgirisu nisu...kako ne moze strani trener a npr Zalgirisu i ostalima moze..sta god Covara isprdi iz svojih usta to se vata kao neko sveto pravilo...a on u principu sto se tice kosarkaskogznanja ima samo poziciju...

                Sad mozete vi njega cak i politicki da perete sto je u principu duplo dno, ali cinjenice su da je covek limitiran kao tabla..

                Ovo je tim sa tonu stranaca,ovo bi mogao svako da vodi...cak CSKA ima dva klinca u 12...mi se plasimo svoje senke...dopustamo vec par sezona privatizaciju tima da se strani igraci bolje prodaju za svoj dzep...

                Bukvalno grupa placenika i trener amater koji ne zna gde bije u EL..naravno da ce biti bolje,posto sa ovim igracima sustinski ne moze gore..I Sarac se npr uvek vata losih primera kao Fener, ali zaobilazi dobre primere..to je ta klasicna spin masinerija..
                Tvoj kapacitet za dijalog i razumevanje je potpuno na nivou ovih protiv kojih se navodno boriš i koje prezireš . Zbog onih koji možda nisu pogledali taj podcast , a toplo ga preporučujem , Gudura ni jednu ružnu ali ni lepu reč nije rekao o Radonji . ali je hvalio Gurketa koji je sa njim puno radio a tek o Žocu i njegovom shvatanju košarke , nije mogao da se zaustavi

                Da li to znači da Radonja nije Zvezdina legenda i najtrofejniji trener u istoriji ? Ni slučajno ...samo znači da je i on imao svoje mane .

                Oko Čovićeve političke biografije ...

                Samo mala korekcija tvoje neistine i ništa više .Sa Čovićem nikada ali baš nikada ,nisam delio političke stavove , ali činjenica je da je JEDINI priznao poraz SPS-a u Beogradu .Zbog te izborne krađe sam tri meseca proveo na ulici sa mnogim dobrim ljudima

                Comment


                • Guduri je načinjena nepravda. Njemu je trebalo ranije dati šansu.

                  Užasno je što se razmišljalo da ga daju na pozajmicu, sreća pa je ostao.

                  Nije on ni dobio odmah šansu, znam da smo imali problem sa nekim povredama pa je hteo ne hteo Radonja morao i njemu dati šansu.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Nije to "samo" taj jedan poraz. To je bilo jedino sto je trebao da dobije u celoj sezoni da bi se kvalifikovali za EL i to jedno je propustio. Sve ostalo je bilo manjeg prioriteta.

                    Kao kad je davno bese jedan moj kolega izvukao ispitno pitanje i rekao: profesore samo jedno pitanje sam preskocio iz knjige i bas to pitanje sam izvukao.
                    A ovaj ce njemu: ne kolega, od tri pitanja koje ste izvukli da biste polozili ispit, izvukli ste jedno koje ste preskocili.

                    A najbolje da mi ne kontamo sta je to kritika, nego ti treba da nam objasnis. Ne treba da nam objasnjavas sta si ti tada radio, jer je potpuno normalno da se sa trenerom koji nije ispunio minimalni cilj na kraju sezone ne produzi saradnja. Spas je usledio usled toga sto je Cibona bila bankrot pa smo mi na srecu ipak uleteli u EL.

                    Covece uhvatio si se Radonjica kao sto se svaki bot uhvatio naprednjaka, kako ti to nije jasno? Prvi korak je da to skontas pa onda sve ostalo.
                    Svaki covek gresi, nema svemogucih niti sveznajucih.
                    Hocu ti reci da smo i u prvoj sezoni imali dobre rezultate i da se videla kvalitetna igra..Ne znam stvarno na kom jeziku covek da ti pise..Prvi u ABA ubedljivo, solidan otpor u EL i dobre partije u EC...Videlo se da dolazi nesto dobro, sad ja ne vidim nista sem previse stranaca i to je jednostavno tako.

                    Ipak taj poraz nas nije kosta nicega, a kako je bila slaba Cibona tad, govori cinjenica da su dobili i Cedevitu koja je izbacila partizane...tako da je tvoja teza neosnovana i puna mrznje prema Radonjicu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Tvoj kapacitet za dijalog i razumevanje je potpuno na nivou ovih protiv kojih se navodno boriš i koje prezireš . Zbog onih koji možda nisu pogledali taj podcast , a toplo ga preporučujem , Gudura ni jednu ružnu ali ni lepu reč nije rekao o Radonji . ali je hvalio Gurketa koji je sa njim puno radio a tek o Žocu i njegovom shvatanju košarke , nije mogao da se zaustavi

                      Da li to znači da Radonja nije Zvezdina legenda i najtrofejniji trener u istoriji ? Ni slučajno ...samo znači da je i on imao svoje mane .

                      Oko Čovićeve političke biografije ...

                      Samo mala korekcija tvoje neistine i ništa više .Sa Čovićem nikada ali baš nikada ,nisam delio političke stavove , ali činjenica je da je JEDINI priznao poraz SPS-a u Beogradu .Zbog te izborne krađe sam tri meseca proveo na ulici sa mnogim dobrim ljudima
                      Covicu su i navijaci Zvezde pevali svasta, verovatno si i ti pljucno koju...

                      Nisam delio politicke stavove sa Covicem?? Pa taj je podrzao svakog predsednika od pocetka partijskog sistema u Srbiji..ne bih bas da nastavljam o toj temi ovde posto je njega smatram katalizatorom svega loseg u ovom nesretnom drustvu..ne samo njega, ali jedan od..Tako da te price da je ''priznao'' poraz su smesne....ne ulazim dalje u tu pricu posto se niko nije tu lepo proveo,a ti se malo zapitaj oko toga ALI

                      Ma ja uopste ne znam sto si ti ubacio Guduru u pricu oko mladih i ljudi sto se ne vracaju u domace klubove..moras onda sve lepo napisati, a ne eto pogledaj intervju dva dervisha...znaci nikad
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Hocu ti reci da smo i u prvoj sezoni imali dobre rezultate i da se videla kvalitetna igra..Ne znam stvarno na kom jeziku covek da ti pise..
                        Najbolje ni na jednom jeziku. Da ga vise ne spominjes sem na temi o bivsim igracima ili na novoj temi. Ovako coveka ne mogu ni da pohvalim za stvari za koje zasluzuje da se pohvali, jer mi se zgadi kada vidim to tvoje bezuslovno poltronsko pisanije...pa posle kao ispadne da ga ja ili neko drugi mrzi samo jer ga ne dozivljavamo na nivou bozanstva.

                        Comment


                        • Šta očekujete večeras, je l' gazimo Valensiju?

                          Comment


                          • Dans imamo 5/6 poslednjih utakmica kuci kao poraz...sa tim da smo dobili muceniSplit spletom srecnih okolnosti. Sa druge strane Valensija ima pet vezanih pobeda. Treba nam realno 4-5-6 igraca na visokom nivou da ovo dobijemo..po meni je ovo prekretica, bez ove pobede smo u teskom glibu iz kog se ne mozemo izvuci,ali sa pobedom idemo sa relativnim samopouzdanjem Zenitu a onda dolazi raspali PAO....ne bi bilo lose 3-0, ali sacekajmo...nije nemoguce ni 0-3..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post
                              Šta očekujete večeras, je l' gazimo Valensiju?
                              Iz nekog razloga ja ocekujem pobedu....iako se to ne moze izvuci na osnovu onoga sto smo prikazali u prethodnom periodu. Zestoki smo autsajder na ovom mecu.

                              No, ja ocekujem energetsku reakciju igraca i trenera nakon Albe jer mislim da je to njima sigurno mnogo teze palo nego svima nama. Tako da - pobeda.

                              Comment


                              • Ubice nas kao zeceve

                                Comment

                                Working...
                                X