Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Molim? Problem sa Radonjicem je nastupio kada je Radonjic skontao da moze da dobije vise od onoga sto moze da dobije u Zvezdi, i da ne mora vise da ispravlja krive Drine kada plate igracima ne legnu na vreme i kasne duzi period. Sasa je mogao i pre ovog potpisa da nadje sljaku na visokom nivou bez takve muke, ali je svojevoljno i pored nje prihvatio da to radi.
    Sta napisa covek.......xD pa nisu svima pare na prvom mestu. Ako nista, nije bar zaposlio cerku kao asistenta.. :-)

    Extremno povrsno gledas na kosarku. Sad kad je Salo otisao sa klupe repke, tvoj zivot na forumu je izgubio smisao pa iz dosade pises, itd...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ko ce se drugi upecati nego Losmi.

      Najbolje bi bilo reci da nije povrsno da je Covic kao neko malo dete pa se uvredio sto Radonjic ima vezu paznju od njega pa ga je zato izbacio iz kluba. Ja vecu glupost od te nisam cuo na ovom forumu a bilo ih je na pretek.
      Sta vise cak i da neko poveruje u takvu glupost, taman da Sasa nista ne uradi u Zvezdi on ce uvek biti veca faca u klubu jer znamo da u zadnjih 30 godina klub nije izbacio kvalitetnijeg i boljeg igraca od njega.

      I Sale nije sad otisao iz reprezentacije nego jos prosle godine, tako da nisi bas u toku.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ko ce se drugi upecati nego Losmi.

        Najbolje bi bilo reci da nije povrsno da je Covic kao neko malo dete pa se uvredio sto Radonjic ima vezu paznju od njega pa ga je zato izbacio iz kluba. Ja vecu glupost od te nisam cuo na ovom forumu a bilo ih je na pretek.
        Sta vise cak i da neko poveruje u takvu glupost, taman da Sasa nista ne uradi u Zvezdi on ce uvek biti veca faca u klubu jer znamo da u zadnjih 30 godina klub nije izbacio kvalitetnijeg i boljeg igraca od njega.

        I Sale nije sad otisao iz reprezentacije nego jos prosle godine, tako da nisi bas u toku.
        Nije izbacio kvalitetnijeg igraca....sta napisa covek...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne zaboravite da u 12č igramo sa Megom.

          Comment


          • U junu mesecu kada sam se uselio u stan, uveo sam SBB i mene pita operater jel me zanimaju arene sport. Rekoh Da. Uze on da cacka na android boxu i instalira mi Kodi app i postavi mi sve Arena kanale na favorite listu. Uslugu mi naplatio 3000 dinara. Palim sada Kodi, nista ne radi. Svaka Arena- 500 several error. Ako ima neko link neka ostavi ovde.

            Comment


            • Jel zna neko da li kanali na sportklubu mogu da se numerišu po volji (tipa da mi Pink Comedy ne bude na 635 vec na 120 gde se nalaze ostali filmski kanali)? Mozda nije tema da se pita izvinjavam se moderaciji.

              Comment


              • Mislim da sbb nema taj paket. Ja koristim Polaris, 750din mesecno.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by sinišamali123 View Post
                  Jel zna neko da li kanali na sportklubu mogu da se numerišu po volji (tipa da mi Pink Comedy ne bude na 635 vec na 120 gde se nalaze ostali filmski kanali)? Mozda nije tema da se pita izvinjavam se moderaciji.
                  Normalno da mozes svaki kanal da postavis po svojoj zelji na tv-u...moj bar moze..a moze svaki..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Alex Pato View Post
                    U junu mesecu kada sam se uselio u stan, uveo sam SBB i mene pita operater jel me zanimaju arene sport. Rekoh Da. Uze on da cacka na android boxu i instalira mi Kodi app i postavi mi sve Arena kanale na favorite listu. Uslugu mi naplatio 3000 dinara. Palim sada Kodi, nista ne radi. Svaka Arena- 500 several error. Ako ima neko link neka ostavi ovde.
                    Izvaćario te, Kodi je peer2peer aplikacija.
                    Ja imam obrnut problem, imam Arene nemam SK, N1 I Novu S.
                    Delimično rešenje je da platim SBB-u EON sportski paket, ali to em košta 800 dinara, a već plaćam Supernovi 3600, em i dalje nemam N1 i Novu S.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Hol, Lojd, Dobrić, Kuridža, Kuzmić počinju.
                      Last edited by Karamazov; 25-10-20, 11:07.

                      Comment


                      • ima li neki stream? bem ti arenu....

                        Comment


                        • Petrusev >>>>>>>>>>>>>>Kuzmic..jossmo ga potpisali na dve godine xD
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Danas sam procitao na vise mesta od uvek objektivnih navijaca komsija da CSKA nikada slabiji tim nije imao, da mi nikada skuplji da je veci uspeh njihova pobeda sa golobradim Bogdanom, Lovrenjom, i najboljim trenerom u istoriji nad mocnim CSKA sa Micovim,Krsticem, Teoom,Monjom,Voroncevicem itd.

                            Polako, game by game, you know sto bi rekao Sasa Obradovic. Jeste velika pobeda, drago mi zbog navijaca koji su ostali uz kosarkase i pored minusa od 14 poena i sto nisu tada prebacili na prvi program da gledaju FK. Mnogi njih su mi iskreno priznali da su tada odustali od KKCz i okrenuli da gledaju FK. Ne znam samo zasto su osetili pokajanje i da mi se pravdaju sto su to ucinili. Svako voli onoliko koliko veruje u nesto i imao je izbor sta i u cemu da se nervira i raduje se. Toga cemo imati puno ove godine ocigledno. Na Sasi je sada da zadrzi fokus na igracima da ne polete puno,

                            Obrajant je prosao lekarske preglede, ali ce mu trebati malo vise treninga i priprema da bi dostigao potreban nivo za nas, tj sustigao nivo ostalih igraca sto je i razumljivo. Isto kao i Roch. Tako da malo strpljenja za ova dva velemajstora i da se ne ocekuje odmah eksplozija od prve utakmice. Roch je primer koliko je pauza uticala na njega, pogotovo na nivou EL. Za aba ligu mu je dovoljno da navuce dres i patike i pravo iz aviona zaigra i bice tata mata za protivnike.
                            Ja sam za onaj prošlogodišnji pričao da je najslabiji ikada, ovaj apgrejdovali najboljom 5 i 4 Evrope. Prejak tim, pa taj Fener što je nas prvo kolo urnisao su uzeli u Istanbulu, jedino ako i taj Fener nije jak, te je Žalgiris najbolji tim u Evropi po tvrdnjama ljubomornih.

                            S druge strane ja mislim da nam ovaj tim nije najjači u ovoj Čovke eri, jači mi je onaj Radonjin sa tri reprezentativca i dva NBA prospekta.

                            I da iskren da budem, ja nisam verovao u preokret, ali sam gledao, košarku na kompu fudbal na TV-u.

                            Milenko Tepić veseli još igra košarku.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije izbacio kvalitetnijeg igraca....sta napisa covek...
                              istinu... za sta ce se sloziti vecina navijaca.

                              Comment


                              • Evo sta je ozbiljna ekipa, pre neki dan dobili CSKA, sad Megu udavise na 10m cvrstim presingom sa kombinovanom zonom 2-3. Nema labavo nikome.

                                Comment

                                Working...
                                X