Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja na Kuridžu zaboravljam.

    Mada, pre bih forsirao Simanića bez obzira što ovaj nikako da proigra onako kako očekujemo.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Miskovic moze samo da igra kod Miska u Megi i da ispuni normu kao pekar za tu smenu/utakmicu sa brojem ispaljenih trojki van ikakvog rezona. Zagorac u pokusaju a vidimo kako je Zagorac prosao sa neogranicenom slobodom, Vecu odgovornost prema saigracima je moje drustvo imalo na ADI kada igramo 3 na 3 nego sto igraci Mege imaju prema svojim saigracima. Miskovic je number one neodgovornosti i bole qrznosti sto se tice tima. Gledao ga vise puta ili skoro svaku ovu godinu, ono ti treba par godina da ga dovedes u neki nivo timske kosarke, a EL nije mesto za to.

      Simonovic, koliko puta pisano cije je igrac, kakvi su planovi sa njim, jedan Jokic je uspeo da ode put NBA sa takvom slobodom iz Mege, Bitadze posle njega, Simonovic je sledeci.

      Koga treba biti sramota sto je Faye izgledao kao da ima 22 a Borisa 35 , mene ili tog istog Borisu.
      Apic je otisao u Lokomotivu za ogromne pare sto se tice svog konta, nije uspeo ni tamo da se izbori za ozbilnju minutazu da bi zavrsio u nekom od Miskovih prirucnih magacina u Spaniji i koliko je bio trazen govori i to da od svih evropskih klubova prosao kroz cuvenu cekaonicu za pranje para kod Dodika. I sada je APic veliki igrac oko koga se EL otima, i zavrsi u futuri, doduse ovde smo citali svakakve bajke da ti tetka njegova rekla da je nas i da smo spremni da platimo buyout veci nego sto je prodat Lokomotivi.
      Tako si gledao i zuckovu levicu Radicevica i objasnjavao kakav potencijal imamo. Nesto slicno kao i playbook cuvenog Alimpijevica. Nije nuzno da sam u pravu. Samo kazem da mali moze biti late bloomer i da ima dobro telo da se radi sa njim. Kad dodje na 20ppg onda ces ti reci kako je on za Zvezdu i kako treba da ga dovedemo. Mnogi to nisu mislili za Jovica, Kalinica...On u Megi nema skim da igra,pogledaj maloroster Mege sa Jokicem i roster Mege poslednje dve sezone.

      Apic,pa eto videcemo sta cemo uraditi u Buducnosti i kako ce s nositi sa nasim centrima. Videcemo i za Miskovica i Simonovica gde ce igrati sl sezone.

      Ne mozemo pogoditi sa Stojanovicem, Risticem, Radanovanovim, Uskokovicem, Apicem, ali smo izvanredno pogodili sa tuce stranih igraca koje smo preplatili...Nije bas sve u statistici i hvaljenju odredjenih novinara u sta ces uskoro moci da se uveris.

      Poenta moje price da treba da se nesto stvara da bi dostiglo svoj vrhunac i uspeh. Mi trenutno nista ne stvaramo, ovo je prica od sezone do sezone...ne bi me uopste cudilo da nas Djoko Pavicevic iskoluje..

      Kad si vec gledao Miskovica,pitam se da li si gledao Lazica poslednje tri sezone i kako ti se cini..

      Sad se setih i cuvenog JJ tandemasa koledza...kako ce gaziti i da imaju vrhunsko telo i pedigre...ali nase,domace iz kluba je sve tragicno i lose......
      Last edited by LosmiSK; 18-07-20, 14:24.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Evo i ja dok sam u Borči da odgovorim:

        Hall, Loyd, Davidovac/Lazić, Simanić, Nnoko.

        Ovo je, naravno, trenutna petorka jer pre svega na 1 nam treba kvalitetnije rešenje. Na 3 će na žalost Lazić imati prednost, a na 5 će verovatno biti triling Nnoko, Štimac, Đorđević, i to mi je ok.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment




        • Ima da blista naredne sezone Boriša. Pamtite šta sam vam rek'o.

          Comment


          • @Karamazov

            Sa trenutnim sastavom ja kao laik bi rekao za startnu petorku Hall, Loyd, Dobric, Simanic, Nnoko. Tu ima 2 koji "znaju sa loptom" na pozicijama 1 i 2.
            Iz tog razloga bi Davidovca na poziciju 4 u "drugu" petorku Walden, Radanov, Lazic, Davidovac, Kuzmic. Tu bi Walden i Davidovac bili oni koji "znaju sa loptom", a i Radanov bi mogao za sebe nesto da odigra, prodor, ulaz to mu nije strano niti bezi od toga.
            I sto je bitno ni ova prva, a ni druga petorka nemaju neke izrazite odbrambene "rupe".

            Ponavljam ovo je moje laicko razmisljanje.

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              @Karamazov

              Sa trenutnim sastavom ja kao laik bi rekao za startnu petorku Hall, Loyd, Dobric, Simanic, Nnoko. Tu ima 2 koji "znaju sa loptom" na pozicijama 1 i 2.
              Iz tog razloga bi Davidovca na poziciju 4 u "drugu" petorku Walden, Radanov, Lazic, Davidovac, Kuzmic. Tu bi Walden i Davidovac bili oni koji "znaju sa loptom", a i Radanov bi mogao za sebe nesto da odigra, prodor, ulaz to mu nije strano niti bezi od toga.
              I sto je bitno ni ova prva, a ni druga petorka nemaju neke izrazite odbrambene "rupe".

              Ponavljam ovo je moje laicko razmisljanje.

              Ovo su ratnicke petorke. Nema tu extra kvaliteta ali ima muda. U drugu petorku bih stavio Simonovica na 4 i Dedu na 3. Tada je to mnogo suterski ozbiljnija petorka. Lazica Obradovic nece koristiti u toj meri u kojoj ga je koristio Tomic, ni blizu. Imace ulogu 11.-12. igraca za nekih 10 minuta na parketu. Obradovic spolja voli igrace koi se krecu bez lopte i koji mogu da zavrse na obrucu. Lazic je covek operisan od bilo kakvog spustanja lopte na parket i daleko bio nekog ulaza. Ne kazem da su Dobric i Simonovic sad neki veliki znalci s loptom, ali nisu ni tantusi kao Lazic.
              Last edited by Storm; 18-07-20, 15:38.

              Comment


              • Walden - Lloyd - Radanov - Simanic - Nnoko

                Aj skupi reket sine majkin! Zasto Radanov i Simanic? Radanov ne bi uz Lloyda Nnoka i Waldena imao mnogo lopte u napadu pa bi opcija gdje on moze da pogadja vjrv bila povratni pas sto bi znacilo sam na sutu ili da Lloyd i Nnoko pik igrom na 45° privuku paznju odbrane a on da sa L linije utrci sa ledja pod kos.
                Simanic bi mi igrao pop sa Waldenom na celu pa il bi Walden isao do obruca zbog brzine, il bi isao pas za Nnoka koji bi cekao kod ceone linije ili povratni Borisi za 3p.
                Lloyd bi igrao od lopte i cekao fintu za ulaz ili neki otvoren sut kroz dupli blok. Fin tim za napad a savrsen za odbranu.
                Hall bi sa Davidovcem predvodio kreaciju totema u napadu a zamisljam DeDu da zaigra kao Stratos. Kuzmic - Hall to bi bio fin pik dok bi povratni pas cekali Siiiimonoviiic i Lloyd (ili taj neki mamojeb na beku). Odbrana opet pokretna ima sirinu ima agresivnost. Radanova bi mjenjao Dobric a u utakmicama gdje treba pritisnuti Berona i sl - Lazic.

                Case closed - mic drop

                Zaboravih da dodam, niska petorka bi isla sa Reath na C, Simonovic na PF, Lloyd na SF Walden SG i Hall uf i ovo je do jaja
                Last edited by Victor BG; 18-07-20, 16:20.

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Ovo su ratnicke petorke. Nema tu extra kvaliteta ali ima muda. U drugu petorku bih stavio Simonovica na 4 i Dedu na 3. Tada je to mnogo suterski ozbiljnija petorka. Lazica Obradovic nece koristiti u toj meri u kojoj ga je koristio Tomic, ni blizu. Imace ulogu 11.-12. igraca za nekih 10 minuta na parketu. Obradovic spolja voli igrace koi se krecu bez lopte i koji mogu da zavrse na obrucu. Lazic je covek operisan od bilo kakvog spustanja lopte na parket i daleko bio nekog ulaza. Ne kazem da su Dobric i Simonovic sad neki veliki znalci s loptom, ali nisu ni tantusi kao Lazic.
                  Mi smo sa tim nekim pristupom i pravili najbolje rezultate u EL dok je Radonjic bio trener posto "municije" imamo najmanje da bi se nadigravali sa vecinom EL ekipa.
                  Ovo sto sam stavio je sa trenutnim stanjem igrackog kadra, jos jedan kvalitetan igrac na pozicijama 1/2 donosi dosta sigurno.

                  Comment


                  • Pa mi u prvmo delu ABA lige igramo devet utakmica kod kuce/Beograd a cetiri na strani. 13:0 u najavi!

                    Comment




                    • Inače, po šutu i nekim prc potezima podseća na mene iz mlađih dana, mada je daleko od mog kvaliteta.

                      Ipak, radi se o vrhunskom igraču u čijoj igri ćemo uživati.

                      Comment


                      • Prelazak na Adiddas je dobar put jer su za klasu kvalitetniji od svih do sad a i Nike se raspada u Srbiji, opasno su neorganizovani.
                        Jedva cekam da vidim novi dizajn. Moguce na media day al mozda i sutra bude neka ideja.

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Prelazak na Adiddas je dobar put jer su za klasu kvalitetniji od svih do sad a i Nike se raspada u Srbiji, opasno su neorganizovani.
                          Jedva cekam da vidim novi dizajn. Moguce na media day al mozda i sutra bude neka ideja.
                          Media day je uvek predstavljanje, i to je standard kada je El u pitanju.

                          Comment


                          • Sad bi trebalo da daju prošlogodišnju kolekciju sa 50% popusta, naravno originalne dresove.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Sad bi trebalo da daju prošlogodišnju kolekciju sa 50% popusta, naravno originalne dresove.
                              Na rasprodaji su al ne znam koliko je snizenje.

                              Comment


                              • Poslednji put kad sam gledao bili su 10k. Ako ne bude bilo sniženja moraću da uzmem po toj ceni, jer su jedinstveni dresovi po dizajnu, i van Evrope.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X