Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovom timu je potrebna jedna rokada, iz tima da ode Felipe a da dovedu pleja nominalno prvog, Da li menjati Gavrilovića još nisam pametan ali za sada mislim da bi i ovo bilo dovoljno da mi izgledamo sasvim drugačije. U nekim kalkulacijama pred sezonu većina se složila da mi EL krećemo sa možda čak i pet poraza i da nam je Himki kući ta šansa za pobedu. Uzeli smo skalp Feneru, čekamo sledeći (i bio bi još neki samo da nije Felipea).
    U red se dovode vrlo prosto, profesionalci su, plaća im se da igraju. Lepo nevoljnika koji ne sluša pošalješ na tribine i odbiješ mu od plate (verujem da po ugovoru mogu) i tako par puta i tako svakog pa makar igrali u rotaciji sa 9/10 igrača i bez neke "zvezde", pa makar gubili stoka razlikom ali tako se disciplinuje a ne da dozvolimo lelemuđenje po terenu. Treća četvrtina je bila naša brutalna igra ali nedostajao je taj drugi (prvi) plej da održi ritam bez padanja koncentracije.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Uz svo uvažavanje gospodstva,učinka iz prošle sezone za nas klub,moram da primetim učinak i doprinos igri Perperoglua.
      J..ga ne može se na ovom nivou igrati na foru,bez bilo kakve aktivnosti i doprinosa da olakša saigračima.
      Zato sam ubedjen, da bi jedan Danguba mnogo više doneo dobrog ovom timu.
      Ali,BAT je objasnio sve.Onaj njegov pritisak na prevodjenju lopte,3-4 of i 5-6 def skokova,dve tri ukradene, lakih poena,par trojki ne može zameniti ni jedan Čarobnjak kakav je Stratos.

      Comment


      • Bice ovo losa sezona u EL i grcevita borba za Aba i Kls....

        Comment


        • Sa ovakvim rosterom uz samo jednu izmenu na mestu pleja (Filip) imali bi kakve takve šanse, ovako ćemo se boriti za još koju pobedu a navijači Budućnosti će e naslađivati poređenjem sa njihovom prošlosezonskom ekipom.
          Ako još dovedemo kvalitetnog trenera, biće čerupanja u BG.
          PS Berona bih sveo isključivo na role sa šutiranjem kod istčavanja iz bloka (makar bili u pitanju i uzastopni blokovi.
          Last edited by nebitan; 29-10-19, 20:27.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Fali ozbiljan plej vise nego trener, a da se Lorenco pomeri na bek ap-a. Bez toga necemo uzeti ni Aba.

            Comment


            • Pored plejmejkera,mi nemamo n četvorke,ako izuzmemo Davidovica i Stratosa.

              Comment


              • Covic jedini u minusu sa indexom haha

                Ataman je ovu utakmicu shvatio kao laksi trening, s obzirom da ih i u cetvrtak ceka utakmica. Dovoljno je pogledati rotaciju i minutazu, kod njega ovog nema inace da centri i krilni centri dijele jednako minutazu i etc. Tako da ni ta treca cetvrtina nije mjerilo
                Last edited by Mrkela; 29-10-19, 20:49.

                Comment


                • A i ovo nametanje verskih i kulturnih dešavanja ,duleci,qci,palci, p.materine može samo da dovede da smo uzalud kupovali sezonske.
                  Kao da žele namerno da nas dzaraju gde ne treba.
                  Last edited by L a z a r; 29-10-19, 21:42.

                  Comment


                  • Maestralni Filip.
                    Hvala tebra, jos jednom.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Maestralni Filip.
                      Hvala tebra, jos jednom.
                      5 meceva, 14:24 prosecno vreme provedeno na terenu, 6 poena, 0/6 za 2, 2/10 za 3, nijedno izvedeno slobodno bacanje, 7 skokova, 9 asistencija, 0 osvojenih i 12 izgubljenih lopti i -3 ukupan indeks korisnosti.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Da je bolji ne bi valjalo

                        Comment


                        • Koja sramota, jbm ti sunce...

                          Comment


                          • Nema ovde lidera, nema hijerarhije , nema tima, nema volje, sve nešto preko kurca i na to van forme... Izbezumljeni, sludjeni a samo 10min košarke naprave od Efesa smijesnu ekipu.
                            Tu sad treba neko novo lice, sastanak, svak svakome u oči šta ima i da se lijepo il rastaju il mirboze, ovako neće da može.
                            Ovaj tim ima takav potencijal da im samo treba putokaz i malo podrške i poštovanja i biće to tim za sve trofeje.
                            Volio bih da u četvrtak mogu da ih uživo podržim,drugi tim nemam al I dalje mislim sve što sam rekao ranije, na magarcima bi se meni vraćali kući., za onakvu igru u prvom poluvreme u sa 12to i 1/123p I 26 poena za 20m igre.

                            Comment


                            • Novo ime. Trener. Sa autoritetom. Koga ce morati a i zeleti da slusaju. Vecina igraca Zvezde imaju vise iskustva u Evroligi od Gavrilovica. I kako onda oni da poveruju da ono sto on prica - pije vodu?

                              Nikako, na jedno uvo udje na drugo izadje. Bitno je da se odradi mesecna plata i to je to.

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Covic jedini u minusu sa indexom haha

                                Ataman je ovu utakmicu shvatio kao laksi trening, s obzirom da ih i u cetvrtak ceka utakmica. Dovoljno je pogledati rotaciju i minutazu, kod njega ovog nema inace da centri i krilni centri dijele jednako minutazu i etc. Tako da ni ta treca cetvrtina nije mjerilo
                                U toj trećoj je dao nekim drugim igračima šansu a izveo Vasu i Danstona (ušao Plajs), Zvezda je dobrom odbranom razbila igru (u tim trenucima) Efesa pa je ovaj brže bolje morao da vraća najbolje igrače. Zvezdi je za nešto više potreban startni plej i da Filip bude dvanesto prase (trebalo bi trinesto ali 13 igrača ne mogu da se prijave, a svestan sam da zbog pozicije na kojoj igra "sin na predsednika" mora biti na klupi)...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X