Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Cuj Hala kosta 100m eura a ovi budale pa placaju od 30-50m. Stvarno je glupavo napraviti nesto svoje i ne placatia mozda i zuimati pare od raznih stvari. Bolje PLACATI COVICU HALE U ZELZNIKU KOJE NISU njegove ..ili akademiju da spavaju tamo...

    PA JEDAN Parker najvise para ulaze u sportsku akademiju i halu...kaze to je investicija za buducnost!!! I ti ovde sad dolazis i pricas svasta. Koliko oni imaju stanovnika a koliko Beograd..

    Radis na tome,mislis da ce te njihove nove hale biti prazne?Vidi sta radi Zalgiris a videces sta ce uraditi Bayern i Asvel...samo ti prati doktora za buducnost Nebojshu iz Zeleznika...koji ce na drzavne krkace i na to sto nema konkurenciju da hara Srbijom..u 3pm kakav je to genije )

    ZAUZIMAJU TRI POSLEDNJA MESTA zato sto su im hale 5 I 6K..ZATO ZAUZIMAJU!!!! Eto, postao sam i Poaro...

    Posto me pratis na svim forumima i mrezama moze i da ispratis koliko ja to podrzavam Covica, I STA SAM SVE ISPISAO TAMO NA RSBU, TO BOTOVI NE RADE KAKO ME NAZIVAS.
    Last edited by Karamazov; 04-12-19, 15:59.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Posto me pratis na svim forumima i mrezama moze i da ispratis koliko ja to podrzavam Covica, I STA SAM SVE ISPISAO TAMO NA RSBU, TO BOTOVI NE RADE KAKO ME NAZIVAS.


      i da budem prost JEBO TE NEBOJSA COVIC, I FILIP I SAKOTA, SA TOBOM STVARNO OVDE NE MOGU VISE,

      I OVIH 24 H JE BILO PREVISE
      Cekaj, kad sam ja tebi napisao da si bot? Ne pratim ja tebe, tj ako bi isli od pocetka, ti pratis mene Na twiteru samo vidim diskusiju pa se prikljucim.

      Da li si dobio ban za to sto si napisao na RSB-u?

      I sta sad, nista od cevapa? Sto se svi ljute na mene kad udjemo u raspravu?
      Last edited by LosmiSK; 04-12-19, 14:58.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Cekaj, kad sam ja tebi napisao da si bot? Ne pratim ja tebe, tj ako bi isli od pocetka, ti pratis mene Na twiteru samo vidim diskusiju pa se prikljucim.

        Da li si dobio ban za to sto si napisao na RSB-u?

        I sta sad, nista od cevapa? Sto se svi ljute na mene kad udjemo u raspravu?
        Cevapi ostaju. Ne bezim ja od toga.

        Nisam dobio ban jer sam izneo istinu oko Shakotine sramne izjave i Covicevog sulude igre sa sinom na playu.

        Ajde zdravo, jebtte Covic je bilo onako usput bez zle namere,
        nemam vremena sada da obrazlozim zasto ova ekipa u KKCz ne moze napraviti halu, jer halu jos niko nije takvu napravio a ovi to sigurno nece uraditi jer ih ne zanima a i sto bi kada imamo basket land, zeleznik PIonir i Arenu,

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Cevapi ostaju. Ne bezim ja od toga.

          Nisam dobio ban jer sam izneo istinu oko Shakotine sramne izjave i Covicevog sulude igre sa sinom na playu.

          Ajde zdravo, jebtte Covic je bilo onako usput bez zle namere,
          nemam vremena sada da obrazlozim zasto ova ekipa u KKCz ne moze napraviti halu, jer halu jos niko nije takvu napravio a ovi to sigurno nece uraditi jer ih ne zanima a i sto bi kada imamo basket land, zeleznik PIonir i Arenu,
          Ma ne ljutim se ja Sarac.Ovde je mesto da diskutujemo. Sto ne bi diskutovali i o tome? Ako sam te uvredio na neke nacin, izvini, nije mi bila namera.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sraman tekst gde uz neke kao kritike, tj. konstatovanja nedoraslosti FC za EL se provuce
            ali najveći problem napravila je nekonstantna i najčešće slaba igra pojačanja koja su bila projektovana kao nosioci ekipe
            kao i:
            Istovremeno su se vršili nepravedni napadi i pristici na Filipa Čovića.
            Iako Čovićeve partije nisu bile na evroligaškom nivou, Filip je selektovan kao drugi plejmejker ekipe, iza Lorenza, i tu ulogu je vršio do maksimuma svojih mogućnosti

            Kakav bezobrazluk i zamena teza.
            Nigde pitanje zasto se nije doveo neko cije su mogucnosti vece. Sta znaci do maksimuma mogucnosti? Pa mogli su nekog od nas da dovedu i kazu, ne moze bolje, sta hocete? To je drugi plej...

            Comment


            • pocela je hajka na sve strane dobro je to ...jos cemo i dovesti nekog pleja na kraju

              Comment


              • Ja bih ovom prilikom da pozdravim gospodina Sarca i da se izvinim ukoliko sam mu nekad rekao na pp nesto sto nije trebalo.
                Sarac je sve, samo ne bot, pogotovo ne onog coravog gmizavca.
                On je pre svega jedan VELIKI zvezdas, i puno toga je uradio za klub ako uzmemo u obzir da je rec samo o nasem navijacu, cuo sam ja sve to.
                Ja ovde cenim pre svega takve, jer smo ovde da bi pisali o kosarci pre svega i za klubove za koje navijamo, a ne da govorimo o tome ko je vise proputovao u zivotu, ko koju skolu ima, ko ima vise novca, ko je koliko pametan, odnosno cija je kara veca.
                Zbog takvih su mnogi zvezdasi otisli sa ovog foruma, a steta je sto vise ne pisu.
                Mada, sada se na drugim mestima mogu procitati kosarkaske klinike Manija i Madafakera, a takvih upisa ce ovde biti sve manje.
                Patkometrija je nekada bila zabranjena na gotovo svakom forumu, a ovo je ovde jedan opste/licni cirkus postao.

                Pozdrav od mene, svako dobro

                Comment


                • Utakmica izmedju Crvene Zvezde i Milana igra se u Mediolanum Forum koji prima 12700 navijača koji se nalazi na posljednjoj stanici metroa i poprilično je velika ali i stara hala koja je napravljena 1990 godine.

                  Ono sto je zanimljivo, Zvezda je igrala s Armanijem četiri meca u zadnjih pet godina i sva četiri dobila. S Dejanom Radonjićem 71-78 i sa Alimpijem 88-91. Takodje i oba meca kod kuće smo lako resili u nasu korist.

                  Armani se poprilično promenio od prošlih sezona a za to je najviše zaslužan Etore Mesina koji se posle pet godina vraća u Evropu iz NBA gde je bio pomoćni trener velikog Grega Popovica.

                  Trenutno su na skoru 7-4 u Euroligi, zanimljivo da isti odnos imaju i u Italijanskoj ligi. 5-1 imaju na domaćem terenu i izgubili su samo od Efesa,dok su u Italiji izgubili od Brese i Brindizija. Bitno jeste da su sve mečeve izgubili kad su primili vise od 80poena, sem od Bayerna kad su primili 78 poena. Dok kad su dobijali, samo dva tima sa preko 80a to su Žalgiris i Makabi, sto znaci da im odgovaraju mečevi na mali broj poena.

                  Ove sezone doveli su Rola, Meka, Ćaća Rodrigeza, Bigiju, Moraskinija, Skolu i Arona Vajta. Dok su se resili Dzerlasa, Omica i Nunalija od bitnih. U timu su ostali Nedović, Tarzevski, Micov, Gudaitis, Bruks, Dela Vale, Burns itd...

                  Statistički su po rejtingu 10 klub EL, Zvezda je 17-ti. Milano i Zvezda su dva najgora tima po procentu šuta za dva poena.46.86 naspram 46.67% Paradox je u tome sto je Milano najbolji u šutu za tri poena s preko 42% ( Samo Nedović 37.5% i Cincarini 1/4% su ispod 40% šuta ) a Zvezda je druga ali od nazad s preko 32%

                  Mislim da će utakmica upravo lomiti oko šuta za tri poena, posto Zvezda najbolje brani sut za tri poena i daje tek 32% šuta protivničkim timovima.

                  Zvezdina odbrana je jedna od najboljih i to dokazuje broj ukradenih lopti 7.6 ( 2), dok Milano ima vise od dve manje.

                  Zvezdi je problem kreacija i tu smo jako loši i takodje broj izgubljenih lopti.Taj ratio nam je užasan kao i kod Baskonije i Žalgirisa, sto znaci da oba pleja rade loš posao. Nije ni Milano nešto bolji tu, ali mi smo bas loši.

                  Inače primamo i najviše blokada tokom meca (3.85), skoro za dve vise nego Milano.

                  Mesina je rekao o nama:

                  Crvena zvezda je nedavno promijenila trenere oslanjajući se na jednog od najkarizmatičnijih trenera evropske košarke, Dragana Šakotu. Sigurno će igrati discipliniranu i intenzivnu igru na fizičkom planu. Odbrana od pick-and-rola i interna igra njihovih pivota morat će biti izvor velike pažnje, uz potrebu da se održi visoki tempo uz zadržavanje naše fluidnosti u napadu “.


                  Zvezda o meču:
                  Pred ovaj meč, nakon poraza u Ljubljani u derbiju 9.kola ABA lige trener Dragan Šakota iznosi svoja očekivanja:

                  “Očigledno da je ekipi Armanija cilj plej of Evrolige, u gornjem su delu tabele, s druge strane, učinak u domaćoj ligi im je slab, što je čudno s takvim sastavom I trenerom. I ostale ekipe po Evropi imaju promenljive rezultate, ali mi nemamo izbor ABA nam je prioritet, to što jeste, I nismo u istoj situaciji poredeći njih koji imaju ugovor I igraće Evroligu I sledeće sezone i nas. Veliki respekt prema treneru Mesini, imaju jak sastav, igraju moderno, menjaju odbrane u zavisnosti od napadača, odgovaraju svim vrstama taktike. Jasno je da imaju visoke ciljeve I očekujem interesantnu evroligašku utakmica, voleo bih da odigramo jedan dobar, lep meč u Milanu” rekao je trener Šakota.

                  Ognjen Dobrić “Očekuje nas teška utakmica, protivnik je vrlo kvalitetan, dobro igraju ove sezone u Evroligi, uz punu halu, ali idemo da odigramo što bolje u Milanu i da probamo da pobedimo. Poraz u Ljubljani nas nije poremetio i očekujem da pokažemo dobro izdanje, volim da igram u Milanu, lepa dvorana sa dobrom atmosferom u “Mediolanum Forumu”, imaju na svim pozicijama kvalitetne igrače, individualno su jaki, ali moramo da nametnemo svoj ritam I da pokušamo da dođemo do bodova” rekao je Dobrić.

                  Sudije su: Robert Lottermoser (Nemačka), Sergio Silvia (Portugal) e Marcin Kowalski (Poljska)


                  Za Milano neće igrati Gudaitis, Micov i možda White.

                  Za nas sto znamo Braun i Peperoglu.

                  Lično mislim da Milano nije toliki bauk. Nedović još nije u formi, Mek se nije bas snašao u Evropi. Imaju dosta dobrih igrača, odličnih šutera, ali falice im Gudaitis. Ipak imaju dobre i veoma pokretne centre kao sto je Bigija ali i visoki Poljak. Caco je glavni igrač i s Micovim ima najveću minutažu ali Micova nema.

                  Po meni nije ne moguće iznenađenje. Zvezda lose reaguje na timove koji igraju timski s dosta protoka lopte, to ovde nije slučaj. Još nam odgovoraju posto dobro branimo šut za tri poena. Sem Ćaća niko ne deli loptu, on ima 5apg od 14-15 sto imaju po meču, cak 3apg ima Micov kao i Nedović i Mek, koji i nisu neki asistenti. Mogući kljuc je odvojiti Ćaća od lopte ako je to moguće.

                  NAPRED ZVEZDO!!!!!
                  Last edited by LosmiSK; 04-12-19, 16:40.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Ja bih ovom prilikom da pozdravim gospodina Sarca i da se izvinim ukoliko sam mu nekad rekao na pp nesto sto nije trebalo.
                    Sarac je sve, samo ne bot, pogotovo ne onog coravog gmizavca.
                    On je pre svega jedan VELIKI zvezdas, i puno toga je uradio za klub ako uzmemo u obzir da je rec samo o nasem navijacu, cuo sam ja sve to.
                    Ja ovde cenim pre svega takve, jer smo ovde da bi pisali o kosarci pre svega i za klubove za koje navijamo, a ne da govorimo o tome ko je vise proputovao u zivotu, ko koju skolu ima, ko ima vise novca, ko je koliko pametan, odnosno cija je kara veca.
                    Zbog takvih su mnogi zvezdasi otisli sa ovog foruma, a steta je sto vise ne pisu.
                    Mada, sada se na drugim mestima mogu procitati kosarkaske klinike Manija i Madafakera, a takvih upisa ce ovde biti sve manje.
                    Patkometrija je nekada bila zabranjena na gotovo svakom forumu, a ovo je ovde jedan opste/licni cirkus postao.

                    Pozdrav od mene, svako dobro

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Ja bih ovom prilikom da pozdravim gospodina Sarca i da se izvinim ukoliko sam mu nekad rekao na pp nesto sto nije trebalo.
                      Sarac je sve, samo ne bot, pogotovo ne onog coravog gmizavca.
                      On je pre svega jedan VELIKI zvezdas, i puno toga je uradio za klub ako uzmemo u obzir da je rec samo o nasem navijacu, cuo sam ja sve to.
                      Ja ovde cenim pre svega takve, jer smo ovde da bi pisali o kosarci pre svega i za klubove za koje navijamo, a ne da govorimo o tome ko je vise proputovao u zivotu, ko koju skolu ima, ko ima vise novca, ko je koliko pametan, odnosno cija je kara veca.
                      Zbog takvih su mnogi zvezdasi otisli sa ovog foruma, a steta je sto vise ne pisu.
                      Mada, sada se na drugim mestima mogu procitati kosarkaske klinike Manija i Madafakera, a takvih upisa ce ovde biti sve manje.
                      Patkometrija je nekada bila zabranjena na gotovo svakom forumu, a ovo je ovde jedan opste/licni cirkus postao.

                      Pozdrav od mene, svako dobro
                      Apsolutno se slazem s tobom. Samo ti sad nisi napisao nista vezano za kosarku ili ovu temu. Pozdravio si Sarca i napisao kako je on dobar covek. Opet, mislim da si se popravio i da sad pises skroz drugacije. Ne psujes vise, ne pravis duple naloge, ne pretis preko poruka itd... Meni si drazi ovakav, nastavi i da pises o Zvezdi, kosarci itd..

                      Za ovakve upise imas pomracenje uma izvan realnog.

                      Ja tebi vojvodo, ti meni serdare. Fali vam jos La Hain, samo Felip ne igra bas najbolje pa ga nema da opljune...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja mislim da lagano gubimo utakmicu ...a Armani nije bauk ...ali za nas u ovom momentu bez trenera ozbiljnog i bez drugog pleja za EL jeste! Gist igra katastrofalno ,Derika necu ni da pominjem ....Kuzma tek ulazi u pravu formu ...dakle pod kosem katastrofa!!! samo ako Djenka odigra 120% odbranu na CACU Rodrigezu imamo neke sanse inace....smesi nam se izmedju 90-100 primljenih poena!

                        Comment


                        • Pocelo je da se suska za tog pleja. Daj Boze da je u Covicu ostalo jos toliko pameti i zdravog razuma, pa da hvatamo poslednji voz za spas sezone.

                          Comment


                          • Cuo sam pricu i da se kontaktirao Radicevicev menadzer od strane kluba, sada koliko je istina, neam pojma.
                            Svakako, ko god da dodje je svemirski brod za vucibatinu.

                            Comment


                            • Znači cilj je dovesti valjda jedinog srpskog pleja kraj kojeg bi Gnom izgledao kao košarkaš.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Znači cilj je dovesti valjda jedinog srpskog pleja kraj kojeg bi Gnom izgledao kao košarkaš.
                                zašto se preskače Pot i iz čije kuhinje dolazi ta inicijativa.

                                ...pravda za Stefana.

                                Comment

                                Working...
                                X