Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj da si tvrdoglav, Dekki, odigra se jedna na 5 meceva.
    Razumem privrzenost klubu , ali ono sto nije u redu treba reci. Preterano se istresaju na nasim, srpskim, igracima i to nije dobro ni za koga, a ponajmanje za te momke.
    PS
    Mmajstor ' 100%
    Last edited by L a z a r; 19-01-20, 14:04.

    Comment


    • Кад имамо тренера: Звезди треба млађи тренер.
      Кад је био Алимпије отерали смо га да не кажем каквим моткама, Томића после пораза од Бреше и не проласка групе у топ 16 исто тако. И до скоро су људи писали да би овај Јовановић из ФМП-А људи би га терали после првог пораза. Нама бре људи ни Ћави Пасквал (који није био реалан) није био добро решење.

      Comment


      • Uvek ce biti nezadovoljnih, to stoji.
        Medjutim da li se zbog te cinjenice ne treba voditi nekim kriterijumima prilikom selekcije trenera, i treba lutati kao muva bez glave od trenera do trenera?

        Comment


        • Svima treba, pričam o ovima dobronamernim (ovi drugi će se prepoznati), malo više strpljenja i kod procene igrača i trenera, i da rezultati potkrepe neke stavove. Čović očigledno ZNA da vodi klub, jer se u njegovom mandatu piše najzlatnija istorija KK Crvena Zvezda. Vuče prave poteze, uz povremene greške koje se dešavaju apsolutno SVIMA, ali rezultat ne izostaje i to je ono što je na kraju balade bitno. A sad što trpi, ne bih to nazvao ni bočnim vetrovima, nego mikro bočnim puvanjcima, nije toliko bitno, navikao je, zato je i tolika zagađenost u Srbiji.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da sam na Nebojšinom mestu ponudio bih Golemcu mesto pomoćnog trenera.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Perasovic/Golemac, i jos da dovedemo Markotu i Kruslina.

              Kakva crna SPC, goreo bi Beograd.

              Comment


              • Može i Perasović, ako Šakota odluči da se penzioniše nakon ove sezone. Mada mu nije još vreme.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nije mu još vreme, još je mlad.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Videćemo kakv će sastav danas biti.

                    I dalje ima problema sa povredama a tu je i virus.

                    Comment


                    • Vreme gripa je i to je jasno svakom, vakcinacije i jačanje imuniteta je jako bitna stavka. Kod sportiste koji se na utakmicama i treninzima pojačano troši i postaje podložniji infekcijama treba dodatno raditi na oporavku nakon utakmice i treninga.
                      Ja bih angažovao kakvu "Marijanu" da vodi računa o igračima nakon treninga i utakmice.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Vreme je i da Đenka vata formu.

                        Mora da igra sa više slobode, više šuteva da uzima, više ulaza.

                        Ja se sećam one čuvene sezone kad smo osvojili sve trofeje i njegovog intervjua.

                        Rekao je da je jedan period odustao od šuta i da je koristio prodore i da je na taj način vratio samopouzdanje.

                        Videli smo svi kako je kasnije izmajstorisao finiš ABA lige protiv Partizana i Cedevite. I šut i prodor su savršeno funkcionisali.

                        Comment


                        • Game day [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • dobijamo 25 razlike lagano

                            Comment


                            • Ima li naznaka ko se ne skida danas? Nisam imao vremena nista da pratim zadnja dva dana, Lorenza bi valjalo odmoriti danas.

                              Comment





                              • Nema Lazića.

                                Tu je Perper.
                                Last edited by Karamazov; 20-01-20, 17:44.

                                Comment

                                Working...
                                X