Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao navijač suprotne strane hteo bi bez poprcavanja i za*ebavanja napisati koju onako kako ja vidim trenutnu situaciju kod vas. Malko su mi gnusne hajke kad se izgubi na adresu Saše Obradovića. Stoji da je skocko ozbiljnu ekipu, da mu je na raspolaganju širok spektar rešenja po pozicijama, može u svakom momentu posegnuti za najboljim rešenjima, ali takođe isti taj Saša Obradović ne gubi tekme od luzera tipa Cibone, Splita, Zadra već polaže oružje pred ozbiljnim evropskim ekipama.
    Shvatam da su očekivanja kod crveno-bele strane prevelika. Sigurno da postojeći roster mora biti plasiran bolje od trenutnog stanja ali ne vidim zašto bi se pravila paralela između Radonje i Saše i svaki neuspeh primao k srcu ko da je u pitanju borba između života i smrti.
    Mnogi dežurni neistomišljenici koji trenutno kude Obradovićevo vođenje tima su isti oni koji su slavili na sav glas kad je bivši strateg Albe, Lokomotive i Monaka bio izabran od strane Ćokija da sa klupe predvodi ambiciozan projekat.
    Svaki Srbin, bio dal je naš ili vaš, Grobar ili Delija, ne ume da sagleda širu sliku i pričeka sa negativnim komentarima upućen svojim ljubimcima.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Izgledacemo mi bolje ako se pogodi sa plejmejkerom. Ja tu nemam dilemu. Odbrana je nama mocno oruzje veci deo utakmica. Ono sto mene brine je taj napad koji je potpuno jednodimenzionalan i sa mnogo individualnih resenja. Neko ce reci nemamo centre za pik igru, pa majku mu jebem koji si ih kurac skautirao onda. Jedan pik centar i jedan pipac vrha table je nesto sto uglavnom sve ozbiljne ekipe imaju. U teoriji Kuzmic i Teri jesu to, ali prvi se nikad zapravo nije vratio na nivo od pre povrede, a drugi je urnebesno glup decko. Kosarkaski glup i neuk. Ne vredjam ga licno. Moze on van parketa da bude i doktor nauka. Zameram Sasi losu procenu, ali mu najvise zameram divljastvo koje tolerise u napadu. Vise bih voleo da izgubimo 15 lopti u timskoj kosarci, pa ce to vremenom da se smanjije, nego ovo ispucavanje pojedinaca i bacanje cigli na kos. Realno kurac od kosarke.
      Egzaktli more.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Podrska Sasi.

        DR je dosao u eri dominacije Partizana a Sasa je dobio vrlo stabilan klub koji je dugogodisnji ucesnik EL.

        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
        Naravno da treba da podrzimo Sasu, jos je rano za ovu rafalnu paljbu.

        A ovo drugo ne bih rekao da je tacno. U eri dominacije Partizana je dosao Pesic koji je udario temelj u novu eru Zvezde. Nakon toga je dosao Vukoicic sa vrlo respektabilnim timom koji nije imao problema sa dugovima a koji je mozda za nijansu bio slabiji od Partizana. Vec dolaskom Radonjica to je bila vec uigrana ekipa, sa razvojnim timom i gde se znalo ko sta radi, a budzetom slicnim kao Partizanov. Takodje je ogromna prednost bila i to sto je i finalista mogao da igra u Evroligu, a u praksi smo videli da smo usled raznovrsne problematike cak i kao polufinalisti izborili Evroligu koja je prilicno lakse takmicenje nego danas.

        Da li je to situacija u koju je dosao Obradovic? Dosao je u duplo tezu Evroligu, u ambicije gde se ne prastaju porazi u ABA ligi i gde bi se polufinale ABA smatralo kataklizmom a ne neuspehom, a pre svega dosao je u klub koji trenutno nema glavnu komparativnu prednost u odnosu na ostale timove - a to su navijaci. Dakle slazemo se verovatno svi da ovo ne valja, ali ne volim kada se kao neko resenje vec sada spominje smena i pomenuti Radonjic ciji je start u Zvezdi bio mnogo losiji nego Saletov u mnogo lagodnijoj situaciji sto se tice ocekivanja po pitanju rezultata. Verovatno i Sasa zna da ne valja i da radi na tome da to poboljsa, a videcemo vremenom da li ce to i da uspe.

        Comment


        • Koliko covek mrzi Deja, mozda i ima pravo Dekard...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • O trenerima govore rezultati. DR je pravio rezultate, igrace, donosio klubu milionska obestecenja.
            Daj boze da Sasa bude 3 puta uspesniji. Ali svakako rezultati su ti koji ce pokazati.

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

            Comment


            • O rezultatima i govorim...posto ljudi vole sve da porede, stavili su u jednacinu Saletova prva 4 meseca, sa Radonjinjim rezultatom nakon 2 ipo godine. To je ono sto je pogresno, u ovom trenutku nas nijedan trener ne bi izbavio iz ove situacije jer je Sasa najbolje sto imamo. Ono sto nam treba jeste trenerski kontinuitet....a na duze staze nemamo boljeg kandidata od Sase.

              Comment


              • Pa ne postoji idealan tim i trener. Svi imaju mane, samo ih je poenta sto bolje sakriti. Mislim da je najveca greska Sase centarska linija. Kuzmic je prije samo par mjeseci poslat u FMP, ne znam kako su ocekivali odjednom da ipak on moze da odigra prvog centra. Fali malo kreacije sa pozicije 1, al sve u svemu ste jedna cvrsta ekipa, veoma agresivna suterski potentna.

                Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

                Comment


                • Onda treba reci dacemo SO 3 sezone pa da onda merimo rezultate Radonja je po meni jedan od 5 najboljih Evropskih trenera.
                  Sasa je poceo lose i vec mi je poceo ici na kurac opasno svojom dvolicnoscu te jednim igracima nesme nista a na drugima silji kurac.

                  Comment


                  • Malo je i Radonja precenjen.
                    Videli smo ga u Bajernu i na šta je tim ličio i kakvu košarku igrao.
                    Ne pravimo od Deje Grega Popoviča.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Dobro veče braćo "CIGANI".
                      Kako može da se namesti ovaj hiljaditi i to baš onako slatko.

                      Comment


                      • Jel znas nekog ko nas je bolje vodio od njega?

                        Comment


                        • A šta fali ovim Pavićevićima, mislim u paketu?
                          Meni su nekako onako baš fiiini.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Koliko covek mrzi Deja, mozda i ima pravo Dekard...
                            Ti ga idealizujes vise nego sto ga bilo ko mrzi pa puta 100.

                            Comment


                            • I ja ga idealizujem, ali jbg ne pominjem ga puno jer nije sad u Zvezdi, ali od kad pratim kosarlu, ja za Zvezdu nisam bio zainteresovaniji ikad kao u periodu Dejana, ni Pesic niko nikad....doneo nam je covek brda pobeda, brda titula, brda kvalitetnih domacih igraca i strance je uspevao da napravi Djenka(nigde nikad nije igrao kao kod Dejana), Cirbes isto, Miler...recimo ajde Silba nmg da mu oprostim i cibonu, ali je toliko dobrih stvari napravio jbt Jovic, Bobi, Kalina, Gudura, Danga, Lazic, Simonovic, Kuzmic itd itd...ono sto je on radio bilo je fascinantno sve posle njega je go kurac, nadam se da ce Sale kroz svoju neku pricu da uspe da ga dostigne, videcemo...opet period Radonje kada je preuzeo ekipu znaci prva el itd itd, ovo je sad vec sistem, vec smo 5-6god nemam pojma koliko u el, osvajaci aba lige, kls a, novca vise itd...Sale ovo mora dostaa bolje da kontrolise

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                O rezultatima i govorim...posto ljudi vole sve da porede, stavili su u jednacinu Saletova prva 4 meseca, sa Radonjinjim rezultatom nakon 2 ipo godine. To je ono sto je pogresno, u ovom trenutku nas nijedan trener ne bi izbavio iz ove situacije jer je Sasa najbolje sto imamo. Ono sto nam treba jeste trenerski kontinuitet....a na duze staze nemamo boljeg kandidata od Sase.
                                Ti ne znas sta pises. Pesic postavio temelje KKCZ kako to? Jedini igracod onda je Lebranko i tad smo samo skidali gace,bilo i da se ne ponovi...O Lazicu i Vukoicicu koga toliko spominjes tek ne,izuzetno losa selekcija doselekcija..sa Samardzinskim za 200k+

                                Za vreme Covica: Pesic,Lazic, Vukoicic, Tomic, Obradovic, Alimpijevic, Topic i Gavrilovic..znaci osam trenera za slicno vreme kao sam Dejo...

                                Jedino sto se slazem da Obradovicu treba vremena,ali poziciju tad i sad meriti je smesno. Ne znam da li si tad ( a i sad) navijao i gledao Zvezdu, ali to bi trebalo da bude jasno...slazem se da je bilo i drugih bocnih vtrova pomoci, ali ima ih sad i dosta vise...

                                Pa tad si od igracai karti imao skoro budzet, a sad od cega???

                                Dane pricam u kolik je javasluk otislo treba videti pod FMP i koliko ko igra,gde su Zvezdina deca itd....sa ovakvom pozicjom stoima Zvezda,ovo je sve tanko poslednje tri sezone..posebno u Evropi gde smo ziva katastrofa..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X