Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by poacher View Post
    Izvinjavam se košarkaškoj sekciji što sam večeras posvetio vreme fudbalerima i što sam pogledao uvodnih par minuta drugog poluvremena i ugasio strim.
    Izvinjavam se gospodinu Saši Obradoviću, Lojdu, srčanom Kuridži, bratini Teriju i Davidovcu.
    17/17 penali tako vas volim ljubi brat u čvabalo čekam snimak da oporavim oči od onog 90ominutnog kancera.
    ja ne znam cime luzeri u mafijaskom sportu srbije zasluzuju da im se daje toliko paznje? U kosarci smo konkurentni u najjacoj ligi evrope a u fudbalu smo topovsko meso sa pitaj boga koliko desetina miliona evra duga i dubokim dzepovima mafijasa. I sad to da pratim umesto kosarke? Boze sacuvaj.

    A tacno sam oseto da dobijamo. Prelomni trenutak je napravio Davidovac sa onom trojkom i kosem iz ofanzivnog skoka. Ja ne bih bas davao tolike hvalospeve Lojdu. Dao je hrpu koseva ali nama vise treba razigravanje i ostalih igraca od jednog trpadzije kojeg kada ne ide ceo tim padne u kanal, pa onda neki Davidovac mora da stalno vadi stvar kao i u sezonama nazad. Treba deliti lopte i za Simonovica u cosku koji ako/kada proradi tesko ce nas citati protivnici, treba vise pnrolla a ne silovanja. I onaj zadnji napad je uzasno odigran... najvise mrzim to drkanje lopte deset sekundi u mestu i onda sut preko ruke. Pa zar za tih vise od deset sekundi nije mogao da se organizuje neki bolji i sigurniji napad, ili ako se ide na izolaciju da covek krene na ulaz pa da eventualno iznudi slobodno bacanje posto nam je jedan poen trebao za pobedu a ne tri? Kuridza old school cetvorka ih urnisao sa tom kosarkom. Za Roca se vidi da je daleko od one forme od pre 2 sezone i da ne bese ona dva alejupa bas bi los utisak ostavio. Rvaca ne bih da komentarisem, i naravno sve pohvale Davidovcu, sto bi se reklo game changeru. Sale je pokazao da imamo velike rupe u odbrani i da te oscilacije treba pod hitno da ispravljamo.
    Last edited by mmajstor; 23-10-20, 00:09.

    Comment


    • Nepravedno zapostavljen Volden, sjajan meč je odigrao.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Je l sme ovo Kuridža?
        Ipak mu je Primorska plafon karijere ne?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          ja ne znam cime luzeri u mafijaskom sportu srbije zasluzuju da im se daje toliko paznje? U kosarci smo konkurentni u najjacoj ligi evrope a u fudbalu smo topovsko meso sa pitaj boga koliko desetina miliona evra duga i dubokim dzepovima mafijasa. I sad to da pratim umesto kosarke? Boze sacuvaj.

          A tacno sam oseto da dobijamo. Prelomni trenutak je napravio Davidovac sa onom trojkom i kosem iz ofanzivnog skoka. Ja ne bih bas davao tolike hvalospeve Lojdu. Dao je hrpu koseva ali nama vise treba razigravanje i ostalih igraca od jednog trpadzije kojeg kada ne ide ceo tim padne u kanal, pa onda neki Davidovac mora da stalno vadi stvar kao i u sezonama nazad. Treba deliti lopte i za Simonovica u cosku koji ako/kada proradi tesko ce nas citati protivnici, treba vise pnrolla a ne silovanja. I onaj zadnji napad je uzasno odigran... najvise mrzim to drkanje lopte deset sekundi u mestu i onda sut preko ruke. Pa zar za tih vise od deset sekundi nije mogao da se organizuje neki bolji i sigurniji napad, ili ako se ide na izolaciju da covek krene na ulaz pa da eventualno iznudi slobodno bacanje posto nam je jedan poen trebao za pobedu a ne tri? Kuridza old school cetvorka ih urnisao sa tom kosarkom. Za Roca se vidi da je daleko od one forme od pre 2 sezone i da ne bese ona dva alejupa bas bi los utisak ostavio. Rvaca ne bih da komentarisem, i naravno sve pohvale Davidovcu, sto bi se reklo game changeru. Sale je pokazao da imamo velike rupe u odbrani i da te oscilacije treba pod hitno da ispravljamo.
          Sve stoji jbg na poluvremenu fudbala sam upao na košarku nije mi se dopalo što sam video Simon ciglari, ne poentiramo iz 3 napada u posedu posle of skoka, Toko trojka, Haket nerešiva enigma, a vamo 0:0

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post

            Treba imati kohones pa u produžetku dva puta za redom odigrate alej up sa Terijem. Svaka čast Roču.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kakav je volden pit bul, koliko covek stavlja tim ispred sebe, kao gatuza da gledam...ubismo ih, ni sam nzm kako su se odlepili na plus 14 jos sam i tada verovao da dobijamo dok recimo protiv zalgirisa je delovalo kao da ce da nas nabiju iako smo egal bili

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Treba imati kohones pa u produžetku dva puta za redom odigrate alej up sa Terijem. Svaka čast Roču.
                Obratiti paznju na kretanje Davidovca, copy paste kretnje obe akcije.

                Roch je imao 5 asst , neka on nama na svakoj podeli po 5 asst i opravdace hranarinu u markicu za koliko ga placamo.

                Comment


                • Pa da, svi kao streljacki stroj rasporedjeni po liniji za 3. Laza je u prvoj situaciji greskom krenuo u reket u omogucio svom cuvaru da proba da zaustavi Terija, ali srecom Teri operise na vecoj visini.
                  Deluje mi da Roch nije u dobroj fizickoj spremi ali majstor je majstor. Ovako on moze i u pola dana i noci. A bice jos bolji. Mi cemo biti jos bolji. Jos Dzoni i uigravanje nekoliko novih igraca.
                  Ja jos ne verujem sta sam gledao. Tim koji se nikad ne predaje. Ranjenog prvaka, koji vodi 14 razlike sredinom trece ti pobedis. Svaka cast timu. Svako je dao svoj doprinos. Kao i sto treba svako radi ono sto zna i svaki taj mali doprinos daje lepu veliku sliku.

                  Comment


                  • Mnogo mi se svidja seksi odbrana koju djuskamo sa terijem...kako pokrivaju ljudi jbt...koliko borbe jbt bukvalno meni dodje po kuci da trcim jer me je sramota koliko ovi momci daju sebe

                    Comment


                    • E da, kod odbrane, sa Waldenom na terenu smo par puta ekipu kao CSKA natjerali na istek napada. Ej, ekipa sa takvim igračima gdje svaki ima prednost u odnosu na cuvara, natjeras na istek vremena. To je rovovska borba. Evidentno je da smo birali Koga pustamo na 3p samo da se James ne razigra al nas lik zatrpa sa 6/8 za 3p bas ko Taylor iz Reala kad nas lik napunio cini mi se sa 7 trojki. Al i tu smo kao i ovu dobili.

                      Comment


                      • Ko želi natenane još jednom da pogleda utakmicu

                        https://youtu.be/y00ge_hPZW8
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kad bi me neko pitao kako smo dobili juce ne bih mu znao reci, ali nije mi se svidelo kako smo igrali do egala pred kraj meca i samog OT. Prvo poluvreme je bilo bas lose, gde su nas radili i kontrolisali,los match up Sengelie sa Simonovicem, pa cak sve do egala mislim da smo igrali lose u napadu posebno. Cak i kad smo ih stizali bilo je to iz odbrane i njihovih nekih gresaka i ludilo Voldena koji je pogadjao pri isteku napada, isto Kuridza itd...

                          Sasa je lose reagovao na Simona i izveo ga tek na -14 ili tako nesto, mislim da je to i okrenulo utakmicu i da su nas onda znatno teze busili. Ono sto je dobro sto smo i prilikom po meni lose igre dobili jedan CSKA koji je bio poprilicno osakacen povredama, ali koga briga.

                          Junaci preokreta su Volden, Kuridza, Loyd i Rit na kraju. Uvek ce neko drugi izaci, Loyd je pokupio kajmak odlicne igre Kuridze koji je poradjao poene i donosio prevagy ispod kosa naspram nesretnog Simonovica. Volden nas je vratio iz bunara a Loyd uz Rita najzasluzniji za totalni preokret uz dve vrhunske napadacke role Dede za tricu i skok u napadu.

                          Manje vise kazem da je ovo +2 meca,posto smo igrali krajnje lose veci deo meca, ali duzina rotacije je prelomila poprilicno,oni su imali vidno lose fizicki Antonova, Milutinova, Janis nije igrao i Bolomboj...pa im je rotacija bila skracna a mi smo to iskoristili poprilicno dobrim pritiskom.

                          Svako ce sinuti od tih pesadinaca drugi mec, nadam se da neki priblizni nivo Loyda moze pokazati Obrajant i to ce onda biti druga prica.

                          Sasa je imao taktiku na odvajanju Dzejmsa i donekle Klajburna, sto je bilo dobro, ali resetao je Haket sto se nije ocekivalo. Loyd je bio junak, ali u clutchu je bio los tj u tim zadnjm napadima, svakako igrac velike klase i odlican za tim kao sto je KKCZ.

                          Teri je bio dobar, ali lose brani zidanje poprilicno, pick and roll se tesko brani protiv njega i doneo je stabilnost u odbrani koju Kuzmic nije mogao da isprati, na kraju je Sasa pronasao dobitnu kombinaciju izbacivanjem Simona i Kuzmica koji nisu mogli da isprate Dzjemsa i Klajburna.

                          Sve u svemu, pobeda se pise i vredi kao dve sa tim da nismo blistali, a da smo ipak uzeli pobedu. Teri, Kuridza i Rit su se probudili u drugom poluvremenu i doneli preko potrebne skokove i poene ispod obruca...
                          Last edited by LosmiSK; 23-10-20, 09:13.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Hebo te Janis baš.
                            Inače, Zvezda je prva u EL po procentu slobodnih bacanja sa 89%.
                            Last edited by dekkard; 23-10-20, 09:29.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Btw, Loyd koji je "loš" u clutchu je postigao poslednjih 9 poena na utakmici.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X