Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ako takav trener sa renomeom zasedne na kormilo sumnjam da će bilo ko moći da mu utiče na rad, u tom slučaju Čović dobija plafon 3 minzuta po meču u najboljem slučaju u EL.
    Igraće Filip, ja sam medju prvima govorio daj Djenku i Dedu na keca... Ne može, prosto oni to ne igraju pogotovo na EL nivou, volio bih al ne mogu. Tako da Filip ostaje a kako ćemo graditi napad i skrivati u nekoj polu zoni ili markacija na nekog igrača sa lošim driblingom ostaje da trener odredi.
    Elem posao sam pisati o treneru, na KZN ispali patku kako nemamo para (planirani prihodi za ovu godinu su 500k €) I da je najrealnije domaći bez iskustva, mi svi u šoku.
    Šta se dešava, menadžeri zovu, nude svoje klijente ali su obazrivi u visini primanja i uslova jer znaju da će ludak potegnuti i za neiskusni trenerom. Šansa da vodiš EL tim se ne otvara često pa će možda i Xavi dobiti tim a mi trenera po mjeri win win za sve?!
    Valja li ova teorija il sta?

    Comment


    • Ne, ne....ne može mene niko da ubedi da ukoliko dođe Paskval da će na uštrb svega i svog zdravog razuma da gura Filipea izuzev ukoliko stvarno nešto ima u njemu što ja kao košarkaški laik ne vidim.

      Dođi Paskval, založi svoj autoritet, integritet i znanje, spasi nas ropstva.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Ako takav trener sa renomeom zasedne na kormilo sumnjam da će bilo ko moći da mu utiče na rad, u tom slučaju Čović dobija plafon 3 minzuta po meču u najboljem slučaju u EL.
        Igraće Filip, ja sam medju prvima govorio daj Djenku i Dedu na keca... Ne može, prosto oni to ne igraju pogotovo na EL nivou, volio bih al ne mogu. Tako da Filip ostaje a kako ćemo graditi napad i skrivati u nekoj polu zoni ili markacija na nekog igrača sa lošim driblingom ostaje da trener odredi.
        Elem posao sam pisati o treneru, na KZN ispali patku kako nemamo para (planirani prihodi za ovu godinu su 500k €) I da je najrealnije domaći bez iskustva, mi svi u šoku.
        Šta se dešava, menadžeri zovu, nude svoje klijente ali su obazrivi u visini primanja i uslova jer znaju da će ludak potegnuti i za neiskusni trenerom. Šansa da vodiš EL tim se ne otvara često pa će možda i Xavi dobiti tim a mi trenera po mjeri win win za sve?!
        Valja li ova teorija il sta?

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Igraće Filip, ja sam medju prvima govorio daj Djenku i Dedu na keca... Ne može, prosto oni to ne igraju pogotovo na EL nivou, volio bih al ne mogu. Tako da Filip ostaje a kako ćemo graditi napad i skrivati u nekoj polu zoni ili markacija na nekog igrača sa lošim driblingom ostaje da trener odredi.
          Elem posao sam pisati o treneru, na KZN ispali patku kako nemamo para (planirani prihodi za ovu godinu su 500k €) I da je najrealnije domaći bez iskustva, mi svi u šoku.
          Šta se dešava, menadžeri zovu, nude svoje klijente ali su obazrivi u visini primanja i uslova jer znaju da će ludak potegnuti i za neiskusni trenerom. Šansa da vodiš EL tim se ne otvara često pa će možda i Xavi dobiti tim a mi trenera po mjeri win win za sve?!
          Valja li ova teorija il sta?
          Ali ipak za minimum 600K jura i ko zna šta još, koji bonusi...

          (cifra je samo moja projekcija)
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ali ipak za minimum 600K jura i ko zna šta još, koji bonusi...

            (cifra je samo moja projekcija)
            Neće, ne radi duže od godinu, treba mu EL izlog, ABA je beton, Zvezda je velika, ima navijače a + Gista Peroera I Browna msm da pare neće odlučivati, pristajce na ono što ponudi Cović a verujem da za naše uslove neće biti malo.
            Ako razmišljamo na duže staze, treba i nama ime zbog WC slučaja...
            Mada ovo su spekulacije, moguće da je jedan od razmatrani, ne bih isključio ni Vladu J.

            Comment


            • Bio je treci najplaceniji trener prema Eurohoops-u.
              Xavi Pascual gradually earned the Catalans’ trust in his work, and in the high cost of his contract, which now reaches 900.000 euros.
              https://www.eurohoops.net/en/tradema...gue-coaches/3/

              Comment


              • Originally posted by From downtown View Post
                Ako je i Paskalu Filip dobar onda je Paskal stvarno izduvao koznu frulicu
                Ništa onda od Paskala okrećemo se Paskvalu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ništa onda od Paskala okrećemo se Paskvalu.
                  Hahah ali najjace sto sam dva puta napisao hahah. Pobeda

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    .
                    Elem posao sam pisati o treneru, na KZN ispali patku kako nemamo para (planirani prihodi za ovu godinu su 500k €) I da je najrealnije domaći bez iskustva, mi svi u šoku.
                    Šta se dešava, menadžeri zovu, nude svoje klijente ali su obazrivi u visini primanja i uslova jer znaju da će ludak potegnuti i za neiskusni trenerom. Šansa da vodiš EL tim se ne otvara često pa će možda i Xavi dobiti tim a mi trenera po mjeri win win za sve?!
                    Valja li ova teorija il sta?
                    Interesantna teorija... ali ipak samo teorija.

                    Comment


                    • Sigurno se pregovara o dovođenju trenera koji će nastaviti sa proper tretmanom debelog Žabara.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ništa od Ćavija Paskvala i Zvezde
                        https://mozzartsport.com/kosarka/ves...-zvezde/340549

                        Sad cemo se zadovoljiti Alimpijem/Jovanovicem.
                        Last edited by Дијаз; 23-10-19, 21:30.

                        Comment


                        • normalno da nece, ko ce da trpi filipea???

                          Comment


                          • Sigurno je zbog Filipa odustao.

                            Masta stvarno nema granica.

                            Comment


                            • Mozzart je kredibilan samo kod muzike i konditorskih proizvoda.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Odžo prebačen u FMP. Čoviću dovedi iskusnog evroligaškog pleja, Lorenza na backup mali nek guli ABA i KLS.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X