Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav crni Rocesti 36g...se zajebavamo.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ma Rocesti je jedina svetla tacka te sezone sa Alimpijevicem. Ali i tada je bio istrosen do aprila i na kraju je mnogo losije igrao nego na pocetku sezone. Sad u 35 godina ne mozes mu dati kljuceve ekipe. A nama treba prva violina, a ne pomocno osoblje.
      Pa i nije delovao toliko istrošen.

      Stil igre mu je takav da se malo zamara.

      Sve zavisi i od ideje Obradovića.

      Vidmo da on često vrši izmene, da voli da igra sa dvojicom bekova.

      Mnogo lakše će biti i Ročestiju kad ima nekog koji će preneti loptu, tu će se štedeti.

      Videćmo, u svakom slučaju potreban nam je plej.

      Comment


      • Ako Sale kaže Roch onda Roch.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Nama treba pojačanje a ne gerijatrija boj. Sa 35+ tri meseca on nije sposoban da iznese sezonu od sedamdeset i kusur utakmica. Zato verujem da traže nekog ispod 30 godina, izvuć jednog sa američkog kontinenta iz G lige pa šta nam bog da ali neće biti lošiji od Roča.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ako uspemo da nađemo igrača koji isporučuje 15-ak poena pri skoro 50 % za dva i preko 43% uz 5 asistencija ja sam za to da ga dovedemo. Bez obzira koliko ima godina, može da bude stariji i od mene.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Malo se provlaci kao da je Sale bezgresan,malo tu stati na loptu. Meni opet kad ubacis u rotaciju Simonovca,mozes onda i Rocestog, ali onda si kao i kod Alimpijevica rupa u odbrani. On sta da u napadu, to i odnose u odbrani,a plus i godine, skroz nepotrebno, ali ne bi cudio taj potez.

              Meni je neverovatno da u ovolikom broju utakmica on hoce da se muci sa Ritom da mu objasnjava osnovne kretnje u odbrani i da u napadu ne postoji samo kos...tu mi malo lici na Jovanovica...

              Svakako mislim da nam treba alfa na kecu, gde ce malo da ipak smiri Loyda..Nije da je Loyd Dzordan pa da moze da ispaljuje kako mu se digne, cak ni Dzordan nije to radio...

              Ako smo iskopali Brauna, mozemo nesto slicno i to bi bilo dobro...Ako cemo se 50% napadati oslanjati na Loyda, pa meni se licno to ne svidja.

              Nekako mi se cIni da su Volden i Hal na maximumu...Loyd ce da igra dobro i daje koseve, samo da se vise presalta na EL...Teri je bitan, ali i taj plej...to vec daje drugu teksturu ovom timu.

              Videcemo sta ima na trzistu..pa nek izaberu..bitno je da neko dodje..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                On sta da u napadu, to i odnose u odbrani
                Ovo jednostavno nije tačno uvek je mnogostruko bio korisniji za ekipu poenima i asistencijama, protoku lopte, promenama brzine nego što smo primili koševa preko njega.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pljujte me koliko god hocete, ali meni je lojd preslikani feldin

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Kakav crni Rocesti 36g...se zajebavamo.
                    Možda ga traže za banju.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ako prođe naše čuvene rigorozne medicinske preglede menja crveno beli dres za crveno beli dres.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Možda ga traže za banju.
                        Idealno, on i simon



                        Daj bre nekog tigra da dere buraniju i jede malu decu ) dokle bre vise da vracamo igrace...

                        Miskovic lepo odigrao u Bosni....Simonovic rzarac..a mi uzimamo izlizane igrace...neverovatno,a ovo mlado sto imamo cuvamo od ociju skauta

                        Nek mi neko objasni sta donosi organic kapiten? Ok zasluge, ali evo ti sine dva ara od Zvezde, prosiri zasad i uzivaj jbte..mozes igrati za Igokeu,blizu je mislim...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Malo da se podsetimo, nije zgoreg

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by serbianhoops View Post
                            Neki navijač Zvezde da komentariše večerašnju utakmicu Zorana Paunovića protiv Pirota ?
                            Izgleda da na forumu nema navijača Zvezde ili nijedan of njih ne želi da komentariše učinak Zorana Paunovića. Za 28 minuta igre, 39 poena (4 od 4 sa linije slobodnih bacanja, 13 od 18 za dva i 3 od 6 za tri), 11 skokova (indeks 44).

                            Comment


                            • Kakve veze ima sad Paunović sa Zvezdom?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Bio je velika nada juniorskog tima Zvezde. A umesto da mu se da priliku, forcira se novopečeni borovničar.

                                Comment

                                Working...
                                X