Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
    Kraj 90-72
    statistika igrača?

    Comment


    • Je l’ gledao neko uzivo? Dajte izvestaj, utiske.

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        To je prosek neki u evropskoj košarci.
        Ja na Mozzartu posle 3/4 odigrao 159.5 over @1.85
        Ma znam, samo sam ja uzeo 168.5 pre game, vatao sam ovaj Mornar do sada over, juce su na 190 igrali..ali to je juce
        Last edited by LosmiSK; 08-09-19, 19:57.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...70250482233346

          Deriku rodjendan.

          Felipe The Hobbit je dobio ulogu zamenika kapitena..i skretnicara..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • D.Braun 15 poena, 10 skokova, 5 asistencija... Proslu utakmicu je imao 7-8 asistencija, koliko vec. Vrlo neobicno za jednu cetvorku.

            Gist 18 poena, Perper 14...

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Je l’ gledao neko uzivo? Dajte izvestaj, utiske.
              Verovatno če Šarac više da napiše , njega sam video u Areni , ali oni prvi utisci su odlićni .Ono što je većinu interesovalo to su novi igrači...D.Braun je klasa , to nije ništa novo .Gist standarno dobar ...biće ozbiljno pojačane .L.braun i više nego što sam očekivao.Ojo odličan ...vidi se da je radio tokom leta .Stratos će uvek da isporuči ono što se od njega očekuje .Imao je nekoliko minuta kad je sve pogađao i onda je otišao na klupu do kraja . Beron i Čarli se još traže .Laza , Boriša , Ogi , DeDa mala minutaža ali ne brinem za njih .Nenadić i Jovanović , teško da će videti teren

              Za kraj , "ljubimac" zvezdinih navijača ...odigrao odlično ono malo minuta , dvevrhunske assist ...u drugom nije ni ulazio .Zaista se stesao
              Fali Faje i i kad se oporavi Kuzmić , biće to jako zajebana ekipa , čak i na el nivou

              Prijateljski savet da svako ko može kupi sezonsku , makar onu Arena 400. Imaće šta da se vidi

              Pozajmio sam Lazin twit ...


              https://twitter.com/LazaKacanski/sta...266662400?s=20
              Last edited by Samo Zvezda; 08-09-19, 21:06.

              Comment


              • Crvena zvezda mts: D. Braun 15 (10sk, 5as), Čović, L. Braun 7 (7as), Perperoglu 14, Davidovac 2, Nenadić, Lazić 6 (5sk), Beron 4, Dobrić 3, Gist 18 (4sk), Dženkins 6, Simanić 2, Jovanović 1, Odžo 12.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Verovatno če Šarac više da napiše , njega sam video u Areni , ali oni prvi utisci su odlićni .Ono što je većinu interesovalo to su novi igrači...D.Braun je klasa , to nije ništa novo .Gist standarno dobar ...biće ozbiljno pojačane .L.braun i više nego što sam očekivao.Ojo odličan ...vidi se da je radio tokom leta .Stratos će uvek da isporuči ono što se od njega očekuje .Imao je nekoliko minuta kad je sve pogađao i onda je otišao na klupu do kraja . Beron i Čarli se još traže .Laza , Boriša , Ogi , DeDa mala minutaža ali ne brinem za njih .Nenadić i Jovanović , teško da će videti teren

                  Za kraj , "ljubimac" zvezdinih navijača ...odigrao odlično ono malo minuta , dvevrhunske assist ...u drugom nije ni ulazio .Zaista se stesao
                  Fali Faje i i kad se oporavi Kuzmić , biće to jako zajebana ekipa , čak i na el nivou

                  Prijateljski savet da svako ko može kupi sezonsku , makar onu Arena 400. Imaće šta da se vidi

                  Pozajmio sam Lazin twit ...


                  https://twitter.com/LazaKacanski/sta...266662400?s=20
                  Nemam ja sta tu vise da dodam, bas tako kako si napisao.

                  Moj licni utisak je da i nismo igrali punom snagom, cini mi se da su nasim igracima teske noge i da nemaju svezine, par puta se videlo da Beron dise na skrge i da se ono jedva dovukao do klupe, Sut ne forsira ali ga nece jos uvek ali je zato odigrao dva ili picka sa Gistom gde je doticni odvalio obruc.

                  Dva Browna i Gist su ozbiljan upgrade u odnosu na Regland, Rivers Zirbes u odnosu na proslu sezonu, mislim da ce jedini problem biti kada se bude sastavio prvih 12 da ce na kraj klupe mozda biti DeDa , Borisa ili Dobric. Stratos je klasa sam za sebe i danas ga je koristio i na 4.
                  LB je ozbiljan play, dva puta je slomio zglobove svom cuvaru da je i mene zabolelo.

                  Prijatno vece, iznenadio sam brojem ljudi, podrskom,atmosferom, videlo se da su svi zeljni kosarke i gledanje KKCZ. Doduse ovi sto su bili veceras su Covini botovi, ali sendvice nije delio, rekao nedelja imali ste valjda rucak kuci ( pozdrav Losmisk).

                  Pokusacu da okacim stastistiku.

                  Comment


                  • Koliko je igrao Felipe? Drugi plej? Koga je jos koristio na kecu? Hoce im Covara svima dati srpski pasos, da imamo konacno tih famoznih 12 srpskih igraca ..

                    Se Jovanovic sta popravio i da li je digao glavu konacu
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Šta 12 srpskih igrača? I to je šovinizam.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Koliko je igrao Felipe? Drugi plej? Koga je jos koristio na kecu? Hoce im Covara svima dati srpski pasos, da imamo konacno tih famoznih 12 srpskih igraca ..

                        Se Jovanovic sta popravio i da li je digao glavu konacu
                        viber_image_2019-09-08_15-11-25.jpg

                        Comment


                        • Voler nije igrao kod njih vidim..+3 sa svetskog. Felipe 7m..fino ali..treci plej Nenadic

                          Dekkarde, e si mi dobar? Kakav sovinizam

                          Ma tim je dobar Emporio Milano 2.0 Bice atraktivno ako nista, videcemo da li cebiti plodonosno
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Voler nije igrao kod njih vidim..+3 sa svetskog. Felipe 7m..fino ali..treci plej Nenadic

                              Dekkarde, e si mi dobar? Kakav sovinizam

                              Ma tim je dobar Emporio Milano 2.0 Bice atraktivno ako nista, videcemo da li cebiti plodonosno
                              Djenka je igrao playa poslednjih 5 minuta, tj on i Nenadic su se tu menjali. Bili su zajedno na parketu poslednjih 5 minuta.

                              Jovanovic i Nenadic ce dobijati garbage time to je vise nego ocigledno, ne vidim nacin kako ce oni kvalitetom da nekoga izbace iz 12 sem kada MT bude odmarao igrace u ABA ligi ili ne daj Bozze povreda.

                              Odbranu cemo igrati na dosta visem nivou u odnosu na proslu sezonu, mada Mornar nije neko merilo i ne vidim kako oni mogu da se umesaju u borbi za playoff, oni ce prangijati kao i prosle sezone , pa ako ih krene krene, ako ne, bice otkaza i ponovo borba za opstanak. Tu ni Milko Sehovic i Nidam ne mogu nesto bitno promeniti.
                              Last edited by Šarac; 08-09-19, 21:49.

                              Comment


                              • Da, nas tim ce biti jeziv u odbrani, jos fale dva rudara iz okna..Faye i Kuzmic...Dobar tim, da imamo jednog Admirala,eto F8..bice bar borbe za to 8 mesto verovatno..Videcemo za Lorenza..on mi je upitnik i dalje..bez obzira na pripremne meceve..mislim tu najvise na EL naravno..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X