Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Produzavanjem Filipa, pa onda povreda Kuzmica, pokusaj sa DB, odlaskom Tomica,suspenzija Gista, zvizdanje igracima , verbalni sukob igraca sa navijacima zvizdacima, konf za stampu, pa onda sklanjanje Filipa, pa slanje Kuzmica u Fmp , ne racunanje na OJA da bi sada imao minutazu.
    Da nam je Fegi SD bilo bi ga sramota da vodi klub pa bi sam otisao.

    Bilo sta od ovoga je pocetak kraja, ako posle svega ovoga ocekujes da neko carobnim stapicem okrene sezonu onda vi ( ne mislim na tebe licno) ili trolujete ili ne pratite kosarku.


    Futura od prosle sezone je slika i prilika ovoga sto se nama desava stim sto prosle godine imali su par domacih igraca koji su mogli koliko toliko da izguraju neku pobedu, mi to ove sezone nemamo od domacih. Nama su titulu doneli domaci igraci prosle sezone pojacani Beronom i Fayeom koji su imali zelju da osvoje svoj prvi trofej u karijeri.

    I ove sezone imamo strance sa ili bez trofeja, ali nisu vise gladni , Beron sebe vec vidi kao zamena Kerola, LB razmislja da li ka NBA ili neko od ovih bogatasa iz El, Gist odradjuje onoliko koliko smatra da treba jer mu je plata manja nego u PAO ali po prinicipu srce hoce ali dupe klokoce. Stratosa je imao onaj bljesak protiv Pao i izgleda kao amater trenutno, Lukas, pa ajde Laki napravi od ovog profesionalca par klipova nista on nije izgledao manje smesnije od Filipa na terenu sinoc. Ucinilo mi se par puta da vodi loptu za plazu.

    A on je profi i ima nastup u NBA.

    Pola miliona eur sto ce Borisa uzeti ili je vec uzeo od igranja kosarke KKCZ je najveci zlocin za poreske obveznike a i navijace ovog kluba koji su placali ulaznice da bi klub mogao da placa plate. Za sta? Za tri faula u 4 minuta.

    Juce svaka cast MKJ koji nije mogao Sengeliju da cuva zbog kvaliteta doticnog ali je jedino nesto pokusavao i pokazivao zelju da se bori, cak i pokazao malo mozga sa par dodavanja u reketu.

    Ponavljam ja ni prosle godine nisam bio neki optimista , bio sam u strahu od Future da ce oni placenici zaigrati na cist kvalitet, pa smo ih rutinirali u Bgdu, ove sezone smo samo zamenili uloge.

    Ne mozes celu sezonu da vozis jednu utakmicu u 6stoj brzini i da pokazes mnogima U EL da si tvrd orah, a da posle 5 utakmica lelemudis, pa nece moci tako.

    AKo ima jos optimista u srecan kraj ove sezone, to cemo videti u nedelju koliko zaludnih ili zaludjenih ima koji ce doci da isprate vestacko disanje ili totalni raspad sezone u zavisnosti od toga sta bude rez na semaforu.

    Ne uzimanje ABA lige ove sezone je kraj ovog koncepta, KK ce se vratiti tamo gde treba da bude, samo puku clan SD u senci FK kluba i navijaci vecinski koji prate CZ da se vrate svojim korenima i na marakanu a da se uspostavi red u ovom drustvu kako je mastermind ove drzave i zamislio. I Vuk sit i ovce na broju.
    Tačno sam znao gde je izvor zla, u Laki pojedincima i žviždačima! Drago mi je što su stvari konačno isterane na videlo

    Nego, ko je postavio tog SD koji je napravio takvu klanicu? Ima li taj ime i prezime?

    Ima li ime i prezime taj što je Filipa potpisao i naradio da bude u timu? Čija žena je zavodila red među navijačima?

    Ima li ime taj koji je aminovao sklanjanje najvećeg borca iz tima, a dovođenje bureta sala i onog što vodi loptu za plažu?

    Kako se zove taj što je doveo penzionera na umoru za trenera?


    Jesi li čuo za njega možda?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Ja sam optimista, evo jebite me, drugačije ne znam.

      Comment


      • Ciganska tuga je pregolema...nema predaje dok debela devojka ne odsvira kraj utakmice. Da osvoji Buducnostok,Mornar ok, Olimpja Dekijeva ok, ali partizanen....er kann nicht
        Last edited by LosmiSK; 28-02-20, 17:10.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Tačno sam znao gde je izvor zla, u Laki pojedincima i žviždačima! Drago mi je što su stvari konačno isterane na videlo

          Nego, ko je postavio tog SD koji je napravio takvu klanicu? Ima li taj ime i prezime?

          Ima li ime i prezime taj što je Filipa potpisao i naradio da bude u timu? Čija žena je zavodila red među navijačima?

          Ima li ime taj koji je aminovao sklanjanje najvećeg borca iz tima, a dovođenje bureta sala i onog što vodi loptu za plažu?

          Kako se zove taj što je doveo penzionera na umoru za trenera?


          Jesi li čuo za njega možda?

          Pa win win je situacija.

          Uzme li se titula nekim cudom, naci se zvizdaci da kukaju kako je nismo uzeli bez poraza u ABA ligi, a da nismo otisli na F4 EL jer eto sin je smetao za te domete.

          Ako se ne uzme titula jos vise materijala da se za ovog sto ne vidim zasto se plasis da ga imenujes ode iz kluba. Eto bice tu jos veceg zadovoljstva, pa i grobari su pljuvali Ostoju ,te je sns te je ovakav i onakav i sada se ucutali. Sada im ne smeta, kao sto ni vama nije smetao Covic dok se pobedjivalo.

          Mi smo navijaci rezulata i jedni i drugi kada ih nema nista ne valja, sem sto komsije optuzuju druge a ne svoje greske dok nama nista ne valja nikada tako da svetlo se vidi na kraju tunela svakako na kraju ove sezone.

          WIN WIN

          Comment


          • Pa nije win win....ako Covic ode (zbog neuspeha), em je zabelezen neuspeh em nam tek onda slede neizvesni dani kako dalje jer moze biti stavljen neki nesposobnjakovic.

            Comment


            • Mislim da ćemo uzeti titulu, ali da svakako treba da se dovede novi trener od sledeće sezone - pravi Saša Obradović ili Filipovski.
              Šakoti svo poštovanje zato što je preuzeo tim u odsudnom trenutku i koliko toliko konsolidovao igru, koliko god je moglo u datim okolnostima kada ne poznaje igrače koje trenira.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Pa nije win win....ako Covic ode (zbog neuspeha), em je zabelezen neuspeh em nam tek onda slede neizvesni dani kako dalje jer moze biti stavljen neki nesposobnjakovic.

                Jeste WIN WIN naglo ce pasti interesovanje za KK klub, niko ne zeli da bude u senci komsija i da se vrati u onaj period kada je KKP uzeo 13 titula zaredom, ljudi ce se posvetiti vaznijim stvarima u zivotu, jer verovao ili ne postoje stvari van kosarke pa ce se vratiti cuveni izgovor kod zvezdasa "ko jos prati kosarku".

                Comment


                • Košarku prati onaj ko je voli, nevezano za rezultate.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Sakota je zrtveno senilno jagnje...cuj hvala mu sto je preuzeo i imao rezultate xD xD...LOOOOOL

                    Obradovic je ok resenje za EC, za El Dejo ili Filipovski..mada ak9 sad ne budu dosli bice fiba evro kup.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Radonjic se nece vratiti u Zvezdu dok je tu Covic. Pre ce kod Bokana nego kod nas.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Košarku prati onaj ko je voli, nevezano za rezultate.
                        Slazem se, ne znam na koje Zvezdase Sarac misli pa pominje cuveni izgovor kod zvezdasa "ko jos prati kosarku", verovatno ide i na fudbal pa mozda tamo ima raznih "strucnjaka" sa tim misljenjem.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Radonjic se nece vratiti u Zvezdu dok je tu Covic. Pre ce kod Bokana nego kod nas.

                          Dosao bi on u KKCZ i to sve nogom u dupe bi udarao kada bi ga neko zvao i dao mu pare koje on ocekuje.

                          Tako da te malo ispravim , dok je Covic u KKCZ niko ga nece zvati da dodje.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Dosao bi on u KKCZ i to sve nogom u dupe bi udarao kada bi ga neko zvao i dao mu pare koje on ocekuje.

                            Tako da te malo ispravim , dok je Covic u KKCZ niko ga nece zvati da dodje.
                            Ovo je laz. Zvao ga je on poslednji ali se niko nije javljao. Zvao bi ga i sad, ali zna covek da mu se nece niko javiti.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Dosao bi on u KKCZ i to sve nogom u dupe bi udarao kada bi ga neko zvao i dao mu pare koje on ocekuje.

                              Tako da te malo ispravim , dok je Covic u KKCZ niko ga nece zvati da dodje.
                              Kako god. Na kraju je isti ishod i okrenimo se onome sto je realno.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ovo je laz. Zvao ga je on poslednji ali se niko nije javljao. Zvao bi ga i sad, ali zna covek da mu se nece niko javiti.
                                Pa to samo govori o karakteru tvog ljubimca, osnovni je red da kao covek kaze da ne zeli da radi a ne da obeca da ce ostati i onda iskljuci tlf jer se nadao da ce njegova SNS opcija do pobedi u KKCZ tog leta. Posle kada je ALimpijevic dobio posao on i Mirko svemirko su mogli samo da cigulicu pivo na Vracaru.

                                Comment

                                Working...
                                X