Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nikakav problem ni ako smo drugi, ni ako smo treći, ni ako smo četvrti.
    U prvoj varijanti pobedimo prvu, drugu možemo i da dobijemo a i ne moramo, treću utakmicu igramo kod kuće.
    U drugoj i trećoj varijanti napravimo brejk u prvoj utakmici , drugu dobijamo na svom terenu.
    To je polufinale.
    U finalu dobijemo jednu od prve dve utakmice, druge dve dobijamo kod kuće.
    Čiča Miča i gotova priča.
    MI NEMAMO DOMACI TEREN, TAKO DA STO VISE NA STRANI UTAKMICA I OSVOJICEMO SVE.

    Comment


    • Da, poptuno sam siguran u ovo grupu igraca. Dok god Flipe sedi na klupi mirna Backa..Zamislite da smo ga izveli u Blaugrani, pa mislim da bi se upisali tamo od smeha.

      Kako god, nadam se da mozemo skinuti neki skalp...ovaj tim je nepredvidiv kao povreda FC3 ili minutaza Ognjena Dobrica. Za sad kao jedinog konkurenta za titulu vidim znojavog.

      Inace Mornar ce se lepo pojacati na 4/5 otpao je Meklin, ovaj iz Astane nece doci, to je glupost ali dolazi jedan paklen igrac mislim da ce biti cetvrti...mi 2/3 i partizani ce biti prvi posl regularnog dela...

      Mada bi ngde voleo srpsko polufinala i tamo Buducnost vs Mornar...

      Malo nam je divlja igra, nepredvidiva, ali srecom imamo dugacku rotaciju od 19 igraca,pa mozemo uvek naci igraca koji je u formi...inace da me jbs ako znam koji je stil nase igre..cak i Stimara roka trojke ko lud...
      Last edited by LosmiSK; 24-01-20, 23:22.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Da, poptuno sam siguran u ovo grupu igraca. Dok god Flipe sedi na klupi mirna Backa..Zamislite da smo ga izveli u Blaugrani, pa mislim da bi se upisali tamo od smeha.

        Kako god, nadam se da mozemo skinuti neki skalp...ovaj tim je nepredvidiv kao povreda FC3 ili minutaza Ognjena Dobrica. Za sad kao jedinog konkurenta za titulu vidim znojavog.

        Inace Mornar ce se lepo pojacati na 4/5 otpao je Meklin, ovaj iz Astane nece doci, to je glupost ali dolazi jedan paklen igrac mislim da ce biti cetvrti...mi 2/3 i partizani ce biti prvi posl regularnog dela...

        Mada bi ngde voleo srpsko polufinala i tamo Buducnost vs Mornar...

        Malo nam je divlja igra, nepredvidiva, ali srecom imamo dugacku rotaciju od 19 igraca,pa mozemo uvek naci igraca koji je u formi...inace da me jbs ako znam koji je stil nase igre..cak i Stimara roka trojke ko lud...
        .



        Faye i Db nisu visi nasi igraci, uskoro i zvanicno,
        Ojo je formalno nasi igrac, juce skidamo 11 igraca, a medju njima bio i Stratos koji nije spreman jos ni za KLS nivo da igra a ne u Barsi.
        Nenadic cak ne vise nas igrac ,tj na pozajmici.
        FC3 nece vise sigurno igrati EL, to sam odavno napisao ali eto ti volis da napises kako imamo 19 igraca i isto toliko stranaca.

        Dobric ili Davidovac da mi zivot zavisi koga bi u sastav a imam pravo samo jednog , DEDA uvek.

        Pa kada sada to sve saberemo, koliko mi realno imamo igraca, 12 najboljih, i van 12 ce biti Filip, Jovanovic i jedan od stratnih 12 koji ce otpasti kada se vrate Lazic, MJk< Deda i Stratos.
        Ja sam ovde izracunao 15 igraca, a ne 19

        Comment


        • http://kkcrvenazvezda.rs/team/kk-crvena-zvezda-mts/ Ovde je 17 igraca, reci im da dodaju Stimca ( 18 ). Kad ih sklone iz rotacije verovacu ti na rec.

          Kad se setim kad smo sa Dejom igrali F8 sa 13 igraca u rotacji, sa sve golobradim Guduricem, Siamnicem i Rebicem..+Micic, Dangubic i Mitrovic, najstariji 23 godine...sad tu Simanic sa 22g i sve ostalo preko..moze se kad se hoc i kad se ima kvalitetan trener...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            http://kkcrvenazvezda.rs/team/kk-crvena-zvezda-mts/ Ovde je 17 igraca, reci im da dodaju Stimca ( 18 ). Kad ih sklone iz rotacije verovacu ti na rec.

            Kad se setim kad smo sa Dejom igrali F8 sa 13 igraca u rotacji, sa sve golobradim Guduricem, Siamnicem i Rebicem..+Micic, Dangubic i Mitrovic, najstariji 23 godine...sad tu Simanic sa 22g i sve ostalo preko..moze se kad se hoc i kad se ima kvalitetan trener...

            Kada se samo setim te sezone i kako smo 3 igraca od 1 milon eur u ugovorima zamenili posle tri meseca sa 5 novih igraca, popularna onda bila ona reklama "udjes izadjes i gotovo".
            Daj ovde sam se zajebao , daj otkaci ovog daj nova dva/tri/5 igraca, nema veze sto su NBA igraci, ne treba mi neki Kuridza, daj nekog Kinzija, Marcusa, Quincija, sve aba 2 nivo igraci.

            Simanici Rebic minutazu te sezone sam mogao i ja imati da sam skinuo par kg i odradio par treninga. Ubacio bi me Dejo na par utakmica i imao bi istu minutazu kao i ova dvojica. Sta ti navodis kao argument, Simanic rola protiv Reala tamo gde mozemo samo gdinu Lasu da se zahvalimo sto nismo doziveli najtezi poraz u istoriji EL, covek je smanjio gas u 4/4 i ostade olaksanje sto smo pukli manje od 40 razlike i sto je Simanic dao dve trojke i lupio bananu Reyesu. WOW. Ostace zabelezena i minijatura Rebica protiv Reala u toj sezoni i dve trojke Bayernu u Minhenu. To je sto je od Rebica u toj sezoni, a ne da su njih dvojica nas odvela u Top 8. A i Simanic posle te utakmice sa Realom tamo je mozda sastavio jos dva minuta u nekoj utakmici. Nije ni ABA ligu igrao, ali zato je tu LosmiSK da prospe pricu kako smo sa 7 igraca prosli u TOP 8 jer je smo imali alhemicara na klupi. Vazi.
            Uci u top 8 u tom sistemu takmicenja i sadasnjem, pa druze o cemu ti pricas.
            Sa 50 % smo prosli i u top 16 i u top 8 preko Strasbourga, Bayern, Cedevite, Unikahe i vise se ne secam koga smo ostavili iza nas u Top 16 konkurenciji.

            Sto se tice rostera sa sajta, pa to koliko je azuraan ti govori cinjenica da Stimca nisu ni okacili da je nas igrac.

            Comment


            • Да ли ће Деда и МЈК бити спремни за ефес да ли неко зна?

              И да ли је Васа спреман за нас?

              Пре тога чека нас изузетно тешко гостовање против Игокее неће бити лако ни најмање.

              Comment


              • Originally posted by Triple View Post
                Да ли ће Деда и МЈК бити спремни за ефес да ли неко зна?

                И да ли је Васа спреман за нас?

                Пре тога чека нас изузетно тешко гостовање против Игокее неће бити лако ни најмање.
                Deda i Stratos verovatno, MJK tesko.

                Sa ili bez Vase ja posle onoga sinoc ne bih puno polagao nade da mozemo bilo sta protiv Efesa, pogotovo ne pred svojom "vernom" i u svim uslovima publikom koja samo daje podrsku bez obzira na rezultat na terenu.

                Efes je za klasu iznad svih ostalih timova po brzini i nacinu igre u oba pravca, vec sada im se moze cestitati titula. Oni su skoro sigurno obezbedili prvo mesto te da se ne cimamo puno oko osmog mesta, da se ne bi trosili u playoff bez veze. Ipak je taj top 8 privelegija jedne nase ekipe od pre par godina sa golobradim mladicima i gde nismo mogli da skupimo ni 12 igraca za roster.

                Comment


                • Daj bre Šarac ne sviraj više za publiku. Imamo prosek kao NBA tim, ljudi kupuju skupe karte, i to je podrška koju ima retko koji tim u EL.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Deda i Stratos verovatno, MJK tesko.

                    Sa ili bez Vase ja posle onoga sinoc ne bih puno polagao nade da mozemo bilo sta protiv Efesa, pogotovo ne pred svojom "vernom" i u svim uslovima publikom koja samo daje podrsku bez obzira na rezultat na terenu.

                    Efes je za klasu iznad svih ostalih timova po brzini i nacinu igre u oba pravca, vec sada im se moze cestitati titula. Oni su skoro sigurno obezbedili prvo mesto te da se ne cimamo puno oko osmog mesta, da se ne bi trosili u playoff bez veze. Ipak je taj top 8 privelegija jedne nase ekipe od pre par godina sa golobradim mladicima i gde nismo mogli da skupimo ni 12 igraca za roster.
                    Штета баш штета за МЈК, фали нам доста.

                    А што се тиче Ефеса, добићемо то!

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Daj bre Šarac ne sviraj više za publiku. Imamo prosek kao NBA tim, ljudi kupuju skupe karte, i to je podrška koju ima retko koji tim u EL.
                      Kao da je brojka bitna, vise vrede onih 6.000 prosle sezone protiv Future u playoffu nego 16.000 u Areni. Jer se znalo kojih 6.000 ce dobiti karte i biti prisutno.

                      Fener navijaci, Makabi navijaci, Zalgiris navijaci, ova prva dva imaju oko 10.000 prosek u svojim halama, pa uporedi njihovo pracenje kosarke i pritisak na protivnika, i nase.
                      Svaki promasaj naseg tima uzdah kao da se most na Adi srusio, svaka serija od protivnika od 4 pts trazi timeout pizdo matora. Pola njih sto vicu za timeout i ne znaju na koliko timouteova imas pravo tokom poluvremena itd.
                      Da ti se zgadi uzivo pracenje utakmica ove sezone, kiss cam , cheerleadersice i ostale gluposti da ne komentarisem koliko odvlace paznju i energiju od sustine a to je ono sto se desava na parketu. Grupa dodje da otpeva i izvezba par njihovih pesama sa rider liste za njihovu nastupajucu sezonu, sa ubacenim paroloma za Mila, sada je tu i Terza, ranije Kalinici itd, milina od atmosfere.
                      Onda imas ove twiter navijace koji na utkamicama gledaju da opale selfi pre utakmice i da onda pola utakmice kace twitove kako ovaj ili onaj nema pojma .

                      brojka je za ponos, trenutno smo treci u El, ali kazem sastav koji cini tu brojku nije za pohvalu sto se tice atmosfere i podrske.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Daj bre Šarac ne sviraj više za publiku. Imamo prosek kao NBA tim, ljudi kupuju skupe karte, i to je podrška koju ima retko koji tim u EL.
                        Nije problem broj ljudi u hali nego loša atmosfera ...mada imaš i utakmice gde je bilo neočekivano malo publike (Barsa , himki...)

                        Ne verujem da si i ti zadovoljan podrškom koju igrači imaju

                        Comment


                        • Efes je za klasu iznad svih ostalih timova po brzini i nacinu igre u oba pravca, vec sada im se moze cestitati titula

                          Last edited by Samo Zvezda; 25-01-20, 16:43.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Kao da je brojka bitna, vise vrede onih 6.000 prosle sezone protiv Future u playoffu nego 16.000 u Areni. Jer se znalo kojih 6.000 ce dobiti karte i biti prisutno.

                            Fener navijaci, Makabi navijaci, Zalgiris navijaci, ova prva dva imaju oko 10.000 prosek u svojim halama, pa uporedi njihovo pracenje kosarke i pritisak na protivnika, i nase.
                            Svaki promasaj naseg tima uzdah kao da se most na Adi srusio, svaka serija od protivnika od 4 pts trazi timeout pizdo matora. Pola njih sto vicu za timeout i ne znaju na koliko timouteova imas pravo tokom poluvremena itd.
                            Da ti se zgadi uzivo pracenje utakmica ove sezone, kiss cam , cheerleadersice i ostale gluposti da ne komentarisem koliko odvlace paznju i energiju od sustine a to je ono sto se desava na parketu. Grupa dodje da otpeva i izvezba par njihovih pesama sa rider liste za njihovu nastupajucu sezonu, sa ubacenim paroloma za Mila, sada je tu i Terza, ranije Kalinici itd, milina od atmosfere.
                            Onda imas ove twiter navijace koji na utkamicama gledaju da opale selfi pre utakmice i da onda pola utakmice kace twitove kako ovaj ili onaj nema pojma .

                            brojka je za ponos, trenutno smo treci u El, ali kazem sastav koji cini tu brojku nije za pohvalu sto se tice atmosfere i podrske.
                            Prvi put u skorije vreme se slažem sa dekardom, poseta je dobra, navijanje solidno.
                            Ipak, šta je to da igramo bolje u gostima nego na domaćem parketu, čini mi se da se krenulo malo u ofanzivu na kritiku sa tribina, kao da u gostima imaju brutalno navijanje i podršku a u glavnom je malo jača pozorišna atmosfera. Smeta im zvižduk? Zašto im to nije smetnja u gostima?
                            Treba reći pošteno, Jasikevičjus i Aito (jel se tako zove) su nas nadigrali a i imali su malu pomoć prijatelja (tri prijatelja), nikako nije zbog navijača.
                            One budale koje su bacale na teren (šta god to bilo ) treba kkazniti drakonski.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Nije problem broj ljudi u hali nego loša atmosfera ...mada imaš i utakmice gde je bilo neočekivano malo publike (Barsa , himki...)

                              Ne verujem da si i ti zadovoljan podrškom koju igrači imaju
                              Atmosfera je takva jer je sredina sezone, veliki je broj utakmica, ove sada koje se igraju ništa ne odlučuju, bilo da pobedimo ili izgubimo. Kad budemo bili kompletni, u poslednjih 6 utakmica verujem da će biti navijanje vatreno. Ne kao protiv Galatasaraja i Future prošle godine, to i ne bih izdvajao kao pozitivne primere jer je usijana atmosfera na tim utakmicama bila s razlogom koji nije imao veze sa sportom, ali taman takva da utiče pozitivno na našu ekipu.
                              Last edited by dekkard; 25-01-20, 17:42.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Prvi put u skorije vreme se slažem sa dekardom, poseta je dobra, navijanje solidno.
                                Ipak, šta je to da igramo bolje u gostima nego na domaćem parketu, čini mi se da se krenulo malo u ofanzivu na kritiku sa tribina, kao da u gostima imaju brutalno navijanje i podršku a u glavnom je malo jača pozorišna atmosfera. Smeta im zvižduk? Zašto im to nije smetnja u gostima?
                                Treba reći pošteno, Jasikevičjus i Aito (jel se tako zove) su nas nadigrali a i imali su malu pomoć prijatelja (tri prijatelja), nikako nije zbog navijača.
                                One budale koje su bacale na teren (šta god to bilo ) treba kkazniti drakonski.
                                Ponavljam nije brojka problem, cak sam vise nego zadovoljan brojem koji imamo i da je mozda moglo neka hiljada vise u ukupnom zbiru da smo npr sa Barsom igrali u Areni.
                                Ja nisam pisao o samoj atmosferi, mora da utakmica bude izuzetno vazna pa da i Arena bude ubitacna ( primer Pao u ARENI pre par godina, pa Olimpijakos, Unix, Budjevilnik) bilo je velikih pobeda u Areni i uz mozda bolje atmosfere nego u Pioniru.Kada mislim na atmosferu, mislio sam na sve ove gafove od strane navijaca gde se direktno konfrotiraju sa igracima, slucaj Lazic, slucaj transparent "tata kupi mi klub", slucaj Olimpijakos i zvizdanje FC i Gistu. gadjanje sudija, i najnoviji slucaj sa Stimcom.

                                Igraci igraju opusteno na strani jer znaju da publika tamo moze samo da navija protiv njega, a ne da ga gadja, vredja njega i familiju mu na srpskom jeziku, izlucuje unutrasnje tekucine iz dubine grla i to sve na 2 metra od njega. U glavi igraca je koji moj ja imam domaci teren ako me ovde docekuju moji navijaci gore od ovih na strani.

                                Nikakva buka njih ne ometa, njih gostujuci tereni motivisu a domaci teren imaju opterecenje od toga, kolko ljudi ce doci, zasto nije puna hala a vezali smo nekoliko pobeda, da li ce kome sada zvizdati, vredjati itd.

                                Ja sam se dotakao te atmosfere a ne o jacini decibela i da li se zacutkuje himna samo dok svira ili i posle odsvirane arije.

                                Comment

                                Working...
                                X