Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo treba još više voleti Zvezdu

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Mohamed raspadnut u ovoj izjavi nakon meca.

      Comment


      • Cestitam,fina pobjeda.

        Comment


        • Ljudi jel mora ova Corbina pesma na kraju.... jel samo do mene ili se jos nekome prikenja kada je cuje?

          Comment


          • Najbolja Tomiceva utakmica otkad je u Zvezdi, nikad kod njega nismo igrali ovakvu odbranu. Sa govnarkom u timu spustis najjaci tim u Evropi ispod 60 poena.

            Comment


            • Fener jeste u krizi na startu sezone, al to ič ne umanjuje ovu briljantnu pobedu.

              Odža smo kritikovali ali ga treba pohvaliti večeras. Odradio je odličan posao.

              Faje majstorisao. Timska pobeda.

              Da ja odmah utefterišem 40 'ljada evrića.

              Comment


              • Ja cekam jedno ovakvo gostovanje pa da kazem - to je to Tomicu.

                Comment


                • Impresivna odbrana tokom celog meca, odlicna pobeda, los Fener, bravo momci!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Јел ово, поентерски, најгора партија Фенербахчеа икад у ЕЛ?

                    Comment


                    • Velika pobeda, ali spustimo se na zemlju. Nije ovo Fener koji cemo videti za mesec/dva. Sto ne umanjuje cinjenicu da smo dvocifrenom razlikom tukli jedan od top3 tima u Evroligi.

                      Od cega je ovaj nas Mo??? 34 godine, bez slobodnog leta, 15+ minuta u 2. poluvremenu u ovakvoj tekmi bez izmene... Kapa dole majstore.

                      Lorenco dobar mec. Potcenio sam njegove mogucnosti u odbrani.

                      Filip Covic. Nazalost njega niko nije potcenio... On je igrac manje za nas na ovom nivou.

                      Comment


                      • Gori Željo na konferneciji, hoće da prsne.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Velika pobeda, ali spustimo se na zemlju. Nije ovo Fener koji cemo videti za mesec/dva. Sto ne umanjuje cinjenicu da smo dvocifrenom razlikom tukli jedan od top3 tima u Evroligi.

                          Od cega je ovaj nas Mo??? 34 godine, bez slobodnog leta, 15+ minuta u 2. poluvremenu u ovakvoj tekmi bez izmene... Kapa dole majstore.

                          Lorenco dobar mec. Potcenio sam njegove mogucnosti u odbrani.

                          Filip Covic. Nazalost njega niko nije potcenio... On je igrac manje za nas na ovom nivou.
                          Па није ни Звезда коју ћемо видети за месец - два. Шта сад?

                          Comment


                          • Originally posted by poacher View Post
                            Јел ово, поентерски, најгора партија Фенербахчеа икад у ЕЛ?
                            И да ли је ово најгора партија Дерика Вилијамса од средње школе?

                            Comment


                            • Ma Zoc ce verovatno doselektovati tim.

                              Comment


                              • Mi smo najviše zaslužni što je Fener izgledao ovako.

                                A i oni bi morali izgledati bolje na početku sezone.

                                Nisu mnogo menjali a i doveli su vrhunske igrače.

                                Comment

                                Working...
                                X