Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Nije mi jasno zašto je Kalina zaslužio onakvu dobrodošlicu i konstantno gnusno vređanje ?

    Čime vas je uvredio osim što vam doneo titule i milione eura zarade?

    Ako mu je jedini greh to štoj e Kosovo stavio u kontekst ne srpskog zar je pogrešio? Istu ploču servira nam i Svevišnji AV samo sa puno uvijanja i serendanja.

    A vrh licemerstva što su pojedinci popljuvali samo tako po Saletu zbog nepozivanja Kaline a sada tog istog Nikolu stavljaju na stub srama.
    Za mene je san država u kojoj svako radi posao za koji se školovao, da nemaš pojma ko su ti ministri u vladi, da sud, policija i zdravstvo rade besprekorno da ne moraš sms da se lijecis...
    Mi smo totalno suprotno od toga, pa je potrebno da se stisnemo i držimo zajedno. Kosovo je kolijevka našeg postojanja, mit i niko ko posjeduje srpski pasoš ne bi smeo da izjavi da je Kosovo & Metohija nezavisno!
    Garantujem ti da bilo koja država na svijetu da ima sličan problem, ostao bi bez drzavljanstva nakon duge robije!
    Zamisli da meksikanci traže priznanje Kaliforniju i da USA pregovara sa njima o tome?! Jel realno to?! I da neki vidjeniji Amer izjavi to što je izjavio Kalina?! Pa nije ok!
    E sad da se vratim na prvi dio pošta, zbog težnje da živim stres free život, mislim da svako ima pravo da misli svojom glavom i to meni ne može umanjiti činjenicu da je igrao u Zvezdi (dobro) te mu ja ne bih zvizdao ni pogrdno skandirao ali potpuno razumijem i ove koji su bili ostrasceni.
    Tema nije košarkaška jbga pa neka se il briše il prebaci u tri lijepe.
    Nego ti meni nisi odgovorio za Blata šta se desilo kad je nalijepio svoje igrače koji nisu doputovali u SRB

    Comment


    • Problem i jeste sto obican stanovnik ove zemlje i ne zna sta je rekao Kalinic. Ispasce na kraju da je Kalinic doveo vucica pred svrsen cilj. Covek je rekao da treba da idu napred i da se pitanje Kosova resi, a ne da treba priznati Kosovo.

      To je problem i Delija, videcemo sta ce reci u buducnosti za one koji zavrse posao, videli smo sta su rekli za one sto su proneverili novac dole.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Za mene je san država u kojoj svako radi posao za koji se školovao, da nemaš pojma ko su ti ministri u vladi, da sud, policija i zdravstvo rade besprekorno da ne moraš sms da se lijecis...
        Mi smo totalno suprotno od toga, pa je potrebno da se stisnemo i držimo zajedno. Kosovo je kolijevka našeg postojanja, mit i niko ko posjeduje srpski pasoš ne bi smeo da izjavi da je Kosovo & Metohija nezavisno!
        Garantujem ti da bilo koja država na svijetu da ima sličan problem, ostao bi bez drzavljanstva nakon duge robije!
        Zamisli da meksikanci traže priznanje Kaliforniju i da USA pregovara sa njima o tome?! Jel realno to?! I da neki vidjeniji Amer izjavi to što je izjavio Kalina?! Pa nije ok!
        E sad da se vratim na prvi dio pošta, zbog težnje da živim stres free život, mislim da svako ima pravo da misli svojom glavom i to meni ne može umanjiti činjenicu da je igrao u Zvezdi (dobro) te mu ja ne bih zvizdao ni pogrdno skandirao ali potpuno razumijem i ove koji su bili ostrasceni.
        Tema nije košarkaška jbga pa neka se il briše il prebaci u tri lijepe.
        Nego ti meni nisi odgovorio za Blata šta se desilo kad je nalijepio svoje igrače koji nisu doputovali u SRB
        Sorry. Zñam da sam nešto trebao al zaboravio.

        Čim se vratim sa posla napisaću koliko me sećanje posluži, jer bilo baš davno a i ja sam već čovek u godinama

        Comment


        • Што ви браните слободу мишљења? Имамо ми право да не волимо Калинића, и то мису само навијачи.

          То се зове плурализам.
          Last edited by Karamazov; 11-10-19, 10:12.

          Comment


          • Ruzno to za Kalinu, nas igrac koji je mnogo dzo klupu, aplauz za ostatak hale koji su negodovali. Elem, sjajan mec , bas sjajan, odbrana je pokidala bas, idemo dalje sledi Futura.

            Comment


            • Ма то је једна пичкетина која вређа Србе, плус оме сепаратистичке изјаве, неће тај видети дреса док се пита ко треба. Талог људски. А неће видети ми репрезентативни.

              Па се ви вадите на Вучића, на плаћенике, причајте те таксиста приче. Гинуо у дресу па вређао Србе аутоматски поништава једно друго и он је сада једна мала дркаџијска жртвица.
              Last edited by Karamazov; 11-10-19, 10:12.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Ма то је једна пичкетина која вређа Србе, плус оме сепаратистичке изјаве, неће тај видети дреса док се пита ко треба. Талог људски. А неће видети ми репрезентативни.

                Па се ви вадите на Вучића, на плаћенике, причајте те таксиста приче. Гинуо у дресу па вређао Србе аутоматски поништава једно друго и он је сада једна мала дркаџијска жртвица.
                Šta će ovde govna sa šipke?
                Last edited by Karamazov; 11-10-19, 10:23.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Mnogi i sa jedne i sa druge strane očigledno imaju problem kad je neko drugačiji od njih.

                  Ako iznosite svoje mišljenje, nemojte vređati one koji drugačije misle.

                  Ja mislim da Kosovo nije izgubljeno, da ga ne treba prodati, ja mislim da srpski narod nije lopovski, alkoholičarski.

                  Zašto neko ima problem sa ovakvim mojim mišljenjem? Čime sam ih to uvredio?

                  Je l' imam ja pravo kad me neko uvredi da vratim uvredom (mislim na Kalinića)? Imam.

                  Kalinić ima svoje zasluge za naše uspehe od pre nekoliko godina.

                  Al nemojmo sad pisati da je on uz Đenku najzaslužniji.

                  Zaslužan je i Radonjić koji je verovao u njega, dao mu određenu slobodu a sećamo se kako su na početku pljuvali Radonjića zbog toga i pričali da se Kalinić spusti na zemlju.

                  Zaslužan je i Luka Mitrović sa svojim ofanzivnim skokovima u trećoj utakmici protiv Partizana, Jović koji je odlično odmenio Vilijamsa, Cirbes, Dangubić...ma svi su zaslužni.

                  Još jednom vas molim za kulturu dijaloga i da se manete ličnih prozivki.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Protiv Fenerbahčea:


                    Čović na parketu: 18:25 za 16 minuta

                    Čović na klupi: 50:31 za 24 minuta



                    Protiv PAO

                    na parketu: 15-25 za 10 minuta

                    na klupi: 67-62 za 30 minuta



                    PAO+Fener

                    Čović na parketu: 33-50 za 26 minuta. Šut iz igre 0-4, 4 skoka, 2 asistencije, 5 izgubljenih lopti.

                    Čović na klupi: 117-93 za 54 minuta
                    A kada dodje zamor materijala, umor nosilaca tek ce da ispliva sta znaci nedostatak bekap pleja. Da ne kazem profesionalca.

                    Comment


                    • Ja ne mogu da vredjam Kalinica jer ga ne poznajem.
                      Kalinica kao igraca KKCZ ne mogu da vredjam jer je tako mnogo dao klubu za koji navijam. Ta ekipa koju je on predvodio sa srcem i m00dima je bila prekretnica od luzerskog mentaliteta do pobednickog mentaliteta. To je veoma tezak prelaz.

                      Za stavove oko KiM, pod uslovom da su uopste dobro preneti, jer novinara vise i nema samo su klikovi bitni, se ne slazem sa njim. Ali nemam razloga da mu zvizdim zbog toga. On ima pravo da tako misli, kao sto i ja imam pravo da mislim da je KiM deo Srbije i da ce zauvek biti deo Srbije. Da je samo pivremeno okupirano i da se tako i treba ponasati prema tom delu nase teritorije. Mogu ja i da ne volim Kalinica ali nemam razloga da mu zvizdim i pevam pogrdne pesme ako se ne slazem sa njegovim misljenjem.
                      Sreca pa su sinoc prevladali normalni i zvizducima pokrivali one sramne pesme Nikoli.

                      Sto se tice utakmice ja sam i dalje u soku kako smo mi odigrali. NEVEROVATNA partija u ovom trenutku. Ne znam sto Zeljko krivi svoje igrace kada smo ih udavili. Odavno nisam video ovakvu odbranu(pucala je ona povremeno, imalo je neuigranosti ali ce se to popraviti). Tj nisam je video od poslednje Radonjine sezone. Kada su na parketu Faje i Gist to je pakao. Kako njih dvojica pomazu, kako pokrivaju prostor, iskacu i perfektno se vracaju. Poezija.
                      Timska pobeda ali bi svakako izdvojio Fajea. Njegova posvecenost je zarazna. Poceo je i Braun da se trudi kada vidi njega.
                      Bravo momci. Bravo Tomicu. Brilijantna partija u ovom trenutku. Moze ovo jos bolje.

                      Comment


                      • Comment




                        • pozdrav mandrilima sa šipke...
                          Last edited by Wingwalker; 11-10-19, 10:33.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Problem i jeste sto obican stanovnik ove zemlje i ne zna sta je rekao Kalinic. Ispasce na kraju da je Kalinic doveo vucica pred svrsen cilj. Covek je rekao da treba da idu napred i da se pitanje Kosova resi, a ne da treba priznati Kosovo.

                            To je problem i Delija, videcemo sta ce reci u buducnosti za one koji zavrse posao, videli smo sta su rekli za one sto su proneverili novac dole.
                            To čak i nije problem. Ima dosta njih koji tačno znaju ali potpuno svesno šire laži... tu je najveći problem i nije vezan samo za Kalinića

                            Jednostavno je, nađeš Brankovića i problem rešen

                            To što je vojska i policija ove zemlje, srećna i zadovoljna napustila teritoriju svoje zemlje (ko ne veruje neka pogleda te snimke) posle kapitulacije u Kumanovu, to naravno nije čin izdaje

                            To što su političari države Srbije pitpisivali razne sporazume, kojima je KiM sve dalje od Srbije

                            Ni to što su ideje razgraničenja(Ćosić i Akademija) starije od Kalinića ni to nema veze

                            Čak ni to što je dobar deo Srba 70-ih prodao svoja imanja za veliki novac i naselio se u Srbiji, ni to nema veze

                            Ni to što Patrijarh ne stoluje u Peći nego u centru Beograda, ni to nema veze

                            Mogao bi da nabrajam ovako do sudnjega dana, zbog čega je ovako na KiM ali nema svrhe... svi ionako znaju

                            Ali boli nas qrac, našli smo modernog Vuka Brankovića


                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Ма то је једна пичкетина која вређа Србе, плус оме сепаратистичке изјаве, неће тај видети дреса док се пита ко треба. Талог људски. А неће видети ми репрезентативни.

                              Па се ви вадите на Вучића, на плаћенике, причајте те таксиста приче. Гинуо у дресу па вређао Србе аутоматски поништава једно друго и он је сада једна мала дркаџијска жртвица.
                              Hoće ako se otcepi Vojvodina za njegovog života, jer se u dresu Vojvodine kao kluba najbolje osećao, sad gluvi telefoni mogu da se prave gluvi, ali jasno je na šta je aludirao.

                              Da se vratimo na temu, što se Filipa tiče mislim da svi vidimo istim očima da on ne može jednostavno da igra EL, što kaže dekard - ne može da dobaci, a kada kažem SVI mislim i na one koji to treba da vide. Ali eto, verovatno smo prokleti, ja ne znam kako taj fenomen da opišem.

                              Comment


                              • Šta uraditi sa Simanićem?

                                Mislim da je i njemu ova sezona važna za dalji razvoj, ne valja da je presedi na klupi.

                                Comment

                                Working...
                                X