Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Ne mislim da bi on bilo šta promenio, ali šta će ti na klupi ako ne igra? Što nije igrao Perper? .
    Tako je.

    Comment


    • Celu je utakmicu Tomić tražio raspoloženog igrača pored Gista, ali ništa sem sekvenci Jenkinsa , Barona, Davidovca i Dobrica nismo videli a da je u kontinuitetu. Ispraznili su se igrači emotivno i fizički posle velike pobede u EL, i da je bio slabiji protivnik bilo bi povuci - potegni. Nije pomoglo ni to što je publike bilo 5.6 puta manje nego u Baru. Ništa, idemo dalje, gubiće svi, ništa nije izgubljeno, tek je početak sezone.
      Last edited by dekkard; 13-10-19, 22:19.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Samo da se Kuzmić vrati, ne može Gist da vuče ovo 40 minuta.

        Odžo najtrapaviji čovek kojeg sam ja video svojim očima, a da se ne radi o filmu.
        Ne verujem da cemo od Kuzme dobiti ono sto nam treba...dugo ce i njemu trebati da udje u formu, a vec imamo jednog KC Browna.

        Comment


        • Beron bi morao malo hrabrije da igra ... OK jasno je da je u pitanju racionalan igrac i da trazi prave pozicije za sut ali vec drugu utakmicu on do zadnje cetvrtine i ne pokusava da sutne jer ne uspeva da izgradi poziciju kakvu on zeli ... njegove trojke su ono sto nam treba da lomimo ovakve utakmice u nasu korist

          Comment


          • Lepi Mica ponekad opasno trokira. Jbs poraz, nije bitan, ali dusha boli kad vidis ono tele Simanica na klupi...a njegov caca je znao da pljuje Deja sto mladi ne igraju...Hobita stavio na Ivanovica, ovaj ga sprzio..pa ga pomerio Lepi Mica na Sehovica koji je vruc i 30cm samo visi...gde su ruke itd..

            Slozio bih se sa Svarogom da su nam oba pleja upitna...samo sto je Braun igrac, ali kome treba vreme i dobra pomoc...20-20 u EL..nije on bas igrac za 30+ a treba mu vremena..

            Lepi Mica kad uhvati igraca da drila kad udje u seriju...izvedi Gista, razigraj ekipu..nije smak sveta izgubiti..ali nemoj jedno te isto uvek...

            Mada, ruku na srce i Buducnost treba pohvaliti,odigrali su sjajan mec, mozda nijedan nece vise biti na ovako visokom nivou...

            Dao bih Derika za Hasan koliko odmah..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ne verujem da cemo od Kuzme dobiti ono sto nam treba...dugo ce i njemu trebati da udje u formu, a vec imamo jednog KC Browna.
              Već sam pisao, Kuzmić je za Odžoa bez pola face Tim Dankan lično.

              Comment


              • Tomić je očekivano krivicu prebacio na svoja pleća.
                Jedno od pitanja koje je isprovociralo trenera Zvezde tiče se njegovog skautiranja rivala i jel se dovoljno posvetio tom poslu.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 13-10-19, 22:36.

                Comment


                • Bilo bi lepo za promenu da nekog igraca ili grupu njih javno izkritikuje. Ne moze drugacije protiv opustenosti, mora im jebati majku a ne tako.

                  Comment


                  • Milan Tomic: Utakmica je izgubljena u prvoj četvrtini - davali smo poene, primali smo, to ide gostima. U nastavku je Budućnost dala teške poene preko ruke, za tri, za dva, ali to je tako kada daš protivniku veru (COVICA) da mogu.

                    Comment


                    • Mora to zustrije.... da se pojedinci prepoznaju pa da ih bude sramota.

                      Comment


                      • Forsiranje Juniora i Odža je donelo probleme na terenu, na jednu dobru stvar Junior je pravio tri loše. Loše vođenje utakmice i velika greška što nije u rosteru Stratos.
                        Nedozvoljeno mnogo puta su nas pik igrom razbucali (kao Džikić one sezone), sramota za Tomića i stručni štab.
                        Budućnost je pošteno dobila i ne treba sada tu izmišljati sudijske greške jer nije bilo nikakve tendencije.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • A vala i sralo ih je puno, nisu mašili i to sve šuteve preko ruke.

                          Kad onaj Bamford ubaci u 1/4 trojku u poslednjoj sekundi sa 8 metara preko ruke umalo nisam izluapo sve po kući.

                          Ali ok, ako moramo da biramo trenutak kada ćemo da izgubimo od KKB, ja bih izabrao ovaj.

                          Comment


                          • U dvanaest treba da budu oni koji se najvise trude i doprinose. Derick Braun ce nesto pruziti u El dok ga publika nosi u Aba nista. Previse Tomic igra sablonski. Gde Simanic? Gde su Davidovcu minuti? Da ne pricamo o tome koliko nam Filip steti. Lorenco isto kao i Derick odigrace kada su tribine pune, mrsko im je igrati u praznoj dvorani.

                            Ne mozes u sezonu sa jednim plejem i centrom i sa 6 bekova. Ne ide ali ako si vec tako odlucio moras definisati uloge u timu. Ovde jedino Gist ima ulogu ostali se gube kao da cekaju neko drugi da resi i preuzme odgovornost.

                            Tesko je sve to uklopiti a mi smo deficitarni na dve kljucne pozicije a bekovi ne znaju ko ima kakvu ulogu. Uvalio si se Tomicu u zestoko sranje.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Tomić je očekivano krivicu prebacio na svoja pleća.
                              Jedno od pitanja koje je isprovociralo trenera Zvezde tiče se njegovog skautiranja rivala i jel se dovoljno posvetio tom poslu.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Gospodski, kao što je i očekivano. Imali smo koliko god hoćeš trenera i na klupskom i na reprezentativnom nivou koje jedino sujeta pokreće i koji nikad nisu krivi za poraze. Hvalim te Bože što vidimo da postoje i normalni treneri i pre svega ljudi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • I vratise nam na kraju...

                                Comment

                                Working...
                                X