Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazu da su droga, alkohol i kocka jedno od najgorih poroka kod danasnjih muskaraca.

    Kako definisati to stanje uma, kada neko zivi od toga da se ljudi kockaju i time gube tesko zaradjen novac za racun nekih bogatih tajkuna, i da pri tom proziva igraca/pojedinca koji se bavi proizvodnjom hrane i to organske. Naziva kapitena KCKZ borovnicarom a da pri tom nije bio ni prisutan na utakmici i sprda se njegovim sporendnim zanimanjem zato sto je dao 2 kosa. Ej , mozda bi ga i pohvalio da je otvorio par kladionica u Ljuboviji i da navuce jos dece da igraju na kladzi kako bi ti zaradio jos neki dinar jel tako. Kako bi ga tada nazvao?
    Last edited by Šarac; 19-09-20, 17:54.

    Comment


    • Sto se tice ucinka mladjih (Simanic, Radanov) ne bi bilo lose da se vidi i koja je minutaza u pitanju.

      Comment


      • Mislim da je Simanić igrao ispod 5 minuta protiv Igokee, verovatno slično i na ovoj utakmici.
        Igraće kad bude trebalo ako ne ode u NBA pre toga.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Kazu da su droga, alkohol i kocka jedno od najgorih poroka kod danasnjih muskaraca.

          Kako definisati to stanje uma, kada neko zivi od toga da se ljudi kockaju i time gube tesko zaradjen novac za racun nekih bogatih tajkuna, i da pri tom proziva igraca/pojedinca koji se bavi proizvodnjom hrane i to organske. Naziva kapitena KCKZ borovnicarom a da pri tom nije bio ni prisutan na utakmici i sprda se njegovim sporendnim zanimanjem zato sto je dao 2 kosa. Ej , mozda bi ga i pohvalio da je otvorio par kladionica u Ljuboviji i da navuce jos dece da igraju na kladzi kako bi ti zaradio jos neki dinar jel tako. Kako bi ga tada nazvao?
          Ne obraćaj pažnju na nebitne likove.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kazu da je Simanic igrao samo par minuta i da nije u ozbiljnim planovima kod Saleta, barem tako pise RSB moderacija.
            Ne znam vise sta da mislim oko tog decka.
            Igrali smo bez Voldena, ali smo odradili ovo, manje vise rutinski. Verujem da je odbrana bila na nivou bez obzira na 79 primljenih poena jer sam siguran da je ova utakmica imala dosta poseda.
            Idemo dalje.

            Sarac, jel da stavljamo slemove u 19:45?

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Kazu da su droga, alkohol i kocka jedno od najgorih poroka kod danasnjih muskaraca.

              Kako definisati to stanje uma, kada neko zivi od toga da se ljudi kockaju i time gube tesko zaradjen novac za racun nekih bogatih tajkuna, i da pri tom proziva igraca/pojedinca koji se bavi proizvodnjom hrane i to organske. Naziva kapitena KCKZ borovnicarom a da pri tom nije bio ni prisutan na utakmici i sprda se njegovim sporendnim zanimanjem zato sto je dao 2 kosa. Ej , mozda bi ga i pohvalio da je otvorio par kladionica u Ljuboviji i da navuce jos dece da igraju na kladzi kako bi ti zaradio jos neki dinar jel tako. Kako bi ga tada nazvao?


              U mom poslu ako ne mozes da zaradis pare, ti ne postojis..

              Otvoricemo kl i u Ljuboviji, kad sakupe borovnice da potrose pare na kocki...sala..

              Borovnicar nije sprdnja....opusti se..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Što se tiče broja stranaca, kod mene je to jednostavno.

                Treba da igraju 12 najboljih, tačnije odabrati 12 onih za koje se misli da će ostvariti cilj.

                Vremena se menjaju, menjaju se i pravila, formati takmičenja.

                Nekada su dva tima iz ABA lige išla u Evroligu, danas je pritisak veći jer ide samo jedan.
                Last edited by Karamazov; 19-09-20, 18:29.

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Kazu da je Simanic igrao samo par minuta i da nije u ozbiljnim planovima kod Saleta, barem tako pise RSB moderacija.
                  Ne znam vise sta da mislim oko tog decka.
                  Igrali smo bez Voldena, ali smo odradili ovo, manje vise rutinski. Verujem da je odbrana bila na nivou bez obzira na 79 primljenih poena jer sam siguran da je ova utakmica imala dosta poseda.
                  Idemo dalje.

                  Sarac, jel da stavljamo slemove u 19:45?
                  Nema potrebe, bolje kapu stavi , zahladilo napolju, cuvaj sinuse.

                  Tery stize u ponedeljak.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Kazu da je Simanic igrao samo par minuta i da nije u ozbiljnim planovima kod Saleta, barem tako pise RSB moderacija.
                    Ne znam vise sta da mislim oko tog decka.
                    Igrali smo bez Voldena, ali smo odradili ovo, manje vise rutinski. Verujem da je odbrana bila na nivou bez obzira na 79 primljenih poena jer sam siguran da je ova utakmica imala dosta poseda.
                    Idemo dalje.

                    Sarac, jel da stavljamo slemove u 19:45?
                    Vala i ja koji sam ga podrzavao sve ove godine vec nekako pocinjem da budem u fazonu da je najbolje da se rastanemo. Mozda svane i njemu i nama.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Vala i ja koji sam ga podrzavao sve ove godine vec nekako pocinjem da budem u fazonu da je najbolje da se rastanemo. Mozda svane i njemu i nama.
                      Jebes ti sve kada Kuridza koga Borisa moze iz mesta da preskoci vise doprinosi od njega.
                      Ako ga Misko zavalja nekim slucajem u NBA, treba mu orden dati.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Jebes ti sve kada Kuridza koga Borisa moze iz mesta da preskoci vise doprinosi od njega.
                        Ako ga Misko zavalja nekim slucajem u NBA, treba mu orden dati.
                        Ja mislim da ce zbog fizikalija i procenta suta za 3 u el prosle sezone on biti izabran na draftu tamo negde sa 40 i neke pozicije, ali sumnjam da ce odmah u nba. Ostavice ga u Evropi i pratiti njegov razvoj, kao sto je San Antonio radio sa Dangubicem. Realno nema tu ‘leba jer se obojica nisu razvili kako se predvidjalo i to je to. Nazalost....

                        Comment


                        • Nije produzio ugovor, ima naznaka da ce u NBA, obavio je ozbiljne intervjue sa zainteresovanim klubovima sad se ceka rasplet. Ako je vec tako i ako se po Miskovim rijecima planira angazman onda je i logicno da ne bude u prvom planu. Ako se kojim slučajem ne desi da zabode ugovor tamo, slede pregovori za nastavak ili ce put inostranstva. Tako da ja do decembra ne ocekujem neki njegov velik doprinos igri dok se ne iskristalise situacija oko ugovora.

                          Comment


                          • Borisa ako ove sezone pregura nekako onda je neunistiv... Lik bre nema nista sto bi trebalo ozbiljan pro kosarkas da ima, duop rit je lamar odom za njega licno

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Nije produzio ugovor, ima naznaka da ce u NBA, obavio je ozbiljne intervjue sa zainteresovanim klubovima sad se ceka rasplet. Ako je vec tako i ako se po Miskovim rijecima planira angazman onda je i logicno da ne bude u prvom planu. Ako se kojim slučajem ne desi da zabode ugovor tamo, slede pregovori za nastavak ili ce put inostranstva. Tako da ja do decembra ne ocekujem neki njegov velik doprinos igri dok se ne iskristalise situacija oko ugovora.
                              Ne zaboravi i blago cuvanje od daleko bilo neke povrede, pogotovo ako on sebe vec vidi u nekom Dalasu ili Orlandu.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Ne zaboravi i blago cuvanje od daleko bilo neke povrede, pogotovo ako on sebe vec vidi u nekom Dalasu ili Orlandu.
                                Ovo sasvim logicno zvuci, a i sto bi Obradovic forsirao igraca ako nije siguran da ce on biti u timu i posle 18. Novembra (valjda je za taj datum pomeren draft).

                                Comment

                                Working...
                                X