Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coki je i meni izjebao onako gospodski ,kupio sam sezonsku koju vise necu koristiti...mene ni Pionir ni Arena videti nece kao podrsku ...mogu da dodjem samo kao neko ko ce skandirati protiv Coravog smrada koji je doveo pored najgoreg igraca u EL i najgoreg trenera u EL ..... reako sam odavno da cemo Radonju od blata da pravimo ...ali ovakvu blamazu i bruku nisam ocekivao ..DNO DNA!

    Comment


    • Zvezda vise treba Covicu nego on njoj, da se kojim slucajem nije desila "poslovno tehnicka saradnja", FMP bi za koju godinu posle te 2011-te bio negde ranga Metalca eventualno.

      Da se podestimo:
      - Covic je imao Rasu Radovanovica i apsolutni primat na dovodjenje najboljih mladih igraca iz cele Srbije i Crne Gore u svoj klub (danas je tu Misko glavni, vidimo da se i Raskovic aktivira u tom smislu sa Dinamik-om)

      - dodatni plus je bio i taj sto su klubovi po Evropi u to vreme stvarno i placali vece iznoce obestecenja za igrace gde je Covic inkasirao dosta novca prodajom igraca (sad je to na mnogo manjem nivou, plus menadzeri gledaju da "zastite" svoju robu sto manjim izlaznim klauzulama u ugovorima)

      - kada je "shvatio" da on moze bolje od Rase da radi i taj posao tada je poceo njegov pad sto u "proizvodnji" igraca sto u tome da je sve vise mladjarije pocelo da izbegava potpisivanje profi ugovora sa FMP-om (i njegovi poznati "gradjanski" ugovori po kojima su izgleda igraci trebali biti u robovlasnickom odnosu sa familijom Covic)

      - same visine ugovor koje su igraci imali sa FMP-om nisu ni pribliznog nivoa koliko se danas izdvaja ako zelis da budes konkurentan na ABA nivou, da ne govorimo o Evropi

      Njemu je saradnja sa Zvezdom bila "slamka spasa" gde je dobijo na upravljanje klub sa najvecim brojem navijaca u Srbiji (i generalno Srba u inostranstvu), drzavno finansiranje i njegovog FMP-a i ko zna kakve sve dodatne benefite koje cemo mozda i saznati kada se jednog dana ova prica (saradnja Zvezde i FMP-a) bude zavrsila. Kada ponovo bude gazdovao samo FMP-om, a bez drzavnog novca kao potpore videcemo dokle ce i na kom nivou kosarkaska prica porodice Covic trajati.

      Pored svega sto je dobijo, najvise mozda i povratak u "zizu javnosti" i desetine TV pojavljivanja godisnje, on dozvoljava sebi ono sto je juce kulminiralo na predstavljanju novog trenera gde svima pljuje u lice braneci sina od klipova na internetu gde je samo prikazano koliko Filip Covic ne moze da igra kosarku sa "velikim momcima" i kolika je stetocina za tim za koji igra. Uz to on je "identifikovao" ko je tvorac klipova i valjda poslao poruku "seti te se gde smo ja i moj zet pobegulja bili jedne fine veceri posle slicnog "napada" na moju diku i ponos sa TV ekrana".

      Ako "Pionir ne progovori" sutra i u cetvrtak onda za bolje i nismo.

      Comment


      • Velika je sramota ovo sto je Covic uradio i izjavio. Velika
        Preneo sam i ja ovaj post sa RSB na drugom forumu, ali moram i dopuniti posto je ta osoba banovana. To definitivno nije vecinski stav na RSB. Ta tema je zakljucana i ovo je poslednji post moderatora pred zakljucavanje sa kojim se apsolutno slazem:

        "Nemam snage da čitam unazad pa za ubuduće imajte u vidu da će se uvrede i snižavanje nivoa diskusije sankcionisati višemesečnim i trajnim banovima. U ovakvo delikatnim vremenima nećemo dozvoliti da forum postane svinjac.
        Što se tiče nastupa predsednika na današnjoj konferenciji, mogu samo da kažem da još uvek nemam snage da pogledam uživo. Ovo što je izgovoreno je u svakom slučaju skandal i najozbiljniji kiks Nebojše Čovića od dolaska u Zvezdu.
        Mogu donekle da razumem da roditelj nije objektivan prema potomku ali na drugoj strani to nije nikakvo opravdanje u konkretnom slučaju. Danas konferenciju nije držao predsednik kluba nego Filipov tata. Pri tome Filip nema deset nego trideset godina i takođe je roditelj. Da nije reč o našem klubu prekrstio bih se samo desnom rukom a ovako moram sa obe.
        Nešto više da se o tome piše i nema nikakvog smisla.
        Ne treba biti prorok da se predvidi epilog cele sage, a dobro biti neće ni za klub niti za ugled oba Čovića u zvezdaškoj javnosti i kolektivnoj memoriji. A nije da obojica nisu imali zasluga zbog kojih bi trebalo da ih pamtimo po lepom. Zato jedino možemo iskazati žaljenje što su po ko zna koji put među Srbima sujeta, kompleks i inat nadvladali nad vrlinama, a Nebojša Čović ih itekako ima.
        Ali Bože moj, ako predsednik pokazuje da ga je baš briga šta mi mislimo o dešavanjima u i oko kluba, sigurno da nećemo biti mazohisti i držati kao do sada njegovu sliku na zidu."


        Ne znam kako ce se ovo resiti. Nisam optimista.
        Na predstavljanju trenera ti kazes da Filip ostaje. Posle toga bi trener trebao samostalno da odlucuje?!?! Nisam srecan ni sa Sakotom. Plasim se samo njegove zelje za pobedama. Trebao nam je neki iskusan trener. Ali on nikad nije trenirao na ovom nivou.
        Mada sam na vise mesta procitao da se trazi organizator igre i da je po prvi put od letos KKCZ krenula u potragu za plejom. Bas plejom i to preko Miska.
        Tako da postoji mala nada da Covic politicar kao i obicno jedno prica a drugo radi.
        Videcemo. Svakako KKCZ nije njegova nego nasa.

        Comment


        • @ivan9

          To je neki sled misli koji se i meni mota kroz glavu. Šteta zaista. Nisam lud pa da mislim da ćemo uvijek biti prvi, nekad greške moraju da se naprave, ljudski je, al da će raspad biti u sezoni sa najvećim budžetom...
          Svak kod očiju vidi da problem sa Filipom nije do njegove lose forme, potencira se njegov doprinos od Po, već jednostavno on nema fiziku za željeni nivo košarke. Ne vidim zašto je to problem priznati.
          Ps novi tel, ima autocorrect i podešen na ekavicu pa nekad deluje da sam nepismen, izvinjavam se.

          Comment


          • Meni jedna stvar nije jasna mali fica ima 30 godina i ne vidi da nije za nas klub sprco si godine u guzicu i tata ti odredjuje gdje ces igrati izem ti karakter.
            Meni se rodjaci mota po glavudzi ovoj mojoj glupoj kako resiti ovu situaciju.
            Mi nesicu covica necemo motkom oterati iz kluba tu je jos i vlast tj.vrhovni komandant koji ga je tu i postavio.
            Zato je jedino resenje nedolaziti na utakmice pa neka igraci igraju pred pozorisnom publikom njih 150 po komandi nek dolaze a mi ostali:



            BOJKOT RODJACI!!!

            Comment


            • Đe se igra meč protiv Valensije?
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Ja sam nekako protiv bojkota. Posle utakmice sa Zalgirisom kad sam vidio 15k ljudi, puna hala, ni jedan zvizduk... Sramota me bilo! Bas smo razmažena gomila, tražimo da tim sa najmanje para bude medju 8 da igraju onako kako smo mi zamislili i da na svakoj tekmi pruže 100% kao da su roboti. Svašta nama nesto smeta.
                No kad nam kažeš da te naše mišljenje ne interesuje i da klub tvoj a da mi napravimo sebi drugi, e sine grdno si se zajebao! Svaka utakmica da je puna i da se stavi do znanja čiji je naš klub!
                Last edited by Victor BG; 25-11-19, 11:27.

                Comment


                • Viktore smeta nepotizam smeta najgori igrac cijele EL pritom je i tatin sin smeta kad tata kaze moj klub smeta tatino kurcenje i drkanje mozga svih navijaca sa onim nedam sina i gotovo smeta tatina narcisoidnost samozivost i ponasanje kao da je klub njegovo vlasnistvo smeta jos sto stvari ali mrzi me da pisem jesmo mi stvarno slepi kod ociju i gluvi kod usiju.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    već jednostavno on nema fiziku za željeni nivo košarke. Ne vidim zašto je to problem priznati.
                    + sto je celog zivota igrao za tatu i razvio naviku da ne igra odbranu. ne samo da je limitiran vec nema naviku. on sebi od metar i zilet dozvoljava da ne trci, vec trckara, odustane posle prvog bloka, ili cak pokusaja bloka... secam se samo kako je magzi cuvao drazena. ovaj loptu nije smeo da tapne

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      kao da je klub njegovo vlasnistvo smeta jos sto stvari ali mrzi me da pisem jesmo mi stvarno slepi kod ociju i gluvi kod usiju.
                      Ja bas nesto razmisljam od kada je se sve ovo zakuvalo, a narocito od konferencije - pa da je i privatno vlasnistvo CZ je klub sa najvecim brojem navijaca, sa generacijama odraslim uz nju. Ima ljudi kojima je ona preca od svega. Neki, sutra novi vlasnik, ako je iole normalan bi i to imao u vidu, bez obzira sto je vlasnik. Valjda je i tom vlasniku u interesu (osim ako mu klub ne sluzi za pranje kinte) da ima publiku, prihode i sl.

                      Comment


                      • @bojkot
                        nisam pametan da li je bolje ici i zvizdati obojici covica (i iskljucivo samo njima), ili se ne pojavljivati.
                        ako se ne ide, smanjuju se prihodi, ali kako je inace drzava bankomat, ovaj moze da se inati dok glavni ne zavrne slavinu, a slabu posetu spinuje kao urotu protiv njega, ili nemastinu u drustvu.
                        s druge strane, ako se ide, a zvizdi, pitanje je da li su to forumasi, ili pravi ljubitelji i poznavaci kosarke, ili svi. ove prve dve kategorije su u manjinji (vidi se i dalje po komentarima koji odobravaju potrcka u ekipi), tako da ako se ne pridruzi veci deo sale, dzabe se kreci + se slivaju neke parice, a torima se smeska

                        Comment


                        • Sve ste napisali. Dodao bih par recenica.

                          Davno je napravljen pakt sa djavolom. Meni je jasno ko je Nebojsha Covic, nije dzabebio na optuznici i raznim drugim pricama i ko zna u koliko stranaka i te price oko njega su suvisne. Porodica je u toj celoj prici, zena mu drzi firme sa njim, sin igra u KKCZ i oni su deo cele te price. Hocu reci da ih ne zalim ni malo. Sumnjam da su naivni...

                          Ovo sto se dogodilo u principu nije prvi put. Spominjao je on jos jednog mog prijatelja Mitu Vranjanca i coveka je bacio u nestvest i poremetio ga je i posle toga je covek nestao..Nije hteo da rizikuje nista i razumem ga. I ako smo npr od 2011 do 2016-17 npr napisali sam Bog zna koliko analiza naseg rostera, dovodjenja igraca, utakmica itd..na hiljade...meseci rada. Sva ova prica je meni duboko poznata. Razumem Lakija, i posto nema kriticne mase, mislim isto da je najbolje da popusti, on je svoj deo uradio, videcemo kako ce ljudi reagovati.

                          Vidim glavne botove i abrove po forumima i twiteru sta pisu, sad je Laki lud a covic jadan sa porodicom napicen iz ko zna kakvog razloga..Kad mu je sin eto doneo EL..ovi ostali nisu postojali na mecu jedan 1/2 kao i ostalim mecevima...vec je MVP covek sa 8p i 7as po mecu

                          Sta ljudi pisu o ovoj temi je jezivo i Laki ima trenutno podrsku manjine. KKCZ=sns..bukvalno je sve isto.

                          KZS je bila jeziva...Sakota tu je kao ukras, ovi ostali fikusi bleje i slusaju kako direktore pisa po njima i navijacima. Jeziv sistem je napravljen kao u sns-u..ja predsednik znam sve, ostali su glupi ko qrac i to je to. Ako ja odem sutra, sve se raspada i Zvezda vise ne postoji.

                          uppr je uradjen dobro,ali je svakko to bila politicka volja, kao i detalj o 6m evra godisnje a ove 8.3m Sto nam jso covek predstavlja kao sitno naspram ostalih..

                          Pred trenerom kaze da FC ostaje, ko se seca pre 2g..bila je prica da ide u AEK, znaci te veze su i dalje jake. Dobili smo klimaca, koji u zadnjih 10g vodio tri kluba i sva tri puta dosao kao i sad da gasi pozar. Covek nece znati gde bije, ovde se pravi game plan svaki dan, putuje se non stop, nece znati gde je levo a gde desno.

                          Posle mesec dana trazenja ti dovedes Sakotu i kazes jbga ovi kostaju mnogo....to nismo znali inace. Onda ide prica botova kako je Sakota bolji trener od Gavrila..koji uopste i nije glavni trener niti to zeli da bude.

                          Mene iskreno ne zanima vise sta ce se desiti. covicu odgovora ovo kao i sns-u,sve neke afere, neka zla krv. Zavadio se sa svima, od navijaca,partizana,kss, buducnosti, bivsih trenera,igraca itd.....voli covek to stanje...


                          Moje misljenje o covicu se nece promeniti. Sad je bar priznao i provocirao kakje ov njegov klub i kako mi ostali mozemo da ga duvamo. Jasno je pokazoa da prati i ovaj forum, tj njegovi ljudi i salju mu informacije.

                          Onda na sve to se javlja nesretni bot Gurovic kako prica kako su nasi zivoti promaseni, da se budimo u 12h i nemamo kinte...Covek koji da nije kosarkas ne bi znao dupe da obrise.

                          Na sve ovo smo pristali i to je jednostavno tako. Mislim da ova prica oko Lakija nije za zajebanciju ali mislim da je i odabrana na vreme da danas ne bi doslo do zvizdanja njegovom sinu. Nije pretnja upucena samo Lakiju, vec svima koji budu i pomislili da zvizde malom Hobbitu.

                          Kazem, citam sta ljudi pisu. Ljudi koji su protiv ovog zuluma kako u drzavi tako i u sportu su uglavnom uplaseni, veci deo bar...ovi drugi tj vecina koja je za ovakvo stanje je glupo ko qrac i tu nema leka. Ili cemo da izginemo ko junaci ili cemo da prepustimo carima toplog mlaza nasih predsednika..

                          Da dodam, da su Zvezdini navijaci, navijaci trofeja a ne kluba kao kluba. Da navijamo za klub, trofeji ne bi bili toliko bitni. Ovako smo vise puta ulazili u dil sa djavolima zarad trofeja...
                          Last edited by LosmiSK; 25-11-19, 15:23.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ja sam nekako protiv bojkota. Posle utakmice sa Zalgirisom kad sam vidio 15k ljudi, puna hala, ni jedan zvizduk... Sramota me bilo! Bas smo razmažena gomila, tražimo da tim sa najmanje para bude medju 8 da igraju onako kako smo mi zamislili i da na svakoj tekmi pruže 100% kao da su roboti. Svašta nama nesto smeta.
                            No kad nam kažeš da te naše mišljenje ne interesuje i da klub tvoj a da mi napravimo sebi drugi, e sine grdno si se zajebao! Svaka utakmica da je puna i da se stavi do znanja čiji je naš klub!
                            slazem se ...bojkot nije resenje ...treba ici i prozivati Cokija svaki put ...non stop ...

                            Comment


                            • Gurovic je pokazao ko je i sta je kad je usao u ovu gamad koja je na vlasti ...sramota da ga bude ....obican glupander!

                              Comment


                              • Kad su u pitanju ovakve situacije volim da svratim i do drugih foruma i vidim razmišljanja.

                                Je l' ovo Laki banovan na RSB-u?

                                Comment

                                Working...
                                X