Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Све све али ова Шакотина изјава да је било ко на овој кугли земаљској енергичнији од лава у виду Мо Фајеа, па иде бре у першун кога ти зезаш?

    П.с свака част Лазићу за 100% из игре.

    Comment


    • Gosti su imali lepu pomoc sudija na ovom mecu. Pobeda je zabelezena, ali bice neophodno 2 puta ovo ponoviti, od cega jednom na gostujucem terenu sto ce biti vraski tesko.

      Comment


      • Pravljene su greske, kiksevi kod dovodjenja igraca, ali "propust" da se ne dovede vragolasti Zagorac, potire sve kikseve u predhodnom periodu.Kakva je ono tuga od igraca. Kakvi su cigani publika, neko bi ga odrobijao.

        Comment


        • Meni vise deluje da Zagorac nije zeleo u Zvezdu. Nije to los igrac samo je u losoj formi. Prosle sezone je sam vodio Partizan do povrede.

          Comment


          • Pretpostavljam da mislis pobede?
            Na koju si mislio?
            Igokee, Cibone?

            Comment


            • Do trenutka kada se povredio pa napravio solidnu pauzu. Od tad ko da nije isti igrac.

              Comment


              • Ma Zagorac je rupčaga od igrača. Partizan ima da mu bude highlight karijere.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • A covek umislio da je za NBA....kakvo precenjivanje i Miskova g16 kombinacija.

                  Comment


                  • Nije svako Jokić.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Dok su on i Novica u timu Partizana, manje ce da nas kostaju "bravure" Stimca i Gista.
                      Davidovac je klasu iznad Rada vragolana. Laza ga upropastio veceras,pri tom i Gordu primirio.

                      Comment


                      • Ja sam vec rekao da bih Davidovca u reprezentaciju u 12.

                        Comment


                        • Derik Braun izgleda završava karijeru...
                          Nadam se da je on poslednji eksperiment sa dovođenjem velikih imena koji su na zalasku karijere. Sofo, Antić, DB, donekle i Stratos koji je bar pružio nešto klubu ali je više bio van nego u igri to je činjenica

                          Comment


                          • Ono što bih apostrofirao kao ogromnu grešku stručnog štaba, igrača (neka sami vide ko je kriv) jeste način čuvanja Gordića, osim trojke koševe koje je dao su bili na ulaz u desnu stranu i svi na tribinama znaju da mu se treba zatvoriti ta strana i opet igrač koji ga čuva baš tu stranu mu otvori.

                            Rešavanje igre dva na dva je Trinkijeri dobro odradio sa svojiim četvorkama i pokretnim peticama tako da su anulirali prednost igrača sa loptom i kratkim udvajanjem sprečavali pas i mi nismo uspevali ni sa Beronom ni sa Zoom da ostvarimo prednost jer debeloguzi Štimac samo fintira blok a kada je Odžo bio naterenu on i nije predstavljao opasnost na 5 metara od obruča. Ostavljali su nam često korner što smo nekih 15' prvog poluvremena dobro i koristili (do nas je išao šut). Za mene je iznenađenje da smo pored atletične ekipe Partizana imali više i defanzivnih i ofanzivnih skokova (20:16 i 14:6) što je pored njihovog lošeg izvođenja slobodnih bacanja 21/29 naspram naših 27/28 (što mi odavno nismo imali) donelo pobedu.

                            Kod Štimca statistika i ne pokazuje svu pogubnost njegovog bivstvovanja na parketu po tim za koji nastupa (i ne čudi što mu je Ataman svojevremeno smanjio uticaj na igru). Za onu njegovu igru krajem pp i početkom drugog bi morao da popije kaznu (najmanje) pola plate da uplati na račun kluba. Svaki put me podseti zašto nisam "imao stomak" da ga gledam u prošlom njegovom mandatu u Zvezdi.
                            Imali smo i 13 šuteva više (zbirno za dva i tri poena) od njih što nije zanemarljivo i uticalo je na rezultat (kako sam pametan), kao i veći broj asistencija tako da deluje kao da smo mi odigrali "timskije" od njih.
                            Last edited by nebitan; 04-02-20, 06:38.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sve ste uglavnom vec ispisali ali meni je utisak veceri par situacija gde Radovic svira za nas i ispravlja greske onog utokinog pajtasa(Stokholmski sindrom ili sta vec). Ej bre sta smo mi docekali da onaj kurv_r svira za nas.
                              Ja sam na zalost morao gledati na O2. Lebe mekani. Za onaj dvojac ocigledno Jovanjica nije zatvorena(ili su nabavili dobre zalihe). Trinkijeri pokazuje gestikulacijom(vuce desnu usnu resicu) koju akciju sledecu da odigraju a komentator laganica kaze: "Evo Trinkijeri pokazuje sudiji da je faul bio tako sto ga je vukao za uvo"

                              Comment


                              • Ganac i Ivan

                                Comment

                                Working...
                                X