Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gist se povredio, u Derika se ocigledno nema vere da moze bolje od onoga sto prikaze u 4 minuta.

    Comment


    • Gist je iskrenuo zglob zato nije igrao!
      Derik kad god udje napravi glupost,mislim da on vise ozbiljnu kosarku neće igrati!
      Ojo jeste odigrao lose ali nije ni koristen kako treba i nije samo njegova krivica!
      Lazic nikad i nije donosio prevagu,on je zahvalan timski igrač koji iskoči u prvi plan kada svi igraju odbranu kako treba!
      Kuzmić jako fali a Djenka se trazi,treba ga sačekati!
      Lorenco je tek dosao,zna kosarku treba mu vremena ..biće dobar!
      Dobrić je dečko fantastičan,energičan i mora više da igra! To je jedina greska Tomića!
      Stratos dobar ,Beron će biti sve bolji!
      Filipa pljujete opet a juče bi on bio junak da je Beron otvoren sut pogodio!
      Gist je pojačanje!
      Simanić ne igra? zasto?to nikome nije jasno!
      Da je moguće oterati Derika i za te pare dovesti pleja to bi bilo najbolje moguće rešenje!

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Gist se povredio, u Derika se ocigledno nema vere da moze bolje od onoga sto prikaze u 4 minuta.
        Zato vere u Odžoa na pretek.

        Kaže pančev nsimo koristili Odžoa kako treba, spuste mu na post on ispusti loptu, pada mu lopta u ruke u odbrani on ispusti loptu, sa onim šaketinama nikako da se dogovori da uhvati nešto.

        Inače meč kao meč blagi užas, voleo bih da natrčim na video koliko su jedni i drugi bacili samo lopti u aut iz dodavanja, a mislim da sam u prenosu uhvatio da je bilo po 17 izgubljnih lopti na obe strane. Zaključak meč ispod nivoa lige.

        Comment


        • Gist je povredio misic.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Pa čovek sinoć nije ni igrao, šta ima da mu se zameri !? Što nije odigrao jednu odbranu kako treba !?

            Pa mi smo sinoć igrali 30 minuta sa 4 igrača u odbrani i nikom ništa, a kada su i Odžo i Filip na terenu i sa 3.5 igrača u napadu.

            Živa me sramota pojede kad Filip krene na ulaz i onda iz nemoći baci loptu napamet u vis, čisto da je baci.....onako bi i ja uradio, krenuo bi pa kad ne znam šta ću bacim pa kud ode.

            Nek mi neko objasni što Gist sinoć nije dobijao više minuta, daje se ODžu da igra, čovek izgubljen u univerzumu vidi se iz Lisabona da nije za ovaj nivo košarke, samo greška do greške, ništa korisno nije uradio, a Gist se zalepi za klub jer bogte je imao loša tri minuta i to prva loša tri minuta od početka sezone.

            Tomić izgubljen definitnivno, čovek lud.
            Pao je u reketu Makabija, tada su imali 4 na 5 u napadu baš se sporo digao i vratio...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Losmi, el mozes da serujes ona 2 Lakijeva klipa na tvojoj fb stranici? Ja zaboravih da si ti admin

              Comment


              • Sad videh podatak da je u prve 3 utakmice EL Filipova statistika:
                57:92 za 45min na parketu i 162:135 za 80min na klupi
                Svedeno na 40 min brojke su jos gore
                51:82 kad je na terenu i 81:68 kad je na klupi
                Nisam strucnjak za statistiku ali ovako laicki bi rekao kad bi Filip igrao celu EL utakmicu mi bi sve 3 EL utakmice izgubili u proseku preko 30 razlike a kad Filip ne bi igrao EL mi bi sve 3 EL utakmice razvalili sa preko 10 razlike
                Sto je najgore takav mi je utisak i bez statistike

                Comment


                • E najlakse gostovanje u EL zaseremo mislim stvarno sve vise mi dolazi jedna misao u glavu a to je da Tomic nije trener za neizvesne zavrsnice.
                  Imamo fantastican tim a igramo lose pogotovo u gostima.

                  Comment


                  • Odličan Plavšić

                    Comment


                    • Za pohvalu je naša odbrana u drugom poluvremenu.

                      Imamo igrače koji mogu igrati brutalnu odbranu.

                      Zahvaljujući i odbrani mi smo dobili Fener.

                      Grickaju brige zbog oba Brauna.

                      Joj kad bi se Derik razgoropadio i kad bi Lorenco počeo igrati inako kako priželjkujemo, gde bi nam kraj bio.

                      Momcima sinoć nemam šta zameriti na borbenosti. Muški su se borili.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Sad videh podatak da je u prve 3 utakmice EL Filipova statistika:
                        57:92 za 45min na parketu i 162:135 za 80min na klupi
                        Svedeno na 40 min brojke su jos gore
                        51:82 kad je na terenu i 81:68 kad je na klupi
                        Nisam strucnjak za statistiku ali ovako laicki bi rekao kad bi Filip igrao celu EL utakmicu mi bi sve 3 EL utakmice izgubili u proseku preko 30 razlik...
                        A ostali?

                        npr. Derik, Odzo, Lazic i Lorenco....

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Losmi, el mozes da serujes ona 2 Lakijeva klipa na tvojoj fb stranici? Ja zaboravih da si ti admin
                          Nisam ja admin od kada je Dejo otisao. Rec nisam napisao.Da jesam, druga bi to prica bila jos prosle sezone..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nisam ja admin od kada je Dejo otisao. Rec nisam napisao.Da jesam, druga bi to prica bila jos prosle sezone..
                            Kakav si sa adminima? Nema veze sto vise nisi, valjda mozes da urgiras da objave ona 2 klipa

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Kakav si sa adminima? Nema veze sto vise nisi, valjda mozes da urgiras da objave ona 2 klipa
                              Dobar kao dobar dan, nek uradi i ovu trecu pa sve. Ne mora to biti u negativnom kontekstu. Mi smo i otisli zato sto nnismo mogli da zivimo od ovih botova..Jezivo kakvi su bili, tu smo se i upoznali Sarac i ja Posle odlaska Deja, nisam vise video svrhu...demkratija je bila pala i krenula strahovlada...

                              Videcu svakako, nego nameracice im se ponovo, ne znam kakvi su oni sa tim, videli su kod mene na FB profilu ali svakako da cu pricati sa njima.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sve ste rekli manje vise. Ojo nije ni projektovan da bude nosilac igre, ne treba njega da cerecite..vec Kuzmica sto je pijan vozio u 6 ujtru...trebao se odmah raskinuti ugovor sa njim i naci nesto drugo, on kad se vrati bice gori od Oja..prevelika je to pauza..

                                Ojo nema sta da prima loptu i zida..on je catch and shot centar..pribliziti ga maksimalno kosu.on kad primi na 203m loptu..nema tu leba..sve da ga ja branim..brzo udvajanje..los povratni pas itd...

                                Felipe je mogao biti junak...sa Dobricem koga su svi zaboravili opet, od Tomica, Navijaca itd...zalosno sta se radi tom momku....

                                Derik izgleda kao bivsi kosarkas..mene cudi da je imao u predsezoni dobre partije..ocekivao sam da bude na nivou kad krenu utakmice...njegov govor tela je uzasan..

                                Energiju daje Faye to je sigurno, Gist dok je igrao mi so gubili...

                                Ne bi se mi vratili nikad, nije to bila nasa igra, nasa odbrana..vec su oni odigrali najgorih 5minuta u istoriji kluba...Tomic spustio petorku...ovaj Grk nije znao sta da radi....bili su bukvalno drogirani.

                                Felipe na pocetku uzasan, sredina top i kraj uzasan..sto znaci da je bio uzasan dao je u sezoni tri trojke..jednom 5na 4 protiv Buducnosti i vamo u missmatchu...bacio je lopte kao Bosko Buha...ali ima je 3-4 odlicna pasa i isto toliko prodatih lopti...meni nije jasno sto Tomic toliko zeli da on ima loptu kod sebe...imace on neke minute..prosto zato sto nemamo u timu pakera sem njega..

                                Lorenzo je bio odlican u odbrani ali napad uzasan...sut nula..pick nula..delovao uplaseno..Tomic mora da radi na tome da covek pruza dobre partije u kontinuitetu.

                                Mene najvise brine Tomic i ovolika rotacija..nemas u timu lidera..po govoru tela..meni Filip jedini lici na lidera u timu..bez zajebancije..to je greska trenera i ove jezivo velike rotacije koju ne zna da kontrolise.

                                Da je tu Kuzmic, gde bi bio Jovanovic? Ne znam sta taj momak trazi ovde jos...ni Simanic..zalosno da je njima ok da bleje na tribinama..


                                Ono sto raduje, dva gostovanja uzasna a bili smo blizu. Tomic da ima muda, da otera Browna i Filipa i dovede dobrog pleja...al dobrogali nema muda tako da nista..rva se jedino sa novinarima..

                                Bezidejna nam je igra, imao kvalitet ali nemamo igru..Pocetak je sezone ali tim je dugo radio zajedno i priprremni mecevi su bili odlicni...Takodje na dvojci imas Lazica, Berona, Nenadica, Dzenkinsa i Dobrica..Mozes to pomerati ali puno je to igraca.

                                Mene zanima kako cemo delovati protiv slabijih EL timova.. imamo 2-4 u novoj sezoni a igra nam je gora od rezultata, sa tim kakav tim imamo

                                Makabi je divljacki tim...moze dobiti 20, izgubiti 20..ne moze tu Grk, ma ni Zoc ne bi mogao pomoci tom timu....Ejsi sutne trojku iz ugla na par minuta do kraja u 5 sekundi napada...bukvalno kao sinoc..mogu dati 20p za 5min i isto tako biti na nuli...oni i vole tu amerikanizaciju..takodje nemaju dobre pasere...i kreatore.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X