Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    On je trener, a nije politicar, masinski inzinjer, gradonacelnik pa da ga je divota slusati i da ima nesto interesantno da kaze.

    Dejo ide pravim stopama, Pg-Bg-Mu. Nego ide samo Bg-Zeleznik-Kosovo i vrti u krug... Ziv nisam da znam za koga si Sarac navijao u Bernu.


    Svi smo (nadam se) kao mali poceli da pratimo FKCZ i gledali uzivo Pizona, Repcica, Sestica, kasnije kada smo malo odrasli krenuli u Pionir da gledamo, Branka, Bogosavljeva,Rajka, Slobu Nikolica. FkCZ je prva ljubav i uvek ce biti, nazalost nisam skrenuo sa puta pa da krenem da navijam za tudje klubove, sutra ce mozda pojedini da krenu da navijaju za KKCibonu ili KK Pristinu u zavisnosti od daljeg angazmana najtrofejnijeg trenera KKCZ. Ja mu zelim New York Knicks da preuzme, ali moje opsesija tudjim klubom pogotovo iz Nemacke , ne mere.

    Jel treba da okacim karte za utakmicu u utorak da bih dokazao za koga navijam?Pa sigurno ne bi uzimao karte da navijam za protivnicki klub, urazumi se .
    Nisko cak i od tvoje strane, to sto ne komentarisem na odgovorajucim temama FkCZ je moj otklon od ljudi koji trenutno rukovode tim klubom zajedno sa navijackom grupom
    Bizone i Nedice ne mogu da podrzim u FKCZ ali teren je jedno a ono sto se desava u kancelarijama FKCZ je nesto drugo.

    A sada trk po playa, za mesec i par dana pocinje EL.
    Last edited by Šarac; 25-08-19, 11:12.

    Comment


    • Tacno tako. Porodicni koncept kod mene, otac je bio veliki Zvezdas. On je isao cak i na treninge. KkCz pratim iz doba Ilica, Trifunovica, Cvetkovica, Gilica itd..i od tada ne prestajem.

      Kako ti se ne gadi ovi sa losarke onda. Fudbal ssm predtao odlaskom Piksija, tu sezonu sa Glazgovom itd sam pratio poslednju..

      Ako budes isso za Berlin Sarac, ides sa mnom da te sprovedem kroz underground, planiram Spance+ za NG Zenit, ako da dragi Bog i vucic

      Mojne se przis toliko Sarac, ti si mi drag sagovornik, imas kulture i volje da branis svoj stav na normalan nacin.

      Za nevaspitane zerro privilegi tolerancije. Ovi sto koriste ignore i sto tuzakajutasterisu nisu za forume..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ako budes isso za Berlin Sarac, ides sa mnom da te sprovedem kroz underground, planiram Spance+ za NG Zenit, ako da dragi Bog i vucic
        Ne znam koga planiraš da gledaš za NG ali Bajern je 2.januara u Areni

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Tacno tako. Porodicni koncept kod mene, otac je bio veliki Zvezdas. On je isao cak i na treninge. KkCz pratim iz doba Ilica, Trifunovica, Cvetkovica, Gilica itd..i od tada ne prestajem.

          Kako ti se ne gadi ovi sa losarke onda. Fudbal ssm predtao odlaskom Piksija, tu sezonu sa Glazgovom itd sam pratio poslednju..

          Ako budes isso za Berlin Sarac, ides sa mnom da te sprovedem kroz underground, planiram Spance+ za NG Zenit, ako da dragi Bog i vucic

          Mojne se przis toliko Sarac, ti si mi drag sagovornik, imas kulture i volje da branis svoj stav na normalan nacin.

          Za nevaspitane zerro privilegi tolerancije. Ovi sto koriste ignore i sto tuzakajutasterisu nisu za forume..
          Berlin sam vec obisao hvala na pozivu (bio kada smo kao SCG igrali na SP u Nemackoj 2006, iz Leipziga ( Holandija 1.0) zapalili za Berlin bili 3 dana pa posle u Gelzerkirchen i debakl sa Gaucosima.
          Od Berlina sam zapamtio samo klub Artemis ( posetioci istog znaju o cemu pricam ).

          Rukovedici ljudi u FK i KK su dva razlicita sveta, svako je majstor u svom domenu, samo sto neko ima veci jezik neko manji, neko se vise slihta tamo gde treba neko manje.
          Duga tema, ali se obavezno vidimo kada budemo igrali u Areni, izbegao si susret za PO ove sezone, sledecu nema vrdanja. Ako ne ranije onda 2 Januar obavezno, znam da to neces zaobici.
          Ja otkaz Robi Prosineckom ne mogu oprostiti mom klubu, grupa je iskusno zacutala, kao sto ni sada ne podrzavam neke poteze, ali kada pocne utakmica sve se zaboravlja. O zabranama prilasku stadionu Pixiju, Deji, Sinisi, itd samo govori o tome ko se najvise pita u klubu, a sem youtoube pojma nemaju ko su ti igraci. Pobednici pisu istoriju izgleda, ali ima nas koji sta god pisali ne mogu to izbrisati ,NIKADA. Zasto? Zato! (javi se UROSE)
          Kada izadjes van granica zemlje, mnogo znaci kada sa nekim nepoznatim mozes da kazes da si navijac FK Red Star, starije generacije i pamte Bari, mladji samo trenutne ucesnike LS , tako da je nas zvezdase itekako bitno da se igra LS.
          Sto se tice KKCZ svakako im je interes da FK CZ udje u LS, utakmice se igraju utorkom i sredom, od 6 kola, moze doci do poklapanja termina za tri kola , pa ako FK ode u LE moze doci do igranja u istom danu sto bi neminovno odvelo publiku iz Arene, jer su termini za EL zakucani vec sada.

          Ja planiram St Petersburg, bice charter i to je pred NGodinu, jeste da ce biti hladno ali jbga "standard" u Rusiji.
          Last edited by Šarac; 25-08-19, 12:13.

          Comment


          • sad jedno 5-6 stranica mačevanja ko više putuje po inostranstvu a ko je imao dres Srebrenka Repčića na ekskurziji još u sedmom razredu...

            ...odo da tuširam papagaja.
            Last edited by Wingwalker; 25-08-19, 12:18.

            Comment


            • Pre NG je Zenit a drugog je bambusanje u Areni i dolazak velikog maga uz moj court seat ako da Bog..ako se na vreme vratim iz Rusije posto tamo imam i drugare. Zavisi sa kim budem isao. Ima jedan, ali ispaljuje non stop

              Sto se tice Berlina, kskve veze ima sto si bio tamo. Ali dobro, vidim da se nisi opustio..da budemo zivi i zdravi pa cemo videti..ekipa sa SK moze popiti pivo negde..sa nekima vec jesam, sta vise postao i dobar itd..kratak je zivot za svadje..druzimo se..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Sila!!
                Last edited by Manda77; 26-08-19, 11:41.

                Comment


                • djenkica upravo dosao

                  Comment


                  • Daleko najjaci tim imamo u ABA, ali to ne sme da nas zavara i opusti. Imala je i Buducnost prosle sezone, pa smo videli da grupa individualaca ne pobedjuje vec tim...

                    Comment


                    • S tim da mi imamo i tim, ne samo individualce, naš skauting je za tri koplja iznad svakog drugog abaligaškog kluba.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kakav crni skauting? Tomić bira ikao i Miloje u fudbalu najviše poverenja ima u košarkaše sa kojima je radio ili ih zna iz Grčke.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • ... i ostvaruje uspeh. Ima ona poslovica "Ako nije pokvareno ne popravljaj". Ne može biti istinitija u slučaju KKCZ i Tomića.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ganac je samo rekao da se to ne zove skauting, vec kupis igrace koje vec poznajes ili poznajes nekog ko ih poznaje.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Kakav crni skauting? Tomić bira ikao i Miloje u fudbalu najviše poverenja ima u košarkaše sa kojima je radio ili ih zna iz Grčke.
                              Beron, ne verujem ni da je letovao u Grckoj a ne da je igrao,
                              Derick Brown tkdj.
                              Fayea jeste iskopao iz Grcke lige i tu mu skidam kapu. Naravno veliki je upitnik sta su ostali skauti radili povodom Fayea i da ga niko za sve ove godine kako igra u evropi nije dobacio do nekog jaceg kluba. To cemo videti kakav mu je kvalitet sa big boys iz EL ove sezone.
                              Lorenzo Brown od Evrope ima samo klipove sa youtoube gde nas je gledao.
                              Djenka, Kuz nema tu puno skautiranja, Gist takodje.

                              Sutra se treninzi pomeraju kako bi igraci bili na utakmici na Marakani. Nadam se da ih niko nece "naterati" da se slikaju pored tenka.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Ganac je samo rekao da se to ne zove skauting, vec kupis igrace koje vec poznajes ili poznajes nekog ko ih poznaje.
                                Ako ih poznaje, to je zato što ih je skautirao. Nadam se da je sada jasnije.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X