Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte ovom coveku neki trofej, ovo je neverovatno.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dajte ovom coveku neki trofej, ovo je neverovatno.

      Ti iznesi neke druge podatke ako ih imas, ja ti tu ne mogu pomoci, a svakako ti je lose cim pocnem da pisem ovde.

      Koprcas se ti svakako ali jos malo moras da ovladas materijom da bi se bavio finansijama.

      Uporedjujes Atlantic group i naftnog magnata iz SLovenije koji su udruzeni i nas sa par drzavnih sponzora koji u svakom trenutku mogu da kazu : konec nema vise.

      KKP iskljucivo zivi poslednjih 5 godina od drzave , prodali ove godine Landajla i Vanju i sada wow, mi u finansijskom plusu.

      Sam im predsednik izjavio da 15 godina nisu imali veci budzet, jedino sto nije obelodanio strukturu tih prihoda, osim da je ukupna cifra 3.9 miliona od sponzora.

      Ja sam vise puta objavio strukturu nasih sponzora sa sve 500.000 eur gradskih para, koje uzgred dobija i KKP.

      Pare od FK se vodi kao cista donacija, i za to ce Terzic i FK klub dobiti clansku kartu i zahvalnicu.
      Last edited by Šarac; 13-09-19, 17:30.

      Comment


      • Ma druze meni je smesno. Video sam ja pre dve godine sta se ovde sprema, doduse i mnogo ranije ali.. Koji bre Ostoja idiot i Covic koji bi ti za soma evra oko iskopao..Sta bre sa njima,drzava stala iza njih, daje pare i kakvim ti spoznorstvima i ostalim nepotrebnim stvarima pricas. Mislim da cak ovu pricu ne puse ni ovi sa rsb-a.

        Nemam ja cak nista ni protiv toga,neka narod uziva u bar necemu..Neka glasaju za psiho patu i ceo sns,njihova stvar..Oni znaju kako zive i od cega...sta treba da rade i kako ce sutra spavati. Moje je samo da ne zelim da neko misli da ovu pricu cu da popusim. Svako ima svoju racunicu i posao koji mora da obavlja.

        Navijam za CZ, ali sam uzeo neplaceno sto bi se reklo Svaka vama cast,a posebno navijacima onog drugog kluba kako su popusili pricu..i sve to pod kao pricom..oni ce otici a Zvezda ce biti tu i za 100 godina... kao da imamo sto zivota itd...

        Tebi svaka cast, utreniran si dobro i kvalitetno.. Sve znas evo i o finansijama..nema sta..skidam kapu. Samo nemoj nas koji ipak zelimo da mislimo svojom glavom da ubedjujes da je bolje da razmisljamo tvojom glavom
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ma druze meni je smesno. Video sam ja pre dve godine sta se ovde sprema, doduse i mnogo ranije ali.. Koji bre Ostoja idiot i Covic koji bi ti za soma evra oko iskopao..Sta bre sa njima,drzava stala iza njih, daje pare i kakvim ti spoznorstvima i ostalim nepotrebnim stvarima pricas. Mislim da cak ovu pricu ne puse ni ovi sa rsb-a.

          Nemam ja cak nista ni protiv toga,neka narod uziva u bar necemu..Neka glasaju za psiho patu i ceo sns,njihova stvar..Oni znaju kako zive i od cega...sta treba da rade i kako ce sutra spavati. Moje je samo da ne zelim da neko misli da ovu pricu cu da popusim. Svako ima svoju racunicu i posao koji mora da obavlja.

          Navijam za CZ, ali sam uzeo neplaceno sto bi se reklo Svaka vama cast,a posebno navijacima onog drugog kluba kako su popusili pricu..i sve to pod kao pricom..oni ce otici a Zvezda ce biti tu i za 100 godina... kao da imamo sto zivota itd...

          Tebi svaka cast, utreniran si dobro i kvalitetno.. Sve znas evo i o finansijama..nema sta..skidam kapu. Samo nemoj nas koji ipak zelimo da mislimo svojom glavom da ubedjujes da je bolje da razmisljamo tvojom glavom

          Svako veruje svojim ocima i mozgom, Terzic je napravio pricu i uzeo je od UEFE skoro 50 miliona eur za dve godine, druga je stvar sto je prvo sa Nedicem pa sada sa ovim dobio poruku da ne moze bas on tako lako da raspolaze sa svim novcem jer ga duh koji lebdi iznad Marakane podseca da kada je dosao nije imao ni struje ni vode na stadionu. Neko je morao da da pocetnu kintu.

          Ista je prica i na Kalisu, kada si krenuo da kukas i da se kurobecas kako si najbolji manager na svetu, ostao si bez isthi tih sponzora pa si ostao bez tima i trenera vrlo brzo, preko noci.
          Malo je porazmislio, dogovorio se ( proslog leta, a podseticu ti i u nasoj privatnoj prepisci kakvi su uslovi bili za ostanak ) i sta je tu problem, imamo opet cime da se bavimo u slobodnom vremenu od oktobra, svake nedelje po dve ili tri utakmice, kud ces lepse za svakog navijaca Zvezde.
          Vise ce se gledati kosarka, pa i fudbal u LS, manje Zadruge i Parovi i eto zadovoljstva barem za zvezdase, ne znam za ostale klubove u Srbiji kako ce oni provoditi jesen kao i za navijaca kluba iz Nemacke, kakva cu mu jesen biti.

          One more question, sledeci utorak jel kacis dres Levadonskog ili si iskljucivi navijac njihovog organka.
          Last edited by Šarac; 13-09-19, 17:46.

          Comment


          • Dobicemo vas u fudbalu i u kosarci. Ma jasno sve, epo si napisao svako veruje u ono sto hoce. Nema sta oni da filozofiraju,ovaj im je dao svu lovu..kao sto je dao i partizanima...Drzi on to sve, sve ostalo je besmisleno..celadrzava pumpadva kluba, svi su podeljeni i to je to..gazda uziva...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja samo ne znam iz kog razloga Sarac po 323884 put objasnjava nesto Losmiju i zasto se Losmi po 373773 put pita kako i zasto ko da ne zna kako sve funkcionise u zemlji Srbiji?

              Comment


              • Zoran Paunovic - sporazumni raskid ugovora
                Bojan Tomasevic - odbio da potpise prvi profesionalni ugovor
                Stevan Karapandzic - odbio da potpise prvi profesionalni ugovor
                Vukasin Masic - zbrisao na koledz

                NASTAVICE SE ...

                Comment


                • Originally posted by Pera zdera View Post
                  Zoran Paunovic - sporazumni raskid ugovora
                  Bojan Tomasevic - odbio da potpise prvi profesionalni ugovor
                  Stevan Karapandzic - odbio da potpise prvi profesionalni ugovor
                  Vukasin Masic - zbrisao na koledz

                  NASTAVICE SE ...
                  Filip Čović - odbio da potpiše produženje ugovora

                  Comment


                  • Originally posted by Mob Barley View Post
                    Ja samo ne znam iz kog razloga Sarac po 323884 put objasnjava nesto Losmiju i zasto se Losmi po 373773 put pita kako i zasto ko da ne zna kako sve funkcionise u zemlji Srbiji?
                    Mora da se utvrdi ko je na kojoj strani, da ne bude posle nisam znao..PR mora sve da zna

                    Odlaze mladi,ali koga briga kad se stancaju pare od drzave, sa no limit budzetima za oba kluba..Kadpitaju ovi njegovi sta ima da se jede..onda kazes..Ima Bayern-Zvezda i Zvezda-Hkimki...biraj sta ces

                    Mada smo potkupljivi step by step..za f8..nek vlada ovaj i 10 godina..samo licemerno je onda da neki pricaju kako nisu za to, itd...Nadam se da ce snimiti bar jos jedan serijalo Hobitu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Jbt Losmi kao da je do 2012. teklo mleko pa sad odjednom odose svi mladi i Srbija propade. Tad si navijao za Zvezdu, a sad ne navijas? Vidimo mi sta se desava oko nas i bori se ko koliko i kako moze, ali ako volis neki klub volis ga bezuslovno i do smrti. Cim ti uzimas neplaceno u ljubavi prema nekom klubu nema tu ljubavi. Ti si kao ona deca sto navijaju za Zvezdu jer moraju za nekog, a ne zato jer su zadojeni time. Sta kao Covic i Vucic navijaju za Zvezdu i ja iz principa necu? Zivece Zvezda i bez Covica i bez Vucica i bez tebe Losmi. I nemoj da se vracas sa neplacenog. Zvezdi ne trebaju kalkulatori.
                      Last edited by Storm; 13-09-19, 20:35.

                      Comment


                      • 1. Ovo je PDF sport, tema KK Crvena Zvezda a ne politika.
                        2. šta ti znači PR?
                        Mora da se utvrdi ko je na kojoj strani, da ne bude posle nisam znao..PR mora sve da zna
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Jbt Losmi kao da je do 2012. teklo mleko pa sad odjednom odose svi mladi i Srbija propade. Tad si navijao za Zvezdu, a sad ne navijas? Vidimo mi sta se desava oko nas i bori se ko koliko i kako moze, ali ako volis neki klub volis ga bezuslovno i do smrti. Cim ti uzimas neplaceno u ljubavi prema nekom klubu nema tu ljubavi. Ti si kao ona deca sto navijaju za Zvezdu jer moraju za nekog, a ne zato jer su zadojeni time. Sta kao Covic i Vucic navijaju za Zvezdu i ja iz principa necu? Zivece Zvezda i bez Covica i bez Vucica i bez tebe Losmi. I nemoj da se vracas sa neplacenog. Zvezdi ne trebaju kalkulatori.
                          Tako je, slazem se, ovo sto ima je neprocenjivo. Hvala na savetima, obogatio si me.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • A od Terze 300 hiljadarki, lepo.

                            Comment


                            • Ja sam trljao oci bar nekoliko minuta u neverici kad sam ovo procitao. I dalje smatram da ima neka zvrcka ovde i da nam DonTerzoni ne uzme Lazu za grupne meceve u ligi sampiona. Da odradi tih 300k. Jer je bolji i fudbalski defanzivac od svih onih igraca u FKCZ

                              Comment


                              • Da nam ne uzme lazu? Kome to nama? Ko su to oni, a ko mi? Ja koliko vidim Crvena zvezda je Crvena zvezda, sem ako nisi neki fegeltija pa ne mislis da smo fmp?

                                Comment

                                Working...
                                X