Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Ima li neki link za Đordija i Acu Srbina?
    Ovo kad si napisao meni u glavi bio ovaj koji se spekulise za novog trenera Buducnosti. Da si napisao peder bilo bi mnogo jasnije.

    Za Stratosa se nesto spekulisalo da pregovara sa AEKom.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Neka euforija se digla juce na mrezama oko njegovog ostanka, valjda su iz kluba mu na instagramu mu pozeleli srecan odmor i vidimo se posle odmora.
      Pa moglo bi to značiti da ostaje a i Tomić ga gotivi tako da ćemo ga najverovatnije gledati u našem klubu i naredne sezone.

      Comment


      • [QUOTE=Laki21;2002301]Ima li neki link za Đordija i Acu Srbina? [/QUOTE

        trazili ste uzivajte.



        ]https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3271853/predsednik-vucic-porucio-bartomeu-voleo-bih-da-partizan-igra-evroligu

        Comment


        • Evo lepo da mogu svi da vide

          PREDSEDNIK VUČIĆ PORUČIO BARTOMEU: Voleo bih da Partizan igra Evroligu!
          Košarka
          20.06.2019. 21:45h

          Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se nada i da bi želeo da KK Partzan igra Evroligu u košarci.

          "Mnogo bih to voleo.
          Bilo bi od ogromnog znacaja za Srbiju da imamo dva srpska kluba u Evroligi", rekao je Vučić za TV Pink govoreći o mogućnosti da Partzan dobije specijalnu pozivnicu za nastup u Evroligi.



          Predsednik je pozvao prvog čoveka Evrolige Djordija Bartomeua i sve druge da uzmu u obzir i računaju na to da će Srbija i Beograd biti izvanredni domaćini.



          Kako je dodao, hale u kojima će se igrate ove utakmice biće najpunije, a Srbija će pokazati najveće gostoprimstvo za naše goste.
          https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3...-igra-evroligu
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Inace Vucic je tako uticajan covek u Evropi da se Bertomeu na njegov mig upiski u gace,sve je ovo namestaljka te Evrope,Vucic ce da prizna Kosovo a oni ce Partizanu da daju wild cardu da se to zamaskira kroz igre,da ispadne kako je Vucic neki faktor,ima prijatelje u Evropi.Iste stvari kao i sa Vardarom u rukometu,odjednom taj klub ima para za najbolje svetske igrace a s drzavom im se igraju Evropljani u saradnji sa Amerikancima.

            Comment


            • Strato je hodajući basketball workshop.
              Nepostojeća lakoća realizacije - ništa sila, gistro tehnika.
              Ako želi da ostane imamo priliku da još jednu sezonu gledamo melem iso košarku.
              Ali zato će Boriša, Deda i Dobrić uživati dok uče iz prvih redova...
              matorim igračima da podigne štitove...
              a mi samo da uživamo.

              I deset minuta klinike po tekmi vredi svaku paru, a ne košta milione.

              Prvu emociju na terenu pokazao je kada nije uspeo sam da preokrene razigranu Valensiju.
              Hteo je na rebra da se otvori koliko mu je bilo krivo. Najverovatnije je samo on to već video završeno.

              Naš skroz.
              Last edited by Wingwalker; 21-06-19, 00:34.

              Comment


              • Umije i da zabode kanal al Boze zdravlja tu su Dobric, Deda i mozda neko pojacanje pa nece se kola na njemu lomiti. Ako ga ide, super, natrpace pun kos, ako ne ide i to je dobro, sansa mladima.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ima neka tema gora od pomračenja? Ovo je za tu temu!

                  Comment


                  • Iskreno, voleo bi da igramo EL derbije sa Partizanom.
                    Njihova uglavnom brojnija i bučnija publika bi i našu pogurala na viši efort nivo.
                    Povećao bi se broj prodatih pretplatnih i to znatno.
                    Imali bi sa kim da se merimo i jurimo do sada već fantastičnih 11 Alimpijevih.
                    Imali bi tekmu manje "sa strane" u EL a dva derbija više.
                    Srpska košarka sa dva predstavnika u EL zvuči pravo dobro, bez obzira na činjenicu da su šanse jako male da se to desi i u stvarnosti.
                    Last edited by Wingwalker; 21-06-19, 14:55.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      Iskreno, voleo bi da igramo EL derbije sa Partizanom.
                      Njihova uglavnom brojnija i bučnija publika bi i našu pogurala na viši efort nivo.
                      Povećao bi se broj prodatih pretplatnih i to znatno.
                      Imali bi sa kim da se merimo i jurimo do sada već fantastičnih 11 Alimpijevih.
                      Imali bi tekmu manje "sa strane" u EL a dva derbija više.
                      Srpska košarka sa dva predstavnika u EL zvuči sasvim dobro, bez obzira na činjenicu da su šanse jako male da se to desi i u stvarnosti.
                      Apsolutno si u pravu. Sve što si naveo su sportski razlozi.


                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                      Comment




                      • Ovaj tim je Larkinu, Hangi i Blažiču dao najmanje 20 poena sa poludistance, pojeli smo ih u tranziciji i zatrpali trojkama...u sred Vitorije.
                        Luka u svom prajmu.
                        Last edited by Wingwalker; 22-06-19, 14:36.

                        Comment


                        • jbt kako i bilolepo ponovo gledati jovica i kuzmica zajedno

                          Comment


                          • Bilo bi ali mislim da je teško izvodljivo Jovića vratiti.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Razgovarao sam davno (mozda i 4-5 god) sa jednim nasim poznatim trenerom u vezi stranaca iz USA ali i Evrope. U fazonu zasto dovodimo strance ako je nasa skola medju najboljima na svijetu i imamo mnogo dobrih kosarkasa?! - Jeftiniji su!
                              To je prosto tacno, nasi igraci su na cijeni, skupi su i oni sto valjaju pale preko, ono sto ostane je ne dokazano i moras mu dati prostora za dokazivanje a sa druge strane imas pritisak rezultata i jedino logicno je da doselekcijom kupis one pozicije koje ti fale.
                              NBA ima prostora za 30x2 godisnje novih igraca i od tih 60 skoro pola zavrsi u razvojnoj. Ostatak igraca a to je prilican broj dobrih igraca bi da igra basket, potrebno je samo malo se potruditi i naci odgovarajuceg. Nama je jedan Quincy propali okrenuo sezonu gdje smo imali poraze od 40-50 razlike, dosli do top 16. Takvih koliko hocete, samo malo vremena i znanja i mozes iscackati dobro rjesenje.
                              Drugo, imam osjecaj da ce roster biti ko bombonica, neka me pozitiva uhvatila i siguran sam da ce Covke upecati nekoliko kapitalaca, kao i svake godine do sad. Pare nisu garant uspjeha ali ovo sto je Tomic uradio sa ovakvim rosterom je cudo. Vidi se da mu fali iskustva ali doci ce i to vremenom. Ako su tacne price onog ruskog novinara onda Markovic nije daleko ali bi za ozbiljnu pricu valjalo da potjeramo nekog 4/5 igraca jer u EL ja ne znam nabrojati 3 teskasa u rosteru.
                              Djenka bi bio ubod samo takav kad vec imamo Berona. Uz Markovica i taj Siva mada mi je on nerealan i tim je ko lutkica. Tomic zna sta i kako hoce pa ajde da sacekamo 30ak dana da vidimo i obrise tog novog rostera.

                              Comment


                              • Pih, ja ocekivao neka imena, neke spekulacije kad ono corak

                                Comment

                                Working...
                                X