Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Naravno da je uspešan, kao i Terza znan i kao tvorza. Ja imam izbor mogu i ne moram da navijam za klub, taj izbor mi je sužen jer su mi crveno bele boje utkane u svest od (malte ne) prvih svesnih spoznaja. Dakle, to otpada - ostaje mi samo moralno ograničenje, neka granica koju ne mogu da prestupim a to je ovo što čini predsednik UO KK CZv i direktor Tvorza u FK. Prestao sam da idem na utakmice KK nakon prve sezone EL (manje bitno za priču) na FK ne idem odavno (tek po neku zbog koprenedri dela familije zbog neke dece koju obožavam). Grči mi se želudac na ta ponašanja ključnih ljudi naših KK i FK... Ne idealizujem ja ni Radonjića koji jeste najbolji trener unazad XX godina ali i trener sa nebrojeno mana i čini mi se jako tvrdoglav, osoba od oje su mladi igrači vrlo teško dolazili do daha.
    Naravno, hvala Čoviću na svemu što je učinio za klub ALI da li iko može da kaže da bi se to desilo bez logistike?
    Kada kažem logistika mislim na svu pomoć (u tom trenutku) KSS i njenog čelnog čoveka i prvorođenog u tom trenutku opozicionog lidera koji će uskoro zasesti na tron i pružati potrebnu pomoć? Sve to je bilo potrebno da se jedna druga ekipa koja je imala ukorenjenu i razrađenu mašineriju sa svim tim (front i pozadina grupama) skine sa trona a bilo je i tada teško (tako će i njima sada biti teško) (matrica dešavanja je ista).
    I šta sad ja treba da ti odgovorim ? Čovek , koji je bio direktna žrtva čovićeve strašne kzn ide na utakmice .Da , mislim na Lakija ( upoznao me Lošmi sa njim u Areni) . To što se ja ne slažem sa Lakijem , nikako ne znači da imam trunku razumevanja za neke čovićeve poteze ,naprotiv.

    Možda sam ja za sebe izabrao komforniju poziciju glede NČ , to je moje pravo , možda pogrešno , ali je moj izbor .Gledam na njega isključivo kroz prizmu kkcz .

    Kao što sam gledao na uspehe fkcz , ne obraćajući pažnju da je Cvele bio ministar u vladi SM , čoveka koji je uništio sve čega se dotakao , unesrećio milione ljudi .

    Niko se tada nije pitao odakle pare za Deja , Pančeva , Sinišu ...gde ih je udba držala dok nisu potpisali za fkcz iako su bili viđeni na tamnijoj strani brda .odakle se stvorio Mile ,Srbin iz Rumunije ...da nije preplivao Dunav ?

    Hoću da kažem , ljubav prema Zvezdi podrazumeva kompromise i to velike

    Comment


    • [QUOTE=LosmiSK;2076697]Da, sa tim fenjarisama smo igrali F8 EL. Veca podrska, vise timske igre i trener koji zna sta zeli. Danas je sve kontra, a razlika u parama i ocekivanjama je drasticno veca..tako da je vece i razocarenje...Pitanje oce li uspeti sa ovim timom doci do 16 pobeda, sto je nekada bio pa average...

      Brojim ti suteve da vidis kako se igrala kosarka na timskom nivou, sad imas igrace, ali nemas tim. Privtizovalo se da bi se islo dalje na skuplje ugovore..Pre nije bilo tako sto se tice stranaca,niko nema taj kontakt sa navijacima kao Williams, Miler i ostali dobri stranci koje je carobnjak iz CG dovodio..[/QUOTE


      Tako je LosmiSk, trener koji je dovodio samo igrace koji su iz agencije njegovog managera, jel tako? Koliko se secam prve sezone smo imali 4 pobede i poslali su nas u sporednu ligu da se borimo sa nekim amaterima iz belorusije koji vise i ne postoje vise valjda. I ako postoje igraju ligu Sampinjona jel tako? Cak je taj tim imao dva igraca iz NBA.

      Sledeca sezona prolazi se grupna faza ali se onda ostvare 4 pobede od mogucih 14 u grupi gde ne igraju ekipe Ec kvaliteta, % uspesnosti u toj fazi fantasticnih 28% . Jbte muceni Alimpije sa onim vucebatinama imao 36 % sa mnogo jacim protivnicima nego sto je taj tim imao u drugoj sezoni EL. Podseticu te da nam je tada na playu bio najskuplji igrac do tada, da su nam dosli svi dostupni domaci reprezentativci tog leta, ostao slovenacki reprezentativac i tako.

      Trece sezona El, prolazimo na ludilo jednog igraca koji je dosao jer smo pre toga imali dva poraza u El da nije bilo gospodstva dva trenera da spuste gas mogli smo uci u anale El kao ekipa sa najvecim porazima u istoriji. I te sezone smo znali sta trener zeli pa smo zamenili tri za pet. Naravno dva igraca iz ergele doticnog managera se moraju skloniti i dovesti 5 novih iz iste agencije, ali avaj tada su upisi bili imali li neka druga agencija da nam da igraca ili Covic samo od Miska uzima igrace radi %. Kada je trener iz iste te agenicije to se zazmuri jer ne mogu i to da prikenjavam.

      Poslednja sezona, par kikseva kuci protiv nekih ekipa i gubimo sansu da udjemo u Top 8 a po igrama i seriji koju smo napravili zasluzili,ali kada imas 12/8 i jos 10 utakmica ,sve je ukazivalo na to da cemo uci, samo si trebao dobiti dve utakmice kuci i prosao bi, EFES i OLY i dobiti na strani Barselona koja je bila u raspadu.

      Eto 16/14 ulazi u anale kao neverovatan uspeh sto nismo usli, isto kao i 4/6 i otpali u Cipiripi prve godine.

      Sada imamo 42% i to je neuspeh ali je 28% u top 16 fazi alhemija, povezanost i atmosfera sa igracima. Bravo
      Last edited by Šarac; 26-01-20, 12:36.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        - Jeste, zvizdalo se i Gistu i FC3 u istom trenutku, cak je i Gist dobio epitet p...o grobarska i culo se i na TV koji su iskoristili burekdzije da optuze sve navijace da je to bilo horsko.
        Kao i par zvizduka ispada da je cela hala zvizdala.

        - Stimac. Napisao si da je opravdano izvizdan. Molim te nama ovde nama sa kosarkaske strane objasni po cemu je Stimac za ovo sto je odigrao kod nas zasluzio da mu bilo ko uputi zvizduk. Da nije mozda lelemudio na terenu, da nije mozda bio los na ovim utakmicama, ja koliko sam primetio a bio sa na svim utakmicama dobijao je najvecu podrsku pre i za vreme utakmice od te iste publike ( izuzev pojedinaca). Da li je Stimac napao navijace posle utamice pa time zasluzio zvizduke ili je je dobio uvrede posle utakmice od random navijace jer mu mozda nije prosao tiket ili eto ajde da vredjam po defaultu prvog ko mi naidje u crveno belom dresu.

        - Postavlja se pitanje od kada su to navijaci tako "laki" na obaracu da pre posegnu za zvizducima nego podrsci. Znaci Stimac je do te utakmice odigrao ukupno dve utakmice i vec uspeo da zasluzi zvizduke, Znaci ukupno dve utakmice gde je pri tom na prethodnoj bio medju najboljima. Ocigledno da je trend ili in da na raznim mestima a tice se bilo kog sporta biti protiv necega (Novak je jedan od primera), znaci sramota je braniti i dati podrska igracu, nego udri po njemu da nema pojma, izvredjati ga, menjati ga nekim drugim imaginarnim. Svaki poraz shvatamo kao licni poraz i kapiram da bilo ko pise suprotno od toga ce biti anatemisan da je budala, bot Covicev i sl.
        Zvizdalo se jeste, ali je i to sto pricas opet podmetanje. Gistu se zvizdalo jednom, a FC-u mnogo puta + klipovi + transparent. E, onda se odlucilo da se sazove konferencija gde cemo da stavimo u isti kos obojicu. How, yes, no.
        Sada zaista vidim da teras agendu na kojoj si po svaku cenu. Nigde ja nisam napisao da je Stimac opravdano izvizdan. Apsolutno nemam misljenje o tome. Napisao sam da on dobro zna gde je dosao i da se ovde zvizdi i svojim igracima. Isto tako sam napisao da moze da pali dalje, zajedno sa batlerom, ako mu publika ne odgovara jer je ne moze promeniti.
        Takodje sam napisao da uprava moze da utice na to ko ce da bude u hali, ako to zeli, pod uslovom da se ne odstranjuju oni koji misle drugacije, vec oni koji izazivaju probleme i troskove.
        I za sve ostale, kako ih ja vidim, branioce:
        Pocetak sezone, velike pare, dovode se imena, dovode se neki da se oporave, ocekuje se svasta. Sve se popunjava osim pleja. Na pauzi se redjaju intervjui gde se apostrofira nevidjena zasluga FC-a. Niko da pomene DD, Dobrica, Moa... Covek sa 8 koseva i 4 asistencije u proseku u zavrsnici ABA (lupam cifre napamet, ali nisu daleko pretpostavljam) se proglasava za spasioca sezone.
        Stidljivo se provlaci dvogodisnji ugovor i polako ljudi polemisu, ali se nadaju da ce se ipak uz kvalitet to nekako ispeglati, mada nas iskustvo uci drugacije.
        Onda dolazi do totalnog otreznjenja i onda dolazi do toga da nam NC objasnjava da pravimo svoj klub, batler prvo poziva Lakija napolje da se bije, a posle preti da to nece moci tako... Prozivaju se (snimaju) ljudi po hali koji zvizde FC-u. Mama i zena kidisu na nezadovoljne... Saziva se konf. na kojoj se u isti kos stavljalju kosarkas Gist i pokusaj od kosarkasa.
        Pravi se doselekcija i gle cuda, opet na trzistu nema plejeva, ali ima cetvorka i petica na vec nekoliko istih na tim pozicijama.
        Koncno se sklanja FC, ekipa pocinje da dise, cak i taj 'sram ga bilo' Gist pocinje da daje znake zivota.
        Stimac, Panter i Kurudza igraju solidno, ali povrede...
        Gubimo dve upisane pobede i onda neki ludaci psuju Stimeta i on u maniru kapitena odgovara u medijima...
        Za mene je sve ovo nabrojano sramota, ali daleko manja na 'nevernim navijacima' nego na onim koje sam pomenuo.

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          Zvizdalo se jeste, ali je i to sto pricas opet podmetanje. Gistu se zvizdalo jednom, a FC-u mnogo puta + klipovi + transparent. E, onda se odlucilo da se sazove konferencija gde cemo da stavimo u isti kos obojicu. How, yes, no.
          Sada zaista vidim da teras agendu na kojoj si po svaku cenu. Nigde ja nisam napisao da je Stimac opravdano izvizdan. Apsolutno nemam misljenje o tome. Napisao sam da on dobro zna gde je dosao i da se ovde zvizdi i svojim igracima. Isto tako sam napisao da moze da pali dalje, zajedno sa batlerom, ako mu publika ne odgovara jer je ne moze promeniti.
          Takodje sam napisao da uprava moze da utice na to ko ce da bude u hali, ako to zeli, pod uslovom da se ne odstranjuju oni koji misle drugacije, vec oni koji izazivaju probleme i troskove.
          I za sve ostale, kako ih ja vidim, branioce:
          Pocetak sezone, velike pare, dovode se imena, dovode se neki da se oporave, ocekuje se svasta. Sve se popunjava osim pleja. Na pauzi se redjaju intervjui gde se apostrofira nevidjena zasluga FC-a. Niko da pomene DD, Dobrica, Moa... Covek sa 8 koseva i 4 asistencije u proseku u zavrsnici ABA (lupam cifre napamet, ali nisu daleko pretpostavljam) se proglasava za spasioca sezone.
          Stidljivo se provlaci dvogodisnji ugovor i polako ljudi polemisu, ali se nadaju da ce se ipak uz kvalitet to nekako ispeglati, mada nas iskustvo uci drugacije.
          Onda dolazi do totalnog otreznjenja i onda dolazi do toga da nam NC objasnjava da pravimo svoj klub, batler prvo poziva Lakija napolje da se bije, a posle preti da to nece moci tako... Prozivaju se (snimaju) ljudi po hali koji zvizde FC-u. Mama i zena kidisu na nezadovoljne... Saziva se konf. na kojoj se u isti kos stavljalju kosarkas Gist i pokusaj od kosarkasa.
          Pravi se doselekcija i gle cuda, opet na trzistu nema plejeva, ali ima cetvorka i petica na vec nekoliko istih na tim pozicijama.
          Koncno se sklanja FC, ekipa pocinje da dise, cak i taj 'sram ga bilo' Gist pocinje da daje znake zivota.
          Stimac, Panter i Kurudza igraju solidno, ali povrede...
          Gubimo dve upisane pobede i onda neki ludaci psuju Stimeta i on u maniru kapitena odgovara u medijima...
          Za mene je sve ovo nabrojano sramota, ali daleko manja na 'nevernim navijacima' nego na onim koje sam pomenuo.

          Ko je upisao te dve pobede, klub i javno rekao ove dve cemo dobiti sigurno, ili navijaci koji cim igras kuci to su dve pobede, salji Djordi pare, daj sledeceg da dobijemo.

          Jel i sada protiv Efesa upisana pobeda, jel protiv Armanija tamo bio upisan poraz. Valjda toliko pratimo ovu ligu da nijedan klub ne moze da garantuje pobedu na bilo kom terenu, Da se unapred zna ishod, cemu onda takmicenje.

          I ovo ne dovodi se play i pored sklanjanja FC3 iz sastava govori nam sta. da ili ga stvarno nema, ili ovaj trener ima drugu ideju kako to mesto da popuni povecanim brojem ovih drugih igraca na dvojci te imamo prilike da igraju Djenka, Beron i Punter svi zajedno na terenu. Ovde je ocigledno da je play samo onaj ko prenosi loptu preko polovine terena, ako je ne prenosi on nije play.

          Dovdodjenje 4ke i 5ice je samo iz razloga sto si dobio drugacije igrace na obe pozicije u odnosu na ono sto si imao. To sto smo mi mozda zeleli Thompkinsa i Dunstona na tim pozicijama a ne Kuridzu i Stimaru to je vec druga stvar. Citao sam ovde i na jos par mesta da je klub nesposoban sto ne moze da dovede TEO/JoVic/Markovic/James /Delayne a ne kosarkasa iz Glige bez sekunde u evropi. Da ne spominjem upise da je LB dobar za backup playa kod nas do 15 minuta a da dovedemo prvog playa hitno a ako nije zadovoljan spic u bulju za Lorenza.
          Okacio sam na svoj twiter nalog anketu LB ILI Malcom kada bi se danas pitali 95 % je za LB verovali ili ne, a pre dva tri meseca bilo je kakav kiks kluba ne mogu da dovedu krstenog playa, metiljavko isl.Da i taj isti LB je dobio salve zvizduka , jbga prisutan sam bio na tim mecevima kada se i njemu famlija spominjala nego njega i zabole sta god da mu vicu, pozitivno ili negativno.

          Tako da sud o nekim igracima nemojmo donositi odmah, zna se kada se podvlaci crta.
          Last edited by Šarac; 26-01-20, 13:29.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Ko je upisao te dve pobede, klub i javno rekao ove dve cemo dobiti sigurno, ili navijaci koji cim igras kuci to su dve pobede, salji Djordi pare, daj sledeceg da dobijemo.

            Jel i sada protiv Efesa upisana pobeda, jel protiv Armanija tamo bio upisan poraz. Valjda toliko pratimo ovu ligu da nijedan klub ne moze da garantuje pobedu na bilo kom terenu, Da se unapred zna ishod, cemu onda takmicenje.

            I ovo ne dovodi se play i pored sklanjanja FC3 iz sastava govori nam sta. da ili ga stvarno nema, ili ovaj trener ima drugu ideju kako to mesto da popuni povecanim brojem ovih drugih igraca na dvojci te imamo prilike da igraju Djenka, Beron i Punter svi zajedno na terenu. Ovde je ocigledno da je play samo onaj ko prenosi loptu preko polovine terena, ako je ne prenosi on nije play.

            Dovdodjenje 4ke i 5ice je samo iz razloga sto si dobio drugacije igrace na obe pozicije u odnosu na ono sto si imao. To sto smo mi mozda zeleli Thompkinsa i Dunstona na tim pozicijama a ne Kuridzu i Stimaru to je vec druga stvar. Citao sam ovde i na jos par mesta da je klub nesposoban sto ne moze da dovede TEO/JoVic/Markovic/James /Delayne a ne kosarkasa iz Glige bez sekunde u evropi. Da ne spominjem upise da je LB dobar za backup playa kod nas do 15 minuta a da dovedemo prvog playa hitno a ako nije zadovoljan spic u bulju za Lorenza.
            Okacio sam na svoj twiter nalog anketu LB ILI Malcom kada bi se danas pitali 95 % je za LB verovali ili ne, a pre dva tri meseca bilo je kakav kiks kluba ne mogu da dovedu krstenog playa, metiljavko isl.Da i taj isti LB je dobio salve zvizduka , jbga prisutan sam bio na tim mecevima kada se i njemu famlija spominjala nego njega i zabole sta god da mu vicu, pozitivno ili negativno.

            Tako da sud o nekim igracima nemojmo donositi odmah, zna se kada se podvlaci crta.
            Sa ovim sto si napisao se slazem skoro sasvim (napisah da su novajlije odigrale solidno), osim za pleja. Moguce je da trener ima drugacije zamisli, ali koga zmija ujede... tako da je nekako logicnije (ne po pravoj logici, vec po iskustvu iz ove, a i prosle sezone), da mu je nalozeno da trazi neko alternativno resenje (seci usi...). Panter je po meni bio OK. Divljak jeste, ali ima brzinu, solidnu kontrolu lopte, solidnu odbranu, a i procenti mu nisu losi.
            Ali to nije ono na sta sam ja reagovao. Reagovao sam na to da su navijaci pravili gafove. Ogranicene likove koji pljuju i gadjaju tu ne racunam, ali su ionako u velikoj manjini i nisu nikako za porediti sa onima koji su zvizdali (ne i psovali)). Po meni su uprava, batler i Stime pravili gafove.
            Over and out

            Comment


            • Nije se Gistu zviždalo samo jednom, zviždi mu se kad god poveže nekoliko grešaka, pojedini ga prozivaju sa " p... grobarska". Ali, sve je to uobičajeno za navijanje, i nije jedinstveno samo za KKCZ.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Nije se Gistu zviždalo samo jednom, zviždi mu se kad god poveže nekoliko grešaka, pojedini ga prozivaju sa " p... grobarska". Ali, sve je to uobičajeno za navijanje, i nije jedinstveno samo za KKCZ.
                https://twitter.com/zivdus/status/1218264998729875470


                Samo mali primer kakva je atmosfera zavladala na drustvenim mrezama, dosli smo od toga da je bio legenda,vojnik kluba do ovoga:

                napomena : "nas" navijac. ovo je samo jedan primer o ko zna koliko ovakvih upisa ima na mrezama drugog nivoa ( forum, instagram i fb)



                https://twitter.com/zivdus/status/1218264998729875470

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  https://twitter.com/zivdus/status/1218264998729875470


                  Samo mali primer kakva je atmosfera zavladala na drustvenim mrezama, dosli smo od toga da je bio legenda,vojnik kluba do ovoga:

                  napomena : "nas" navijac. ovo je samo jedan primer o ko zna koliko ovakvih upisa ima na mrezama drugog nivoa ( forum, instagram i fb)



                  https://twitter.com/zivdus/status/1218264998729875470
                  Zato je profesionalnim sportistima najbolje da ne trose svoje vreme na drustvene mreze posto svakakve F dijagnoze imaju "sta da kazu" na istima.

                  Comment


                  • [QUOTE=Šarac;2076728]
                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Da, sa tim fenjarisama smo igrali F8 EL. Veca podrska, vise timske igre i trener koji zna sta zeli. Danas je sve kontra, a razlika u parama i ocekivanjama je drasticno veca..tako da je vece i razocarenje...Pitanje oce li uspeti sa ovim timom doci do 16 pobeda, sto je nekada bio pa average...

                    Brojim ti suteve da vidis kako se igrala kosarka na timskom nivou, sad imas igrace, ali nemas tim. Privtizovalo se da bi se islo dalje na skuplje ugovore..Pre nije bilo tako sto se tice stranaca,niko nema taj kontakt sa navijacima kao Williams, Miler i ostali dobri stranci koje je carobnjak iz CG dovodio..[/QUOTE


                    Tako je LosmiSk, trener koji je dovodio samo igrace koji su iz agencije njegovog managera, jel tako? Koliko se secam prve sezone smo imali 4 pobede i poslali su nas u sporednu ligu da se borimo sa nekim amaterima iz belorusije koji vise i ne postoje vise valjda. I ako postoje igraju ligu Sampinjona jel tako? Cak je taj tim imao dva igraca iz NBA.

                    Sledeca sezona prolazi se grupna faza ali se onda ostvare 4 pobede od mogucih 14 u grupi gde ne igraju ekipe Ec kvaliteta, % uspesnosti u toj fazi fantasticnih 28% . Jbte muceni Alimpije sa onim vucebatinama imao 36 % sa mnogo jacim protivnicima nego sto je taj tim imao u drugoj sezoni EL. Podseticu te da nam je tada na playu bio najskuplji igrac do tada, da su nam dosli svi dostupni domaci reprezentativci tog leta, ostao slovenacki reprezentativac i tako.

                    Trece sezona El, prolazimo na ludilo jednog igraca koji je dosao jer smo pre toga imali dva poraza u El da nije bilo gospodstva dva trenera da spuste gas mogli smo uci u anale El kao ekipa sa najvecim porazima u istoriji. I te sezone smo znali sta trener zeli pa smo zamenili tri za pet. Naravno dva igraca iz ergele doticnog managera se moraju skloniti i dovesti 5 novih iz iste agencije, ali avaj tada su upisi bili imali li neka druga agencija da nam da igraca ili Covic samo od Miska uzima igrace radi %. Kada je trener iz iste te agenicije to se zazmuri jer ne mogu i to da prikenjavam.

                    Poslednja sezona, par kikseva kuci protiv nekih ekipa i gubimo sansu da udjemo u Top 8 a po igrama i seriji koju smo napravili zasluzili,ali kada imas 12/8 i jos 10 utakmica ,sve je ukazivalo na to da cemo uci, samo si trebao dobiti dve utakmice kuci i prosao bi, EFES i OLY i dobiti na strani Barselona koja je bila u raspadu.

                    Eto 16/14 ulazi u anale kao neverovatan uspeh sto nismo usli, isto kao i 4/6 i otpali u Cipiripi prve godine.

                    Sada imamo 42% i to je neuspeh ali je 28% u top 16 fazi alhemija, povezanost i atmosfera sa igracima. Bravo
                    Koliko se secam, ne druzi se DR sa Miskom, druzi se Coki. Mi smo sezonu pre dolaska DR placali Samardzinskog koliko? Leri Obenon, Skotom i Elton. Klub nije znao ge je levo a gde desno. Prve sezone 1/2 EC sto je misaona imenica i za onu proslogodisnju Zvezdu i jedva izgubili od znojavog sa no limit budzetom. Klasna razlika izmedju top timova i nas je bila mnogo veca, plus sto sad je ovo liga, a ono bio sex na brzaka. Nije bilo mesto kalkulacijama...Pa mec protiv Neptunasa je za nas bio woooow..

                    Druga sezona je vec pokazala svu snagu, da ne idem dalje.

                    Par kikseva protiv nekih ekipa...sta zoves ovo sad, te ekipe su jace pd Albe reklo bi se.. a ona Zvezda rostrom dalko slabija od ove...

                    Te sezone Stimac je dosao iz Estudijantesa..Vasa imao 2p i 2as kod Karija u Bayrnu i oteran...Trabzon i ovaj iz G lige..nije ni imao klub.Zirbes ex Brose...

                    Sad pored tog Stimca,imas Odza,Jovanovica,Kuzmica i Gista vs Zirbes na drugoj strani ))

                    Da sad imas zalizanog za Brauna resio bi ga...Mada jes ovaj menadzer bolji od zalizanog..uze za 2g grdn pare a ovaj ladio muda u Istanbulu i Beogradu..

                    Porediti ovu Zvezdu i onu Zvezdu je suludo,ona se izvlacila iz blata i postavljala danasnje standard a ova je projekat sns u njihovom najjacem periodu vladavin..apsolutno sam ubedjen da oba kluba ne placaju arenu...grobari igraju i sa petlicima tamo...

                    Covic da bi bio jak,mora imati trenera od autoriteta pored sebe...za sad posle DR, donekle je to Sakota, ali je u godinama, ali odradic godinu sa titulama mislim bar...onda uzeti Obradovica...na 4 godine...
                    Last edited by LosmiSK; 27-01-20, 00:23.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Možemo mi da se nadmudrujemo I da tražimo krivca za slabu podršku koju igrači imaju ali kalendar je neumoljiv.
                      Utakmice na svaka dva dana, svaka posebno važna

                      Nemaš luksuz da odmaraš najbolje igrače, kao što je to danas uradio Efes I naravno izgubio utakmicu...





                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        https://twitter.com/zivdus/status/1218264998729875470


                        Samo mali primer kakva je atmosfera zavladala na drustvenim mrezama, dosli smo od toga da je bio legenda,vojnik kluba do ovoga:
                        Ovo nije primer nicega, jer samo jedan u moru misljenja. Bilo je toga i ranije... samo nismo znali jer nije bilo interneta i drustvenih mreza. Moze se jedino reci da je ovo primer do cega su nas sve dovele nove tehnologije, pa je svako umislio da je njegov stav nesto posrbno bitan, a jos bitniji ako ga javno podeli sa jos nekim. Black Mirror.

                        Comment


                        • Nikad ne bi zvao nekog pogrdnim nadimkom, na primer Ćoki, sa kim imam zajedničku fotografiju gde sam ga obgrlio jednom rukom i on mene. To su neki moji principi i postulati, očigledno nisu isti kod svih.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nikad ne bi zvao nekog pogrdnim nadimkom, na primer Ćoki, sa kim imam zajedničku fotografiju gde sam ga obgrlio jednom rukom i on mene. To su neki moji principi i postulati, očigledno nisu isti kod svih.
                            A brte mnogo bi bilo da se grlite sa obe ručice...nekako preerotski bi izgledalo.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              A brte mnogo bi bilo da se grlite sa obe ručice...nekako preerotski bi izgledalo.
                              Misliš oni?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nije tema, ali moram napisati ovde.
                                Kobi, pocivaj u miru.
                                Kakav jebeni sok, nemam reci...

                                Comment

                                Working...
                                X