Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova situacija sa gurenjem Filipa je ista ona kad je Ilija Petkovic hteo sina da vodi na Svetsko

    A ja kazem svako ko brani Filipa kao kosarkasa u evroligaskoj Zvezdi ili je mnogo glup ili bezobrazan. Pitam se sqmo kako je jednom Gistu posle Dijamantidisa, Kalatesa igrati sa Filipom. Znaci talenat nije sporan ali covek telo nema i tu se tacka stavlja.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ja nisam za to da se igraci vredjaju i da im se jebe sve po spisku, ali ako pogledas ovaj roster valjda je svakom jasno ko je najslabija karika(ne racunam Jovanovica i Nenadica koji i ne igraju). To sto je predsednikom sin ga ne oslobadja odgovornosti i kritike. Evo ja tebe pitam, ali objektivno reci, kog igraca bi promenio u prvih 12 da ojacas ekipu?(Kuzmic i Gist su na 5, Ojo nije u 12)
      Pre bih stavio Jovanovića umesto Ojo-a, Kuzmić izgleda neće tako skoro početi da igra, negde sam pročitao januar.
      Nenadić nema šta da traži u rosteru Zvezde, on je igrač za Krku, Primorsku, Igokeu. I FMP ima kvalitetnija rešenja na njegovoj poziciji.
      A svakako bih doveo ili backup pleja ili još bolje pravog prvog pleja a Lorenza prebacio na backup, a Filipa kao trećeg pleja da odmara ovu dvojicu u ABA/kupu/KLS-u.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Drago mi je da si se osetio prozvan.
        Bravo Deki, ako si to istresao iz tebe, nadam se da ti je lakse!!! Nista nisi u pravu za mene, mrsko mi je da ti bilo sta pisem.znas sve ti to, ali eto glumis neko ludilo i glupost...smorio si me kao jos jedan forumas..sta god da vam covek kaze..vi idete kontra.. itd..ja kad pogresim, kazem da sam pogresio i izivinim se, probaj i ti nekad..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Pre bih stavio Jovanovića umesto Ojo-a, Kuzmić izgleda neće tako skoro početi da igra, negde sam pročitao januar.
          Nenadić nema šta da traži u rosteru Zvezde, on je igrač za Krku, Primorsku, Igokeu. I FMP ima kvalitetnija rešenja na njegovoj poziciji.
          A svakako bih doveo ili backup pleja ili još bolje pravog prvog pleja a Lorenza prebacio na backup, a Filipa kao trećeg pleja da odmara ovu dvojicu u ABA/kupu/KLS-u.
          Evo sve se slazemo ovde sem bolodovanog. Njega iz kluba..Eto..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Pre bih stavio Jovanovića umesto Ojo-a, Kuzmić izgleda neće tako skoro početi da igra, negde sam pročitao januar.
            Nenadić nema šta da traži u rosteru Zvezde, on je igrač za Krku, Primorsku, Igokeu. I FMP ima kvalitetnija rešenja na njegovoj poziciji.
            A svakako bih doveo ili backup pleja ili još bolje pravog prvog pleja a Lorenza prebacio na backup, a Filipa kao trećeg pleja da odmara ovu dvojicu u ABA/kupu/KLS-u.
            E pa eto, potpuno se slazem. Ali nama je Filip bek ap samo zato jer je Covic. I kako da se covek ne nervira? Pritom je on decko apsolutno na mestu. Ali sine jebeno nisi za drugog pleja i nemoj da nas jebes.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Njega iz kluba..Eto..
              Ne.[emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • sada ako se ne rešimo štetočine...za dve sezone će nam se krvi napiti i dok god mu se igra lopte tata nikada neće potpisati drugog pleja...a na kraju ugovora na tribinama samo šira familia Čović i njihovi svedoci.

                Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
                Last edited by Wingwalker; 08-10-19, 21:42.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Pre bih stavio Jovanovića umesto Ojo-a, Kuzmić izgleda neće tako skoro početi da igra, negde sam pročitao januar.
                    Nenadić nema šta da traži u rosteru Zvezde, on je igrač za Krku, Primorsku, Igokeu. I FMP ima kvalitetnija rešenja na njegovoj poziciji.
                    A svakako bih doveo ili backup pleja ili još bolje pravog prvog pleja a Lorenza prebacio na backup, a Filipa kao trećeg pleja da odmara ovu dvojicu u ABA/kupu/KLS-u.
                    Gde si ovo procitao i kada, danas , juce ili pre mesec dana?
                    Sa Ognjenom sa ja licno pricao u cetvrtak, treba ove nedelje da dobije odobrenje od lekara (ukoliko vec nije dobio), uveliko trenira sa ekipom plus Lukman posebno radi sa njim da se sto pre fizicki spremi, a svakako nece zaigrati dok ne bude potpuno spreman , bez obzira na formu OJa, Jovanovica ili Covica. Da li ce to biti sutra, sledece nedelje ili u Januaru nece vise zavisiti od lekara vec od njegove spremnosti.
                    Najgore bi bilo ga ubaciti u vatru nespremnog, pogotovo sto su ocekivanja navijaca velika da on cim udje ima da strpa 20 pts na premijeri.
                    Zaboravice se vrlo brzo kroz sta je sve prosao pre par meseci, to navijaca ne zanima vise, igrao ga je u plusu na kladionici, verujem da ako mu ne prodje tiket od 200 dinara na kladionici da bi i neke kletve na njegov racun pale.

                    Nosi broj O samo iz jednog razloga , zato sto mu zivot pocinje od 0 i sto je srecan da je uopste ziv i da ponovo pocinje od 0.

                    a sada udrite po starom da ne smetam,,,,, dobro vam ide.

                    Comment


                    • Ne sećam se gde sam to pročitao, pre par nedelja se negde to pojavilo.
                      Ja nemam očekivanja da trpa 20 poena (kad je to radio i kad je bio zdrav?), već da radi bolji posao od Ojo-a u odbrani, da rola u napadu, kupi skokove na oba kraja terena i da igra nekih 15-18 minuta. To će biti sasvim dovoljno.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Comment




                        • Šalji dalje.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post


                            Šalji dalje.
                            Bravo za ovo remek delo. Sve napisano kako treba, receno i dokumentovano na ovome da ostane kao blago. Svaka cast, ne bih ni ja ovo bolje napravio, sta vise...Prelepa muzika u pozadini, ne znam...dirnuo si me u srce!!!!

                            Pocelo je!!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Fala, fala
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Bravo Laki.. Hvala ti za trud, siguran sam da nije uzaludno. Da se cuje i nas glas.

                                Samo mislim da je komentar suvisan. Slika govori sve. Sledecu utakmicu samo napravis kratku kompilaciju poteza i to je dovoljno. Cak je i naslov suvisan.
                                Sad ne zameri za malu kritiku

                                Comment

                                Working...
                                X