Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi jasno kako mi Jankeli treba da isplatiomo 130k?

    Nije valjda da on zatrazi i dobije raskid ugovora a mi nastavljamo da mu isplacujemo taj ugovor do kraja kao da ga nismo ni raskidali

    Comment


    • Sve je ovde lepo objasnjeno:

      http://www.fiba.basketball/en/Module...d-ca9aae47c7e7

      ps. Kada potpises takav ugovor naravno da moras da platis

      Comment


      • platis i teraj dalje . . .

        Comment


        • Da li smo kukali da se "igračine" spasimo - platite mu da ide??
          E sad platite i ćao.

          Comment


          • Nije problem što ovom govancetu treba platiti, ja vidim samo jednu stvar a to je da se sada naslađuju Lončar i Dragutinović. Nebojša Čović je ispao magarac i sada će da plati (naravno ne iz svog džepa a šteta je što nije iz njegovog džepa).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Nije problem što ovom govancetu treba platiti, ja vidim samo jednu stvar a to je da se sada naslađuju Lončar i Dragutinović. Nebojša Čović je ispao magarac i sada će da plati (naravno ne iz svog džepa a šteta je što nije iz njegovog džepa).
              ko se poslednji smeje najsladje se smeje ...videli smo to i ove sezone ...videcemo i narednih ...samo polako ....a Loncar bolje da brine o ovim dilerima droge koje je doveo kao pojacanja

              Comment


              • Zvezda neće platiti ni dinara.

                Platiće Država al ko bajagi.

                Zna to i Ostoja.

                Comment


                • Kad smo vec priustili sva pojacanja, bice para i za njega. Bice to najveci razlog za zadovoljstvo navijaca njegovog kluba u ovoj sezoni. Odlazak doticnog je omogucio Simanicu da proigra, a dobili smo i lava Moa i naucili smo da ne treba po svaku cenu da kupujemo domace.

                  Comment


                  • Bice da je to vec platio ekonomski expert, jer Zvezde nema na ovom spisku:

                    http://www.fiba.basketball/bat/sanctions

                    Comment


                    • Ali zato ima komšija.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Crveno-beli započeli novu sezonu

                        Prva grupa prvotimaca Crvene zvezde mts obavila je u ponedeljak u prostorijama ordinacije ’’Vita Maxima’’ neophodna testiranja i lekarske preglede.
                        U ponedeljak 19.08. Crvena zvezda mts je zvanično započela sezonu 2019/2020. Prva od tri grupe prvotimaca okupila se u prostorijama ordinacije ’’Vita Maxima’’ na Čukaričkoj Padini u cilju da obave detaljne preglede, analize i testiranja pod nadzorom klupskog lekara dr Nebojše Mitrovića i osoblja ’’Vita Maxima’’

                        To je bila prilika da se šampioni ABA lige i prvenstva Srbije ponovo sretnu. Prvu grupu je predvodio kapiten Branko Lazić, a tu su bili i Ognjen Dobrić, Dejan Davidovac, Stratos Perperoglu, Nemanja Nenadić, Boriša Simanić, Filip Čović i Majkl Odžo.

                        Svi oni su pokazali zavidne rezultate na testiranjima jer su pored više nego zasluženog odmora pauzu između dve sezone iskoristili i za individualan rad, sledeći plan koji im je pripremio stručni štab crveno-belih. Kako smo već isticali, prvi trening zakazan je za 22.08, a pripremne utakmice započinju već 01.09. pa je jasno da crveno-beli nemaju previše vremena da uđu u predtakmičarski ritam. Iz tog razloga je veoma važno što su prvotimci Crvene zvezde i ovog puta pokazali visok nivo profesionalizma tokom letnje pauze.

                        U utorak i sredu će još dve grupe igrača obaviti neophodna testiranja i preglede. Do kraja tekuće nedelje očekuje se da sastav bude kompletan.

                        http://www.kkcrvenazvezda.rs/crveno-...9-08-2019.html

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Nije problem što ovom govancetu treba platiti, ja vidim samo jednu stvar a to je da se sada naslađuju Lončar i Dragutinović. Nebojša Čović je ispao magarac i sada će da plati (naravno ne iz svog džepa a šteta je što nije iz njegovog džepa).
                          И онда дође Човић и узме им Пецарског

                          Comment


                          • Originally posted by Pera zdera View Post
                            Bice da je to vec platio ekonomski expert, jer Zvezde nema na ovom spisku:

                            http://www.fiba.basketball/bat/sanctions
                            On nije sigurno.

                            Гист: Звезда због трофеја и Евролиге, биће сезона за памћење

                            http://www.zurnal.rs/kosarka/zvezda/...na-za-pamcenje

                            Comment


                            • Ko li je ovaj ?

                              fičko.JPG

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ko li je ovaj ?

                                [ATTACH=CONFIG]16759[/ATTACH]
                                Najavio sam Fiću sa elektrodama još onomad. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X