Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je tacno da se Dileje vracaju u dvoranu na EL meceve Ficko ce samo igrati u gostima.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Žao mi je Radonje ali mi je drago zbog Zvezde. Punter je u jednom trenutku imao više asistencija nego datih koševa (uz to svi šutevi su mu u tom trenutku bili promašaji i to lopta je udarala u "drugi obruč"), Zo je imao malo lošije procente ali je opet odigrao doktorski. Ne sviđa mi se što su u Areni uzvikivali političke parole iako se ne slažem sa Milom Đukanovićem. Đenka bez veze igra stegnut i opterećen a zna i može.
      Djenka igra 1,to je problem,a to ga čeka do kraja sezone!

      Comment


      • Teško mi da priznam, ali Šakota u svemu nadvisio Radonju.
        Last edited by Karamazov; 02-01-20, 20:20.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Cestitam na pobedi. Slabo, anemicno izgleda Bayern, bez poena u rukama, ispod kosa ne moze da se odbrani nista.Kreacije nema za leka, kako za tim, tako i za sopstvene poene. Zali boze para za ovaj tim i Dejo je u kanalu, ako ne dobije sad, sledi mu Pao i Oly na strani i zacudio bi se da prezivi sve to...skoro pa da nema leka.......

          Zvezda na tribinama, Odzo, Braun, Gist, Faye i Peperoglu...ej to na tribinama prejak tim i nema tu velike price i filozofije..Vamo Flakadori,Zipster, kurci palci...ceka se neki Sisko TJ Bray ako je to skuplji tim onda do qrca...

          Lucic, ZIpster spot up suteri oni kreiraju..Koponen fali dva glupa faula..ma go qrac su igrali...Zvezda bolja za dve klase ...ali kazem surov roster ima Zvezda...

          Eto, to je to...najavio sam da je uspeh -10...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Искрено мислим да су наши спустили гас зато што је Радоња, да је био Макаби са супротне стране или можда ПАО наши би их згазили!

            Comment


            • Demonstacija sile.
              Srecni praznici.

              Comment


              • Nejasno mi je sta da ocekujemo u nastavku ABA lige? Oduzece nam bodove. To ok, zanima me sta dalje? Sve mi smrdi da ABA gubi mesto u El. Tako da interesuje me da li ce nas fokus biti na El a ABA cemo samo da otaljavamo?

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Izgubicemo od Makabija, onda cetiri pobede tacnije pet ako racunamo i Beograd. Ti mislis da ja idem u Petersburg tek tako ili da Deju posaljem poslednji skauting report..cim izbace karte uzimam iznad Zvezdine klupe, da vidim i cujem kakve nove akcije imaju.

                  Za Zvezdu se vraca i Bray, videcemo za Huestisa i Djedovica. Uvek krvava kolena> drzavni projekat!!!

                  Uzgred, u Valteru da napravis mesta i za Lakija ako ne bude slucajno u Zagrebu onda nista Da bude opoziciona frakcija puna )
                  Ovako izgleda-10.

                  Comment


                  • Majstorski zatvorena primarna opcija napada Bayerna. Ono što su ubacili se nije moglo braniti. Jedine greške su pomaganja sa Koponena i Zipstera al opet nakon sprečenog pika.
                    Forsirali smo reket a imali smo i sa čim pa je to otvaralo dodatne poene za centre što nam je falilo do sada. Jako raznolika napadačka igra što je donekle i do Bayerna.
                    Loša odluka Radonje da Djedovic čuva Browna mu se slupala o glavu.
                    Zrelo i strpljivo smo odigrali, ogroman fokus na skoku što je otvorilo neke sjajne polukontre i kontre. Lazić u odbrani i nudio 3-4 izgubljene iz kojih smo postigli poene, tu je negde i prelomljen meč.
                    Idemo ASVELu što ne verujem da možemo dobiti ali svakako smo sa ovakvom igrom tu na top 8.

                    Comment


                    • Momcima je baš dobro došlo ovo malo odmora i neodlazak u PG baš su delovali sveže.

                      Comment


                      • Lepo je za promenu čitati ove upise a da nisu ispunjeni gorčinom zbog malog vraga. Radonja se opredelio da u našem napadu brani po svaku cenu Berona pa i udvajanjem što je otvaralo nekog drugog bilo da je centar ili šut za tri poena. Za razliku od preethodnih par utakmica ovu smo imali dobro suđenje (rekao bih čak i malo naklonjeno nama).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Krku ugaziti pa idemo u Francusku

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            Krku ugaziti pa idemo u Francusku
                            Ugaziti i po mogućstvu da Zo ne mora da igra vise od 15 minuta

                            Comment


                            • Sjajna utakmica, tribine, ma sve savršeno onako baš kako treba. Volio bih da tucemo ASVEL tamo ali obzirom kako igraju kući ni malo nam ne leže.
                              Ako uspijemo da sredimo skok i iskontrolisemo njihovu kreaciju, možemo do brejka...
                              Sve čestitke svima za večeras! Sjajno veče

                              Comment


                              • Prokomentarisao bih jedan segment u nasoj igri, a to je skokovi i zastita reketa kod skokova nasih bekova i koliko to donosi, neprimeceno, za razliku od FC ili ranije Rocesti kojima sa glave skidaju lopte. Bukvalno 5-10 poseda vise.
                                Last edited by L a z a r; 02-01-20, 22:43.

                                Comment

                                Working...
                                X