Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ima li negde da se pogleda ta konferencija ..pocinje za 5 min ?

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Ko pravi tu atmosferu linca,Covic i onaj sto iskace iz caja i Milo,oni imaju svoje huligane,sigurno se nije organizovala sama grupa navijaca da kamenuje igrace Zvezde i Buducnosti ni u Podgorici ni u Beogradu.
      Onaj "što iskače iz čaja" ti kao neki Englez...e taj je i vama glavni finansijer.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Pojedinci hoće Čovića amnestirati od svega a istina je da je upravo on vjedan od vinovnika ozbiljnog sukoba na relaciji dva kluba. Nije sad samo Bokan kriminalac pa iz čistog mira sprema linč pakla ekspediciji iz srpske prestonice.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ko pravi tu atmosferu linca,Covic i onaj sto iskace iz caja i Milo,oni imaju svoje huligane,sigurno se nije organizovala sama grupa navijaca da kamenuje igrace Zvezde i Buducnosti ni u Podgorici ni u Beogradu.
          U Beogradu nisu nikad kamenovali igrače.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Hmm ovo može biti ili mnogo dobar ili mnoooogo loš potez. E sad, kako je Covic sve samo ne francuska sobarica, verujem da je imao debele razloge odustajanja.
            Naravno da je imao:
            4) stigla naredba (citaj preporuka) od nadleznih sluzbi

            Ovo neigranje utakmice i podgrevanje na KZS ce imati politicke konsekvence i niko od njih ne gleda interes kluba, nego da se njihova politicka prica odradi u pravcu kojem su zamislili. Mi (klub) mu tu dodjemo kao instrument sa posledicom gubitka bodova.

            Da je u pitanju varijanta 1) koju si spomenuo, BIA nema sta da komunicira sa menadzmentom jednog kluba i da im salje bilo kakve informacije. Ako postoje informacije koje govore o bezbedonosnim rizicima kontaktira se vlada za koju BIA radi, i onda vlada preduzima korake da se tim rizicima adekvatno upravlja. Znaci ako neko treba da ABA ligi posalje zahtev za odlaganjem utakmice iz pomenutog razloga to treba da uradi vlada Srbije zajedno sa menadzmentom kluba, ukoliko domacin ne zeli to da prihvati odlaganje.
            Znaci u ovom slucaju smo instrument za politicke interese i nista drugo.
            Last edited by mmajstor; 30-12-19, 15:27.

            Comment


            • Verovatno na pinku
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Osim poraza za zelenim stolom verovatno nam sledi i oduzimanje nekoliko bodova.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Verovatno na pinku
                  e jbg to ne konzumiram!

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Osim poraza za zelenim stolom verovatno nam sledi i oduzimanje nekoliko bodova.
                    Ništa od svega toga. Živ bio pa video.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ništa od svega toga. Živ bio pa video.
                      odigrace se nova utakmica i to je to ..nema velike filozofije ...ako je bezbednost u pitanju nema tu sta ...jebo sport ako neko treba da pogine tamo ...

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Osim poraza za zelenim stolom verovatno nam sledi i oduzimanje nekoliko bodova.
                        a to je i odlican nacin da se iskoristi kao razlog za izlazak iz lige.....

                        Comment


                        • Ne znam ni sto postoji vise ta ABA liga,ne donosi evroligu,koji se moj onda i igra,da bi politicari mogli da sire mrznju u SFRJ.

                          Comment


                          • EVo ko zeli da gleda...
                            https://www.youtube.com/watch?v=fiD3-zO_ioo
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Imate prenos na AS1.

                              Comment


                              • Sto se tice finansiranja tog sto iskace iz caja,ja znam gde je Partizan bio pre njega,koliko je reprezentativaca i svetskih igraca izbacio i sta mu je obecano za plasman na final four i gde je Partizan sada.

                                Comment

                                Working...
                                X