Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih stvarno voleo da pređemo na neki civilizacijski nivo da možemo da komuniciramo bez toga "ti si kancer" ili "ti si glup" ili "ti si retard" ili "ti si degenerik".....mnogo pratimo svevišnjeg i njemu slične opozicionare, oni se frljaju atributima.

    Doista nema potrebe, nemoj da smo Lošmi aka Nori Kol.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Radije bih pare (ako ih ima) preusmerio na kakvog dobrog pleja, koji bi se uklopio sa Lorencom a malenog bih pomerio na poziciju 13-o **ase. Čini mi se da Gavrilović (kao što reče Brajkula) poznaje igrače, sa njima je kompletne pripreme a nije neki nemač pojma. Mislim da pomeranjem Filipa na poslednju stolicu i davanje igre u garbidž tajmu kako bi zadovoljili sujetnog tatu dobijamo onu "I vuk sit i ovce na broju". Ako se to ne des dešavaće se sve gorestanje na tribinama tj biće sve manje gledalaca. Mislim da jedan telefonski poziv velikog proroka rešava sve.
      Oko praznjikavog Pionira... Verovatno si u pravu što se Filipa tiče ali ima malo i do cena karata.

      Deo tribine C I D, koji je bio prilično prazan, je sada plava loža I cena je 2500,00 rsd

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Last edited by Samo Zvezda; 01-11-19, 09:08.

      Comment


      • Imamo mi još mnogo rezerve.

        Beron tek ulazi u formu kao i Đenka i Lorenco.

        Kuzmić se tek vratio. A ja ne bih tek tako odustao ni od Derika Brauna.

        Comment


        • Samo Zvezda, moguće je da je i do cene (ipak su plate u Srbiji male).
          Očekivao sam Đenkin dobarpristup i dobru igru. On, to je opšte poznato uvek igra 100%, ako ga ne ide u napadu on ne siuje ali zato u odbranigine - uvek, to na kraju daje rezultate. Po meni iznenađnje je Borišina igra (njemu izgleda sve zavisi od prvog šuta) i bio je dobar i u napadu i u odbrani.Tima je baš pokvaren igrač i ne želim mu dobro, Laza je morao da kao kapiten i kao vrlo iskusan igrač taj eksces proguta a ne da kao junoša traži megdan, ipak kao da je njegovo isključenje pomoglo timu.
          Kuz se tako brzo vraća u formu da me je po malo i stra' (da ne baksuziram, pu, pu...).
          Last edited by nebitan; 01-11-19, 09:36.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Djenka mora da pocinje meceve.
            Bolji je igrac od Berona overall, o defanzivi da ne pricamo i sa njime bi na startu nametnuli neke kriterijume i stavili do znanja protivniku, a i nasim igracima kako moraju da se ponasaju.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Tima je baš pokvaren igrač i ne želim mu dobro, Laza je morao da kao kapiten i kao vrlo iskusan igrač taj eksces prguta a ne da kao junoša traži megdan, ipak kao da je njegovo isključenje pomoglo timu.
              Mislim da je Branko popizdeo jer ga je ovaj u jednoj sličnoj situaciji i na EP udario.

              Zato je zamahnuo u želji da mu prilepi šamarčinu.

              Zaslužio je i Tima isključenje i neverovatno mi je da posle gledanja snimka sudije nisu i njega isključile.

              Al dobro, to je samo dalo dodatni motiv i igračima i navijačima.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Mislim da je Branko popizdeo jer ga je ovaj u jednoj sličnoj situaciji i na EP udario.

                Zato je zamahnuo u želji da mu prilepi šamarčinu.

                Zaslužio je i Tima isključenje i neverovatno mi je da posle gledanja snimka sudije nisu i njega isključile.

                Al dobro, to je samo dalo dodatni motiv i igračima i navijačima.
                Razumem ja tu frustraciju ali postavljam pitanje da li je mogao da ga navuče kao Pavlovića a ne da onako ispadne glup i ostavi na cedilu saigrače (iako se pokazalo da su lako nadomestili taj nedostatak).
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Pa jbg Ganac, postoje ljudi koje možda ne želiš da udariš ali su tako iritantni da ruka sama ode.

                  Comment


                  • Samo Zvezda, moguće je da je i do cene (ipak su plate u Srbiji male).
                    Jasno je da nije baš samo do cena jer bilo je praznih mesta i na tribinama koje su bile jeftinije .Mene je zbunilo ovo da su ložu proširili na dobar deo tribine C i D .Moguće da je tako bilo i protiv Barse ...ne znam , pošto imam sezonsku . U svakom slučaju sramotno mala poseta , mada navijanje i nije bilo loše .

                    Najbolje od Boriše ...samo neka nastavi

                    Comment


                    • Mene je malo nervirala odbrana. Ok u momentima kad im visoki igrači sutiraju pa su Kuzmic i Simanic na odbrani suta, dole nismo gradili koš pa su nas bezze zatrpavali. Nismo prodor čuvali. Davidovac kritičan, kasnio ko Bjelica u rotacija. Gist se fokusirao na svog igrača i pogledom pratio Zajtseva i Gila... Mada generalno ok al opet Borisa presjedio 2/4 kad nam je trebao skok. U jednom momentu(kad Covic napravi faul) ispod kosa Covic, Beron, Dobric, ne može tako.
                      Onda onih 6min statike, to takođe ne smije, nema veze rezultat sa tim, pozicioni napadi koji smo igrali u tim trenucima su morali biti aktivniji sa više kretanje kroz blokove i uletanja kroz reket. Stajali smo suviše i lopta je išla sporo pa se završavalo preko ruke(npr Borisi airball, Stratos preko ruke it'd)
                      Kad već igramo sa Covicem onda nam treba puno trčanja i blokova jer mali zna da udjeli pas ali da pretrci nekoga i položi to ne.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Mene je malo nervirala odbrana. Ok u momentima kad im visoki igrači sutiraju pa su Kuzmic i Simanic na odbrani suta, dole nismo gradili koš pa su nas bezze zatrpavali. Nismo prodor čuvali. Davidovac kritičan, kasnio ko Bjelica u rotacija. Gist se fokusirao na svog igrača i pogledom pratio Zajtseva i Gila... Mada generalno ok al opet Borisa presjedio 2/4 kad nam je trebao skok. U jednom momentu(kad Covic napravi faul) ispod kosa Covic, Beron, Dobric, ne može tako.
                        Onda onih 6min statike, to takođe ne smije, nema veze rezultat sa tim, pozicioni napadi koji smo igrali u tim trenucima su morali biti aktivniji sa više kretanje kroz blokove i uletanja kroz reket. Stajali smo suviše i lopta je išla sporo pa se završavalo preko ruke(npr Borisi airball, Stratos preko ruke it'd)
                        Kad već igramo sa Covicem onda nam treba puno trčanja i blokova jer mali zna da udjeli pas ali da pretrci nekoga i položi to ne.
                        Nama je najviše problema zadavao Buker, nezgodan igrač. Ima šut za tri ima snagu i duge ruke a mi smo bili sa Kuzom na njemu zato smo u jednom trenutku njega pokušali da branimo Simanom (neki od poslednjih napada u nekoj četvrtini). Inače Himki prezajebana ekipa sa mnogo dobrih šutera, tako da možemo reći da smo zaaista odigrali pravu odbranu. Iače, prijatelju moj, onaj post gde tebe i Samo Zvezdu etiketiram kao makijaveliste je bio (neuspeli) pokušaj da razvijem neku diskusiju jer je tema bila zamrla (nadam se da se ne ljutiš).
                        Inače Davi dovac nema snagu za poziciju 4 a brzinu za poziciju 3 ali je opet dobar začin za ekipu. Trenutno je van forme ali ga treba i valja istrpeti i sačekati.
                        Last edited by nebitan; 01-11-19, 10:06.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Poslednja cetvrtina je sramota.
                          Sa Filipom ne mozemo 6 minuta napad da postavimo, a kamoli da postignemo kos.
                          Ja mislim da nisam gledao slabijeg igraca u EL koju pratim xy godina.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Nama je najviše problema zadavao Buker, nezgodan igrač. Ima šut za tri ima snagu i duge ruke a mi smo bili sa Kuzom na njemu zato smo u jednom trenutku njega pokušali da branimo Simanom (neki od poslednjih napada u nekoj četvrtini). Inače Himki prezajebana ekipa sa mnogo dobrih šutera, tako da možemo reći da smo zaaista odigrali pravu odbranu. Iače, prijatelju moj, onaj post gde tebe i Samo Zvezdu etiketiram kao makijaveliste je bio (neuspeli) pokušaj da razvijem neku diskusiju jer je tema bila zamrla (nadam se da se ne ljutiš).
                            Inače Davi dovac nema snagu za poziciju 4 a brzinu za poziciju 3 ali je opet dobar začin za ekipu. Trenutno je van forme ali ga treba i valja istrpeti i sačekati.
                            Naravno da ne sasvim je normalno da imamo različita mišljenja ali se uvijek uvazavamo.
                            Što se odbrane tiče, ne očekujem ja da ona sad deluje savršeno, pogotovo ne u EL protiv jednog Himkija. Nego te neke stvari lako uočljive koje trener nije prepoznao u dužim intervalima kao i To tražen posle 11:0 a realno napadi nam bili krš već 5min.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Naravno da ne sasvim je normalno da imamo različita mišljenja ali se uvijek uvazavamo.
                              Što se odbrane tiče, ne očekujem ja da ona sad deluje savršeno, pogotovo ne u EL protiv jednog Himkija. Nego te neke stvari lako uočljive koje trener nije prepoznao u dužim intervalima kao i To tražen posle 11:0 a realno napadi nam bili krš već 5min.
                              Vidi se da je ipak predugo bio pomoćnik ...pogotovo tih 5 minuta o kojima pišeš .Ima još zamerki ali treba ga razumeti i zbog situacije u kojoj se našao . Ozbiljan je ovo izazov i za mnogo iskusnije trenere . Užasna je nervoza na sve strane , čak i protiv Mege .Svi se plaše greške .
                              Moralo bi što skorije da se razjasni situacija oko trenera ...da li ostaje Gavra , da li dolazi neki iskusniji trener ili daleko bilo , da se Gurke vraća na velika vrata

                              http://kkcrvenazvezda.rs/2019/11/01/...-u-ponedeljak/
                              Last edited by Samo Zvezda; 01-11-19, 11:46.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Unleash the Beast
                                Bravo Boriša
                                Ponavljam se
                                Ajmo Simana, moze ovo mnogo bolje.

                                Comment

                                Working...
                                X