Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno misli, drugo govori

    Comment


    • https://twitter.com/Billy_Baron/stat...63437557428224

      Malo da se razbije tisina.

      Comment


      • Gledam "stare" utakmice iz Euroleague... Kako je bila sjajna atmosfera na gotovo svim utakmicama... onaj neverovatni niz pobeda... većina utakmica "sold out"... sezonska bila najvrednija ikada

        Nije bio problem ni do Vršca da se ode, sad baš gledam tu utakmicu ...

        Danston, Tajus, Ertel, Šarić, Čedi Osman, D. Braun... Duda na klupi

        I da...nikad mi neće biti jasno što Vasa nije ostao u kkcz???

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Gledam "stare" utakmice iz Euroleague... Kako je bila sjajna atmosfera na gotovo svim utakmicama... onaj neverovatni niz pobeda... većina utakmica "sold out"... sezonska bila najvrednija ikada

          Nije bio problem ni do Vršca da se ode, sad baš gledam tu utakmicu ...

          Danston, Tajus, Ertel, Šarić, Čedi Osman, D. Braun... Duda na klupi

          I da...nikad mi neće biti jasno što Vasa nije ostao u kkcz???

          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
          Bio najpljuvaniji igrac tadasnjeg sastava forumaskih strucnjaka a i strucnjaka na tribinama, cak i vise od Stimca.Protiv Darusafake i Pao dobio i par zvizduka sa tribina.
          Malo i pesmica na Kalisu je uticalo da mu publika zameri njegovu pripadnost.

          Zeleo je da ostane ali je DR imao drugacije planove na tom mestu.
          Last edited by Šarac; 23-03-20, 21:23.

          Comment


          • Sezona sa Dejom mu je pomogla da stasa i nadje pravi put. Dejo ga je prihvatio kao sina, kad ga ni Bayern nije hteo...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Bio najpljuvaniji igrac tadasnjeg sastava forumaskih strucnjaka a i strucnjaka na tribinama, cak i vise od Stimca.Protiv Darusafake i Pao dobio i par zvizduka sa tribina.
              Malo i pesmica na Kalisu je uticalo da mu publika zameri njegovu pripadnost.

              Zeleo je da ostane ali je DR imao drugacije planove na tom mestu.
              Koliko ja znam Vasa je ciganin... bio sam na toj utakmici kad smo dobili komšije i Vasa je bio među najglasnijima u pevanju sa delijama. Čak se i peo na šipku... nekoliko piva više je verovatno razlog za "čuveno" pevanje na Kališu

              Mišljenje "stručnjaka" me nikada nije posebno interesovalo


              Pričalo se da ga Radonja nije hteo ali meni je to misterija... pogotovo što smo sezonu 16/17 startovali samo sa Jovketom i Čarlijem , a Nejt je došao kasnije

              .



              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Sta ima da bude cudno. Vasa je igrao lose i imao je dve-tri povrede..Pitanje je kako ce mu kolena izgurati. Nema trika da bi neko posle tih povreda i lose igre u Bayernu, mogao da ovo predvidi.

                To ko prati kosarku treba da zna i ne treba da postavlja pitanja, vec sam moze da izvede zakljucak.

                On je trebao posle Mege da dodje, ali..mozda nikad ne bi dovde dosao, a trebalo mu je vremena i da nema previse pritiska..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Imao je fejlova Radonja koliko god hoćeš. Još jedan je da Đenki prepusti mesto prvo pleja posle Jovketove povrede pored živog i zdravog EL pleja kao što je Nate. To nas je i koštalo plasmana u plej-of.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Imao je Radonja fejlova kao i svi ali najmanji fejl mu je bio taj deo sezone. Dzenkins je tad imao sezonu iz snova uz sut npr od 42% za tri ABA cak 50%. Nejt je bio drugi plej i Dejo je voleo sa klupe da dobije nesto i niko nije imao bas sigurne minute kod njega. Olimpijakos je bo nesreca, ali Barsa i Dacka nisu. Dacka je tad imala Vilbekina, Vonamejkera, Klajburna , Zizica, Moermana, Bertransa, Harnagodija i na klupi Blata a mi Djenku,Voltersa, Bjelicu, Simona, Gudurica, Mitrovica, Dangubica...svakako su imali bolji tim od nas i zasluzeno su pobedili i prosli dalje. Jedino gde smo mozda mogli dobiti je Olimpijakos.

                    Stranci, Volters bez iskustva, koji tad nije bio legit EL plej, Tompson i Dzenkins. Suvisno je pricati da smo mi nesto izgubili tad a imali smo tuce pobede, znatno vise nego sa ovim timom koji ima 10 stranaca, tuce domacih igraca i bacenih 10m evra.

                    Treneri, koji su bez pritiska i sa odlicnim ponasanjem na i van terena su dobri treneri. Dejo je tacnije imao jedan fejl i to je bila Cibona.

                    Poverenje i kredit trenera se zasluzuju, nije dovoljno biti samo trener Zvezda da bi dobio kredit, kao sto neki daju. Profesionalno pratim kosarku i mogu reci da posle Deja dolaze samo neznalice, Tomic je odradio dobru sezonu ali nas je sledecu unakazio, kad je trebao da predje iz opanaka u cipele.

                    Alimpijevic grobar je dosao mlad i nestrucan, bez ikakvog CV koji bi mu dao onako skupu igracku u ruke. Za Tomica sam napisao a Sakota je penzioner koji zna kosarku u teoriji ali ne u praksi.

                    Takodje Covic i Radonjic su rasli uz Zvezdu, gresili su, kao za Silba,ali iz gresaka se uci i naucili su. Onda nas predsednik ulazi u greske tipa, sujeta za Radonju, Alimpijevic, sin itd...velike su to greske da ne bi platili za to.

                    Mislim svakako da Djo ne treba da se vrati ako ima opcija Obradovic, neka ostane legenda i to je nesto sto ne bih zeleo da nestane tek tako. Obradovic je nekokobi dao plus i svezu krv, ali nije nuzno da bi uradio neki velik posao ali ako bih birao trenera izabrao bih njega. Dejo bi bio plus, ali mislim da to nije moguce.

                    Deju se daje minus i Guduric, sto nije tacno. Cak i da su neke price tacne a sumnjam u to sa Guduricem i vec sad cuveni telefonski racun. Dejo je Guduricu dao loptu u ruke, dao mu je clutch time. Cuvene trojke, pa i protiv partizana, to su stvari koje su od njega naprvile igraca.

                    Stvarno ne mislim da neko mrzi Radonju od navijaca CZ, ali su malo ljubomorni sto jedan deo navijaca sa pravom misli da je on No1 zasluzan za kosarkaske uspehe KK Crvena Zvezda.

                    Ako se setimo tima kad je DR dosao u klubi kakvo je stanje bilo u klubu,mozemo reci da je Dejan Radonjic uradio lavovski deo posao i ko mu bilo sta zamera, ima poprilicno zlurade komentare. To ne znaci da je world class trener, ali znaci da je nama dao nesto veliko, ali bas veliko i zato uvek dubok naklon.
                    Last edited by Karamazov; 24-03-20, 13:54.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Sta ima da bude cudno. Vasa je igrao lose i imao je dve-tri povrede..Pitanje je kako ce mu kolena izgurati. Nema trika da bi neko posle tih povreda i lose igre u Bayernu, mogao da ovo predvidi.

                      To ko prati kosarku treba da zna i ne treba da postavlja pitanja, vec sam moze da izvede zakljucak.

                      On je trebao posle Mege da dodje, ali..mozda nikad ne bi dovde dosao, a trebalo mu je vremena i da nema previse pritiska..
                      Kad bi samo bio skoncentrisan, primetio bi da je takav Vasa, povređen, sa lošim igrama u Bajernu doveden u kkcz, posle razlaza sa Markusom

                      Nije Vasa briljirao u kkcz ali je imao nekoliko vrlo dobrih utakmica.. Cedevita, Efes, Pao... Te utakmice sam gledao ovih "Corona dana", pa mi odatle pitanje zašto Vasa nije produžen???

                      Nema potrebe da braniš Radonju, bar ne od mene




                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Kad bi samo bio skoncentrisan, primetio bi da je takav Vasa, povređen, sa lošim igrama u Bajernu doveden u kkcz, posle razlaza sa Markusom

                        Nije Vasa briljirao u kkcz ali je imao nekoliko vrlo dobrih utakmica.. Cedevita, Efes, Pao... Te utakmice sam gledao ovih "Corona dana", pa mi odatle pitanje zašto Vasa nije produžen???

                        Nema potrebe da braniš Radonju, bar ne od mene




                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                        Vasa je imao dobru sezonu u Megi, pa je otisao u Bayern sto mu je po meni bila greska. Prvu sezonu je odigrao solidno i delio je minutazu sa Gavelom i Safarcikom. Posle je EL sezona i dosao je Renfro + Gavel...gledao sam tekme Bayerna tad i Vasa nije bas bio najbolji.

                        U Zvezdi je isto odigrao par utakmica dobro ali generalno nije odigrao ne znam sta i ja licno mislim da je to greska i nema veze sa igrama posle...ali da nije otisao tad u Tofas, apsolutno nista ne bi uradio u karijeri tj ni blizu ovoga.

                        To to je slucaj i Simonovic u Ortezu. Vasa je imao minutazu, loptu i odgovornost u Tofasu, kao i Simonovic u Ortezu...videli su da mogu...

                        Nije ga napravio Saras, Ataman, Radonjic, vec to sto je tu sezonu odigrao u Tofasu. Orhun Ene je veoma kvalitetan trener, koji je dosta radio u karijeri sa mladima i ima njuh za dobre igrace.

                        Moje vidjenje stvari je tako. Naravno, mladim PG treba vreme da dodju do samopuzdanja koje je najbitnije u sportu, zivotu i naravno samoj kosarci i bilo kom poslu da radis.

                        Nisam branio Radonjica od tebe, nisi ga nikad ni napao.
                        Last edited by LosmiSK; 24-03-20, 11:34.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Treba uvek istaći i dobre i loše strane svakog trenera i igrača, moje mišljenje je da je to bolje uraditi nakon završetka njihove epizode u KKCZ, kad se podvuče crta.
                          Last edited by Karamazov; 24-03-20, 13:52.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Kakvu crtu si ti podvukao nad Alimpijevicem i Tomicem? Gubili smo od Tamisa, Borca, partizana, Buducnosti a ti si i dalje govorio kako je on dobar trener i treba da ostane itd...Ko prati kosarku i razume je na pravi nacin, video je od pocetka da je Alimpije teska zajebancija. Isto nista nisi napisao o Tomicu.
                            Last edited by Karamazov; 24-03-20, 13:52.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • На страну све, да ли вам је овај Еуролигин куп реалани реалан? И какве су нам шансе против Барсе ухх да нам је да их Зо још једном закуца тамо онако.

                              П.С мени је то најнереалнија опција пре ми је реалнији топ8 са оваквим пласманом него овај ЕЛ куп са нокаут системом

                              Comment


                              • Originally posted by Triple View Post
                                На страну све, да ли вам је овај Еуролигин куп реалани реалан? И какве су нам шансе против Барсе ухх да нам је да их Зо још једном закуца тамо онако.

                                П.С мени је то најнереалнија опција пре ми је реалнији топ8 са оваквим пласманом него овај ЕЛ куп са нокаут системом
                                Lekari i strucnjaci u Spaniji prognoziraju da ce u Spaniji da se smiri tj da dodju na nivo Kine danas a tice se Korone krajem Juna. I to je optimisticna izjava. Da li stvarno mislis posle 3 meseca karantina da ce bilo koji igrac moci da za 15 dana zaigra i da se liga odigra od sredine Jula?

                                Sutra ce verovatno da preseku ovi iz EL i to ce biti smernica za sve ostale lige.

                                @LosmiSk

                                Sto se tice tvojih opaski da su dva nasa kluba spiskala xy $, i da ako se ne proglase sampioni u nasoj ili bilo kojoj ligi da se onda pare uzalud bacena, pa to onda mozes da napises za 99.99 % profesionalnih klubova u EL samo sto je KKCZ ulozila najmanje para od svih njih. Znaci CSKA je spalio 40 miliona, Barsa isto Bayern 25 miliona, znaci svi su uzalud bacili pare i da nikakav trofej ne moze to da vrati kao bilo kakvu satisfakciju za ulozene pare.

                                Provlaci se neformalna prica da ce El pokusati da napravi damage control i pomogne klubovima u EL da se donese neki LEXSPECIJALIS a u vezi plata igraca tj da sa danom proglasenja prekida lige prestanu i obaveze iz ugovora, a kao pomoc klubovima koji su sada trenutno u EL da im se omoguci i sledeca sezona u toj istoj ligi kao kompenzacija za ocigledne gubitke prihoda zbog prekida sezone.

                                Dok 1.000 dnevno u Evropi umire tesko da moze da se razmsilja o sportu i nekim sportskim odlukama sa kojim ce svi biti zadovoljni.
                                Last edited by Šarac; 24-03-20, 14:53.

                                Comment

                                Working...
                                X