Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Potrebno je da se pojave neke Zvezdine legende sa nesto pameti u glavi koji ce da pokriju sportski deo price. Ja ne mogu da se setim ko bi to mogao da bude.

    Onda dovesti Sasu Obradovica za trenera za kolke god pare da trazi i drzati ga najmanje 5 godina bez obzira na rezultat. E tako.
    ovo potpisujem ...to je upravo ono sto nam treba!!!

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Ćoki ,ovo je poslednja opomena ...ako sada ne ukljucis mozak i ne smanjis sujetu ode nam klub u tri picke materine...od ove sezone pa nadalje ....TRENER!!! i rezervni plej !!! oba moraju biti ozbiljna ,ovde pomaze samo neko ko ima muda i stav kao i kosarkasko znanjhe i iskustvo ..ili to dovedi ioli sve raspusti i do krajja sa juniorima igraj i na kraju sezone put pod noge i da te vise ne gledamo ...Filipa ljudi dzabe pljujete nije u njemu problem!! problem je u COKIJU!!!
      i jos nesto ...nece proci dugo vremana da ce poceti da se pogrdno skandira NEBOJSI COVICU!!!

      Comment


      • Originally posted by NaviSK View Post
        Krenuli su i prvi rezovi u igrackom kadru! Nebojsa Covic kao po obicaju ne krece po zaslugama, nego prema plati! James Gist je od juce bivsi igrac! A mi nastavljamo da se ponasamo kao provincijski klub!
        Nigde na netu nisam našao podatak da Gist više nije član Crvene Zvezde, gde si to pročitao?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Iako se pojavila informacija da je Gist posle loših igara na početku sezone suspendovan, te da zbog toga nije na spisku putnika za Berlin, iz kluba sa Malog Kalemegdana tvrde da to nije istina i da je razlog njegovog ostanka taj što je Gavrilović odlučio da povede Nikolu Jovanovića.

          - U timu ima 16 igrača i svako može da igra - rekli su iz crveno-belog kluba.
          https://sport.blic.rs/zvezda-evrolig...ajnovije_sport

          Mora da je tako Gavrilovic odlucio

          Comment


          • Izuzetna glupost lišiti se usluge iskusnog centra, ali dobro, kako nebojša radi tako će nebojša i da prođe.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Gist inace ima dvogodisnji ugovor ali i menadzera Spanosa (videti pod neraskidiv ugovor Efesa i D.Brauna) ali ekonomski expert ce sve to srediti i zaraditi

              ps. vest da je Gist bivsi je pustio glavni bot na botovskom forumu

              Comment


              • Majko mila svasta se jos moze ocekivati od naseg KK ovolika kolicina gluposti i idiotizma na jadnom mijestu rijetko se moze naci.

                Comment


                • Može i glavni bot i porodica Čović da popiju malo jogurta iz srpskog sela a zatim da puste na miru, prvo KK Crvenu Zvezdu a zatim i Gista.
                  Last edited by nebitan; 18-11-19, 13:19.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Nigde neces i naci tu vest u nasim botovskim medijima! To ce nam sve u lice saopstiti gazda, kada za to dodje vreme uz pricu da smo i za radili kusur od 200-300k! Zivi bili pa videli! To je ne vidjena glupost da je Gavrilo nesretni odlucio da Gist ne putuje u Berlin i Kaunas jer ima 16 igraca i svi mogu, a jedino sin MORA da igra!

                    Comment


                    • Cenim da je Gist javno objasnio Valjušku šta misli o njemu.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Pa i meni deluje da je Gist posebno nervozan zbog Filipa. Ocigledno je sprdanje sa onim njegovim prevodjenjem lopte. To Gist nikad nije radio.

                        Comment


                        • Nemamo trenera, pa ne mozemo izvrsiti doselekciju, ali zato mozemo terati igrace.
                          Sramota u reziji Nebojse.
                          Ja vise ne idem u dvoranu dok god je govance i ovaj poltron od trenera na klupi.
                          Vreme je da Pionir progovori, ali sada ce samo golubovi i ona macka ostati.
                          Koje lozenje na pocetku sezone, kule, cigle, a sada ovo.
                          Nemam reci!

                          Comment


                          • Nema zvaničnih informacija o povredi. Kako neki izvori prenose, posle poraza od Partizana, došlo je do nesuglasica između Gista i određenih članova uprave kluba.
                            "Odrerđenih"
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Mogli bi ti određeni da prestanu da privatizuju klub i da ako nisu sposobni da vode KK Crvena Zvezda na primeren način bez nepotizma, batale to i vrate se u svoj brlog znan i kao FMP.
                              Familijo Čović, odjebi od Zvezde.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • sad ocekujem Cokija da izadje ili izda neko idiotsko obavestenje u kom ga napadaju nevidljivi zlikovci ,novinari ,cia ,bia i ostali a da ni rec ne kaze o treneru ,igrackom kadru i losim rezultatima ...

                                Comment

                                Working...
                                X