Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Мирна, сталожена изјава без упирања прста у неког другог и тражења кривца ван тима. Водили смо цело друго полувреме, имали смо победу, на крају остали празних руку. Извући ће се поуке и то је то.

    Comment


    • pa to je bio problem i ove sezone sa tri klasicna teskasa

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Svakako da ima tu i do Tomića, samo sam primetio gotovo na svakoj utakmici da ih posle uhvaćene lopte on maltene moli da jurnu napred i trče kontru. Još im i pokazuje da ne zevaju okolo nego da imaju otvoren put da krenu napred. Izgleda da im neke navike ne može promeniti.
        Ma to stoji, ali to je kao da se deres Savicu sto ne moze da cuva Mesija, ili Covicu sto ne moze da probije 1 na 1 Kawhi Leonarda. Nisi im dao sistem i alate za rad da bi mogli da igraju dobro tranziciju. Znaci nisi tome posvetio vreme i trud. Najlakse da im se deres ajde napred. Pogotovu sto igraci vole da igraju tranziciju i prirodno krecu napred u kontrama zbog lakih poena. Ovde je vise sistemski problem.

        Comment


        • Ja igrace retko pljujem. Treneri su tu za pljuvacinu. Evo ga Lesor dogurao do repke, sasvim solidno igra u Malagi, a mi smo ga oterali kao dzukelu. Isto je bilo i sa Enisom. Pa da li neko normalan misli da je Covic bolji igrac od Enisa? Kod Nebojse cesto ceh plate igraci, a zapravo je uglavnom problem u treneru. Sa Radonjom je pogodio, sa Alimpijem pojeo govno. Sa Tomicem onako. Uzeo je Aba, ali nije se samo on pitao. Protivnici su pomogli debelo. Tomic ce sledece sezone da pokaze da li je trener. Ja nisam optimista.
          Last edited by Storm; 12-06-19, 21:45.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ma to stoji, ali to je kao da se deres Savicu sto ne moze da cuva Mesija, ili Covicu sto ne moze da probije 1 na 1 Kawhi Leonarda. Nisi im dao sistem i alate za rad da bi mogli da igraju dobro tranziciju. Znaci nisi tome posvetio vreme i trud. Najlakse da im se deres ajde napred. Pogotovu sto igraci vole da igraju tranziciju i prirodno krecu napred u kontrama zbog lakih poena. Ovde je vise sistemski problem.
            Sve tačno, nemam šta da dodam.

            Inače, kad god se pošalje lopta Odžu ili vata skok, uvek se štrecenm zbog straha da mu ne ispadne. Ko zna koliko puta mu je ove sezone lopta ispala.

            Comment


            • Odzo ume da bude koristan kada dobije pravu ulogu na terenu. Kada nas napadnu sa nizim/brzim da imamo adekvatnu zamenu sto cele sezone nemamo nego se krpimo.

              Nego ko ce sada dobiti Ognjenove minute... Kevin Krosvel? On ionako voli statistiku.

              Comment


              • Bio sam pet metara od naše klupe i uopšte mi se ne sviđa Ogijeva povreda. Nisam optimista da će se oporaviti.

                KC I drugu utakmicu bez očekivanog učinka... da je bar pogodio onu otvorenu trojku dobili bi utakmicu

                Filipa nisam kritikovao cele sezone pa neću ni sada. Nadam se samo da su mu ovo poslednje utakmice u kkcz

                Samo još o nehumanim uslovima u Pioniru. Strašno je sedeti i gledati i zbog toga svaka čast igračima i jedne i druge ekipe



                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Odzo ume da bude koristan kada dobije pravu ulogu na terenu. Kada nas napadnu sa nizim/brzim da imamo adekvatnu zamenu sto cele sezone nemamo nego se krpimo.
                  Koja je to prava uloga?

                  Comment


                  • Originally posted by Nas View Post
                    Koja je to prava uloga?
                    Kada protivnik nema pokretljivog centra ili centra sa spoljnim sutem nece doci do izrazaja njegov deficit u odbrani, a u napadu ce u 1 na 1 uvek imati prednost. Tu je njegova uloga koju treba eksploatisati.

                    Comment


                    • Da uzmemo ovo ako treba i na 3:2 i da se nadamo da cemo odraditi kvalitetnu selekciju tima za narednu sezonu.

                      Mi smo uzeli ABA i uzecemo KLS sa pola pleja i pola centra gde se niko ko igra te dve pozicije nije ni ocesao od odbranu.

                      Dakle, plej skorer, razigravac, bekap plej koji moze xa odbrani nesto, da je solidan u tranziciji i da moze solidno da vrti pik. Prvi centar da zna da odigra odbranu u vidu Kuzme mislim da je Ojo drugi centar sumnjam da se ima love za vise. Bek, igrac koji ne zavisi samo od suta, koji zna igrati odbranu, napasti licem kos i koji je prva opcija u napadu. Dakle suprotnost od prevare Riversa.

                      Tomic je ubo Fajea i Bilija. Spakuj nam Sivu, Kuzmu, Jankovica, bekap pleja i nekog looklike Djenku, produzi DeDa iDobrog i na konju smo.

                      Comment


                      • Najverovatnije toliko od KC-ja...spičkasmo ozbiljnu sumu za njegove dve plate da bi nam pokazao šta sve ne može u jebenom KLS-u. Deda bi ovo priveo kraju da nije opet morao da igra za trojicu i mislim da su ga umor i prethodno izgubljena lopta naterali da onu trojku na kraju ustupi Riversu... a ovaj iznenađen.
                        Na stranu što Rivers najverovatnije desetak godina nije odigrao tekmu u ovakvim uslovima ali sada mu je i stav problematičan...klasična alibi rola večeras.
                        Zadnja odbrana i petorka je da se ujedeš za dupe.
                        Trinki nam je prodao Duha koji hoda jer mu Čiko skočio u blok. Aman zaman Milane.
                        Last edited by Wingwalker; 12-06-19, 23:01.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Bio sam pet metara od naše klupe i uopšte mi se ne sviđa Ogijeva povreda. Nisam optimista da će se oporaviti.

                          KC I drugu utakmicu bez očekivanog učinka... da je bar pogodio onu otvorenu trojku dobili bi utakmicu

                          Filipa nisam kritikovao cele sezone pa neću ni sada. Nadam se samo da su mu ovo poslednje utakmice u kkcz

                          Samo još o nehumanim uslovima u Pioniru. Strašno je sedeti i gledati i zbog toga svaka čast igračima i jedne i druge ekipe



                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Vidjen su pored nasih devojcica iz marketinga, stari liscu.

                          Na Dobrica zaboravite, daj Boze da se oporavi za pocetak priprema, da iskoristi leto da se dobro odmori, zao mi ovog poraza jer smo mogli u subotu da zavrsimo sve ovo, ovako odlazi u minimum jos dve utakmice, u one nenormalne uslove.

                          Dobric je iznet iz dvorane na nosilima, znaci ne moze da se osloni na nogu,

                          Comment


                          • Originally posted by StefanPG View Post
                            Stvarno ne vidim zasto su doveli ovog coeka, klasican divljak.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                            30. mart

                            Salu na stranu, ali KC ovu kosarku sto igra nek igra u Kinu il u Portoriko. Posle jedne il dvije utakmice se odmah vidjelo o kakvom je igracu rijec, isporuci on nekad poene, al to je siljenje patke na 20 razlike kao sto kazete. Steta za Dobrog, nadam se da nije teza povreda, jedan mi je od milijih igraca u ekipi. Tomicu bi ovo finale moglo da bude reper na koga moze da racuna iduce sezone. Od strendzera pruzit sansu Beronu, Fajeu, Odzo je jakooo diskutabilan, ja bih ga iskreno podvalio ako kakva ponuda iskoci, mislim da je ovo maksimum sto on moze da izvuce iz svoje igre, prije bih Risticu dao sansu, imao je ok rolu nocas.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Kada protivnik nema pokretljivog centra ili centra sa spoljnim sutem nece doci do izrazaja njegov deficit u odbrani, a u napadu ce u 1 na 1 uvek imati prednost. Tu je njegova uloga koju treba eksploatisati.
                              Posto se kosarka igra samo 1 na 1 i ne mogu konstantno da ga uvlace u pik i tako lagano prave prednost preko njega u svakom posedu? Posto on pik brani samo u dropu, to je otvorena trojka/poludistanca za igraca sa loptom, ako pak izadje malo vise - sprze ga lagano na prvom koraku i odu do obruca. Cak i kada brani u dropu, slab je zastitnik obruca uprkos dimenzijama, jer nema dobar tajming i spore su mu reakcije.

                              U napadu niti ima ledjnu tehniku, niti ima osecaj za igru, pregled i pas, iz pika se otvara sporo i nepravilno, ruke su mu katastrofalne. Jedina korist od njega je u skoku, blokovima (kada ne napravi faul u napadu) i kada mu serviras idealan pas blizu kosa. Za iole ozbiljnu ekipu to je premalo, igrac koji je toliko limitiran u napadu mora da bude mnogo bolji i raznovrsniji defanzivac.

                              Comment


                              • Ne znam sta je drop... nema sta da izlazi na pik, cuva reket i docekuje one koji eventualno prodju kroz pik. Mozda nema najbolji tajming i brzinu ali nije bas ni katastrofalan da bude neupotrebljiv. Ako recimo Lesoru oduzmes tranziciju u napadu, ne vidim sta on to ima u napadu sto Odzo nema... i on nema igru ledjima, kamen sut i losiji je izvodjac bacanja oa eno ga u reprezentaciji. O IQ da i ne govorimo. Poenta je samo pametno ga upariti.

                                Comment

                                Working...
                                X