Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beron za Nova.rs: Možda mi moja država ne dozvoli da se vratim u Zvezdu

    https://nova.rs/kosarka/bili-beron-c...-korona-virus/

    Comment


    • Kao sto ni nasa drzava trenutno nijednog naseg gradjanina pa ni sportistu nece pustiti da izadje iz zemlje, po svemu sudeci veceras ce biti proglasen totalni karantin, pogledajte slike po ulicama, kafici i baste pune. Znaci, apropo Berona sto se ocekuju sada hejterski upisi sto se uplasio da dodje i tome slicno, svako gleda sebe pa i on, nece valjda da dolazi u nepoznato, a uzgred i u USA narednih mesec dana nema letova iz USA. Osudjuju se sto su nasi igraci pobegli a svedoci smo da je 65.000 nasih gastarbajtera brze bolje doslo ovde svojim kucama. Ja neke ljude stvarno ne razumem da u ovoj situaciji mogu bilo kog igraca da osude sto su otisli svojim kucama i sa pravom sumnjaju da ce pod ovim uslovima da se vracaju nazad. Doduse ni tamo nije bolja situacija ali je barem kuci sa svojom porodicom.
      Predvidjanja su da Italija i Spanija se nece vratiti u normalu do avgusta tako da vrlo brzo ce svi staviti tacku na ovu sezonu i da gledamo kako svi da sacuvamo sebe i svoje porodice a o sportu kada dodje vreme.

      Naravno, in Ostoja we trust da ce se izboriti za sve titule na zemaljskoj kugli da im se dodele.

      Comment


      • Nema potrebe Berona niko da pljuje.

        Ničeg pokvarenog i nenormalnog nema u njegovoj izjavi.

        Comment


        • Apsolutno nije moguce da bilo koji navijac KKCZ i clan nase crveno bele porodice ima nesto negatvno da kaze za nase igrace u ovom trenutku, ne samo za njih vec i naseg predsednika i trenera. Ovo su momenti kada treba da budemo kao jedan, kao pre par sezona i kakva god sudbina kluba bude da ga podrzimo i damo mu vetar u ledja!!

          Da na pocetku sledece sezone se nadjmo pred prijateljski mec i uzivamo u drustvu crveno bele porodice sa ovog foruma.Sarac da obezbedi ulaz, naci cemo mesto za ice i pice i tako da otvorimo sledecu sezonu!!! Dobar duh ce zavladati forumom ali verujem i u zvezdaskoj porodici. Drzite se ljudi, trofeja imamo, samo u mom potpisu ih je dovoljno, bice ih jos, ostanite zdravi i srecni!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Apsolutno nije moguce da bilo koji navijac KKCZ i clan nase crveno bele porodice ima nesto negatvno da kaze za nase igrace u ovom trenutku, ne samo za njih vec i naseg predsednika i trenera. Ovo su momenti kada treba da budemo kao jedan, kao pre par sezona i kakva god sudbina kluba bude da ga podrzimo i damo mu vetar u ledja!!

            Da na pocetku sledece sezone se nadjmo pred prijateljski mec i uzivamo u drustvu crveno bele porodice sa ovog foruma.Sarac da obezbedi ulaz, naci cemo mesto za ice i pice i tako da otvorimo sledecu sezonu!!! Dobar duh ce zavladati forumom ali verujem i u zvezdaskoj porodici. Drzite se ljudi, trofeja imamo, samo u mom potpisu ih je dovoljno, bice ih jos, ostanite zdravi i srecni!!!

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Zagovornik takvog stava je predsednik Ostoja Mijailović, ali kapiten Crvene zvezde, tima koji je sezonu završio na trećem mestu, ima drugačije mišljenje.
                „ Tu se sada otvara pitanje kako to uraditi. Da li po sadašnjem plasmanu ili da se ova godina poništi, to ne znam i nije moje. Znam da će neko reći da ovo pričam zato što smo mi na trećem mestu, ali i da sam na prvom, mislim da je najpoštenije da se ovo poništi. Pa, da kad sve ovo prođe, od septembra krenemo od nule, da vidimo šta i kako. Ponavljam, ne kažem to zato što smo treći. I da smo mi trenutno prvi, isto bih razmišljao“, rekao je za Žurnal Branko Lazić.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Lazic je pametniji kad ćuti,nebuloze kao i Ostoje limara. . .sramota
                  podrska svim igračima ,neka se okanu sporta sada,neka cuvaju zdravlje

                  Comment


                  • Umro je nazalost tata svetske kosarke nas cika Bora Stankovic.
                    CIKA BORO VECNA TI SLAVA BILA POCIVAJ U MIRU LEGENDO!!!

                    Comment


                    • Srećan 22-gi rođendan, Boriša! Nijedan mladi igrač nije postigao toliko kao ti, samo napred!

                      https://www.facebook.com/13901822372...7659881318725/
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nije Dekkarde. Nezabelezena karijera u istoriji kosarke jednog 22-godisnjaka.

                        Comment


                        • Od njegove generacije. Evo još malo artefakata u prilog tvrdnji

                          https://www.facebook.com/13901822372...5/?d=null&vh=e
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Jedan veliki gospodin

                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Svaka mu ka u Nikole Tesle.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Jedan veliki gospodin

                                Molim moderaciju da proveri IP adresu.

                                Neko je hakovao ovaj nalog.

                                Comment

                                Working...
                                X