Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zirbes u zadnje 2 minute:

    -izblokiran na zakucavanju od strane pleja
    -naredni napad gubi loptu
    -dobija idealnu loptu od Davidovca i čeka da vrijeme istekne
    Landale hvata loptu u napadu prvi put
    -Landale hvata loptu drugi put u napadu, kupi mu s glave

    Ojo se povrijedio pa nije mogao?

    Comment


    • Zasto ovaj Beron ne resava 1na 1. Njegov sut je nase najjace oruzje. Sve drugo je smehotresno.

      Comment


      • To bi bilo to, pokazali smo zube ali bez Peperoglua i Reglanda ne mozemo vise. Sudije katastrofa ali nije ni da nismo znali .

        Comment


        • E moj Cirbesu. Plej te blokira, otvoreno polaganje i ti sam sebe cimas. Glupi faulovi. Covece hodajuci blam...
          Stratosov tako glup faul uzas jedan.

          Ladno smo 70% za dva a izgubili. Trojke 5/28. Lagano smo imali 10 skokova vise...jebe lud zbunjenog.

          Svejedno mi keve mi, ni mi ni Partizan necemo uzeti Aba.

          Comment


          • Apsolutni duduk na klupi.
            Početnik uveliko u petoj deceniji.
            Kako ga bre nije sramota.
            Mutavac najobičniji.
            Zna da se breca na novinare i da misli da je neki kurac.
            Debeli žabar ga raskantao sa ovim polutimom koji oni imaju.
            Da je obrnuta situacija, i da oni imaju ovaj roster.
            Pojeo bi ga debeljko sa dva'es razlike .

            Comment


            • Ja ne znam cemu tolika cudjenja od pljustanja milionceta za trenera pricam da su Buducnost i oni prvi favoriti za titulu,ulozeno se mora nekako vratiti.

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Apsolutni duduk na klupi.
                Početnik uveliko u petoj deceniji.
                Kako ga bre nije sramota.
                Mutavac najobičniji.
                Zna da se breca na novinare i da misli da je neki kurac.
                Debeli žabar ga raskantao sa ovim polutimom koji oni imaju.
                Da je obrnuta situacija, i da oni imaju ovaj roster.
                Pojeo bi ga debeljko sa dva'es razlike .
                Polu tim? Auu brate a Covic i fmpovci i ihraci iz turske i libanske lige, povratnik Cirbes su sta?

                Comment


                • Kakva priprema meča...

                  + Stratos
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Urekao sam Cirbesa. Vrh utakmica do poslednja dva minuta i onda nas je ugasio za sve pare.

                    Da ga jebem, ne znam šta da mislim.

                    Comment


                    • Da je ova prevara oterana sa klupe posle kupa necemu bi se nadali.
                      Jebo te Rivers da te jebo.
                      Tvrdim da imamo 3 puta bolje pojedince od Partizana. Medjutim, sa nadrkankom na klupi sve nam dzaba.
                      Jel nam ne treba plej?????
                      Jel mozemo sad jos jednu trojku da dovedemo?

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Polu tim? Auu brate a Covic i fmpovci i ihraci iz turske i libanske lige, povratnik Cirbes su sta?
                        Ti se u košarku ne razumeš tako da zaobiđi me.

                        Comment


                        • Tomic na potpuno isti nacin gubi utakmice , nadje raspolozenu petorku i forsira je dok igraci ne ispuste dusu , cedi ih dok ne pocnu da prave pocetnicke greske , a onda obicno vise nema vremena za preokret. Tako je bilo u kupu sa Reglendom , a veceras sa Cirbesom. Cirbes koji je odlicno odigrao veceras u odnosu na njegove ovosezonske partije , na kraju nam je prodao utakmicu jer je igrao skoro celo drugo poluvreme , a cele sezone ima problema sa fizickom spremom. Odmori ga covece odbranu-dve , da dodje do daha. Neverovatno. Sta se desava u mozgu naseg trenera stvarno je tesko dokuciti.

                          Comment


                          • Ti se razumes? Potcenjujes tooiko Partizan kao da su amateri a imaju trenera koji je u Evroligi duze negi nego Peperoglu. Vidim uostalom i za kup si pogodio.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Oliver View Post
                              Tomic na potpuno isti nacin gubi utakmice , nadje raspolozenu petorku i forsira je dok igraci ne ispuste dusu , cedi ih dok ne pocnu da prave pocetnicke greske , a onda obicno vise nema vremena za preokret. Tako je bilo u kupu sa Reglendom , a veceras sa Cirbesom. Cirbes koji je odlicno odigrao veceras u odnosu na njegove ovosezonske partije , na kraju nam je prodao utakmicu jer je igrao skoro celo drugo poluvreme , a cele sezone ima problema sa fizickom spremom. Odmori ga covece odbranu-dve , da dodje do daha. Neverovatno. Sta se desava u mozgu naseg trenera stvarno je tesko dokuciti.
                              Upravo to.

                              Comment


                              • Win-Win situacija. Ako pobedimo izbacili smo Partizan, ako izgubimo Covic i Tomic mogu da izdaju saopstenja iz KK FMP dogodine.

                                Comment

                                Working...
                                X