Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sama ta situacija, kod brljotina sudija tj Boltauzera, namerna Davidovica je dovoljna za tendenciju.
    U utakmici koja je na 2do 5 razlike i ovo što si nabrojao mnogo, naročito što je u kratkom periodu.
    Inače ,još jednom,u trenutku kada je Janković napravio faul partizan je bio u bonusu.
    Da se razumemo,sve ovo je dugogodišnji standard i uglavnom normalno,jer ako se dese slučajno tj previde, nevide koraci ide višemesečne analiza po svim medijima.
    Takodje,sve ovo nema veze sa onim šta se dešava u i oko kluba i katastrofalne igre i rezultata.
    Last edited by L a z a r; 19-11-19, 07:39.

    Comment


    • Ako je verovati RSB i njihovim ciframa Filip ima 250k za 3(2+1) godine ugovora.
      @Lazar Dodaj na sve ovo i aut Gordica koji se odlicno vidi na ponovljenom snimku koji je sviran kao lopta za KKP a sudija je bukvalno na metar od njega bio i nikog nije bilo oko Gordica.
      Sudije nisu uzrok poraza ali su pomogle koliko su mogli. Mi smo opet ocajno igrali(mislim i oni su ocajno igrali) i tu je razlog poraza. Filip je previse igrao.
      U ovoj situaciji oko jednog bacanja je KKCZ ostecena ali takvo nesto se nece procitati u novinama. Nema nikakve analize. Drakon je probao da da neko objasnjenje onakvih odluka ali je i on saglasan da se ne daje nameran faul posle zaustavljene igre. Da se tada daje ili tehnicka(kao Zagorcu) ili iskljucujuca a nikako namerna. Takodje je objasnio da je moguce svirati faul + namerna Jankovicu(faul je prvo sviran pa je gledanjem utvrdjen naknadni namerni kontakt koji je sudjen kao namerna) i da je takva kombinacija svirana Lazicu bar nekoliko puta. Namerna Davidovcu je svirana zato sto je probao da razdvoji igrace da ne dodje do sukoba. Interesantno je da je to prvo svirano. Pa je gledanjem snimka dopunjeno sa namernom Jankovicu.
      Svakako su trebala biti 2 bacanja zbog faula, sudija je morao svirati i namernu Jankovicu(narocito sto je laganica svirao nekoliko namernih za mnogo slabije kontakte) a Davidovac je najvise mogao dobiti tehnicku. Njegova tehnicka i Zagorceva bi se potirale pa bi na kraju ostalo 2 bacanja za faul + 2 bacanja za kasniji namerni faul i lopta sa strane.
      Apsolutno je nemoguce da sudija odsvira 1 bacanje i loptu sa strane. Ako su se 2 namerne potirale i ostala samo tehnicka Zagorcu onda nije trebala biti lopta za KKCZ.

      3s za Odza su presmesne jer su svirane kada je vec postigao kos. Dobro to je posle kompenzovano sa 3s Mozlija ali on nije ni bio blizu da postigne kos.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Ako je verovati RSB i njihovim ciframa Filip ima 250k za 3(2+1) godine ugovora.
        @Lazar Dodaj na sve ovo i aut Gordica koji se odlicno vidi na ponovljenom snimku koji je sviran kao lopta za KKP a sudija je bukvalno na metar od njega bio i nikog nije bilo oko Gordica.
        Sudije nisu uzrok poraza ali su pomogle koliko su mogli. Mi smo opet ocajno igrali(mislim i oni su ocajno igrali) i tu je razlog poraza. Filip je previse igrao.
        U ovoj situaciji oko jednog bacanja je KKCZ ostecena ali takvo nesto se nece procitati u novinama. Nema nikakve analize. Drakon je probao da da neko objasnjenje onakvih odluka ali je i on saglasan da se ne daje nameran faul posle zaustavljene igre. Da se tada daje ili tehnicka(kao Zagorcu) ili iskljucujuca a nikako namerna. Takodje je objasnio da je moguce svirati faul + namerna Jankovicu(faul je prvo sviran pa je gledanjem utvrdjen naknadni namerni kontakt koji je sudjen kao namerna) i da je takva kombinacija svirana Lazicu bar nekoliko puta. Namerna Davidovcu je svirana zato sto je probao da razdvoji igrace da ne dodje do sukoba. Interesantno je da je to prvo svirano. Pa je gledanjem snimka dopunjeno sa namernom Jankovicu.
        Svakako su trebala biti 2 bacanja zbog faula, sudija je morao svirati i namernu Jankovicu(narocito sto je laganica svirao nekoliko namernih za mnogo slabije kontakte) a Davidovac je najvise mogao dobiti tehnicku. Njegova tehnicka i Zagorceva bi se potirale pa bi na kraju ostalo 2 bacanja za faul + 2 bacanja za kasniji namerni faul i lopta sa strane.
        Apsolutno je nemoguce da sudija odsvira 1 bacanje i loptu sa strane. Ako su se 2 namerne potirale i ostala samo tehnicka Zagorcu onda nije trebala biti lopta za KKCZ.

        3s za Odza su presmesne jer su svirane kada je vec postigao kos. Dobro to je posle kompenzovano sa 3s Mozlija ali on nije ni bio blizu da postigne kos.
        Svaka čast na ovoj analizi,meni su mnoge stvari promakle tako da i nije čudo da sam mislio pogrešno o nesportskim faulima.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Da se ne pomisli da se skreće sa prave teme tj popularno spinovanje,ali ako jedna ekipa tri od četiri pobede ima sa 2-3-4 razlike i pri tom im "bez tendencije" sudije pomognu sa bar 5-10 lopti i tako iz utakmice u utakmicu i godinama sta je to onda,i zašto na to nijedan infomedij neskrene pažnju?

          Comment


          • Ma da se ne lazemo imali su oni uvek tu pomoc. Pa nije Todoric dzabe sedeo na klupi.
            Ali to i dalje nije bitno jer ja nisam nezadovoljan ni posle poraza. Znam da i oni mogu bolje ali mozemo i mi. Cini mi se da je nasa rezerva daleko veca. Nas potencijal za igranje odbrane je neverovatan ove godine. A zna se sta donosi trofeje.
            Posle nikad losijeg starta ove godine mi smo i dalje druga odbrambena ekipa u EL. Nije to lako. Narocito sa nasim rasporedom.
            Samo da mi obavimo ono sto moramo. Trener prvo a posle i Filip na poziciju treceg pleja u EL a u ABA moze i drugi da bude ako treba neki od prva dva pleja da odmori malo.
            Solidan trener i kreativan plej da nam napad malo zivne.

            Samo da dopunim onaj Lazarev spisak sa situacijom iz prve cetvrtine. Lakat Novice nad Fajeom. Koji se ni u cemu nije razlikovao od lakta Odza(mada mislim da je tezi prekrsaj Novice jer Odzo nije video partizanovog igraca). Ako prvo nije sudjeno ne znam kako je moguce da se ovo drugo sudi.
            Last edited by Ivan9; 19-11-19, 08:31.

            Comment


            • Danas je za nas Alba jako tezak protivnik jer smo u kanalu zestokom ,pobeda bi bila premija ali iskreno ne ocekujem pobedu ...Zalgiris je nakon toga jos tezi protivnik ...a Trenera nema a drugog pleja nema .....

              Comment


              • Mnogo je tu starih,umornih,povredjenih,bez energije igrača.Jedna ,dve utakmice na visokom nivou na foru, svežinu nisu dovoljno za ono što treba.Kad je tvrdo,gusto uglavnom takvih igrača nigde nema.Npr Pero,Ročesti,Renfro,Novica i td.

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Ma da se ne lazemo imali su oni uvek tu pomoc. Pa nije Todoric dzabe sedeo na klupi.
                  Ali to i dalje nije bitno jer ja nisam nezadovoljan ni posle poraza. Znam da i oni mogu bolje ali mozemo i mi. Cini mi se da je nasa rezerva daleko veca. Nas potencijal za igranje odbrane je neverovatan ove godine. A zna se sta donosi trofeje.
                  Posle nikad losijeg starta ove godine mi smo i dalje druga odbrambena ekipa u EL. Nije to lako. Narocito sa nasim rasporedom.
                  Samo da mi obavimo ono sto moramo. Trener prvo a posle i Filip na poziciju treceg pleja u EL a u ABA moze i drugi da bude ako treba neki od prva dva pleja da odmori malo.
                  Solidan trener i kreativan plej da nam napad malo zivne.

                  Samo da dopunim onaj Lazarev spisak sa situacijom iz prve cetvrtine. Lakat Novice nad Fajeom. Koji se ni u cemu nije razlikovao od lakta Odza(mada mislim da je tezi prekrsaj Novice jer Odzo nije video partizanovog igraca). Ako prvo nije sudjeno ne znam kako je moguce da se ovo drugo sudi.
                  Tako je Ivane, uvek sa zadovoljstvom pročitam tvoje postove. Na TT sam pa ne mogu da ti dam reputaciju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Alba i Zalgiris su nam 2 teska protivnika jer su u pitanju 2 disciplinovane ekipe, dobro vodjene od strane dva odlicna trenera. Secamo se kako smo mi pod Radonjom lako izlazili sa divljim, po imenima jacim ekipama kakva smo mi sad.
                    Mozemo mi odbranom udaviti Albu, ali bez malo boljeg napada plasim se da nemamo sansi. Videcemo sta ce da nam donese Derik. Ako sam dobro razumeo on ce zaigrati. Protiv Fenera je bio odlican.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Ma da se ne lazemo imali su oni uvek tu pomoc. Pa nije Todoric dzabe sedeo na klupi.
                      Ali to i dalje nije bitno jer ja nisam nezadovoljan ni posle poraza. Znam da i oni mogu bolje ali mozemo i mi. Cini mi se da je nasa rezerva daleko veca. Nas potencijal za igranje odbrane je neverovatan ove godine. A zna se sta donosi trofeje.
                      Posle nikad losijeg starta ove godine mi smo i dalje druga odbrambena ekipa u EL. Nije to lako. Narocito sa nasim rasporedom.
                      Samo da mi obavimo ono sto moramo. Trener prvo a posle i Filip na poziciju treceg pleja u EL a u ABA moze i drugi da bude ako treba neki od prva dva pleja da odmori malo.
                      Solidan trener i kreativan plej da nam napad malo zivne.

                      Samo da dopunim onaj Lazarev spisak sa situacijom iz prve cetvrtine. Lakat Novice nad Fajeom. Koji se ni u cemu nije razlikovao od lakta Odza(mada mislim da je tezi prekrsaj Novice jer Odzo nije video partizanovog igraca). Ako prvo nije sudjeno ne znam kako je moguce da se ovo drugo sudi.


                      Ovo mi je upalo u oči ali Novica ima status belog mede, tada nije suđen faul Novice već Fajea mislim.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Od početka sezone mi imamo loše suđenje u ABA ligi.

                        Zbog naše traljave igre nismo mnogo na to obraćali pažnju.

                        U svakom slučaju nisu nam sudije krive zbog poraza od Partizana.

                        A možda će taj poraz biti dobar i lekovit.

                        Večeras protiv Albe. Lepo bi bilo dobiti utakmicu pre svega zbog atmosfere.

                        Vraća se i Derik Braun. Videćemo koliko će igrati i u kakvom je stanju.

                        Comment


                        • Originally posted by Stojanče View Post
                          Od početka sezone mi imamo loše suđenje u ABA ligi.

                          Zbog naše traljave igre nismo mnogo na to obraćali pažnju.

                          U svakom slučaju nisu nam sudije krive zbog poraza od Partizana.

                          A možda će taj poraz biti dobar i lekovit.

                          Večeras protiv Albe. Lepo bi bilo dobiti utakmicu pre svega zbog atmosfere.

                          Vraća se i Derik Braun. Videćemo koliko će igrati i u kakvom je stanju.
                          Od Derika ne ocekujem bas nista! nadam se da gresim ...ali ne verujem

                          Comment


                          • Filip Covic nije profesionalni kosarkas, on odbranu NE IGRA, tako da KKCZ igra sa 4 igraca u odbrani kada je on u igri. To ne bi mogli istrpeti ni Bad Boys-i iz Detroita u svoj "prajmu".
                            Konstatacija "da bude 3-ci plej u EL i moze 2-gi u ABA" ne stoji. Problem je sto bi i njegovim povratkom u FMP bila sjebana situacija i u tom timu koji je "prodisao" prosle i ove sezone od kako je ovaj u KKCZ.
                            Najbolje bi bilo da se vrati igranju za FON ali mislim da je to verovatno zavrsio pa ne moze vise da igra za njih.

                            Comment


                            • Originally posted by Borca View Post
                              Filip Covic nije profesionalni kosarkas, on odbranu NE IGRA, tako da KKCZ igra sa 4 igraca u odbrani kada je on u igri. To ne bi mogli istrpeti ni Bad Boys-i iz Detroita u svoj "prajmu".
                              Konstatacija "da bude 3-ci plej u EL i moze 2-gi u ABA" ne stoji. Problem je sto bi i njegovim povratkom u FMP bila sjebana situacija i u tom timu koji je "prodisao" prosle i ove sezone od kako je ovaj u KKCZ.
                              Najbolje bi bilo da se vrati igranju za FON ali mislim da je to verovatno zavrsio pa ne moze vise da igra za njih.
                              Filip nije bitan ,neka bude treci plej ,igra za sitne pare ...hajde da se dovede bar Regland ako bolje ne mozemo pa da bar budemo kvalitetni koliko toliko

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Filip nije bitan ,neka bude treci plej ,igra za sitne pare ...hajde da se dovede bar Regland ako bolje ne mozemo pa da bar budemo kvalitetni koliko toliko
                                Darko, tebi bi te sitne pare sjajno legle (meni bi sgurno dobro došle),Regland je odličan igrač i držao je igru Zvezde do se nije povredio.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X