Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NaviSK View Post
    Wilijams Goss ce takodje za koji dan biti free!
    ovo bi bilo lepo odraditi ...dovesti ga da puni groblje

    Comment


    • Večeras je derbi, mi nismo u poziciji favorita, usudio bih se reći da nam se to nije desilo od 2011 godine. Poraz je realnija opcija od pobede (iako ni mi nismo bez šansi). Bez Stratosa sa Gistom u padu forme, sa samo jednim plejom, sa "ne znam šta da očekujem" od Boriše, svakako smo bliži porazu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Večeras je derbi, mi nismo u poziciji favorita, usudio bih se reći da nam se to nije desilo od 2011 godine. Poraz je realnija opcija od pobede (iako ni mi nismo bez šansi). Bez Stratosa sa Gistom u padu forme, sa samo jednim plejom, sa "ne znam šta da očekujem" od Boriše, svakako smo bliži porazu.
        Iskreno . . .totalno nebitna utakmica!
        bitno je na kraju dobijati,bitno je dovesti trenera kvalitetnog . .ovo večeras je manje bitno

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Iskreno . . .totalno nebitna utakmica!
          bitno je na kraju dobijati,bitno je dovesti trenera kvalitetnog . .ovo večeras je manje bitno
          Da se ne lažemo, svaki derbi, pa bio on i u karlingu je DERBI i uvek je bitan.
          Ovaj derbi je bitan zbog mesta u prva četiri i što bolje početne pozicije. Naravno da je bitno na kraju pobediti ALi treba doći do kraja i ostvariti za sebe svu moguću (legalnu) prednost, što bi značilo što bolju poziciju na kraju ligaškog dela. Za trenera struka debelo kasni, kao i za još jednog pleja.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Nešto još da se spomene, ma šta ko mislio fali nam i D. Brown jer je u pitanju iskusan i kvalitetan EL igrač kojem oporavljanje nakon povrede traje duže nego što je bilo ko mislio.
            Ušao sam jako rano u Arenu protiv Asvela dok su se svi igrači zagrevali,i koji igraju i koji ne igraju, bili su tu i Filip i Derrick, i Derrick je uradio vežbu trčanja do linije slobodnih bacanja i nazad do koša sa alley oopom besprekorno, jedno pet, šest ponavljanja bez muke, što me navodi na pomisao da je blizu povratka u tim.
            Bilo je nekoliko situacija gde je Faye ostavljan sam na tri provocirajući mu šut koji je loš, a Borišu su primoravali da prima loptu na nekih 9,10 metara (kao i Billy-ja uostalom). Drugim rečima, nismo pravili ekstra kvalitet na poziciji 4, tu je falio Derrick koji je opasan i ispod koša i sa poludistance i solidna je pretnja na šutu za tri. Kao reper uzimam prvo poluvreme protiv Fenera gde se sve to videlo, hteli mi to da priznamo ili ne najkompletnija je četvorka koju imamo. Takođe, utakmica je bila ko skrojena za Boga i velika je šteta što nije bio u prilici da igra.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Veceraske ako izgubimo dovodimo plej of u pitanje a oni nek se samo zajebavaju.

              Comment


              • Originally posted by ajkisloba View Post
                Veceraske ako izgubimo dovodimo plej of u pitanje a oni nek se samo zajebavaju.
                Ne oni Slobo, predsednik se zajebava, umesto da dovede trenera i pleja on vodi neki svoj rat u kojem sigurno samo Zvezda gubi.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Sa kim vodi rat sa nama navijacima to moze da mu se obije o glavu debelo.
                  Sad treba razmisljati o ciljevima ove sezone pa kad vec EL neide udri u abi.
                  Vec sam sto puta napisao nemamo dve osnovne stvari u timu to su trener i plej.

                  Comment


                  • Nije samo plej i trener u pitanju.
                    Nema,po mom mišljenju,zagradjivanja reketa,pravovremenih čvrstih blokova, kretanja oko istih,a sve to teško da će moći i hteti većina igrača u našem timu.
                    Svodi se sve na veče, raspoloženje,ako dozvole protivnici i sudije.
                    Vrlo malo lakih poena,1 na 0,of skokova ,presečenih lopti,kontri, bukvalno ništa što može da donese mladost i energija.
                    Last edited by L a z a r; 17-11-19, 17:31.

                    Comment


                    • Originally posted by ajkisloba View Post
                      Sa kim vodi rat sa nama navijacima to moze da mu se obije o glavu debelo.
                      Sad treba razmisljati o ciljevima ove sezone pa kad vec EL neide udri u abi.
                      Vec sam sto puta napisao nemamo dve osnovne stvari u timu to su trener i plej.
                      Kako s kim, pa on ako stvarno ima 8 miliona evra budžet treba odmah na most na Adi i da skoči sa njega jer mi nije jasno za šta je tih 8 miliona???
                      Da li su u to ušle i potrebe FMPa? koliki je budžet za plate igrača? Vodi on rat sa svima pa i sa sobom, hoće da dokaže da mu sin može igrati u najelitnijem evro takmičenju i to radi pocenu propasti kluba kojem je na čelu.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Kako s kim, pa on ako stvarno ima 8 miliona evra budžet treba odmah na most na Adi i da skoči sa njega jer mi nije jasno za šta je tih 8 miliona???
                        Da li su u to ušle i potrebe FMPa? koliki je budžet za plate igrača? Vodi on rat sa svima pa i sa sobom, hoće da dokaže da mu sin može igrati u najelitnijem evro takmičenju i to radi pocenu propasti kluba kojem je na čelu.
                        Znaš li koliki je budžet Partizana i zašto ne znaš?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Partizanu se vratio Volden, nama Čović.

                          Nema Nenadića u odnosu na prošlu utakmicu.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Znaš li koliki je budžet Partizana i zašto ne znaš?
                            Zabole me za Partizan i za njihov budžet, prosto pitanje kako se troše pare od budžeta? Šta to košta 8 miliona evra?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Hoću da kažem da znaš mnogo više nego navijač Partizana. I to ti je dosta što znaš.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Hoću da kažem, vrlo lako se možemo ovako vratiti u 2011 tako popularnu nekima, zato se i pitam na šta su potrošene (na koga) pare?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X