Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ... tu takođe ima mesta za Dileje kojima bi trebalo zabraniti prisustvo na SVIM utakmicama zbog odvratnost ponašanja.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Skontao je Kalina da nije to misljenje vecine. Na zagrevanju na svaku pesmu o njemu su krenuli zvizduci ostatka hale.

      Svidelo mi se ponasanje Zoca, bez prigovaranja sudijama i gestikulacije kojom bi skrenuo paznju na sebe.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Drzali smo ih na distanci veci deo tekme. Da 3 meca za redom odigramo isto bi bilo. Nevidjene odbrane sa obe strane. Jednostavno energija je bila na nasoj strani, iako ni njihova nije bila zanemarljiva. Videcemo da li cemo uspeti da ovako igramo i na strani bez boost-a publike. Ukoliko da, to znaci da smo sazreli.

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Ej, vidi da se dogovorimo. Mozeo i osvojiti El ali nacin na koji je Filip u timu nece nista oprati. Uzdravlje
          Ej, vidi, ni 12 Filipa mi ne bi smetalo da Zvezda osvoji EL. To je normalan rezon navijača, želi najbolje svom klubu. Sve ostalo je psihopatologija.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by From downtown View Post
            Zao mi je Kaline, jako. Doziveo je da mu pogrdno pevaju navijaci kluba u kojem je stasao i kluba kojem je dao toliko.
            Bio je najzasližniji uz Čarlija za istorijsku pobedu vs kkp u PO, ali delijama su uvek druge stvari važnije

            Za utehu je što se velika većina nije složila sa njima ali mnogo ružno je bilo... nažalost potpuno očekivano

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Drzali smo ih na distanci veci deo tekme. Da 3 meca za redom odigramo isto bi bilo. Nevidjene odbrane sa obe strane. Jednostavno energija je bila na nasoj strani, iako ni njihova nije bila zanemarljiva. Videcemo da li cemo uspeti da ovako igramo i na strani bez boost-a publike. Ukoliko da, to znaci da smo sazreli.
              Ako ovako budemo igrali na strani mi smo vidjeni za gornju polovinu tabele, ali... Tomic je prosle godine izgubio na stran skoro sve sto se izgubiti moze. Mora da nauci kako da motivise ekipu i za te meceve.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ej, vidi, ni 12 Filipa mi ne bi smetalo da Zvezda osvoji EL. To je normalan rezon navijača, želi najbolje svom klubu. Sve ostalo je psihopatologija.
                Ma nervira me sto ne doprinosi i prosto ne treba da je tu. Zelim ja najbolje klubu zato me i smara sto je tu. Opusteno, drvim bezveze, uzivajmo u pobedi. Kostace nas Filip, sezona je duga.

                Comment


                • Dobar je dečko Filip, što bi Žoc rekao.

                  Comment


                  • Ili miđet što bi reko debeli trener sa klupe KKP.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ili miđet što bi reko debeli trener sa klupe KKP.
                      Da je trener debeo to je tačno, a Filipa ipak nećemo da vređamo.

                      Comment


                      • Originally posted by From downtown View Post
                        Ma nervira me sto ne doprinosi i prosto ne treba da je tu. Zelim ja najbolje klubu zato me i smara sto je tu.
                        Ali tu je. Gledaj to sa vedrije strane. Plata koju on dobija verovatno ostavlja prostora za bolje igrace na ostalim pozicijama. Da dovedes nekog dobrog pleja, pitanje da li bi bilo para za Djenku recimo.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Zar se nije desio user decenije, Filip je igrao 16 minuta i dobili smo Fener?
                          Ovo što si napisao je delimično tačno, ima dobar pregled igre, u prenosu je jednako dobar kao i Lorenzo, a tačno je da se zabija u blokove zbog fizičke inferiornosti, međutim ume da zasmeta igraču na šutu kada ga čuva 1 na 1, i to je barem jednom uradio Dixonu i Sloukasu da sam ja zapamtio.
                          Dekkarde, je l’ to pokusavas da nam porucis da Filip i sa indeksom -5 nije stetan za tim zbog zverske odbrane koju igra?

                          Comment


                          • Filip je najbolji EL igrac sa minus ucinkom u EL. MVP kola minus index igraca. Dok ne udje u plus nece otici iz Zvezde. Znaci jos 2godine.

                            U Izraelu bolje da trazi pre meca da mu upisu -5 kao nagradu..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Filip je najbolji EL igrac sa minus ucinkom u EL. MVP kola minus index igraca. Dok ne udje u plus nece otici iz Zvezde. Znaci jos 2godine.

                              U Izraelu bolje da trazi pre meca da mu upisu -5 kao nagradu..
                              Ali ume da digne ruke i zasmeta protivnickom beku. Nas specijalista za odbrambene zadatke.

                              Comment


                              • Moguće da ste u pravu. 70% da niste u pravu a 100% da jeste.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X