Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Zdrav razum nalaže da se nikad , ali baš nikad ne veruje novinaru koji radi na tv kkp .

    http://www.fiba.basketball/bat/sanctions

    Ovde nema kkcz

    Evo i papira koji je Vujčin pokazivao

    https://t.co/wkYRjuGGSN?amp=1
    Sjajno, sa druge strane ne razumem tu vrstu bolesti i potrebu da se sportskom rivalu nanese šteta pa makar i gebelsovskim metodama.
    Da li to (papir, pismo...) znači da mi i nismo bili u problemu sa Dangubom i Jankovićem ili da smo ih rešili pa sada nemamo problema?
    Pitam tebe pošto vidim da raspolažeš informacijom.
    P.S. isčitao sm raspravu do kaja i jasno mi je oko BAT situacije... Janković?
    P.S:Kako ide prodaja karata za Asvel?
    Last edited by nebitan; 14-11-19, 13:16.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda
      Ne tvrdi to ...tvrdi da kkcz nema BAT . Samo treba čitati i slušati pažljivo , bez predubeđenja i deljenja etiketa
      Pa nema kad je skinuto. To kao da si duzan dva meseca i onda platis racun i kazes pa ja nisam duzan Ne razumem sta si zeleo da kazes tim? U Zvezdi niko sem Covica ne razmislja svojom glavom. To nije problem dok drzava tj SNS sipa pare.

      Ti kao borac protiv te mafije, poprilicno cenis Covica i ako im je on produzena ruka i brani ih na svakom koraku. Ne zelim da mi objasnjavas, niti ti sudim. Samo mi to nekako upada u oci...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Blizi se kraj godine pa me bas interesuje koliko ce klub ove kalendarske godine imati prihoda ako je "po godišnjem finansijskom izveštaju koji pokriva kalendarsku 2018. godinu poslovao sa minusom od preko milion evra" (informacija sa botovskog foruma)!

        Comment


        • Pored ovih negativnih stvari, treba napomenuti i jednu pozitivnu, a to je da je KKP kao organizator ponudio (za Arenu) 1000 ulaznica za navijače KKCYv, što je kada se pogleda kapacitet skoro simbolično ali i znak da se prave pokušaji da se odnosi pomere sa dna na kojem su.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Naš razvojni tim pojačao je Djordje Pažin, ima li neko kakvu info o njemu osim što je talentovan? Ima li materijala za ozbiljnu košarku?

            Comment


            • Dosta zanimljiv i detaljan intervju sa Zvezdanom Mitrovićem, između ostalog dotakao se situacije sa mladim trenerima u Srbiji što je meni bilo najinteresantnije istakavši kao svetle primere Jovanovića i Alimpijevića, u čemu se umnogome slažem.

              https://mozzartsport.com/kosarka/ves...ntoniju/342450
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Pored ovih negativnih stvari, treba napomenuti i jednu pozitivnu, a to je da je KKP kao organizator ponudio (za Arenu) 1000 ulaznica za navijače KKCYv, što je kada se pogleda kapacitet skoro simbolično ali i znak da se prave pokušaji da se odnosi pomere sa dna na kojem su.
                Nije.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Renomirani sportski list Ekip nedavno je objavio podatke o budžetima evroligaških klubova. Za Asvel se procenjuje da raspolaže sa 11.400.000 evra. Koliko su podaci tačni?
                  “Na toj listi smo treći klub s najmanjim budžetom, ali treba znati da je Francuska zemlja gde se plaćaju ogromni porezi. Ali, sve se zna. Mi za igrače imamo izdvojeno nešto malo više od 3.000.000 evra. To je budžet za ceo igrački kadar i stručni štab. To je smešna suma novca za Evroligu. Veliki je broj zaposlenih ljudi u Asvelu, oko 40 ljudi. Organizacija je vrlo ozbiljna i za njih se sve plaća veliki porez. To je problem sa francuskim klubovima i ne mogu da budu konkurentni u Evropi baš zato što su porezi izuzetno visoki. Ti na sve obaveze plaćate stanove igračima, pa još neke stvari i kada se sve to sklopi to je veliki budžet. U Francuskoj nema laži i prevare, sve se vidi, sve je na papiru, zato i kažem da je realni budžet tima nešto veći od 3.000.000 evra“.

                  To je jedina istina.

                  Sto se tice Alimpijevica i jedne lopte, to je poprilicna glupost. Otkinula ga je Buducnost kao malog majmuna tokom cele sezone, daleko je to od jedne lopte, zna to i on ali ajde..

                  Mitrovic je solidan trener, mislim da nije nesto previse perspektivan, ali ajde mozda uradi nesto vise. Dobio je veliku sansu u Monaku i nisu igrali nesto dobro..i ako su uzeli neke kupove...Cene ga bas u Fra, ne znam cime je dobio tu kredu, ali u Asvelu je odradio dobru sezonu...

                  Vodio je Asvel u CG na pripreme..voli svoju zemlju i Crnogorci imaju vrhunske trenere s obzirom koliko su mala zemlja
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pogodio je u centar Mitrović. Struka zna najbolje.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Kad si video da struka javno pljuje struku...nije poenta samo gledati kosarku..ovde ko god gleda kosarku, misli i da je zna..
                      Last edited by Karamazov; 14-11-19, 21:44.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ovde je baš jasno istakao šta misli i koga ceni. Da misli suprotno prećutao bi.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Hoces da kazes da ceni Alimpijevica? Samo je rekao kakva mu je sudbina....on je uspeo da izgubi od usranog Gordica titulu..sa sve Dzilom..a imao budzet x3 veci...igrao EL itd...sramota..mora se svaka stepnica preci..nema preskakanja...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Čitaj:


                            Ima i pozitivnih primera?
                            “Ima, naravno. Evo, na primer, trener FMP Vladimir Jovanović. Pogledao sam nekoliko utakmica FMP i oni igraju zaista ozbiljnu košarku i to pokazuje da je momak talentovan. Imate i primer nekadašnjeg trenera Crvene zvezde Dušana Alimpijevića. Njega je jedna lopta Matijasa Lesora koštala karijere. Imao je odličan rezultat u Evroligi, mlad je trener, perspektivan. To je ono što mogu da vidim ovako, sa strane. Njega je jedna lopta delila od nastavka karijere... Ali, eto, vidite kakve se stvari dešavaju zbog kojih karijere nekih trenera odu stranputicom“.
                            Last edited by Karamazov; 14-11-19, 21:45.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Nije.
                              Ja pročitah na nekom portalu da jeste e sada da li je istina ili nije ne znam. Otkud tebi to da nije?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • To iskanje Lesora je bilo odlično sprovedeno u delo jer Francuz ima brze ruke i refleks i dosta lopti je presekao i imao kontre 1 na 0.
                                Problem broj 1 je tu bila bezočna sudijska krađa, kakva nije viđena ni za vreme Vujoševića.
                                Da podsetim, ti igrača koji ide na prodore i šutira spot on i iz driblinga nakon blokova i uopšte je elitni ofanzivac (Rochestie) ne zaštitiš do te mere da izvede 7(sedam!) bacanja za celu seriju! I gomila drugih stvari, i ostali su imali isti tretman od sudijskih hulja.
                                Last edited by dekkard; 14-11-19, 22:01.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X