Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.mozzartsport.com/kosarka...-sezona/357193

    Comment


    • Kalina: Ja sam kao Vidić, u Zvezdi sam ostvario snove! Saši zameram samo... https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1323...Obradovic.html

      Штета за Калину, могао је да буде идол, симбол борбе срчаности, храбрости, а он испао нечовек анти србин.

      Треба објаснити будућим играчим Звезде а посебно будућим репрезантативцима да то не представља само играчки квалитет већ и људски ван терена носи одређено понашање ван терена одређене манире а не ја имам право на свој став тај свој став у Турску, а не овде где су људи већина против тога.

      Comment


      • Kalini je svaka ka u Njegoša. Čovek treba da ima svoj stav, koj je jebeni NJEGOV stav, bez obzira da li je ovde u Turskoj ili na Marsu. Isto tako treba da mu se jebe šta stoka i sitna marva misli o tome. Budi svoj čovek, to je jedino bitno.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Naravno da treba da ima svoj stav, svako misleće biće ima stav...
          Međutim, kada neko ceo nacionalni korpus prikaže kao što ga je on prikazao, ide na stub srama i velika većina tog korpusa se gadi mišljenja takve osobe.
          Samo potvrđuje da on ipak treba isključivo košarkom da se bavi jer to ume, zna, može... a elaboraciju srpske svesti da ostavi sociolozima i psiholozima, kritiku da ostavi nekom umnijem.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Kakav bre crni stub strama, to što komunicira s naprdnjačkim govnima onako kako to i dolikuje svakom iole časnom čoveku je za medalju.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Jedno je komuniciranje sa političkim neistomišljenicima a sasvim drugo ono što je on (verujem ne znajući) iskazao. On nije uvredio naprednjake već srpski narod u celini (i demokrate i NVO i smradikale, pravoslavni, katolički i muslimanski živalj...) time što je sav bez izuzetaka narod sveo na glup, pogan, podmukao, etc onim glupim svođenjem Srba na divljake i primitivce.
              Neka on ima poglede kako zamišlja ustrojstvo države gde je rođen - niko mu to razuman ne brani, meni bar smeta da me stavlja u taj primitivan tor u koji stavlja srpski korpus.
              I dalje mislim da je sjajan košarkaš i naša najbolja trojka.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pogledaj procenat ljudi koji glasaju za ovu vlast već osam godina, odmah će ti se samo kasti šta je srpski narod, ne mora Kalinić baš ništa da te ubeđuje. Za njih ne može da glasa ništa sem marve, stoga je dovoljno upotrebiti samo elementarnu logiku.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Pogledaj procenat ljudi koji glasaju za ovu vlast već osam godina, odmah će ti se samo kasti šta je srpski narod, ne mora Kalinić baš ništa da te ubeđuje. Za njih ne može da glasa ništa sem marve, stoga je dovoljno upotrebiti samo elementarnu logiku.
                  Procenat ljudi koji glasa za vlast nije nikad bio iznad 25% biračkog tela i to se stalno dešava. Drugi par opanaka je taj što neko želi da od 3 miliona birača koji izađu na birališta stvori sliiku o apsolutnoj većini i ne znam kakvoj Srbiji. Broj apstinenata od izlaska na izbore je ta razlika od 3 miliona do konačnog broja (5 ili 6 miliona).
                  Ljude koji ne misle kao ja nisam spreman da zovem marvom jer jedno od pravila demokratskog društva je različitost mišljenja, stavova. Nadam se da niko ne želi jednoumlje.
                  Znači, neslaganje sa političkim neistomišljenikom svakako ali ne vređanje i korišćenje uvredljive retorike. Trenutak kada shvatimo pravi smisao demokratije i kada se budemo borili idejama i za ideje a ne psovkama, vređanjem političkog neistomišljenika i za neku svoju ekonomsku agendu će biti pokazatelj zrelosti političkih stranaka.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ti isti (preko 2 milke) glasali za Milutinovića (random lika bez mirisa i okusa) u vreme kad su se hranili po kontejnerima. Jebe mi se za političku korektnost, stvari treba nazivati svojim imenima. Stoka. Marva. Go, Kalina, go!!!
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ti isti (preko 2 milke) glasali za Milutinovića (random lika bez mirisa i okusa) u vreme kad su se hranili po kontejnerima. Jebe mi se za političku korektnost, stvari treba nazivati svojim imenima. Stoka. Marva. Go, Kalina, go!!!
                      Dobro, tvoj stav. Odrasla si osoba koja ima izgrađeno mišljenje, dva miliona nije tako mislilo (B).
                      Last edited by nebitan; 14-05-20, 12:11.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Ti isti (preko 2 milke) glasali za Milutinovića (random lika bez mirisa i okusa) u vreme kad su se hranili po kontejnerima. Jebe mi se za političku korektnost, stvari treba nazivati svojim imenima. Stoka. Marva. Go, Kalina, go!!!
                        Ти беше онај што је против Човића због играња његовог сина у нашем КК ?
                        Last edited by Karamazov; 14-05-20, 16:42.

                        Comment


                        • Jos da je demokratija tako prosta kao sto neki misle,gde su velike sile,njihovi kandidati,lova,kupovina,otimanje glasova,pa na kraju ako im i to ne prodje onda ti nekoliko tona bombi izruce.

                          Comment


                          • Originally posted by uriah heep View Post
                            Ти беше онај што је против Човића због играња његовог сина у нашем КК ?
                            Ja sam, izvolte, čime vas mogu uslužiti?
                            Last edited by Karamazov; 14-05-20, 16:42.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ja sam, izvolte, čime vas mogu uslužiti?
                              Ничим , Богу хвала . Мислио сам да ти одговорим на исти начин на који се ти обраћаш неистомишљеницима али сам онда размислио и схватио да бих био као и ти а то ми никако не треба . Збогом , остај ми здраво

                              Comment


                              • Cujem nesto da su Danguba i Avramovic blizu nas a suska se oko Pefija opet.
                                E da vidim od danas Dilejni slobodan zvanicno samo na glas razmisljam.

                                Comment

                                Working...
                                X