Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ponedeljak , ako bude trebalo samo ovako


    Comment


    • Originally posted by ivica14 View Post
      https://www.facebook.com/37359801940...294565?sfns=mo
      sin ministra unutrasnjih poslova na terenu pljuje igrace...
      Ово је већ застарело друже, изгорео форум данас

      Comment


      • Neće biti potrebe za ponedeljkom.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Jel pravio neko neki prilog o deliocima pravde i njihovim bravurama od juce i iz BG a.?
          Nekako se ,sa pravom,zanemario njihov ogroman uticaj na igru postovanje i nepostovanje pravila za sve igrace,a narocito Gordica.
          Nestvarno kako su olako svirali svaki minimalni kontakt sa jedne i ociglednu tucu ,vucu,udaranje ,pogotovo na prenosu,u blokovima, tolerisali i precutkivali na drugoj strani.Cak nekoliko puta i ocigledne korake na ulazu im nisu svirali,izmisljali 2 plus 1 i sl.
          Нема се кад, свако мало исплива неки скандалозан снимак неандерталаца и насилника пуштених да раде шта хоће без имало контроле.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            U ponedeljak , ako bude trebalo samo ovako


            Jedna od lepsih zurki .

            Comment


            • "Očekujem težak duel kao i svaki do sada. Mislim da će presudna biti koncentracija svih 40 minuta i to pre svega na košarku. Ne obraćamo pažnju na atmosferu, videli smo kako je to sve izgledalo, ali je najvažnije da se skoncentrišemo na teren. Nemamo strah i neće ga ni biti", zaključio je Davidovac.

              Comment


              • Izgleda po "BG portalima" i novinama da će da prazne parter i valjda prvi red tribina, konačno se u pamet staviše sada neka navijaju po sistemu "grlo i dlanovi", uvreda će biti ali jbg to je kolorit ovog podneblja.
                P.S. moraju ovi iz borda ABA lige da drastično povećaju kazne za ulazak u teren i bacanje predmeta na teren,za ulazak neakreditovanih lica u kako se kaže "restriktivan" prostor, tunel, svlačionice...i tu biti sa tolerancijom "0"...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Disciplinary sanctions for Budućnost VOLI
                  Budućnost VOLI have received sanctions from the ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić – Bekić due to the insufficient organization of the 2019 ABA League Finals Game 3.



                  Due to the insufficient organization of the 2019 ABA League Finals Game 3 between Budućnost VOLI and Crvena zvezda mts, played on April 17, 2019, ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić - Bekić made a decision to fine Budućnost VOLI by closing part of the stands for Game 4 of the 2019 ABA League Finals in which Budućnost VOLI will be the host, based on the ABA League Disciplinary Code.

                  According to this decision, the home team is obliged to close all the courtside seats, as well as all the seats stretching from the bottom of the each stand to the 3rd row.
                  https://www.aba-liga.com/news.php?id=41933
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Namestio ih cova ali i zrtvovao ekipu a i sina za tri reda tribina..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ali kakvo solomonsko resenje...stvarno su neprejebivi ovi iz aba.

                      Pa isprazni celu dvoranu, ono nigde nema...nije lud onaj Rowland ....

                      Comment


                      • Ovo je važan korak ka uvođenju ABA lige u regularne tokove, ono ludilo je videla cela sportska Evropa i verovatno bila zgrožena.Ja bih stavio nultu toleranciju za teren (ulazak i ubacivanje predmeta), ali i ovaj početak je nešto i treba da bude primer i nadam se ako bude 5 utakmice da ćemo biti na visini zadatka a ne da ćemo pokušati da im "vratimo" za događaje iz treće utakmice.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • 3 reda od svake tribine mora da budu prazna i posto organizator sigurno nece moci to da obezbedi onda treba biti strpljiv i insistirati da se isprazni cela hala

                          Comment


                          • Treća utakmica je pozorište za ovo što ćemo imati u četvrtoj.
                            Evropu igrati na osnovu ligaškog dijela, a PO organizovati na nekoj tropskoj destinaciji, prestiža radi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ovo je važan korak ka uvođenju ABA lige u regularne tokove, ono ludilo je videla cela sportska Evropa i verovatno bila zgrožena.Ja bih stavio nultu toleranciju za teren (ulazak i ubacivanje predmeta), ali i ovaj početak je nešto i treba da bude primer i nadam se ako bude 5 utakmice da ćemo biti na visini zadatka a ne da ćemo pokušati da im "vratimo" za događaje iz treće utakmice.
                              Ti vidis sta si ti napisao? Zgrozavas se ali vratices im jos gore

                              Ma ko se zgrozio, sam covic je sve ovo isprovocirao sta se pravite ludi uopste svi ovde..

                              Ovde je samo pitanje cije govno manje ili vise smrdi
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ti vidis sta si ti napisao? Zgrozavas se ali vratices im jos gore

                                Ma ko se zgrozio, sam covic je sve ovo isprovocirao sta se pravite ludi uopste svi ovde..

                                Ovde je samo pitanje cije govno manje ili vise smrdi
                                Ne čitaš sa razumevanjjem LosmiSK, zato kopiram taj deo:
                                ali i ovaj početak je nešto i treba da bude primer i nadam se ako bude 5 utakmice da ćemo biti na visini zadatka a ne da ćemo pokušati da im "vratimo" za događaje iz treće utakmice.

                                Da pojasnim: Zadatak = navijanje (grlo, dlanovi).
                                A ne da ćemo pokušati da im vratimo = glupost koju ne smemo da napravimo.
                                Last edited by nebitan; 19-04-19, 09:13.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X